Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2018, 14:21

Nie powinien był się dać sprowokować,ale było słychać podczas meczu piosenki o Moracie na Camp Nou.

Dla mnie dziwna decyzja Conte,że wolał grać od początku Giroud zamiast ex Madridistą w tym meczu. Po 3;0 było już po obiedzie umówmy się.


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2018, 15:46

Kadrowo wyglądają bardzo dobrze, a wyniki jakie są - każdy widzi.
Wiem, że to nie na temat Moraty, ale...

Naprawdę uważasz, że kadrowo Chelsea wygląda bardzo dobrze? Właśnie moim zdaniem Conte jak na taki budżet jaki ma do dyspozycji, to ściągnął bardzo przeciętnych zawodników. Umówimy się, Christensen i Rudigier to piłkarze, którzy za kilka sezonów mogą prezentować poziom TOP15 OŚ, ale obecnie? Jeszcze patrząc wstecz. Gdzie to się ma do Carvalho - Terry czy nawet Cahill - Terry ? Mają niezłych bocznych obrońców w osobie Azpilicuety i Alonso. Szczególnie ten pierwszy nie schodzi poniżej pewnego poziomu i obecnie to jeden z pewniejszych punktów defensywy, ale już Zappacosta i Emerson ściągnięci na prośbę Antka, dno. Bakayoko, Drinkwater nie podnoszą czterech liter z ławek, Barkley - o nim za wiele powiedzieć się nie da, Morata i Giroud to jak dla mnie nie są piłkarze, którymi można straszyć największych.

Nasz Antoś gdzieś się pogubił w budowaniu Chelsea. Ściągnął dobrze grającego Alonso oraz Kante (który wiadomo było, że będzie dobrym środkowym pomocnikiem). Reszta to piłkarze albo mega przepłaceni jak na swoje umiejętności (Rudiger, Bakayoko czy Morata) albo mający jeden dobry sezon. Trzon stanowią zawodnicy którzy już tam byli jak Courtois, Azpilicueta, Hazard, William czy Fabregas.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2018, 16:00

trochę tam dodałeś Conte :) on ani Giru ani tego Emersona raczej nie chciał (np pytany o te transfery unikał odpowiedzi i narzekał, na zarząd że nie kupuje mu kogo chce), Zappacostę nawet jeśli chciał to jako plan X, przecież on od początku się z ławki nie podnosi tylko gra Moses, tak samo Drinkwater przyszedł grać w roli Padoina, tak na prawdę w tym sezonie kupili mu tylko Moratę (plan B po Lukaku) i Bakayoko

ogólnie też uważam, że skład CFC wcale nie jest taki super, ani na warunki PL ani nawet porównując z nami, nawet jeśli 11 jest ok to z ławki nie bardzo jest kogo wpuścić bo taki Pedro jakoś nigdy mnie nie przekonywał

oczywiście Conte może nie jest bez winy bo po przyjściu Bakayoko pewnie zgodził się na oddanie Matica oraz nie rozumiem czemu zrezygnował z Luiza skoro był w pewnym sensie sprawdzony ale być może ten Christensen lepiej się prezentuje? tak czy inaczej gadanie, że on tam robi transfery albo jada w restauracji za €100 to bzdura, CFC od dobrych 5 sezonów bilansuje swoje zakupy sprzedażami, pod tym względem są daleko za MU, MC, PSG a może nawet Arsenalem

a co do Moraty i jego gestu to najlepsze są komentarze pod tym newsem, dużo lepsze niż tutaj ;] widać, że tam ludzie podchodzą z humorem a tu z hejtem


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 13:47

As niektórych tutaj właśnie nie dostał powołania na MŚ :rotfl:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 15:13

Wojtek pisze:As niektórych tutaj właśnie nie dostał powołania na MŚ :rotfl:
Nie wiem w sumie czy jest się z czego śmiać, bo Lopetegui ma jakąś dziwną fazę, że w miejsce Moraty, który jednak strzelił w tym sezonie 15 bramek i miał 6 asyst we wszystkich rozgrywkach wolał powołać prawie 31 letniego Iago Asapsa, ale jak to mawiają jego cyrk jego małpy. Zobaczymy czy trener Hiszpanów będzie taki zadowolony po zakończeniu MŚ.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 15:28

Wojtek pisze:As niektórych tutaj właśnie nie dostał powołania na MŚ :rotfl:
Powód tego jest tylko jeden. Jest na tą reprezentację za dobry. :smile:
dimebag11 pisze:Nie wiem w sumie czy jest się z czego śmiać, bo Lopetegui ma jakąś dziwną fazę, że w miejsce Moraty, który jednak strzelił w tym sezonie 15 bramek i miał 6 asyst we wszystkich rozgrywkach wolał powołać prawie 31 letniego Iago Asapsa(...)
Który strzelił 23 bramki i miał 5 asyst we wszystkich rozgrywkach, skoro już tak przytaczasz statystyki.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 15:32

A La Liga to pan dimebag11 się interesuje? Zarówno Aspas jak i Rodrigo zagrali sezon życia i wykręcili lepsze liczby od Alvaro. Szczególnie ten pierwszy wyróżnił się zdobyciem kilku goli po kapitalnych rajdach. Mieć jako dżokera gracza o takim profilu w takiej formie to skarb. Tak czy inaczej pierwszy plac na początku turnieju zarezerwowany dla Costy.

A co do powołań to jedynymi decyzjami, z którymi bym polemizował:
- Monreal > Alonso jako rezerwowy LO
- Odriozola > Bellerin jako rezerwowy PO


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 16:04

Morata miał słabą wiosnę więc trochę nie ma się co dziwić że go nie powołali ale też ciężko powiedzieć, że Aspas jedzie za niego bo to inny typ zawodnika - niski i cherlawy, więc abstrahując od formy Alvaro ich selekcjoner ograniczył sobie tą decyzją możliwości taktyczne ale najwyraźniej uznał, że prędzej będzie potrzebował niskiego zawodnika niż wysokiego, nie pojechał przecież nawet Aduriz czy inny wysoki napastnik tylko malutki Aspas co dla mnie jest o tyle dziwne, że nawet w 2012 jak grali "bez napastnika" to na ławce był jednak i Llorente i Torres i Pedro, którzy mogli wnieść coś nowego w końcówkach spotkań

co do Alonso to chyba nie był za bardzo powoływany więc niespodzianką mogłoby być jakby nagle pojechał wydaje mi się


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 16:30

@jackop
Widziałem statystyki wszystkich wymienionych zawodników i wiem, że Aspas to czołowy strzelec ligi. Jak słusznie zauważył @Maly zawodnik Celty to jednak inny typ napastnika niż rzeczony Alvaro i chyba bardziej miejsce Moracie zabrał Rodrigo, który miał już podobne osiągnięcia jak zawodnik Chelsea, a jednak liga angielska jest według mnie sporo trudniejsza dla napastników. Akceptuję decyzję trenera, bo cóż mogę zrobić, aczkolwiek jak sam zauważyłeś ma on sporo dziwnych wyborów (chociażby w kontekście Bellerina czy Alonso).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 18:41

Niby tylko jeden sezon, ale ligi Alvaro nie zwojował. Mało tego, wiosną na ławce posadził go taki as jak Giroud. Brak powołania na MŚ, słaba forma. Na dzisiaj potwierdza się opinia, że to piłkarz jednego sezonu, w którym i tak był tylko jokerem, poziomem przypominający Negredo, czy Gameiro, czyli solidnych ligowców, nic ponadto. Mam nadzieje, że plotki łączące z Juventusem to wolne żarty.


Forza Juve!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 21:39



haha dobre, oglądać z głosem :D


Zugzwang

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2012
Posty: 67
Rejestracja: 15 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 21:58

Ja przepraszam za offtop ale jak widze ten temat, to kojarze przepychanki w temacie Morata - Mandzu (?).
Swego czasu jakies forumowe cebulaki tutaj probowaly dowieść, że Morata jest lepszy niż Mandzu (czy sie myle?!), ale boisko doskonale to zweryfikowalo, Chorwat ma srebrny medal MŚ (gdzie grał w podstawie), a Alvaro obejrzal turniej na kanapie i dziś kopie sie po czole w Chelsea. Tyle są warte mądrości forumowych znawców.
Boisko zaweryfikowało także ten spór forumowy.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 22:05

Ja jestem ciekaw gdzie jest teraz wszechwiedzący Pan Doktor, ekspert wszystkich dziedzin życia, a w szczególności piłki nożnej, który przewidział, że Morata za kilka lat zostawi Lewandowskiego daleko w tyle.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 22:14

Naprawdę się dziwię, że w ostatniej chwili Sarri nie nakazał zrobienia jakiegoś desperackiego skoku po Higuaina:



jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 22:33

Przecież sam Gonzalo przyznał, że Sarri chciał go w Chelsea. Tyle, że włoski szkoleniowiec ma tam tyle do powiedzenia w kwestii transferów co i poprzedni :whistle:

The Blues nie chcieli ponad 30letniego zawodnika, za sporą sumę i z wysokim kontraktem + nie potrafili zrobić mu miejsca w kadrze. 4 dni do końca okienka w Anglii, a Morata, Giroud i Michy Batshuayi ciągle oficjalnie w klubie. Sukcesem Niebieskich jest zatrzymanie (zakładam, że zostaną) Hazarda i Courtois mimo nagabywania przez Real.

Na tym filmiku Alvaro wygląda o klasę gorzej niż Favilli :-)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ