Koszulki na Allegro.pl / JuveStore.com

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ars13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2016
Posty: 14
Rejestracja: 10 lutego 2016

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 12:53

ps. Coś długo mi ta koszulka idzie, zmawiałem we wtorek 17.04, dziś mija tydzień a dalej niema.
Ja zamawiałam dwie koszulki (Juve z emblematami, ale bez numeru i treningową Bayernu) we wtorek późnym popołudniem, w mailu napisali, że przewidywana dostawa w poniedziałek, a okazało się, że już w piątek koło południa była na miejscu. Aczkolwiek zdarza się, że kurierzy bez ostrzeżenia zostawiają paczki w różnych dziwnych miejscach (moją kiedyś powiesił na klamce, dobrze, że się sąsiedzi nie połasili), więc może to już czas rozpocząć poszukiwania przesyłki.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 13:01

Poulinho pisze:
Wojtek pisze:
dzodzik pisze:
Te 100 dni dotyczy tylko przedmiotów nie spersonalizowanych (jak by kupił gołą koszulkę bez nazwiska i emblematów to mógłby zwrócić). Natomiast
przedmioty spersonalizowane można zwrócić tylko jeżeli mają wadę fabryczną.
Aha to nie wiedziałem, znaczy się w przypadku swojego nazwiska i numera to logiczne, że nie można zwrócić, ale w przypadku kupna koszulki z czystymi plecami ale z emblematami (np. Scudetto, SA i PW) chyba jeszcze mogło by przejść, bo co za problem wziąć adidasowi taką koszulkę, a poźniej ją sprzedać gdy ktoś wybierze z tymi samymi emblematami.

ps. Coś długo mi ta koszulka idzie, zmawiałem we wtorek 17.04, dziś mija tydzień a dalej niema.
Ewentualnie sprawdź skrzynkę pocztową, bo mi kurier rozwalił karton i wcisnął koszulkę do skrzynki na listy, a nie dostałem żadnego info ;)
No to już jest hit. Spotykałem się z różnymi akcjami ze strony szajki zwanej kurierami, ale to jest mocne haha :D


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 23:12

Moja przesyłka jest już tylko 40 km od mojego domu więc jutro powinna już być...8 dni czekania to GRUBA przesada. W Nike miałem po 2-3 dniach.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2018, 11:15

Sory, że post pod postem, ale chce żeby temat się odświeżył.

Koszulka doszła. Kupiłem autentyczną, nie replikę. Wasze koszulki też mają taki cienki materiał? Dziwna ta koszulka, wygląda jak z bazaru :D Nike miało dużo lepszą jakość wykonania. Poza tym paski jakieś krzywe i jest na paskach takie "przejście" czerni w paskach, słabo to widać na zdjęciach (dobrze widać w przybliżeniu), ale zaznaczyłem to na zdjęciu. Powiedzcie co o tym sądzicie? To wada fabryczna? Czy tez tak macie...




Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2018, 11:27

Powiem Ci @Wojtek że jak na moje to koszulkę masz szytą na wzór Higuaina :D ewidentnie pod porcję frytek z kurczakiem i wtedy jak zakładasz a masz większy bęben to paski są dobrze ułożone :D i rozchodzą się do zewnątrz.

A tak na poważnie to dziwnie to wygląda. Muszę się przyjrzeć swojej w domu.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2018, 11:32

No mogła to być koszulka po Gonzalo :prochno: Przyjrzyj się i daj znać, bo jeśli tylko u mnie tak jest, to robię zwrot.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2018, 11:33

Wojtek pisze:Sory, że post pod postem, ale chce żeby temat się odświeżył.

Koszulka doszła. Kupiłem autentyczną, nie replikę. Wasze koszulki też mają taki cienki materiał? Dziwna ta koszulka, wygląda jak z bazaru :D Nike miało dużo lepszą jakość wykonania. Poza tym paski jakieś krzywe i jest na paskach takie "przejście" czerni w paskach, słabo to widać na zdjęciach (dobrze widać w przybliżeniu), ale zaznaczyłem to na zdjęciu. Powiedzcie co o tym sądzicie? To wada fabryczna? Czy tez tak macie...


Wygląda tragicznie. Paski rozjechane. Zwróć czym prędzej.

Btw. moją replikę tak złożyli, że są zgięcia na numerze :/ nie idzie tego odprostować. Też tak macie?


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2018, 12:57

albertcamus pisze:
Wojtek pisze:Sory, że post pod postem, ale chce żeby temat się odświeżył.

Koszulka doszła. Kupiłem autentyczną, nie replikę. Wasze koszulki też mają taki cienki materiał? Dziwna ta koszulka, wygląda jak z bazaru :D Nike miało dużo lepszą jakość wykonania. Poza tym paski jakieś krzywe i jest na paskach takie "przejście" czerni w paskach, słabo to widać na zdjęciach (dobrze widać w przybliżeniu), ale zaznaczyłem to na zdjęciu. Powiedzcie co o tym sądzicie? To wada fabryczna? Czy tez tak macie...


Wygląda tragicznie. Paski rozjechane. Zwróć czym prędzej.

Btw. moją replikę tak złożyli, że są zgięcia na numerze :/ nie idzie tego odprostować. Też tak macie?
Też kiedyś tak miałem, jeszcze z Nike :D Mama wtedy mi to ogarnęła :lol: Jakoś przez mokrą szmatke prasowala na lewej stronie :ahsisi:


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2018, 15:37

Wojtek pisze:Sory, że post pod postem, ale chce żeby temat się odświeżył.

Koszulka doszła. Kupiłem autentyczną, nie replikę. Wasze koszulki też mają taki cienki materiał? Dziwna ta koszulka, wygląda jak z bazaru :D Nike miało dużo lepszą jakość wykonania. Poza tym paski jakieś krzywe i jest na paskach takie "przejście" czerni w paskach, słabo to widać na zdjęciach (dobrze widać w przybliżeniu), ale zaznaczyłem to na zdjęciu. Powiedzcie co o tym sądzicie? To wada fabryczna? Czy tez tak macie...


U mnie paski też nie są idealnie proste. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi może ze względu na to, że jak ją założę to tego nie widzę. U ciebie słabo to wygląda.
Moja koszulka


Też mam koszulkę meczową. A z tego co widzę, to u nas się różni nawet grubością pasków po bokach :think:


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
ars13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2016
Posty: 14
Rejestracja: 10 lutego 2016

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2018, 19:59

Też mam koszulkę meczową. A z tego co widzę, to u nas się różni nawet grubością pasków po bokach :think:

A to akurat nie błąd, różnica wynika z tego, że macie inny rozmiar koszulki. Ja mam L i u mnie boczne szwy są już na białych paskach ;)

Ale te śmieszne krzywizny zdecydowanie podlegają reklamacji i nie zwlekałabym z żądaniem wymiany koszulki. Mam nadzieję, że to wynik złego przechowywania, a nie nagła akcja rabatowa, żeby się pozbyć bubli i liczyć, że nikt się nie skapnie. Na oko moja wygląda ok. Mam replikę i też co prawda mam wrażenie, że wygląda jak taka z bazaru, ale przynajmniej paski wydają się proste.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2018, 12:37

Przyjrzałem się dokładnie swojej koszulce i też jeden pas jest krzywy. Załamanie od Jeepa. Zwracam. Chromolę ich. Też Wam radzę zwrócić. 200 złotych za koszulkę to dobra cena, ale 200 zł za bubel już nie.

Zadzwońcie tylko na infolinię, po podaniu numeru transakcji (APL coś tam), imienia, nazwiska i maila, poproście o wysłanie LISTU PRZEWOZOWEGO na maila od UPS. Wtedy drukujecie, naklejacie na paczkę i idziecie do punktu UPS (www.adidas.pl/zworty [mają literówkę w słowie zwroty :D] - tu jest lista punktów UPS).
W zamian za niedogodności powinniście otrzymać kod rabatowy 30% ważny 60 dni.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 15:23

albertcamus pisze:Przyjrzałem się dokładnie swojej koszulce i też jeden pas jest krzywy. Załamanie od Jeepa. Zwracam. Chromolę ich. Też Wam radzę zwrócić. 200 złotych za koszulkę to dobra cena, ale 200 zł za bubel już nie.

Zadzwońcie tylko na infolinię, po podaniu numeru transakcji (APL coś tam), imienia, nazwiska i maila, poproście o wysłanie LISTU PRZEWOZOWEGO na maila od UPS. Wtedy drukujecie, naklejacie na paczkę i idziecie do punktu UPS (www.adidas.pl/zworty [mają literówkę w słowie zwroty :D] - tu jest lista punktów UPS).
W zamian za niedogodności powinniście otrzymać kod rabatowy 30% ważny 60 dni.
Ja swoją też oddaje, bo jeszcze zauważyłem że wprasowali mi plastik od końcówki metki i nie da się go usunąć bez zniszczenia koszulki. :facepalm:
Kontaktowałem się z nimi e-mailowo i bez problemu uznali ich winę, paczka już przygotowana, w poniedziałek ma do mnie kurier podjechać.
Kurcze mi żadnego kodu rabatowego nie przyznali. Szkoda bo bym zamówił jeszcze raz koszulkę :prochno:
Swoją drogą kto tam pracuje, że większość tych koszulek zniszczona.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 16:28

Pracują specjaliści. Jeśli sprzedadzą 500 koszulek wadliwych (które są do wyrzucenia), a zwróci 200 osób, to już 300 są do przodu.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 16:30

Teraz kaŻdy oddaje :D może takie buble mieliśmy właśnie przez tą promocję??

Jest ktos kto kupił te koszulkę i ma ją idealną? W sensie nie ma krzywych pasów i innych was fabrycznych?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2018, 18:39

Zwróciłem i też dostałem kod na minus 30% w ramach rekompensaty za brak etykiety. I tak sobie myślę żeby kupić jeszcze raz bo ten pasiak mi się strasznie podoba tylko boję się, że znowu dostanę bubla...jak myślicie? Jest szansa że teraz dostanę dobra koszulkę? :think:


ODPOWIEDZ