Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:28

O ciężkiej pracy i środowiska Juve, i samego Ronaldo już wspominaliście. Nasza "rodzinna" atmosfera w klubie może być z kolei dodatkowym atutem. Niejednokrotnie czytałem o tym, że w Realu panuje klimat korpo i tak właściwie to po treningach każdy rozjeżdża się w swoją stronę. U nas ci gracze się jednak ze sobą zżywają. A też nie można zapominać o tym, że Ronaldo będzie u nas wielbiony, doceniany. W Realu, nawet w obliczu tak kosmicznych statystyk, i gwizdy się pojawiały. Tam piłkę postrzega się jednak inaczej niż w Turynie.

Kolejny plus - aklimatyzacja Cancelo. Komunikacja w języku portugalskim z Sandro to jedna sprawa (jeśli założymy, że Brazylijczyk pozostanie z nami), inna to obecność lidera reprezentacji, będącego wzorem dla tych chłopaków.

https://www.tuttojuve.com/calciomercato ... ino-429584

Agent Ronaldo poinformował, że piłkarz zamieszka w centrum Turynu (wbrew temu, o czym pisały wcześniej włoskie media).


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:38

To może zajmie chałupę po Pipicie jeżeli ten odejdzie ;)


Obrazek
centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:51

Strasznie się cieszę :bravo:
Ronaldo podjął się nowego wyzwania, przy okazji udowadniając, że gracz w tym wieku nie jest skazany na emeryturę w ligach ogórkowych :)
Fajnie, że znalazł klub, który w niego uwierzył :bravo:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 23:18

centrocampista pisze:Strasznie się cieszę :bravo:
Ronaldo podjął się nowego wyzwania, przy okazji udowadniając, że gracz w tym wieku nie jest skazany na emeryturę w ligach ogórkowych :)
Fajnie, że znalazł klub, który w niego uwierzył :bravo:
Znów ten przeklęty Marotta sciągnął jakiś odpad ::/:

/
Obrazek

:dance:
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 23:23 przez Piti, łącznie zmieniany 1 raz.


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 23:21

Mityczna wiosna nadchodzi?


Z Juventusem od 1997 roku.
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 23:31

Zostawię to tutaj, jako daną historyczną: na chwilę przed pojawieniem się pierwszych plotek o transferze CR7, Juventus dobił do 10 milionów obserwujących na Instagramie.

Ciekaw jestem, jaki wzrost w tej materii zaobserwujemy. Obecnie obserwujących jest 10,8 mln.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 23:33

Byłem sceptyczny do samego końca, bo to transfer z kategorii sci-fi. Grubo polecieliśmy trzeba przyznać. Jestem pewien, że zarząd przeanalizował przejście Ronaldo pod każdym możliwym względem i skoro uznał, że to dobry ruch to ja im ufam. Witamy na pokładzie Cristiano, obyś nam w połowie dostarczył tylu radości co kibicom Królewskich, a i tak będzie dobrze. 🙂


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 01:16

Oficjalny pożegnalny film Realu dla Cristiano Ronaldo

Te 9 minut pokazuje gdzie żyliśmy my kibice Juventusu i każdej TOPowej drużyny w Europie (poza Barceloną), a w jakiej Galaktyce zamieszkał CR7. Mam szczerą nadzieję, że oprócz kosmicznych umiejętności które zapewne zaprezentuje wygra z presją, która będzie na nim ciążyła od momentu założenia biało-czarnej koszulki. "Klątwa Ligi Mistrzów" jest najpoważniejszm wyzwaniem z jakim przyjdzie mu się mierzyć w ostatnich latach. Ciśnienie związane z brakiem w gablocie Uszatka od 1996 roku jest nieporównywalnie więsze niż to do czego był ostatnio przyzwyczajony.

Ponad dwa dziesięciolecia marzeń kibiców Juventusu o triumfie, który zdarzyło mu się zdeptać na swojej drodze do chwały. Dla niektórych Juventini po raz pierwszy, dla części być może ostatni. Wszyscy chorujemy na ten Puchar i wierzę, że Ronaldo osiągnie coś, czego nie udało się Nedvedowi i Buffonowi - będzie lekarstwem, które uleczy nasze niejednokrotnie złamane serca.

To musi być nasz sezon. Czas przypomnieć sobie smak zwycięstwa w Europie.

Obrazek

Fino Alla Fine


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 02:18

(stary post sprzed kilku h, jeszcze zanim i forum trochę upadało, ale i tak dużo lepiej się trzyma niż Juvestore :x)
CavAllano pisze:O ciężkiej pracy i środowiska Juve, i samego Ronaldo już wspominaliście. Nasza "rodzinna" atmosfera w klubie może być z kolei dodatkowym atutem. Niejednokrotnie czytałem o tym, że w Realu panuje klimat korpo i tak właściwie to po treningach każdy rozjeżdża się w swoją stronę. U nas ci gracze się jednak ze sobą zżywają. A też nie można zapominać o tym, że Ronaldo będzie u nas wielbiony, doceniany. W Realu, nawet w obliczu tak kosmicznych statystyk, i gwizdy się pojawiały. Tam piłkę postrzega się jednak inaczej niż w Turynie.
Jest dokładnie tak jak piszesz i to był na pewno jeden z wielu czynników które doprowadziły do tej transakcji :ok: Cristiano często czuł się niedoeceniony w Madrycie w tym i przez fanów o czym pisałem już 05/06 lipca :wink:
piecia1990 pisze:Jestem z forum Realu Madryt. W chu.. Wam gratuluję. Juve wchodzi na dotąd niedobory poziom. Będę mecze Waszej ekipy oglądał w tym sezonie bardzo często. Szkoda, że nie wzieliscie Bale i Bemzemy, a właśnie Cra. Dostanie numer 7?
Dzięki za gratki. Dostanie numer 7 i wszystko czego sobie zapragnie :P

Po co mieliśmy brać Benzeme czy Bale skoro i Juve jak i Real mieli lepszych? :smile:
MRN pisze:To może zajmie chałupę po Pipicie jeżeli ten odejdzie ;)
Ej przez te Wasze podśmiechujki, jaki to Higuain gruby to pierwsze co pomyslałem było coś w stylu "yy, wpierw trzeba tę chatę z resztek pizzy i bekonu wysprzatać" :prochno:
Apropo....miałem iść po jedzenie a tu deszcz :think:
MRN pisze:
binio pisze:a gdzie jest pumex? przespał transfer?
Im dłużej go nie będzie tym lepiej bo będzie marudził. A najlepiej aby w ogóle nie wracał :prochno:
Wróci, wszyscy wracają :x
Role marudy przejęli dziś @Jackop, @Jacky i @Robaku, w sumie wystarczy :P

@Jackop Napisałeś takie coś w drugim akapicie, że....

...nie da się z tym nie zgodzić i nie podpisać :placze:
Skopiowałem nawet to w jednym oknie, chwilę pisałem o tym jak Ty to pięknie napisałeś oraz, że oglądanie Juve w wygranym finale 96 jako nie do końca kibic i dopiero od 97 jako kibic to tylko teoretycznie najlepszy punkt wyboru ukochanej drużyny jako dzieciak. Jednocześnie najgorszy bo trzeba było przeboleć aż tyle...

@Jackop Odnośnie pierwszej części jak i całości :wink:
Pamiętacie po co głównie przyszedł CR7 do Realu? By sięgnąć po upragnioną Decime, co kilka lat się totalnie nie udawało. Pamietacie ich klęski głównie w 1/8 Finau i czesto przeciwko Olympique Lyon?

Mam nadzieję, że i teraz przełamie naszą klątwe :pray: Która poza tym może być jedynie klątwą Buffona i nawet jakbyśmy zamiast Ronaldo ściągnęli ponownie Lorda Bendtnera to i tak byśmy wygrali CL? :smile:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 02:52

wojczech7 pisze:Zostawię to tutaj, jako daną historyczną: na chwilę przed pojawieniem się pierwszych plotek o transferze CR7, Juventus dobił do 10 milionów obserwujących na Instagramie.

Ciekaw jestem, jaki wzrost w tej materii zaobserwujemy. Obecnie obserwujących jest 10,8 mln.
warte uwagi, a wiesz może ile bylo lajków na fanpejdzu na facebooku przed plotami? bo obecnie jest 32,9 mln


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 03:33

silhouette pisze:
wojczech7 pisze:Zostawię to tutaj, jako daną historyczną: na chwilę przed pojawieniem się pierwszych plotek o transferze CR7, Juventus dobił do 10 milionów obserwujących na Instagramie.

Ciekaw jestem, jaki wzrost w tej materii zaobserwujemy. Obecnie obserwujących jest 10,8 mln.
warte uwagi, a wiesz może ile bylo lajków na fanpejdzu na facebooku przed plotami? bo obecnie jest 32,9 mln
Jeden człowiek na wykopie prowadzi takie statystyk, tutaj stosowny temat: https://www.wykop.pl/wpis/33557255/stal ... ej-aktual/

Generalnie tak to mniej więcej wygląda: Obrazek

Tutaj chyba jakieś insta czy coś bo mało subskrypcji ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 05:35

Ktoś pisał, że zazwyczaj pod naszymi zdjęciami pojawiało się średnio 30 tys. lików. Cristiano u nas zgarnął już 2,5 mln polubień na Insta. Oczywiście zacznie się to odbijać i na innych treściach.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 05:41

CavAllano pisze:Ktoś pisał, że zazwyczaj pod naszymi zdjęciami pojawiało się średnio 30 tys. lików. Cristiano u nas zgarnął już 2,5 mln polubień na Insta.
Bez przesady, nie 30k średnio A 300-400k A to różnica. A CR owszem 2,5mln. I tak przepaść.


CristianoRonaldo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2018
Posty: 10
Rejestracja: 10 lipca 2018

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 10:04

Najlepszy dzień w życiu :D Cristiano w Juve <3 :D Prośba do Administracji. Wyrzućcie na głównej Higuaina i dajcie Ronaldo ;)


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 10:14

Zaczyna się :prochno:


Obrazek
ODPOWIEDZ