Koszulki na Allegro.pl / JuveStore.com

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ars13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2016
Posty: 14
Rejestracja: 10 lutego 2016

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 09:41

Z tymi emblematami jak nie ma wszystkich, to trzeba próbować co jakiś czas, bo mi wczoraj też wyskakiwał ten sam błąd jak dodawałem tarczę scudetto. A po jakiejś godzinie przeszło zamówienie ze wszystkimi emblematami.
To pewnie wynikało z tego, że do sprzedaży wracały koszulki/emblematy, które zostały dodane do koszyka, a transakcje nie były finalizowane, tak więc kwestia szczęścia i wstrzelenia się w odpowiedni czas ;)

Wyskakiwał mi ten sam błąd, co Wojtkowi, ale wystarczyło wstawić znaczek Serie A zamiast LM i przeszło ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 15:02

Ponawiam pytanie. Emblematy są już naprasowane czy będzie trzeba samemu to zrobić? (W Nike trzeba było samemu).


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 16:34

Wojtek pisze:Ponawiam pytanie. Emblematy są już naprasowane czy będzie trzeba samemu to zrobić? (W Nike trzeba było samemu).
Są już.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2018, 18:05

Koszulka dzisiaj przyszła. Jak dla mnie wszystko super.
https://zapodaj.net/69d640a1bff66.jpg.html
https://zapodaj.net/74ac5fb921d04.jpg.html


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2018, 19:00

dzodzik pisze:Koszulka dzisiaj przyszła. Jak dla mnie wszystko super.
https://zapodaj.net/69d640a1bff66.jpg.html
https://zapodaj.net/74ac5fb921d04.jpg.html
Jaki wziąłeś rozmiar i ile masz wzrostu?


EDIT:
dzodzik pisze:
albertcamus pisze:
dzodzik pisze:Koszulka dzisiaj przyszła. Jak dla mnie wszystko super.
https://zapodaj.net/69d640a1bff66.jpg.html
https://zapodaj.net/74ac5fb921d04.jpg.html
Jaki wziąłeś rozmiar i ile masz wzrostu?
M-ka, wzrost 180 cm. Koszulka ma długość około 74-75 cm.
No to ja mam tyle samo wzrostu i też wziąłem M-ke. Powinna dojść jutro.
Ostatnio zmieniony 19 kwietnia 2018, 20:07 przez albertcamus, łącznie zmieniany 1 raz.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2018, 20:02

albertcamus pisze:
dzodzik pisze:Koszulka dzisiaj przyszła. Jak dla mnie wszystko super.
https://zapodaj.net/69d640a1bff66.jpg.html
https://zapodaj.net/74ac5fb921d04.jpg.html
Jaki wziąłeś rozmiar i ile masz wzrostu?
M-ka, wzrost 180 cm. Koszulka ma długość około 74-75 cm.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2018, 08:29

dzodzik pisze:W sklepie adidasa przecena na wszystkie rzeczy Juventusu o 30 % . Dodatkowo z kodem FRIENDS obniżymy cenę o kolejne 25% (ważny do końca dnia jutrzejszego). Przecenione są także koszulki z tego sezonu. Koszulka meczowa kosztuje 284 zł, natomiast replika 209 zł. Więc moim zdaniem ceny jak najbardziej akceptowalne, dodatkowo personalizacja i wszystkie naszywki gratis.
Kurcze, takie informacje to powinny być na głównej! Niestety się spóźniłem. Poczekam, może jeszcze jakieś dodatkowe promocje będą, bo replikę za 279 to nieraz i na początku sezonu bez łaski można kupić (tyle że bez personalizacji i emblematów).


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2018, 12:33

Dostałem dzisiaj swoją koszulkę - wszystko w jak najlepszym porządku poza tym że nie wiem czy dobrze zrobiłem zamawiając tarcze za scudetto i coppa italia :D bo jakoś nie czułem emocji rozpakowując przesyłkę...


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2018, 15:01

Witam serdecznie.

Mam do sprzedania koszulke Juventusu. Autentyk(taka w jakiej graja piłkarze). XL. Pasiak.

Załozona raz by sprawdzic jak "lezy". Na plecach 33 i Bernardeschi.
Sprzedaje, bo jestem na nia troche za "tłusty" i nie chce zeby lezała w polce. Oczywiscie wszystkie metki są itp. itd.

Dzisiaj ją dostałem od kuriera.

Sprzedam za tyle za ile kupiłem. 288zł.

Jakby ktos byl zainteresowany to priv.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 08:54

D-Rose pisze:Witam serdecznie.

Mam do sprzedania koszulke Juventusu. Autentyk(taka w jakiej graja piłkarze). XL. Pasiak.

Załozona raz by sprawdzic jak "lezy". Na plecach 33 i Bernardeschi.
Sprzedaje, bo jestem na nia troche za "tłusty" i nie chce zeby lezała w polce. Oczywiscie wszystkie metki są itp. itd.

Dzisiaj ją dostałem od kuriera.

Sprzedam za tyle za ile kupiłem. 288zł.

Jakby ktos byl zainteresowany to priv.
Jeśli to kupiłeś na stronie adidasa (a tak sądzę po cenie) to możesz zwrócić tę koszulkę do 100 dni. Dużo szybsza metoda niż sprzedaż :D


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 09:06

Wojtek pisze:
D-Rose pisze:(...)
Jeśli to kupiłeś na stronie adidasa (a tak sądzę po cenie) to możesz zwrócić tę koszulkę do 100 dni. Dużo szybsza metoda niż sprzedaż :D
Nie może:
Personalizowane produkty tworzymy tylko dla Ciebie, dlatego nie podlegają zwrotom.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 09:08

Wojtek pisze:
Jeśli to kupiłeś na stronie adidasa (a tak sądzę po cenie) to możesz zwrócić tę koszulkę do 100 dni. Dużo szybsza metoda niż sprzedaż :D
Te 100 dni dotyczy tylko przedmiotów nie spersonalizowanych (jak by kupił gołą koszulkę bez nazwiska i emblematów to mógłby zwrócić). Natomiast
przedmioty spersonalizowane można zwrócić tylko jeżeli mają wadę fabryczną.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 11:24

dzodzik pisze:
Wojtek pisze:
Jeśli to kupiłeś na stronie adidasa (a tak sądzę po cenie) to możesz zwrócić tę koszulkę do 100 dni. Dużo szybsza metoda niż sprzedaż :D
Te 100 dni dotyczy tylko przedmiotów nie spersonalizowanych (jak by kupił gołą koszulkę bez nazwiska i emblematów to mógłby zwrócić). Natomiast
przedmioty spersonalizowane można zwrócić tylko jeżeli mają wadę fabryczną.
Aha to nie wiedziałem, znaczy się w przypadku swojego nazwiska i numera to logiczne, że nie można zwrócić, ale w przypadku kupna koszulki z czystymi plecami ale z emblematami (np. Scudetto, SA i PW) chyba jeszcze mogło by przejść, bo co za problem wziąć adidasowi taką koszulkę, a poźniej ją sprzedać gdy ktoś wybierze z tymi samymi emblematami.

ps. Coś długo mi ta koszulka idzie, zmawiałem we wtorek 17.04, dziś mija tydzień a dalej niema.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 11:32

@Wojtek to sprawdź w mailu z potwierdzeniem zamówienia gdzie jest Twoja paczka. Ja zamawiałem na wieczór ostatniego dnia promocji i wczoraj dostałem przesyłkę. Generalnie jakość i wykonanie jest dobre. Dobrze leży.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2018, 12:23

Wojtek pisze:
dzodzik pisze:
Wojtek pisze:
Jeśli to kupiłeś na stronie adidasa (a tak sądzę po cenie) to możesz zwrócić tę koszulkę do 100 dni. Dużo szybsza metoda niż sprzedaż :D
Te 100 dni dotyczy tylko przedmiotów nie spersonalizowanych (jak by kupił gołą koszulkę bez nazwiska i emblematów to mógłby zwrócić). Natomiast
przedmioty spersonalizowane można zwrócić tylko jeżeli mają wadę fabryczną.
Aha to nie wiedziałem, znaczy się w przypadku swojego nazwiska i numera to logiczne, że nie można zwrócić, ale w przypadku kupna koszulki z czystymi plecami ale z emblematami (np. Scudetto, SA i PW) chyba jeszcze mogło by przejść, bo co za problem wziąć adidasowi taką koszulkę, a poźniej ją sprzedać gdy ktoś wybierze z tymi samymi emblematami.

ps. Coś długo mi ta koszulka idzie, zmawiałem we wtorek 17.04, dziś mija tydzień a dalej niema.
Ewentualnie sprawdź skrzynkę pocztową, bo mi kurier rozwalił karton i wcisnął koszulkę do skrzynki na listy, a nie dostałem żadnego info ;)


ODPOWIEDZ