Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 21:26

Alexinhio-10 pisze:
gucio_juve pisze:"Nie możesz wejść i zjeść w restauracji za 100€ kiedy masz w kieszeni 10€." - Antonio Conte.

:prochno: Teraz to my sobie restaurację kupiliśmy.

Benvenuto Cristiano!
:rotfl: Dobre
Ciekaw jestem co dziś myśli sobie Conte, który za chwile będzie bezrobotny i Bonucci, który znalazł się w bagnie wraz z nowym klubem.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 21:28

Bonucci w szoku, tak jak my. Gdyby ktoś mi miesiąc temu powiedział, że 10.07 Ronaldo będzie w Juventusie, grzecznie bym się uśmiechnął. Myślę, że nikt się tego nie spodziewał.
Poniżej ilość fanów na social mediach. Cristiano VS Juventus
https://pbs.twimg.com/media/DhxGgbbXcAAHuXI.jpg


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 21:29

Lypsky pisze:
Ciekaw jestem co dziś myśli sobie Conte, który za chwile będzie bezrobotny i Bonucci, który znalazł się w bagnie wraz z nowym klubem.[/quote]
również jestem ciekaw. Mam ogromny szacunek za to co dla nas dokonał, to jednak dzieki niemu wrocilismy na miejsce, w ktorym jestesmy obecnie, ale jednak smród zostawił po sobie, szkoda.


<----------------------------- przyzwyczajajcie sie :prochno:

ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, wciąż nie dowierzam. Nigdy nie sądziłem, że kiedyś zobacze najlepszego grajka w koszulce Juve. To znak że wracamy do czołówki. Jaram sie i nie moge sie doczekać nowego sezonu


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 21:37

Rozumiem, ze niektorzy z Was chca sprzedac Ruganiego, zeby miec z niego XXmln. na Ronaldo i... sprowadzic jakiegos kumatego grajka w miejsce Daniele :prochno: Sorry, jestem za stary na taka logike.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 21:48

Serwery padły na Juventus Store...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 21:51

wloski pisze:Serwery padły na Juventus Store...
Drugi raz już dzisiaj.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 21:52

Antek666 pisze:Rugani to dobry chłopak, talentem był już od FM2011, ale jego postepy jak i występy w świecie realnym to nie ten sam poziom co taki Umtiti czy Niklas Süle z Bayernu. Co mają obaj wymienieni wspólnego z Daniele?
Co do obrońcy Bayernu się nie wypowiadam. Co najwyżej tyle, że wygrał życie bo Boateng z Hummelsem grali taki piach że szkoda gadać, a Martinez wrócił do pomocy.

Co do Francuza, to zakładam, że oglądałeś Barcelonę i pamiętasz, co wyczynial na początku, a mimo tego grał. Podobna sytuacja z Varanem. Trzeba było czasu i cierpliwości, żeby w końcu zastąpił Pepe, a teraz jest wymiataczem jakich mało. O początkach Bonucciego w Juve można by napisać ze 2 książki.

Jeśli musimy nim sfinansować mercato, zrozumiem. Aczkolwiek pierwszym do odstrzału powinien być Benatia. Powinniśmy dążyć do stworzenia duetu Caldara-Rugani a jednym okiem zerknąć na Romagnoliego.

O statusie wychowanka napisało już 20 osób przede mną. Jak chcecie rozwiązać sytuacje ilości miejsc w kadrze?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:02

jackop pisze: O statusie wychowanka napisało już 20 osób przede mną. Jak chcecie rozwiązać sytuacje ilości miejsc w kadrze?
Ronaldo przychodzi za Iglę - jego musimy sprzedać. Dodatkowo odchodzi Pjaca, Sturaro i do LM nie zgłaszamy Barza, którego możemy zgłosić do Serie A. Lub do LM nie zgłaszamy Caldery (i tak u Maxa przez pól roku będzie się uczył topografii kibli w Vivino przed tym jak pierwszy raz wejdzie na boisko)
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 22:04 przez Urbi27, łącznie zmieniany 1 raz.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:02

Z tym Ruganim w CFC bym wstrzymał konie. Twitter twierdzi, że Anglicy mają jakąś blokadę na transfery z zagranicy, także nie sądzę, by coś było przesądzone.

Dobry trolling z tym CR7. Nawet kibice Juventusu zapowiadali, że niechętnie będą oglądali mecze swojej drużyny ze względu na bylejaki styl. Teraz oglądał będzie nas cały Świat... :prochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:02

jackop pisze:
Antek666 pisze:Rugani to dobry chłopak, talentem był już od FM2011, ale jego postepy jak i występy w świecie realnym to nie ten sam poziom co taki Umtiti czy Niklas Süle z Bayernu. Co mają obaj wymienieni wspólnego z Daniele?
Co do obrońcy Bayernu się nie wypowiadam. Co najwyżej tyle, że wygrał życie bo Boateng z Hummelsem grali taki piach że szkoda gadać, a Martinez wrócił do pomocy.

Co do Francuza, to zakładam, że oglądałeś Barcelonę i pamiętasz, co wyczynial na początku, a mimo tego grał. Podobna sytuacja z Varanem. Trzeba było czasu i cierpliwości, żeby w końcu zastąpił Pepe, a teraz jest wymiataczem jakich mało. O początkach Bonucciego w Juve można by napisać ze 2 książki.

Jeśli musimy nim sfinansować mercato, zrozumiem. Aczkolwiek pierwszym do odstrzału powinien być Benatia. Powinniśmy dążyć do stworzenia duetu Caldara-Rugani a jednym okiem zerknąć na Romagnoliego.

O statusie wychowanka napisało już 20 osób przede mną. Jak chcecie rozwiązać sytuacje ilości miejsc w kadrze?
Juventus to nie Legia ...i napewno maja plan kto z wychowanków moze byc w pierwszej druzynie...zycie to nie FM to ze tam rozwija sie w grajka nie znaczy ze w zyciu tak bedzie, przeciez był z druzyną 2 lata i nie bardzo wychodziło, Pogba umiał się przebić
wojczech7 pisze:Z tym Ruganim w CFC bym wstrzymał konie. Twitter twierdzi, że Anglicy mają jakąś blokadę na transfery z zagranicy, także nie sądzę, by coś było przesądzone.

Dobry trolling z tym CR7. Nawet kibice Juventusu zapowiadali, że niechętnie będą oglądali mecze swojej drużyny ze względu na bylejaki styl. Teraz oglądał będzie nas cały Świat... :prochno:
moze polsat nas doceni bo w canal + slabo to bylo


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:05

Pamiętajcie, że gdzieś tam w tle czai się inny nas talent czyli Filippo Romagna. Niby sprzedany ale na pewno jakaś klauzula jest ;)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:06

No i super! Nie wierzyłem w to parę dni temu, potem coraz bardziej się przekonywałem że coś jest na rzeczy, ale czekałem na oficjalne INFO. Jestem przyjemnie zaskoczony, mamy drużynę kompletną! ALE! Mam obawy oczywiście, kto odejdzie....

Najbardziej martwię się o Sandro. Wszystko na ten moment jest kompletne, także wyjściowe boki obrony - i oby to się nie zmieniło!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:08

jackop pisze:
Antek666 pisze:Rugani to dobry chłopak, talentem był już od FM2011, ale jego postepy jak i występy w świecie realnym to nie ten sam poziom co taki Umtiti czy Niklas Süle z Bayernu. Co mają obaj wymienieni wspólnego z Daniele?
Co do obrońcy Bayernu się nie wypowiadam. Co najwyżej tyle, że wygrał życie bo Boateng z Hummelsem grali taki piach że szkoda gadać, a Martinez wrócił do pomocy.

Co do Francuza, to zakładam, że oglądałeś Barcelonę i pamiętasz, co wyczynial na początku, a mimo tego grał. Podobna sytuacja z Varanem. Trzeba było czasu i cierpliwości, żeby w końcu zastąpił Pepe, a teraz jest wymiataczem jakich mało. O początkach Bonucciego w Juve można by napisać ze 2 książki.

Jeśli musimy nim sfinansować mercato, zrozumiem. Aczkolwiek pierwszym do odstrzału powinien być Benatia. Powinniśmy dążyć do stworzenia duetu Caldara-Rugani a jednym okiem zerknąć na Romagnoliego.

O statusie wychowanka napisało już 20 osób przede mną. Jak chcecie rozwiązać sytuacje ilości miejsc w kadrze?
W sumie masz sporo racji ale nie zacytowałeś całości a w dalszym zdaniu rozchodziło się o to o co się zazwyczaj rozchodzi-o kasę:wink:

Początków Varane w Reau nie znam, Umtitiego kaleczenie zdarza się do dziś-vide np jedno durne zagranie ręką w fazie grupowej World Cup.
Co wyrabiał Bunu na początku u nas i o zamykaniu w piwnicy i ogólne późne rozwijanie się czy wchodzenie na wyższe poziomy Italieńców itp itd-wiem.

Ale kasa musi się zgadzać i chciałem tylko napisać, że nie tracąc nic a nic na jakości lub i nawet zyskując moźna zarobić ok 20MLN ojro na sprzedaży Ruganiego.

Fox Sport podawało ostatnio, że ciągle mamy na oku np Godina, ale nie mam pojęcia jakie byłyby koszty. Albo taki niemiecki piłkarz jak Hector-tani i dobry, albo może jest jakiś dobry i tani włoski obrońca?
No albo zapytajmy CR7 o zdanie, może zna jakiegoś przyszłego Jorge Andrade? :smile: Ale tylko jeśli chodzi o jakość gracza a nie podatność na kontuzje :P
tomassi14 pisze:Juventus to nie Legia ...i napewno maja plan kto z wychowanków moze byc w pierwszej druzynie...zycie to nie FM to ze tam rozwija sie w grajka nie znaczy ze w zyciu tak bedzie, przeciez był z druzyną 2 lata i nie bardzo wychodziło, Pogba umiał się przebić
Podpisuję się pod tym, jestem pewny, że zarząd wie co robi, po tylu latach sukcesów jak ostatnie i po dniu dzisiejszym zaufajcie sternikom Juve :P
wojczech7 pisze:Z tym Ruganim w CFC bym wstrzymał konie. Twitter twierdzi, że Anglicy mają jakąś blokadę na transfery z zagranicy, także nie sądzę, by coś było przesądzone.
Ja sytuacji już w ogóle nie czaję ::/: Kilka dni temu był podobno Arsenal dogadany z nami jak i z piłkarzem, teraz niby Chelsea która ma jakieś blokady.... nie chcę mi się w sumie w tym temacie dokładniej węszyć, jest inny ważniejszy :D

O albo to jako recepta na brak Ruganiego:
Kamex22 pisze:Pamiętajcie, że gdzieś tam w tle czai się inny nas talent czyli Filippo Romagna. Niby sprzedany ale na pewno jakaś klauzula jest ;)

Załatwiliśmy deal który wielu nawet i 10godzin temu uważało za niemożliwy a nie rozwiążemy problemów związanych ze sprzedażą Ruganiego? ;)
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 22:21 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:08

Teraz tylko mądre sprzedaże (bo z tym Marcelo to już nie przesadzajmy :prochno: ). Dla mnie Pipita do opchnięcia, póki jeszcze trochę nam się z niego zwróci, zatrzymać Sandro oraz dać szansę jeszcze Ruganiemu, chyba że naprawdę nie mamy wyjścia i musimy teraz jakoś łatać budżet. Z drugiej strony za Daniele też musiałby ktoś przyjść, więc za wiele by nam tej kasy nie zostało z tej sprzedaży, więc nie bardzo rozumiem sens takiego ruchu. Obowiązkowo również do sprzedania Sturaro ;) .

Dalej nie wierzę, że CR7 jest naszym zawodnikiem. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia sezonu, a tu jeszcze ponad miesiąc :sad:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:13

Jaki FM? Kto zawalił nam kluczowe sytuacje w zeszłym sezonie? Gdzie w tematach meczowych pojawiły się zarzuty o golach ewidentnie zawalonych przez Ruganiego (czytam wszystkie)? Z reguły użytkownicy piszą "był niepewny" albo "nie wyglądał najlepiej". Kwestia wieku też przemawia za Włochem.

Jak nie jestem fanem tworzenia ItalJuve zawodnikami typu Sturaro, czy Bonaventura, tak uważam że obrona powinna być włoska bo wciąż nie brakuje tam jakości i jest perspektywa rozwoju. Odpalimy (słusznie) Stefano, za chwilę odpadną Barzagli, Chiellini i Marchisio. Zostaniemy bez Włochów i bez wychowanków, bo nasza szkółka to w tym momencie wyłącznie Kean, którego też prawdopodobnie pożegnamy z opcją odkupu.

Co będzie jak Caldara okaże się drugim Ranocchią? De Ligt może za rok, a może bogacze z PL za 2 tygodnie postanowią uszczuplić budżet transferowy - tam ma kto wydawać siano. Włoch w Juventusie zostanie choćby i do końca kariery.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 22:35 przez jackop, łącznie zmieniany 5 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany