Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 11:36

FelekJUVE pisze:Baliśmy się jak szania zareaguje na te doniesienia a tymczasem może być bojkot w fabrykach FIATA :roll:
:rotfl: Za chwilę wpadnie GreenPeace i stwierdzi, że temu transferowi towarzyszy zbyt duże zużycie tlenu.

Ten wcześniejszy artykuł to jeszcze większy żal:
Quim Domènech, jeden z głównych dziennikarzy tego programu, przekazał najnowsze informacje z otoczenia ścisłej dyrekcji Starej Damy[...]
Jakiś randomowy 33letni Hiszpan, o którym nikt nigdy nie słyszał nagle ma dojścia do najbardziej zaufanych ludzi w klubie? Bez jaj :lol:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 11:36

silhouette pisze:mnie to szczerze nie obchodzi czy bedziemy grać pod Ronaldo czy nie, czy bedzie sie cofał, czy nie - jeśli ma nam pomóc w walce o LM to dla mnie nawet stojanowa może grać przez cały mecz byle decydujace bramki strzelał.
dla mnie jak wygramy LM to on może nawet mieć kontuzję od 1/4 i nie grać i nie będę płakał ;] ale dokładnie taki sam plan mieliśmy kupując Iglę za niebotyczne pieniądze...
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2018, 11:37 przez Maly, łącznie zmieniany 2 razy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 11:36

Maly pisze:dla mnie nie jest zrozumiałe, podobną kwotę dostalibyśmy od jakiegoś Danone więc pomoc Fiata w ostatnich latach jest raczej jednostronna - my im pomagamy, oni nam niewiele, osobiście tak to właśnie odbieram ;]
Widocznie z ich punktu widzenia się to nie opłaca, co tu jest niezrozumiałe? Gdyby to było tak, że rzucaliby nam po 100 mln rok w rok, a nasz sukces sportowy i marketingowy przynosiłby jeszcze większe zyski, pewnie by to robili. Stadion i ta cała otoczka też nie jest po to, aby ładnie wyglądało, ale po to, aby przynosiło odpowiednie korzyści materialne. Ty natomiast nie rozumiesz dlaczego Fiat nie rozdaje pieniędzy ot tak. Rozminąłeś się gdzieś po drodze z rozsądkiem, zawróć.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 11:37

Z tym Fiatem takie same bzdury jak z Marottą, dajcie spokój. Tak się składa, że kolega z Polski pracuje we Fiacie ale nie będę tutaj polemizował.


Obrazek
borysfcb

Katalończyk
Katalończyk
Rejestracja: 03 czerwca 2015
Posty: 70
Rejestracja: 03 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 12:56

Świetna wiadomość. Zabierajcie go z tego realu jak najprędzej, najlepiej w pakiecie z marcelo i Modriciem.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:22

Jaram się jak pochodnia. Czuje, że do nas trafi, a za nim LM. Wprost. W półfinale jak zwykle załaduje Buffonowi na do widzenia.

Najambitniejszy piłkarz w dziejach- nikt bardziej niż on nie wyznaje zasady: "zwycięstwo, to jedyne co się liczy". To jaką gość ma obsesję, żeby zostać GOAT to jest coś niesamowitego. Byłby już nim na pewno, gdyby nie urodził się Portugalczykiem, ale moim zdaniem i tak nim jest. Przypieczętuje to zdobywając LM jeszcze raz- tym razem z nami. To jest brakujące ogniwo.
1996->2019

Dawać, dawać za wszelką cenę.
:hellyes:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:20

Boże! Ja nie wiem, czy wy na serio to łykacie? Przecież o tym trąbią tylko media. Mnie interesują wypowiedzi klubu, piłkarza, działaczy itp. OFICJALNE! Nie przez usta dziennikarskie, że wg. pana X Mendes, Perez czy inny Marotta powiedzieli to czy to. Ja chce usłyszeć to od kogoś z TAKICH ludzi bezpośrednio.

Dla mnie to jest jeden wielki BullShit i przykład na to że farmazon może się przełożyć na zyski - akcje itp. Natomiast bardzo możliwe, że idzie to w porozumieniu z Naszym zarządem jak i zarządem RM i ma to na celi zrobić zamieszanie. Poza tym My i oni jesteśmy w dobrych relacjach i taką mistyfikację zgrać to nie problem, zwłaszcza jak jest okazja - nowy kontrakt dla CR7 w RM.

Za jakiś czas będzie to można dopisać na tą listę: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Mistyfikacje

Czy jestem zwolennikiem tego transferu czy nie, to nie ma znaczenia. Ja po prostu w to nie wierzę i już i wolę się nie nastawiać. Jak się okaże że to ściema - a tak sądzę że będzie - to będzie tu taki jęk zawodu, jakiego sobie Dariusz Sz. nie wyobrażał.

To jest moje zdanie na ten temat i fajnie by było gdyby było inaczej, ale lepiej się mile zaskoczyć niż niemile rozczarować - stara prawda.

Mówię: to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, nie oczekuję by ktokolwiek się ze mną zgadzał, bo to jest tylko i wyłącznie to co ja sobie myślę na ten temat i na tą chwilę. Bo jeśli czas pokaże inaczej, to po prostu nie będę miał racji i to przyznam że jestem zaskoczony.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 06:59

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Czy jestem zwolennikiem tego transferu czy nie, to nie ma znaczenia. Ja po prostu w to nie wierzę i już i wolę się nie nastawiać. Jak się okaże że to ściema - a tak sądzę że będzie - to będzie tu taki jęk zawodu, jakiego sobie Dariusz Sz. nie wyobrażał.
I właśnie dlatego to nie może być mistyfikacja, nasz zarząd by w to nie wszedł. ;-)


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 11:31

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Boże! Ja nie wiem, czy wy na serio to łykacie? Przecież o tym trąbią tylko media. Mnie interesują wypowiedzi klubu, piłkarza, działaczy itp. OFICJALNE! Nie przez usta dziennikarskie, że wg. pana X Mendes, Perez czy inny Marotta powiedzieli to czy to. Ja chce usłyszeć to od kogoś z TAKICH ludzi bezpośrednio.
A to, że Juve wydało OFICJALNE oświadczenie, że zaraz zaraz zmieni się ich wartość na giełdzie to też nic dla Cb nie znaczy? Cr jest już nasz💪💪💪


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 11:40

MRN pisze:Z tym Fiatem takie same bzdury jak z Marottą, dajcie spokój. Tak się składa, że kolega z Polski pracuje we Fiacie ale nie będę tutaj polemizował.
Z Fiatem jestem związany już chyba z dobre 15 lat. Nie wiem na ile to jest możliwe, może to był skrót myślowy prasy i chodziło ogólnie o kasę z FCA. Natomiast sam w sobie Fiat przynosi przecież straty, ale w zarządzaniu większą ilością podspółek jest dobre to, że liczy się zysk całości, a nie strata poszczególnych projektów, wiadomo, że fajnie byłoby jakby każda marka przynosiła zyski, ale nie jest to możliwe. Dzięki temu, że jest również Jeep, powracająca Alfa Romeo z ogromnymi planami oraz zrekturyzowany Fiat, który ma zmniejszyć ofertę samochodów (szkoda). Zobaczymy, ja już swoje zdanie napisałem w temacie transferów o dyskusji co myślęo samym transferze. Pojawienie się Ronaldo w zespole nie pomoże w zdobyciu LM. Od zawsze byliśmy drużyną, nigdy forma ekipy nie była w głównej mierze oparta na jednym graczu. Oczywiście w każdej dekadzie, roku mielismy wybitne jednostki, ale zawsze liczyliśmy się jako zespół.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 11:41

Wojtek pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Boże! Ja nie wiem, czy wy na serio to łykacie? Przecież o tym trąbią tylko media. Mnie interesują wypowiedzi klubu, piłkarza, działaczy itp. OFICJALNE! Nie przez usta dziennikarskie, że wg. pana X Mendes, Perez czy inny Marotta powiedzieli to czy to. Ja chce usłyszeć to od kogoś z TAKICH ludzi bezpośrednio.
A to, że Juve wydało OFICJALNE oświadczenie, że zaraz zaraz zmieni się ich wartość na giełdzie to też nic dla Cb nie znaczy? Cr jest już nasz💪💪💪
To prawda, tylko tą jedną wypowiedzią można w zasadzie temat zamknąć. I to w dwie strony. Albo wartość wzrośnie bo Krystyna jest piłkarzem Juve albo poleci na łeb bo nie jest i nie będzie. Reszta to sranie w banie.


:allegri: na śmietnik
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 11:43

Wojtek pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Boże! Ja nie wiem, czy wy na serio to łykacie? Przecież o tym trąbią tylko media. Mnie interesują wypowiedzi klubu, piłkarza, działaczy itp. OFICJALNE! Nie przez usta dziennikarskie, że wg. pana X Mendes, Perez czy inny Marotta powiedzieli to czy to. Ja chce usłyszeć to od kogoś z TAKICH ludzi bezpośrednio.
A to, że Juve wydało OFICJALNE oświadczenie, że zaraz zaraz zmieni się ich wartość na giełdzie to też nic dla Cb nie znaczy? Cr jest już nasz💪💪💪
Wartość może się zmienić z wielu różnych powodów. No ale miło to słyszeć, znaczy że krok do przodu.

Daj Boże! Może faktycznie się uda. Mówię - chce się przyjemnie zaskoczyć. Ja osobiście nie lubię go i pewnie nie ja jeden, jednak trzeba być niezrównoważonym by nie cieszyć się jeśli ten transfer by doszedł do skutku, bo piłkarzem jest fenomenalnym, o wiele bardziej wszechstronnym od Leo Messiego. Moja niechęć do niego na pewno się wtedy zmieni, poza tym najważniejszy jest Klub, a skoro on Klubowi ma niesamowicie pomóc, to pozostaje wyłącznie się cieszyć. Tylko że no, muszę zobaczyć że wylądował, że Nasi go witają...

UP

@Bobby X Tak ja Cię nie lubię - z wzajemnością zresztą - tak muszę Ci przyznać że mądrze tutaj prawisz.... :ok:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 11:56

wloski pisze:Oczywiście w każdej dekadzie, roku mielismy wybitne jednostki, ale zawsze liczyliśmy się jako zespół.
Uwazam, ze nigdy nie mielismy w klubie tak wybitnej jednostki, jak Cristiano Ronaldo. Czujecie, jak by on tak podczas 4 sezonow u nas poprowadzil nas do 10 Scudetti z rzedu, i 3 LM? :snackgy:

Czytali? -> https://www.seriea.pl/369403-prawo-poda ... e-cr7.html


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 12:24

Jak dokupisz kilku graczy, którzy mu w tym pomogą to jak najbardziej będziesz miał 3 LM.

Mamy braki na innych pozycjach, a Rolando nie ma przed sobą 10 lat grania, żeby to wszystko scalić do kupy i zbudować zespół pokroju Realu Madryt, który widywaliśmy w poprzednich sezonach głównie w Champions League.

Fajnie wygląda 10 lat sukcesywnego wygrywania ligi włoskiej, ale z tą LM to troszkę się zapędzamy. Dla mnie dobre okienko to będzie takie, w którym nie sprzedamy żadnego cennego piłkarza, wzmocnimy jeszcze skład nie tylko Cancelo, Caldarą i Canem, którzy nie są wybitnymi jednostkami, ani narazie do nich nie aspirują, ale jeszcze kimś fajnym. Możemy robić swoje dalej nawet bez Crisa.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 12:26

https://www.flightradar24.com/C56X/1d097f3e

Dorzucam kolejny do śledzenia. Fajna zabawa, do momentu, w którym zbacza z kursu na tyle, że można wykluczyć Mediolan/ Turyn. I czekać na następny. :prochno:


ODPOWIEDZ