Czeczen - Liryczny Mistyk CD

Strefa kreatywnego fana Juventusu! Prowadzisz bloga, kanał YouTube, masz zdolności artystyczne? Podziel się tym z innymi kibicami.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2018, 19:14

Czeczen - Liryczny Mistyk

Zapraszam Was serdecznie do sprawdzenia mojego nowego albumu.

Zanotowałem spory progres. Dzięki temu że przestałem brać narkotyki zrozumiałem o co chodzi w muzyce i nie tylko. ;)

Pytałem się @Dragona, pozwolił mi - jakby co.

:C

Obrazek

No i :D

Obrazek

01. Sieć Frajerów (feat. Olka) Polityczno socjologiczny numer.

02. Ave Bogini Nieco zboczony utwór, no ale czy ja jestem normalny? Wątpię! :D

03. Cham Z Natury Track o moim kontrowersyjnym i bezkompromisowym podejściu do życia. Bezczelny i arogancki, ale szczery!

04. Liryczny Mistyk Tytułowy numer, nieco kontrowersyjny, plus kpiny z popkultury i TV!

05. Dusza Hip-Hopowa (feat. Olka) Takie tam Bragga, hardcorowe. Fajny Ref!

06. Noktowizor O Fałszu, kłamstwie, buja!

07. Nuklearny Romantyk 3 Kolejny z serii. Jest auto-tune w refrenie. Trochę porąbany utwór... Tak jak i ja. :C

08. Top Player Bujająca Bragga. Czuje ten klimat i nawijki w tym stylu pozwalają mi siebie wyrazić.

09. Bomba Atomowa Kolejny dość osobisty numer. Sporo o Komorowie!

10. Konflikt Militarny Wypowiadam Inteligentna Bragga - tak w skrócie! Jeden z lepszym numerów - tak sądzę!

11. Czarny Charakter Mój ulubiony numer na tej płycie, bujający hardcore! Bezkompromisowy!

12. Gladiator Hardcore, Bragga, klimatyczny utwór o tym że nigdy się nie warto poddawać! Z dedykacją dla Chady. [*]

13. Kapitalizm Antyamerykański utwór, ogólnie anty polityczny - moje ostre zdanie i tyle w temacie!

14. Matrix (feat. Olka) Kolejny polityczny protest song, spokojny!

15. Styl Komorów O moim osiedlu, ludziach, hardcore-life, z nutką Bragga!

16. Cios Zakończony Nokautem Dość kontrowersyjny bujający numer. Podobał się ludziom!

Słuchajcie! Wiem że wiele osób tutaj za mną nie przepada - publikując to tutaj wchodzę trochę jak w gniazdo jadowitych węży (nie powiem żmij bo to nieelegancko) - w sumie sobie zapracowałem na tą opinie, bo naćpany wielokrotnie pisałem różne farmazony na stronie i forum. Teraz już za parę dni minie rok mojej trzeźwości tak ogółem. Wiem że niby proszę się o hejt, no ale przecież nie robi się muzyki do szuflady, tylko po to by ją pokazać innym. Wdzięczny będę za komentarze, odsłuchy itp. Aha i tak w ogóle łapki w dół na youtube liczą się tak samo jak łapki w górę przy pozycjonowaniu filmu (utworu). Pozdrawiam was wszystkich serdecznie! Mam nadzieje że kiedyś zapracuje sobie na Wasz szacunek!


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2018, 19:43

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Dzięki temu że przestałem brać narkotyki zrozumiałem o co chodzi w muzyce i nie tylko. ;)
Prawilna 'patomuza' to nie mój klimat, także musi wypowiedzieć się jakiś ziomeczek ;) Złoty łańcuch wisi na co dzień, czy tylko odświętnie? :D Wydaje mi się, czy masz problem w wymową 'r'?

Top Player - było gdzieś wcisnąć Sturaro albo Padoina :prochno:

Skoro lubisz to co robisz to twórz. Powodzenia, może się przyjmie i złapiesz się do stajni PROSTO :smile:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2018, 19:58

jackop pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Dzięki temu że przestałem brać narkotyki zrozumiałem o co chodzi w muzyce i nie tylko. ;)
Prawilna 'patomuza' to nie mój klimat, także musi wypowiedzieć się jakiś ziomeczek ;) Złoty łańcuch wisi na co dzień, czy tylko odświętnie? :D Wydaje mi się, czy masz problem w wymową 'r'?
1. Poprzednie moje nagrywki, po prochach polegały na darciu się i nawalaniu stosu sylab na wers, a chodzi o to by to się fajnie z bitem kleiło.
2. Nie stać mnie Kuba (tak masz na imię?) na złoty łańcuch - może kiedyś.
3. Tak mam - ale Hani i Donia chyba nikt nie przebije. ;)

jackop pisze:Top Player - było gdzieś wcisnąć Sturaro albo Padoina :prochno:
Pomyśle nad tym przy następnym tracku. :C
jackop pisze:Skoro lubisz to co robisz to twórz. Powodzenia, może się przyjmie i złapiesz się do stajni PROSTO :smile:
Coś trzeba robić, wiem że jeszcze mam spory margines rozwoju. Prosto? Szczerze? Nie zależy mi! Trzeba robić swoje, nie pod kogoś!

Elo i dziękuję!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 18:32

Post pod postem, ale wolałem dać osobno bo to nowy wątek.

Oddzielny kawałek, nagrany dzisiaj - dosłownie prosto ze studio. Kawałek mundialowy dla Polski!

Słowianski Fenomen Mundial 2018 - Naprzód Polsko! Wierzymy!

Trochę mnie fantazja poniosła, ale nigdy nic nie wiadomo, może wygramy faktycznie! ELO!

Edit: Heh wrzuciłem posta a Lewy już 2-0!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 163
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2018, 14:48

Możesz zdradzić jakieś kulisty z nagrywania tej muzyki?
Masz dostęp do jakiegoś studia czy w domowym zaciszu można nagrać taką muzykę?

Nie komentuję samej muzy, bo to totalnie nie moje klimaty, a też nie mam za bardzo teraz czasu, żeby wszystko przesłuchać. Tym bardziej, że pasowałoby się wczuć i wsłuchać w słowa.

Natomiast zdaję sobie sprawę jak wiele pracy, poświęcenia i samodyscypliny musi cię to kosztować. I za to wielkie brawa :bravo: :bravo: :bravo:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2018, 15:16

del_aleksander pisze:Możesz zdradzić jakieś kulisty z nagrywania tej muzyki?
Zależy co chcesz wiedzieć? O co pytasz? Wokale, potem podbitki, potem wybieranie niektórych, dodawanie efektów, typu pogłosy jakieś... Tak pokrótce.

del_aleksander pisze:Masz dostęp do jakiegoś studia czy w domowym zaciszu można nagrać taką muzykę?
W studio normalnie nagrywam, najlepiej tak.
del_aleksander pisze:Nie komentuję samej muzy, bo to totalnie nie moje klimaty, a też nie mam za bardzo teraz czasu, żeby wszystko przesłuchać. Tym bardziej, że pasowałoby się wczuć i wsłuchać w słowa.
Mam nadzieje że znajdziesz czas i coś przesłuchasz. Skoro taki stricte uliczny rap to nie twój klimat, są tu też nutki takie bardziej dla wszystkich - np. Nuklearny Romantyk 3, Ave Bogini, no i ten który nie jest na tej płycie, jest numerem odrębnym - Słowiański Fenomen - o Polsce na Mundialu w Rosji.

del_aleksander pisze:Natomiast zdaję sobie sprawę jak wiele pracy, poświęcenia i samodyscypliny musi cię to kosztować. I za to wielkie brawa :bravo: :bravo: :bravo:
Ja wiem że jeszcze dużo przede mną, cały czas się rozwijam. Po straconym okresie mojego życia - 10 lat brania narkotyków - w końcu wziąłem się za siebie. Dzięki!

Elo!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2018, 21:23

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Słowianski Fenomen Mundial 2018 - Naprzód Polsko! Wierzymy!
Nawet niezłe. Jesteś dość specyficzną osobą. Na forum często nie do wytrzymania, niejednokrotnie zachowujesz się jak nabuzowany 13-latek. W tej piosence jesteś zupełnie inną osobą.

Powodzenia w muzyce! :hellyes:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 09:26

Sila Spokoju pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Słowianski Fenomen Mundial 2018 - Naprzód Polsko! Wierzymy!
Nawet niezłe. Jesteś dość specyficzną osobą. Na forum często nie do wytrzymania, niejednokrotnie zachowujesz się jak nabuzowany 13-latek. W tej piosence jesteś zupełnie inną osobą.

Powodzenia w muzyce! :hellyes:
Podbijam. Wyszedł mu ten utwór zwłaszcza refren :dance:


Obrazek
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 11:05

Przesłuchałem ze 3 numery i nie mogę się powstrzymać przed pochwaleniem Twojego progresu w stosunku do pierwszych nagrywek jakie udostępniałeś w podpisach. Pamiętam, że wtedy wytrzymywałem około 20 sekund na kawałek i musiałem wyłączyć :)

Nadal nie jest to typ rapu, który mi podchodzi i uważam, że wciąż dużo pracy przed Tobą, ale to co jest teraz, a było przed Twoją przerwą na forum to jest niebo, a ziemia. Postęp olbrzymi i oby tak dalej :hellyes: :hellyes:


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 14:12

Słucham rapsów od +/- 15 lat i muszę przyznać, że to shit jakich mało.

P.S Nie jestem Twoim przeciwnikiem, mimo niechęci wielu osob do Ciebie, ale nagrywając dalej, może się to zmienić. :prochno:


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 14:40

Masz głos podobny do Malika Montany :lol:

Poprawiłeś mi humor. To niesamowite jakie historie kryją się za forumowiczami.


forumowy ujadacz
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 15:05

Gałcio pisze:Słucham rapsów od +/- 15 lat i muszę przyznać, że to shit jakich mało.

P.S Nie jestem Twoim przeciwnikiem, mimo niechęci wielu osob do Ciebie, ale nagrywając dalej, może się to zmienić. :prochno:
To tak jak ja ponad 15 lat.

Nie wierze co się dzieje na tym forum...


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 20:07

Tarnos15 pisze:Przesłuchałem ze 3 numery i nie mogę się powstrzymać przed pochwaleniem Twojego progresu w stosunku do pierwszych nagrywek jakie udostępniałeś w podpisach. Pamiętam, że wtedy wytrzymywałem około 20 sekund na kawałek i musiałem wyłączyć :)

Nadal nie jest to typ rapu, który mi podchodzi i uważam, że wciąż dużo pracy przed Tobą, ale to co jest teraz, a było przed Twoją przerwą na forum to jest niebo, a ziemia. Postęp olbrzymi i oby tak dalej :hellyes: :hellyes:
Możesz mi napisać które konkretnie przesłuchałeś? Wdzięczny byłbym. Wiesz, rok czasu już nie biorę narkotyków, jak człowiek trzeźwieje, to zaczyna inaczej myśleć. Wtedy nawalałem słów na potęgę, darłem się do bitów i myślałem że jest OK. Słuchaj, ten album - Liryczny Mistyk - to ja szczerze robiłem na szybko, zamknąłem w paru sesjach. Chciałem po prostu coś zrobić i iść naprzód. Teraz nawet jak nawijam sobie te teksty to nagrałbym to jeszcze lepiej, no ale coś w końcu trzeba zakończyć i iść dalej. Raz to zdjąłem z yt, trochę poprawiałem, brzmienie i niektóre frazy, no ale pewien etap się zamyka i zaczyna nowy. Też widzę po sobie progres, tamtych nagrań z przed roku to słuchać nie mogę już - nawet je ustawiłem jako prywatne na yt, by nikt nie myślał że to mój aktualny poziom. Wściekły jestem sam na siebie, że tyle lat zmarnowałem. Pewnie teraz byłbym zupełnie w innym miejscu i na wyższym levelu. No ale doświadczenia muszą być, ale w nadmiarze też szkodzą.


Jeżeli ktoś ma ochotę mi jakieś rady dać prywatnie, konstruktywne opinie, bo krytyka jest potrzebna - to zapraszam na fb, założyłem 3 dni temu -

https://www.facebook.com/czeczen.czeczen.754

@Gałcio Nie powiem, smutno mi się zrobiło, ciekawe które przesłuchałeś. Prosiłbym o bardziej obszerną wypowiedź - jeśli znalazłbyś czas. Z góry dziękuje.

@filippo Kto to? :prochno:

@Alexinho-10 Miałeś mnie ignorować, ech.

BTW: Chcecie to się zwracajcie do mnie Czeczen, to jest moja ksywa od 10 roku życia...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 21:03

Jak Forza wystrzeli, jak Taco czy Grubson, to sie bedziecie chwalili, ze to Wasz ziom :smile: Popieram jackopa: troche taka "pato prawilna" Twoja nuta. Uwazam ze małolaty nalezy karmic czyms wiecej, a nie potegowac w nich agresa. Natomiast masz dobry glos, bo od sluchania niektorych rapersow to, az łeb boli. Propsy za odwage i za to, ze cos robisz, a nie lezysz caly dzien bykiem w pokoju popijajac piweczko.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 22:56

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Poprzednie moje nagrywki, po prochach polegały na darciu się i nawalaniu stosu sylab na wers, a chodzi o to by to się fajnie z bitem kleiło.
może mam marny słuch ale mi się to co słyszałem nie kleiło z bitem, bit to tło dla twojego rapu i nawet nie do końca dobrze go słychać przy twoim jakby podniesionym głosie ale ogólnie to miałem wrażenie, że ty sobie a bit sobie

ps. Gałcio przesadza


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ