Andrea Pirlo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 21:44

Świetne spotkanie, szkoda że tego nie nagrywam, bo ciężko będzie jeszcze kiedyś zebrać taką pakę, może gdzieś na necie się później znajdzie ;) . Fajnie się ciągle ogląda Alexa :)


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 08:05

afterparty ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 13:02

Widzę że Andrzejek lubi sobie chlapnąć :P pamiętam jak podczas świętowania scudetto, zasnął na pierwszym siedzeniu w autobusie :D


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 16:52

Oprócz prowadzenia zespołu U-23 Andrea powinien mieć indywidualne zajęcia z Bentancurem i Arthurem, który ma przecież bardzo zbliżony do niego styl gry. Osoba o takim przeglądzie gry i inteligencji boiskowej na pewno jest w stanie przekazać wiele cennych rad. Nie chodzi tylko o przekazywanie ogólnych mądrości, ale o ocenę i feedback po konkretnym spotkaniu.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 16:56

Ciekawe czy mu obiecali pierwszy zespól po Sarrim :D


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 21:06

Poprostu pisze:
30 czerwca 2020, 16:56
Ciekawe czy mu obiecali pierwszy zespól po Sarrim :D
Masz odpowiedź :prochno:

Witam z powrotem i życzę powodzenia Andrzeju. Mam wielką nadzieję, że nie będziesz gorszy od neapolitańskiej popielniczki :scarf:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 11:16



Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 11:38

Moje osobiste spostrzeżenie jest takie jak większości z Was. Wiele ryzykuje, wskakuje na wysoką wodę, lecz skoro ma jakiś tam w głowie pomysł na drużynę to spoko, tylko żeby te pomysły funkcjonowały na boisku, a mam wrażenie, że Pirlo będzie tylko marionetką na ławce. Jestem ciekaw, czy zasugerował Pirlo kogo chce, czy wolną rękę ma Paratici, bo jeśli ta druga opcja, to nie widzę tego. Wepchną mu szrot znów jakiś, albo nie zrobili już żadnych transferów, bo nikogo od nas nie uda się sprzedać. Jeśli jednak Andrea ma też "listę" piłkarzy których chce, to powinno w prasie niedługo pojawić się o tym, może sam się wypowie jaką ma koncepcję na zespół? Tak naprawdę nie wiemy nic i może w tym wszystkim jest coś ekscytującego?

Na pewno startuje z czystą kartą, szkoda by była gdyby nie podołał, ale świat piłki bywa brutalny, oby nie był drugim Ferrarą.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 12:01

A ja tam:
Obrazek

Patrząc na to jak trudno mu zaimponować, wierzę, że nasi kopacze będą z siebie wyciskać siódme poty. Sporo też kibiców źle dotkniętych przez Allegriego i Sarriego wróci z kibicowskiej emerytury :)


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 12:01

Świetny tekst. Mam odobne odczucia. Oby to nasze nowe Juve trenera Pirlo było tak piękne jak on sam.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 14:52

GDS
Pirlo zarobi w Juve 1.8 mln + bonusy.

No i już wiecie dlaczego właśnie on.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 17:31

Tak staram sobie to wszystko kalkulować, i doszedłem do jednego wniosku. Może faktycznie szykuje nam sie rewolucja i odmłodzenie składu? Uważam, że właśnie to Pirlo może być inspiracją dla piłkarzy nowego pokolenia jak np Zaniolo, Tonali. Dobrze wiemy jaką mamy sytuację w kadrze, mało włochów to po pierwsze, po drugie swoje lata już mają, więc tzreba wykupić całą tą śmietankę futurystyczną póki się da. Rzekomo Tonali miał już być zaklepany przez inter, teraz wracają ploty, że ponoć mógłby być takim Pirlo w zespole Pirlo ( akurat w to nie wierze i to bujda prasy), lecz jeśli faktycznie jeszcze nie jest sprzedany do interu, to może do Pirlo? To samo z Zaniolo, wierzę, że Andrea ma właśnie pomysł na młodych, a tacy zawodnicy jak De Ligt, Demiral, Pellegrini, Kulusevski Bentancur, czy ewentualne nowe transfery młodych mogą mieć posłuch u Maestro. Może projekt pt Pirlo faktycznie ma ręce i nogi? Ale najpierw poczekajmy do końca okienka transferowego to raz, a po drugie do treningów jaką koncepcję ma Pirlo, nie powiem, bo jestem bardzo ciekawy tego wszystkiego.

No i jedna taka zagadka, czy Pirlo będzie mieć jakiś wpływ na te transfery, czy Paratici znów w swoim świecie będzie i nam narobi bigosu :think:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 18:04

Za JP

Zawodnicy są już na wakacjach. Treningi zostaną wznowione prawdopodobnie 24 sierpnia. Biorąc pod uwagę mecze Ligi Narodów na początku września (3.09-8.09), Pirlo będzie miał zaledwie 10 dni na przygotowanie zespołu do startu Serie A (19.09).

Co za kretyn wymyślił gówno narodów tuż przed startem ligi. Motorycznie to będzie tragiczny sezon. Może dlatego właśnie postanowiliśmy zaryzykować z Andrzejem wiedząc, że sezon i tak do dupy .


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 20:33

Tuż po zatrudnieniu Sarriego pogratulowałem mu zdobycia Scudetto, także kontynuując tradycję - Andrzeju, gratuluję pierwszego Mistrzostwa w roli trenera.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 21:45

jackop pisze:
09 sierpnia 2020, 20:33
Tuż po zatrudnieniu Sarriego pogratulowałem mu zdobycia Scudetto, także kontynuując tradycję - Andrzeju, gratuluję pierwszego Mistrzostwa w roli trenera.
Myślę że Conte już pod nosem sam zaczyna świętować mistrzostwo, ale życzę tak jak każdemu piłkarzowi i trenerowi Juve jak najlepiej.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
ODPOWIEDZ