Serie A 17/18 (26): JUVENTUS F.C 2-0 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 20:30

NIezły mecz.
Adaś co słabe koszulki robi, ta na Benatii poszła w drzazgi :)
Igła w szczytowej formie, troche zagubiony dzisiaj Pawełek ale myślę że wróci do formy, widać zmęczenie Pjanica i Costy.

Jedziemy dalej.
FJ!


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 20:38

Ciekawe ile razy jeszcze Allegri będzie musiał zdjąć TRAGICZNEGO Chorwata, żeby dostrzec jego słabość w tym sezonie.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 20:53

Aj tam, dobra. Forza nie marudzi.

Plusy:
- Kolejne czyste konto
- Wygrana 12 z rzędu? (poprawcie jak się mylę.)
- Świetna forma Higuaina! Imponuje mi ten facet!
- 4 Pkt. przewagi.
- Scudetto 7 z rzędu tuż tuż.

Bramek pewnie byśmy więcej strzelali. Tyle że tak naprawdę nie mamy zmienników ofensywnych, więc trzeba oszczędzać ich na inne mecze.

Forza Juve! :juve: :juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 20:58

ewerthon pisze:
jackop pisze:Taktyk tak ustawił zespół, że piłkarze przez pół godziny nie wiedzieli co się dzieje :prochno:
Mistrz humoru. Jakoś nie widzę, że ktoś się śmieje.
Wole się nie spinać chociaż oczy krwawią. Sorry, ale śmieszy to, że drużyna wychodzi na mecz z jakimś planem taktycznym, a przez 30 minut zawodnicy machają do siebie rękami, dominują podania do nikogo, za plecy, nie w tempo itd. Takie to nasze schematy ofensywne.
Poprostu pisze:Ciekawe ile razy jeszcze Allegri będzie musiał zdjąć TRAGICZNEGO Chorwata, żeby dostrzec jego słabość w tym sezonie.
Mam nadzieję, że jak najszybciej :pray:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 22:51

Czy mi się tylko wydaje czy Dybala w końcu zaczął rozumieć o co w tej grze chodzi?
jackop pisze:a przez 30 minut zawodnicy machają do siebie rękami, dominują podania do nikogo, za plecy, nie w tempo itd. Takie to nasze schematy ofensywne.
Schemat taktyczny, a jego realizacja (jego nieumiejętność wykonania) to dwie różne rzeczy. Już zblaziles się dostatecznie w ostatnim czasie na forum więc po co dalej brniesz?
Ostatnio zmieniony 14 marca 2018, 23:15 przez wagner, łącznie zmieniany 2 razy.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 23:04

Wiecie może jak się przedstawia sytuacja kartkowa przed meczem ze SPAL?

Wykartkował się ktoś dziś?


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 23:10

Don Paolo pisze:Wiecie może jak się przedstawia sytuacja kartkowa przed meczem ze SPAL?

Wykartkował się ktoś dziś?
Benatia a mogl a w sumie powinien też Gonzalo chyba że. ie zagra ze SPAL bo nie widzę sensu ryzykownania jego braku w meczu z Milanem


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2018, 00:12

wagner pisze:Schemat taktyczny, a jego realizacja (jego nieumiejętność wykonania) to dwie różne rzeczy.
Nie wiem w takim razie co im na odprawie rozrysował Maksiu. Nie wnikam, aczkolwiek do momentu, gdy przedarł się Gonzalo w naszych poczynaniach panowały ogólny chaos, niemoc i niezrozumienie.
wagner pisze:Już zblaziles się dostatecznie w ostatnim czasie na forum więc po co dalej brniesz?
:co?: 1. Nie rozumiem w co brnę? 2. Ostatnio jestem grzeczny, bryluje Mały ;) 3. Chyba Ty.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2018, 00:34

Rajd Costy przy golu na 1-0 :bravo:
Kapitalny pass MDS przy golu na 2-0 :bravo:

Nie wierzę, ale Max chyba wreszcie zauważył jak daremny jest Mandzukić. Mam nadzieję, że jakieś Chińczyki będą chciały go kupić w lato. Co do jego zmiennika czyli Sandro, to gościowi tak choćby się nie chciało grać. Wiadomo, że w lato odchodzi, ale mógłby jeszcze do lata pograć na swoim poziomie.

+4 :juve:


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2018, 09:40

Max nic nie zauwazyl, tylko dal Mario sie "rozegrac" po kontuzji. Pewnie ze SPAL znowu wyjdzie w podstawie, bo:
1. Higuain zaraz wyjezdza na kadre (warto dac mu odpoczac).
2. Jak juz ktos wspomnial jest jedna kartke od zawieszenia, nie warto ryzykowac, ze zabraknie go z Milanem.

Gonzalo w niesamowitym gazie, dzis juz nikt nie wypomina 90 baniek ;)


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2018, 14:22

Wojtek pisze:Nie wierzę, ale Max chyba wreszcie zauważył jak daremny jest Mandzukić.
Nie łudziłbym się, choć też mam taką nadzieję. Wczoraj zaczęliśmy grać po jego zejściu.

Wojtek pisze: Wiadomo, że w lato odchodzi, ale mógłby jeszcze do lata pograć na swoim poziomie.
Skąd wiadomo???



Ten przerzut De Sciglio lewą nogą... No, no. W ogóle - kapitalnie rozegrana była ta akcja.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 15 marca 2018, 14:50

Łukasz pisze:Ten przerzut De Sciglio lewą nogą... No, no. W ogóle - kapitalnie rozegrana była ta akcja.
To jest najwieksza zaleta - potrafi podać bardzo celnie piłkę, nawet w trudnej sytuacji. Z pierwszej, lewą, prawą nogą, pod presją, bez presji.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany