Typer Mistrzostw Świata!

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2018, 10:31

Dragon pisze:Nie mogę się powstrzymać. Aktualny lider trafił 15 pkt. W meczu Iran Maroko po swojaku :bravo:
Też to zauważyłem i istnieje tylko jedna możliwość takiej opcji


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 163
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2018, 10:35

zbysioJuve pisze:
Dragon pisze:Nie mogę się powstrzymać. Aktualny lider trafił 15 pkt. W meczu Iran Maroko po swojaku :bravo:
Też to zauważyłem i istnieje tylko jedna możliwość takiej opcji
No jedna, jedna, podać dobry wynik :prochno: Pytanie czy kolega specjalnie czy przypadkowo nie podał strzelca.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2018, 10:52

del_aleksander pisze:
zbysioJuve pisze:
Dragon pisze:Nie mogę się powstrzymać. Aktualny lider trafił 15 pkt. W meczu Iran Maroko po swojaku :bravo:
Też to zauważyłem i istnieje tylko jedna możliwość takiej opcji
No jedna, jedna, podać dobry wynik :prochno: Pytanie czy kolega specjalnie czy przypadkowo nie podał strzelca.
Wg mnie może być to specjalna zagrywka gdy nie zna sie zbytnio zawodników jednej i drugiej drużyny a opcją prawdopodobną jest tez wynik bezbramkowy. Jest to w pewien sposób zabezpieczenie się w pkt. za "strzelca pierwszej bramki" Nie wiem, ale przynajmniej tak mi się wydaje, choć tu musiałby sie udzielic sam zainteresowany.


Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2018, 13:21

Panowie w kadrze Szwecji nie ma Marcusa Berga natomiast jest jakowyś tajemniczy Marcus Rosenberg, który nie widnieje nawet na oficjalnej stronie FIFA.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 08:24

Agrik pisze:Panowie w kadrze Szwecji nie ma Marcusa Berga natomiast jest jakowyś tajemniczy Marcus Rosenberg, który nie widnieje nawet na oficjalnej stronie FIFA.
Dzięki poprawiłem.


#AllegriOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 08:39

zbysioJuve pisze:Jest to w pewien sposób zabezpieczenie się w pkt. za "strzelca pierwszej bramki"
u to coś się musiało zmienić od kiedy ostatnio bawiłem się w typer na JP... kiedyś typ musiał być logiczny - czyli podobnie nie mogłem obstawić 1-0 dla Hiszpanii i podać, że pierwszego gola strzeli Ronaldo a tu taka furtka dla 0-0...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 08:51

Maly pisze:
zbysioJuve pisze:Jest to w pewien sposób zabezpieczenie się w pkt. za "strzelca pierwszej bramki"
u to coś się musiało zmienić od kiedy ostatnio bawiłem się w typer na JP... kiedyś typ musiał być logiczny - czyli podobnie nie mogłem obstawić 1-0 dla Hiszpanii i podać, że pierwszego gola strzeli Ronaldo a tu taka furtka dla 0-0...
Tak na szybko bo się spieszę, teraz raczej chyba tez musi być logiczny i takie coś jak Ty podałeś nie byłoby raczej zaliczone. Przy 1-0 i nie podaniu strzelca jest przeciez szansa , że padnie bramka samobójcza i nie podanie strzelca raczej nie przekreśla typu jako nieprawidłowego, nawet pewnie przy innych wynikach (choć akurat tego nie sprawdzałem). Też miałem przerwę w typowaniu choć tak ogólnie tez w to się az tak długo nie bawiłem się, ale tak mi się wydaje.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 09:00

ale nie podanie strzelca to furtka dla 0-0, powinna być opcja "samobój", osobiście pewnie dość często bym z tej furtki korzystał i pewnie niejedna osoba tak robi


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 16:25

jarmel pisze:
Agrik pisze:Panowie w kadrze Szwecji nie ma Marcusa Berga natomiast jest jakowyś tajemniczy Marcus Rosenberg, który nie widnieje nawet na oficjalnej stronie FIFA.
Dzięki poprawiłem.
W sumie dobrze, że dopiero wtedy bo nie miałem czasu poprawić typowania, a planowałem dać Berga na strzelca, a tymczasowo ustawiłem Granqvista jeśli bym nie zdążył zmienić typowania :prochno:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 09:23

Agrik pisze:
jarmel pisze:
Agrik pisze:Panowie w kadrze Szwecji nie ma Marcusa Berga natomiast jest jakowyś tajemniczy Marcus Rosenberg, który nie widnieje nawet na oficjalnej stronie FIFA.
Dzięki poprawiłem.
W sumie dobrze, że dopiero wtedy bo nie miałem czasu poprawić typowania, a planowałem dać Berga na strzelca, a tymczasowo ustawiłem Granqvista jeśli bym nie zdążył zmienić typowania :prochno:
Tzn i tak edytowałem tego samego zawodnika więc czy typowałeś Berga czy Rosenberga to by zaliczyło ;)


#AllegriOut
Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 13:07

jarmel pisze:
Agrik pisze:
jarmel pisze: Dzięki poprawiłem.
W sumie dobrze, że dopiero wtedy bo nie miałem czasu poprawić typowania, a planowałem dać Berga na strzelca, a tymczasowo ustawiłem Granqvista jeśli bym nie zdążył zmienić typowania :prochno:
Tzn i tak edytowałem tego samego zawodnika więc czy typowałeś Berga czy Rosenberga to by zaliczyło ;)
No właśnie by nie zaliczyło ;) Dobrze, że tego nie wiedziałem i nie miałem później czasu zmienić Granqvista na Berga.


Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2018, 19:29

Sorry za post pod postem. Brak Quintero w kadrze Kolumbii.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2018, 22:20

Dzięki, dodałem.

Chyba nie zamierzasz postawić? Jutro 2-0 :)


#AllegriOut
Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2018, 10:36

jarmel pisze:Dzięki, dodałem.

Chyba nie zamierzasz postawić? Jutro 2-0 :)
Szczerze to śmierdzi mi bramkowym remisem i pierwszym golem Kolumbii.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 20:12

Mam takie pytanie. Czy typ może być zaliczony gdy odda się go dajmy na to parę sekund po niby godz. rozpoczęcia meczu, ale dany mecz się jeszcze nie rozpoczął?


Zablokowany