Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Netiux

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2010
Posty: 52
Rejestracja: 27 listopada 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 12:59

Co śmiechłem z gościa który chciałby wymienić Higuina na Cavaniego, Kane'a albo Wernera, nie wspominając już o Modriciu czy Walkerze gdzie właśnie Juve kupiło Cancelo za 40mln.
Taka rada ode mnie, założyłaś konto, jesteś nowym kibicem Juve - fajnie. Jednakże nie gadaj takich głupot, poczytaj, obserwuj, pomyśl i potem się wypowiadaj i żeby nie było nieścisłości, nie mówię tego złośliwie.


Alla Juventus vincere non è importante: è l'unica cosa che conta.
1marcin60

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2018
Posty: 17
Rejestracja: 10 lipca 2018

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 13:03

jackop pisze:
1marcin60 pisze:Kto by pomyślał że CR wybierze Juventus, nie potrafię wymienić 5 innych piłkarzy Juve (poważnie, może i 5 bym nie wymienił poza Higuainem i Dybalą, reszta zawodników to dla przeciętnego kibica nie są jakieś gwiazdy) ale od sierpnia będę oglądał większość meczów, takich osób pewnie trochę będzie.
Juventus wypadł z topu jakiś czas temu, chyba do niego nie trafił od czasów odejść Del Piero, Cannavaro, Trezeguet, Nedveda, i trwał w takiej nijakości czysto piłkarskiej, bo osiągnięcia jakieś tam miał (wygranie ligi to coś poważnego we Włoszech czy przed sezonem już dopisujecie sobie pytam bo nie wiem czy kiedykolwiek obejrzałem mecz ligowy włoskiej ligi, może jedynie w LM jak Milan grał z Juve?), więc jako kolektyw to funkcjonowało, ale teraz zniszczył system, klub który dawno wypadł z top 5 marketingu, potencjału indywidualnego zawodników, finansów, przeprowadza największy transfer w historii futbolu.
Tylko czy np. za rok kupicie jeszcze 2-3 piłkarzy z pensją na poziomie 15 baniek ? i podniesiecie cały komin by iść w stronę chociaż United (oni są daleko za wami jeśli chodzi o poziom sportowy, ale jesli nie dogonicie ich finansowo to za 3-4 lata będzie zupełnie odwrotnie, oni mocni wy typowy przeciętniak), czy to taki wybryk?
I miłej wspólnej Cr'owej przygody życzę :)
Tym i każdym następnym postem gość ewidentnie obraża Juve, ale w takiej formie, że przyznam - śmiechłem. Także dobry troll, ale mam nadzieję, że ban jednak pójdzie.
Robaku pisze:
-
Gdzie obrażam Juve? To że do ostatniego tygodnia ten klub był mi całkowicie obojętny i mam na jego temat swoje zdanie, niewielbiące w każdym słowie, nie znaczy że obrażam czy trolluje.
Pewnie w następnym sezonie stanę się kibicem Juventusu, ze względu na CR7, też będę kibicował jak wy tutaj wszyscy, będę chciał żeby Juventus wygrał LM, żeby CR7 zgarnął złotą piłkę w styczniu w barwach Juve, co w tym złego? Stwierdziłem po prostu kilka faktów, że Juventus marketingowo/finansowo jest za Realem, Barceloną czy United nawet.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 13:06

silhouette pisze:a gdzie LordJuve? :prochno:
Lorda też już widziałem, też się cieszył z transferu ;).

Inter sprzedał sobie kombosa tysiąclecia:

Nie wykupić Cancelo => Pozwolić Juve na wyciągnięcie Cancelo z Valencii => A potem w bonusie jeszcze C. Ronaldo :prochno:.

Karma.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Gutowsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2015
Posty: 17
Rejestracja: 14 maja 2015

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 13:08

Marat87 pisze: Wg. niektórych, czyli wg. jednego gościa, który zarejestrował się wczoraj na forum. Brawo ty.
To był tylko przykład, nie mówię że tak będzie. Takie podejście jest normą na rm.pl czy fcbarca.com. Zobacz chociażby co się dzieje w tym momencie wśród kibiców realu, czekają na galaktyczną rekompensatę, sprzedaż Bale'a i wymianę całego ataku. Dla porównania jakby poszła plota że my interesujemy się Balem to mielibyśmy tutaj podobny kocioł jak w ostatnim tygodniu :p


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 13:11

jackop pisze:
CristianoRonaldo pisze:Jak nie wierzycie w Modrica to Eriksen myślę, że na 100% jest do wyciągnięcia? Przyda się ktoś kto będzie potrafił wykorzystać podaniem Ronaldo. Myślę, że to 100x bardziej realne i te mistrzostwa pokazali, że jest kotem ;)
Matka miała połknąć jak zwykle, pewnie teraz kobieta żałuje.

Eriksen super wzmocnienie, na pewno do piątku załatwimy. W przyszłym tygodniu Neymara, bo tu nie ma kto grać!!!! 111oneoneone

Obrazek
Nicram_93 pisze:No cóż, widzę że rzeczywiście szybciutko napływają nowi userzy ;)
Tych dwóch trolli ma mniej wspólnego z byciem fanem Juventusu niż moja babcia.
Jesteś tak żałosny, że ręce opadają...
Jak nie piłkarze do gazu to takie teksty...gratulacje za takie wychowanie...


Juve, storia di un grande amore
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 13:18

jackop pisze:
CristianoRonaldo pisze:Jak nie wierzycie w Modrica to Eriksen myślę, że na 100% jest do wyciągnięcia? Przyda się ktoś kto będzie potrafił wykorzystać podaniem Ronaldo. Myślę, że to 100x bardziej realne i te mistrzostwa pokazali, że jest kotem ;)
Matka miała połknąć jak zwykle, pewnie teraz kobieta żałuje.

Eriksen super wzmocnienie, na pewno do piątku załatwimy. W przyszłym tygodniu Neymara, bo tu nie ma kto grać!!!! 111oneoneone
Ekhm....popis chamstwa i buractwa.

Post i reakcja durniejsza niż posty świeżaków, idea grania Giovinco na B2B, najdurniejsze posty Makaviela, Forzy czy Małego :facepalm:

Wstydź się i otrzymaj za swoj wybryk żółtą kartkę, albowiem na nią zasłużyłeś i taka będzie wola Boga, tfu Moda. Odmów dodatkowo 10 paciorków do Boga Marotty lub 15 wzdęchnięć do zdjęcia CR7 w bieliźnie.
MRN pisze:
gregor_g4 pisze:Bo nikt mi nie powie, że Alves to bumelant, a to co wygrał to przez przypadek.
Nigdzie tego nie napisałem ale odszedł do PSG i co osiągnął ? Gdzie skończyło PSG mając w składzie Neymara, Cavaniego, MBappe, Verrattiego i Alvesa ? To jest dopiero klub bez ambicji, który mentalnie nawet nam nigdy do pięt nie dorośnie. Jeżeli Alves był taki figo fago to mógł w przerwie pamiętnego finału LM wziąć towarzystwo za ryj i potrząsnąć nim zamiast eskalować konflikt razem z Bonuccim. Lepiej włączyć brazylijską sambę ze smartfona. Sportowo dał nam nieco ale naprawdę, on nie pasował do Juve gdyż tutaj nie było i nigdy nie będzie tiki-taki Barcelony.
W równie durnym sporze i stawianiu obok Cristiano i D.Alvesa jestem zdecydowanie po stronie @MRN, @Szczypka czy @towalskiego.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 13:21

Uprasza się modów o zapanowanie nad tym tematem, bo się kołchoz zrobił :roll:

W tzw. międzyczasie tutto donosi, że mamy uderzyć po Godina, a gdyby to się nie udało to po Savicia. Gazeta stwierdza, że pierwszy do wylotu z obecnej defensywy jest Benatia w związku z zainteresowaniem Arsenalu i OM.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 13:24

Godin-Kielon. Marzenie.


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 14:01

Zakup obrońcy to obowiązek ;)

Myślicie że jeszcze po kogoś będziemy podbijać czy Ronaldo to już koniec? (Oczywiście jak to Marotta pewnie będzie czekał na jakąś promocję, ale chodzi mi o skupienie się na kimś tam jak np na Ronaldo i sprowadzenie go za wszelką cenę).


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 14:04

Skład mamy fajny, nie ma co. Jeżeli tak by zostało, nikt nie powinien mieć o nic do nikogo pretensji. Strona Juve nadal wisi, nie da się kupić koszulki. Masakra. :facepalm:


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
CristianoRonaldo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2018
Posty: 10
Rejestracja: 10 lipca 2018

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 14:08

towalski pisze:Skład mamy fajny, nie ma co. Jeżeli tak by zostało, nikt nie powinien mieć o nic do nikogo pretensji. Strona Juve nadal wisi, nie da się kupić koszulki. Masakra. :facepalm:
Koszulka już do mnie leci 199 zł Ronaldo 7 :dance:

Godin serio :shock: brać go!


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 14:09

Panowie jakaś mobilizacja na wspólne zamówienie koszuleczki CR7 ?


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 14:15

D.Costa - C.Ronaldo - Dybala
Rabiot - Pjanic - E.Can
A.Sandro - Chiellini - Godin - Cancelo
Szczęsny

Pomarzyć można ;)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 14:18

pitrek pisze:Panowie jakaś mobilizacja na wspólne zamówienie koszuleczki CR7 ?
Polecam odpowiedni temat: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... start=3870

Uważam, że Modrić i Walker to za mało. Powinniśmy kupić jeszcze Messiego i Mbappe, za wkłady, które biegają obecnie w naszych koszulkach, a których fani Ronaldo nie znają.

Messi - Ronaldo - Mbappe

Pomarzyć można :prochno:
1marcin60 pisze:Ale ten środek pola nie przekonuje, warto by kogoś dokupić, Thiago Bayern chce sprzedać i chcą koło 60 milionów, przecież to promocja
Zgadzam się :lol:
Antek666 pisze:Wstydź się i otrzymaj za swoj wybryk żółtą kartkę, albowiem na nią zasłużyłeś i taka będzie wola Boga, tfu Moda. Odmów dodatkowo 10 paciorków do Boga Marotty lub 15 wzdęchnięć do zdjęcia CR7 w bieliźnie.
Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Odmówione.
1marcin60 pisze:sam środek Veratti-Pjanic-Modric to byłby taki mini potworek
Fajne lata się zapowiadają :rotfl:
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2018, 14:30 przez jackop, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 14:19

-10- pisze:Brakuje tutaj tego usera, który zamilkł na wieki po sprzedaży Pogby, on solą tego tematu.

Mityczna wiosna nadchodzi!
:lol: :lol:
Idź z dychą w skarpecie do restauracji za 100€, najedz się do syta i weź sobie trochę na wynos. Na odchodne rzuć tę dychę kelnerowi na stół tak jakbyś rozrzucał paszę świniom i powiedz dumnie "reszty nie trzeba".
Poprostu pisze:Godin-Kielon. Marzenie.
Grałbym!
Też widze u nas Godina, w ciągu ostatnich kilku dni już kilka razy się nim tu jarałem jak Bill Clinton trawką :ok:
Slim pisze:No i sie zaczelo. Nie myslalem ze juz na nastepny dzien od transferu CR7 na forum pojawia sie sezonowcy i tego typu wypowiedzi.

Czytajac to nie wiem czy sie smiac, czy plakac...

No nic... IDZIE NOWE :prochno:
W sumie to myślałem, że już wczoraj wtargną na forum :lol:
Marat87 pisze:Pumex, Pumexem, ale gdzie ten pajac Ozob? Mam nadzieje, że nigdy już tu nie wejdzie ( tylko niech się nie tłumaczy trollowaniem, bo to było dno a nie dobry trolling ;).
No i znowu dałeś mi zagadkę! Piszesz często tak sensownie, że zastanawiam się jak my mogliśmy się kilka lat temu kłócić :prochno:
Poprostu pisze:"How will he play? Like he always did: trying to score goals.” Max dzisiaj. A to śmieszek. :ahsisi:
Dobre :D


Zablokowany