Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 15:38

Poprostu pisze: Dzisiaj podczas radia VS mamy usłyszeć jakąś bombę. Mówi się, że Can SMS i Cancelo są już nasi.
Skąd takie przecieki? Bo chyba nie na podstawie słów Lucka :whistle:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 16:11

dp10 pisze:
Poprostu pisze: Dzisiaj podczas radia VS mamy usłyszeć jakąś bombę. Mówi się, że Can SMS i Cancelo są już nasi.
Skąd takie przecieki? Bo chyba nie na podstawie słów Lucka :whistle:
Moje insajderskie :rotfl: poczekajmy do wieczora zobaczymy co Renga ogłosi.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 16:15

Poprostu pisze: Moje insajderskie :rotfl: poczekajmy do wieczora zobaczymy co Renga ogłosi.
O której startuje radio VS?


Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 16:18

Poprostu pisze:
dp10 pisze:
Poprostu pisze: Dzisiaj podczas radia VS mamy usłyszeć jakąś bombę. Mówi się, że Can SMS i Cancelo są już nasi.
Skąd takie przecieki? Bo chyba nie na podstawie słów Lucka :whistle:
Moje insajderskie :rotfl: poczekajmy do wieczora zobaczymy co Renga ogłosi.
Nasze to co najwyżej może być ostatnie obuwie meczowe SMSa (przynajmniej na tą chwilę).
Ogólnie trzeba być niezłym optymistą żeby wierzyć w możliwość przejścia SMSa do nas ale żeby pokładać ufność w tych fakenewsach, że już go mamy.... no wybaczcie ale do tego trzeba być idiotą.
Lotito to jeden z najgorszych partnerów do negocjacji (a przynajmniej dla nas), dlaczego miałby dogadywać się z nami przed MŚ w których SMS wystąpi i być może odegra kluczowa rolę, co automatycznie wywinduje jego cenę i zachęci większą ilość kupców??? :angry: :angry:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 17:03

@Astarot

Chlopie wyciagnij tego kija z dupy bo Cię ewidentnie uwiera.
Ktoś chce wierzyć w fakenewsy niech wierzy, nie Twoja sprawa. Jest sezon ogórkowy jest pełno informacji, jedni się tym jaraja inni nie dlatego tego idiote zachowaj dla siebie.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 17:12

Czy ktoś się orientuje jak ostatnio wieści odnośnie Rabiota?
Ponoć PSG musi zarobić na sprzedażach 60 mln...
Nie chce mi się trochę wierzyć, że nasi odpuszczają takiego grajka z rocznym kontraktem.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 17:17

Wiem, że Arabia Saudyjska to słaby przeciwnik, ale po tych kilkunastu minutach meczu otwarcia MŚ trzeba przyznać, że Gołowin prezentuje się bardzo dobrze. Rosjanin ma to coś w grze ofensywnej i może trzeba było zaryzykować z jego zakupem, bo po mundialu może być nieosiągalny dla Juve.

PS Poszła plotka, że Atletico Madryt dogaduje transfer Sidibe z Monaco, a cena za reprezentanta Francji ma wynosić około 30 mln €. Jeśli to prawda, to nie wiem dlaczego nasi działacze się nim nie interesowali, bo według mnie gość zjada Cancelo, a dodatkowo pewnie będzie jeszcze sporo tańszy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 17:26

Golovin super zawodnik ale no nie wiem czy nie skonczy w Juve jak Coman. Golov to raczej zawodnik mocno ofensywny na pozycje Dybaly a znajac Maxa ten go bedzie wystawial w srodku albo jak Comana i kazal glownie pracowac w defensywie lub ustawiac sie tylem do bramki :prochno:


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 17:32

Chyba on jednak bardzo uniwersalny, widziałem go duże z lewej strony atakował a później w środku. Z lewej strony właśnie miał asystę.
Wygląda dobrze w ofensywie ale w defensywie też bardzo pracuje.

Też taktyka się im zmieniła bo kontuzji jednego zawodniki i przez to gra na pozycji 3/4, wcześniej jednak był na skrzydle.

Druga bramka też wypracowana przez niego, taka walka i motoryka by się nam przydała, na kontry w LM z lepszymi zespołami.

Trzeba trochę ufać naszym kogo kupią, jak zwykle cena zawsze będzie kluczowa a zakup Cancelo bez wypożyczenia uszczupli bardzo nasz budżet.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 18:10

Poprostu pisze:
jurson09 pisze:
Poprostu pisze:Tuttojuve

Wymiana Igła - Icar dojdzie do skutku.

Il Secolo XIX

Na wczorajszym spotkaniu w sprawie Cancelo Valencia stwierdziła, że nie chcą Pjacy.

Allegri dla CDS

Mam nadzieję, że Igła zostanie w przeciwnym razie Mario będzie nasza 9.
rozmawiałem z Dybala przed wakacjami. Paolo chce zagrać z nami jeszcze jeden sezon a później odejść do większego klubj.
Odnośnie tej deklaracji Dybali to czy mógłbym poprosić o bezpośrednie link z CDS. Bo artykule z wczoraj nie ma o czymś takim słowa.

Jak dla mnie to śmierdzi lipą bo nawet jeśli Dybala tak powiedział to Allegri nie jest na tyle głupi żeby takie rzeczy zdradzać dziennikarzom.

Też mi się śmierdzi. Ja to wziąłem z FI. klik
Właśnie też tam to znalazłem, ale oni się powołują na CDS. U samego źródła (CDS) takiego czegoś nie odnalazłem. Może to jakiś babol w tłumaczeniu bo nie sądzę, że CDS nie pokusiłoby się o wspomnienie o tym w swoim artykule z wczoraj. Dziwna sprawa, ale raczej takie coś nie padło z ust Allegriego. Taki już urok sezonu ogórkowego.


Juve per sempre sara...!!!!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 18:32

Druga asysta Gołowina, gdyby kogoś to interesowało.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vego

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 18:33

Gaławin dziś fenomenalny mecz, co rozrzuca piłki, tyle że araby to chyba najsłabsza ekipa.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 18:34

Golovin 2 asysty i spory udział przy trzeciej bramce. Ciekawe jak spisze sie z silniejszym przeciwnikiem.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 18:37

To że asysta to jedno. Warto dodać że centrował piłkę na głowę z precyzją, nie siłą. Obie wrzutki praktycznie spadły na nos.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 18:54

No to macie jeszcze gola Gaławina :prochno:


Zablokowany