Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 11:57

Dobra decyzja, ale z jego wypowiedzi wynika, że zastanawia się nad innym klubem...Bo gdyby tak nie było to już teraz by powiedział, że kończy z piłką.
rammstein pisze:Myślałem, że jednak zostanie. Tm bardziej szkoda, że w ostatnich meczach naprawdę bardzo dobrze bronił...
Nie ma co oceniać po ostatnich meczach...Przypomnij sobie jak bronił w LM.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:02

W sobotę ostatni mecz Buffona w Juve,ale prawdopodobnie nie ostatni w karierze. Nie wyobrażam sobie Gigiego w innym klubie.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:03

Jestem zaskoczony, że rozważa kontynuacje gry, do tego mówi się o dużych firmach takich jak PSG czy Liverpool. Ostatni sezon pokazał dobitnie, że wiek robi swoje i nie jest to ten sam poziom co w latach ubiegłych.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:08

Cholera, koniec epoki.

On, Alex i Davids sprawili, że się zakochałem w Starej Damie. Juventus bez Buffona... trudno mi to ogarnąć. Pewnie wielu z was też.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:12

Piotr Juvefan pisze:W sobotę ostatni mecz Buffona w Juve,ale prawdopodobnie nie ostatni w karierze. Nie wyobrażam sobie Gigiego w innym klubie.
właśnie nie wiem co gorsze, to że ostatni mecz w Juve, czy to, że rozważa możliwość gry w innym klubie. Po takiej karierze moim zdaniem nie widzę sensu grania gdzieś przez rok i wszystko wskazywało na to, że zakończy karierę własnie w Juve, choćby jak Alex czy Nedved. Moim zdaniem jeśli miałby kontyunować karierę to tylko w Juve, a nie w innym klubie. Nie byłoby to w jego stylu.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:19

rammstein pisze:
Piotr Juvefan pisze:W sobotę ostatni mecz Buffona w Juve,ale prawdopodobnie nie ostatni w karierze. Nie wyobrażam sobie Gigiego w innym klubie.
właśnie nie wiem co gorsze, to że ostatni mecz w Juve, czy to, że rozważa możliwość gry w innym klubie. Po takiej karierze moim zdaniem nie widzę sensu grania gdzieś przez rok i wszystko wskazywało na to, że zakończy karierę własnie w Juve, choćby jak Alex czy Nedved. Moim zdaniem jeśli miałby kontyunować karierę to tylko w Juve, a nie w innym klubie. Nie byłoby to w jego stylu.
Przecież Alex grał jeszcze w Australii i Indiach.

Nie zdziwię się jak Buffon trafi do PSG (jeżli oferta jest na stole) i sprobuje jeszcze raz wygrać LM

:whistle:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:20

No to niezły wyciskacz łez na sobotę...

Buffon w koszulce innego klubu to będzie dla mnie ogromny plaskacz. Nie, tak to się nie może skończyć...

Obrazek
3 różne herby... 3 przegrane finały...


Obrazek
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:31

Być może tak bardzo chce wygrać tą ligę mistrzów, że stwierdził że w PSG będzie to łatwiejsze? Trochę brutalne ale czy prawdziwe?


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:35

Wy tak na poważnie z tym PSG?


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:40

Nie. Po prostu jakiś "dziennikarzyna" wziął listę klubów, które potrzebują/szukają bramkarza i wrzucił tam L'pool, PSG i Real :) Niektórzy jeszcze nie znają mechanizmów powstawania "artykułów" i bezsensownie się podniecają.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:43

Del Piero też miał u nas zakonczyć karierę. Z Buffonem nie potrafili się dogadać, i on po złości może jeszcze faktycznie przejść do jakiegoś realu czy innego psg, nawet w roli chłopca do podawania piłek, byleby tylko wygrać upragnioną ligę mistrzów. To już by było, dla nas upokorzenie level 900011.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:50

A więc jednak, Grazie Mistrzu za wszystko :bravo: . Brak deklaracji jednak, co do definitywnego zakończenia kariery sugeruje jednak, że chyba miał ochotę jeszcze zostać, ale jako pierwszy bramkarz. Jednak pewnie po rozmowach z zarządem, który był umówiony z Wojtkiem, jak i pewnie chęcią odmłodzenia bramki, zapadła taka decyzja, że jednak się rozstajemy. Mam jednak nadzieję, że Gigi już nigdzie nie zagra, bo ciężko by mi było to przeżyć, co innego jak Alex grał gdzieś w Indiach i Australii, a co innego gdyby Gigi miał trafić gdzieś wyżej. Lepiej Gigi skończ tak jak odchodzisz teraz z Juve, w glorii i chwale. No cóż, więc mecz z Hellasem będzie identyczny jak ten z Atalantą z 2012r., z jednej strony radość ze scudetto, a z drugiej jeszcze większy smutek przy pożegnaniu legendy, ikony i kolejnego mistrza, którzy rozbudzili we mnie miłość do Juventusu.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:54

Gdyby nie przygotowywał mnie do tego cały sezon to pewnie dziś ryczałt bym jak bóbr, a tak to wzrusze się tylko podczas jego pożegnania na stadionie.

Jestem pod wrażeniem, że ma na tyle ambicji żeby karierę kontynuować. Gdziekolwiek by nie poszedł będę mu kibicował czuje się do tego zobowiązany.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:55

Dzięki Gigi. Byłeśnl najlepszy.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:57

Choć chciałem tego, popieram decyzję to jednak ciężko mi to przejdzie przez serce. Odszedł Nedved, odszedł Alex, teraz Gigi. Kolejny przeryczany wieczór szykuje się dla mnie. Będzie ciężko :placze:


Obrazek
ODPOWIEDZ