1/8 finału MŚ

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 18:37

jackop pisze:Generalnie poza parą urugwajsko-portugalską dość łatwo jest wskazać faworytów do awansu.
pokaż kupona ;) chyba trochę odleciałeś wydaje mi się, niby kto w ostatni dzień jest takim faworytem? Ruskich też bym nie lekceważył bo grają na prochach a Hiszpanie mają dziury w obronie jak za starych dobrych lat

Tomaszewski to w ogóle kompromitacja... swoją wiedzę pokazał jak przed meczem desygnował Pavarda do indywidualnego krycia Messiego operującego po drugiej stronie boiska :) ogólnie mecz bardzo brutalny, szczególnie ze strony Argentyny, brak chociaż jednej czerwonej to albo zasługa beznadziejnego sędziego albo wytycznych FIFA by grać mecze 11 na 11 na tym etapie turnieju i nie zabijać przedwcześnie emocji


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 19:20

I jeszcze to "Pavard nie wiem jak to się wymawia" :prochno:

A co do meczu, to tak grająca Argentyna bez obrony nie mogła tego wygrać, Dybala na ławce, Higuain na ławce i te żałosne zmiany. Dlaczego on nie wpuścił chociaż Dybali? Muszą grać jakieś pupilki trenera czy tam Messiego. Ciekawe czy coś się teraz ruszy w tej Argentynie, bo mają okropny syf. Dobrze, że odpadają, mam też nadzieję, że Maradona zabiera się z nimi, bo niedobrze patrzeć na ten wrak człowieka.

jackop pisze:Generalnie poza parą urugwajsko-portugalską dość łatwo jest wskazać faworytów do awansu.


Serio? Ja mam zupełnie inne odczucia, w dodatku mam dziwne wrażenie, że niektórzy faworyci mogą zawieść, np. myślę, że Hiszpania może mieć problemy z Rosją, albo że w Brazylia-Meksyk mogą być karne, w sumie to najbardziej pewna byłam... meczu Francji, bo Argentyna na tych mistrzostwach to jedna wielka porażka


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 19:23

Maly pisze:pokaż kupona ;)
Gdybym miał Cie poprosić o to żebyś przewidział na kogo stawiam, to nie sądzę żebyś chociaż raz się pomylił ;)

Studio TVP konsekwentnie olewam. Już lepiej wejść na yt i obejrzeć podsumowanie Przeglądu Sportowego. Brakuje mi Twaro w c+ :sad:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 19:57

Na Teutatesa i wszystkich innych wymyślonych bogów: błagam uwalcie te płaczliwe <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z Portugalii :pray: :pray: :pray:


:allegri: na śmietnik
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 20:27

Było kilka spotkań w poprzednim sezonie kiedy Bentancur wchodził na boisko i był ustawiany bliżej bramki przeciwnika, dodając jego występy na mistrzostwach gdzie również wystawiany jest wyżej, śmiem twierdzić że on nie powinien być brany pod uwagę jako zastępca Pjanicia. Moim zdaniem Bentancur powinien grać obok Bośniaka.


kd

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 06 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 20:31

Forza Rodrigo. Póki co przy kontaktach z piłką jest fajnie.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 20:37

Póki co to Caceres jest przekozakiem :bravo: naprawdę imponuje gra. Bentancur równiez niczego sobie.


baca222

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2005
Posty: 36
Rejestracja: 20 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 20:51

Juventus już tak mnie spaczył że na mundialu kibicuje tylko Urugwajowi. Bardzo uporządkowany, konsekwentny futbol, :hellyes:


taaa
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 20:52

Bobby X pisze:Na Teutatesa i wszystkich innych wymyślonych bogów: błagam uwalcie te płaczliwe <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z Portugalii :pray: :pray: :pray:
Te wszystkie płaczliwe <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> razem wzięte to wciąż nic przy Suarezie. Facet co dostanie w plecy to drze japę i łapie się za czubek głowy jakby mu tam szpikulec do lodu kto wbił :prochno:
Mam nadzieję, że Urugwaj odpadnie, bo nie mogę patrzeć na tego aktora.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 20:56

Ależ akcja bramkowa duetu Suarez-Cavani. Defensywa Portugalczyków rozklepana dwoma przerzutami, palce lizać. Cristiano robi co może, ale Urugwaj życzy zostawiają bardzo mało miejsca. Dobre zawody Bentancura, fajnie że nie widać u niego kupy w gaciach.

Co mi się nie podoba, to walka o statuetkę za największą symulkę. Aż dziwne, że Suarezowi nie odpadła głowa, tak często się za nią trzyma.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 21:12

Vanquish pisze:
Bobby X pisze:Na Teutatesa i wszystkich innych wymyślonych bogów: błagam uwalcie te płaczliwe <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z Portugalii :pray: :pray: :pray:
Te wszystkie płaczliwe <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> razem wzięte to wciąż nic przy Suarezie. Facet co dostanie w plecy to drze japę i łapie się za czubek głowy jakby mu tam szpikulec do lodu kto wbił :prochno:
Mam nadzieję, że Urugwaj odpadnie, bo nie mogę patrzeć na tego aktora.
Racja ten Suarez to jeden z najlepszych aktorow wsrod pilkarze i prawdipodobnie najlepsze pilkarz wsrod marnych aktorow.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 21:25

Mam nadzieje że skoro odpadła już Argentyna, to dzisiaj już nie będzie na mundialu żadnego z 2 jedynych "Bogów Futbolu."

Pięknie Cavani!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 21:44

Godin - co za obrońca. Jeśli byłby choć cień szansy by sprowadzić go do Juve, to łysy powinien zrobić wszystko by urugwajczyk grał dla nas w przyszłym sezonie.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 22:03

powiem tyle - Bentancur to nasza perełka


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 22:07

Mam nadzieję, że Cavani będzie mógł grać, bo jest niesamowity.

Magia CR7 nie wystarczyła, ale on w przeciwieństwie do Messiego nie miał w kadrze partnerów z europejskiego TOPu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany