Serie A 17/18 (27): Lazio 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 21:57

Hed pisze:Nie da się już oglądać Maxa na ławce i tej naszej gry, wszystko statycznie, wolno i bez pomysłu, mam nadzieję że to ostani sezon Maxa. W środę z taka grą nie mamy czego szukać.

P.s Paulo, jesteś wielki.
Jeżeli w tym sezonie, przy takiej formie Napoli, zdobędziemy mistrzostwo, to Max jak dal mnie może siedzieć w Juve do usranej :) W przypadku braku Scudetto, przynajmniej przez kolejny sezon :smile: Ostatnie 3 lata były niemal bajeczne, trzeba doceniać to co jest - kto przechodził przez Serie B i kolejne lata, musi wiedzieć o czym mówię (chociaż z drugiej strony wiem po sobie, że do dobrego łatwo się przyzwyczaić), pozdrawiam! Forza Roma!


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 21:59

Kamil_on pisze:
Hed pisze:Nie da się już oglądać Maxa na ławce i tej naszej gry, wszystko statycznie, wolno i bez pomysłu, mam nadzieję że to ostani sezon Maxa. W środę z taka grą nie mamy czego szukać.

P.s Paulo, jesteś wielki.
Jeżeli w tym sezonie, przy takiej formie Napoli, zdobędziemy mistrzostwo, to Max jak dal mnie może siedzieć w Juve do usranej :) W przypadku braku Scudetto, przynajmniej przez kolejny sezon :smile: Ostatnie 3 lata były niemal bajeczne, trzeba doceniać to co jest - kto przechodził przez Serie B i kolejne lata, musi wiedzieć o czym mówię (chociaż z drugiej strony wiem po sobie, że do dobrego łatwo się przyzwyczaić), pozdrawiam! Forza Roma!
:bravo: :bravo: :bravo:

moim zdaniem trzeba robić dobre transfery i będzie git. a max to ogarnie.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 22:14

Kamil_on pisze:Jeżeli w tym sezonie, przy takiej formie Napoli, zdobędziemy mistrzostwo, to Max jak dal mnie może siedzieć w Juve do usranej :) W przypadku braku Scudetto, przynajmniej przez kolejny sezon :smile: Ostatnie 3 lata były niemal bajeczne, trzeba doceniać to co jest - kto przechodził przez Serie B i kolejne lata, musi wiedzieć o czym mówię (chociaż z drugiej strony wiem po sobie, że do dobrego łatwo się przyzwyczaić), pozdrawiam! Forza Roma!
Widzisz Napoli poszło do przodu w przeciwieństwie do nas. Pozostanie Maxa? Wiesz ja kibicuję od 1997 roku jesieni, też przyszedłem przez Serie B, no i chce w końcu triumfów w Europie, bo tłumaczenie się Serie B i 2x7 to już jest słabe po prostu. Chce po prostu by ta drużyna się rozwijała, a Max ją niestety hamuje.
wongier pisze:Moim zdaniem trzeba robić dobre transfery i będzie git. a max to ogarnie.
Napisałem już w tym temacie. Z Maxem i transferami jest taki problem, że co z tego że nakupujemy graczy jak będą kontuzjowani? Niech on ogarnie, ale swój sztab najpierw. No i niech ogarnie głowę, bo potencjał drużyny - gdy są zdrowi oczywiście - to ścisła elita Europy, no a on tego nie chce ogarnąć, bo woli Mandzukica i Khedire.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 22:21

Czułem lidera przed weekendem.

W świetnych nastrojach do Londynu!


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 22:21

tak Neapol poszedl do przodu ze opitolil LM i PW na rzecz Scudetto ,gdzie dostaja w dupe c/a Romie, a my walczymy o trojkę :)
tak , tak Neapol jest 100 lat przed nami.
kurna Forza...10 wdechów przed kazdym postem


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 22:24

Adrian27th pisze:Czułem lidera przed weekendem.
No niestety nas to trzeba jeszcze poczekać. Dalej mamy punkt straty.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 22:25

Robaku pisze:tak Neapol poszedl do przodu ze opitolil LM i PW na rzecz Scudetto ,gdzie dostaja w dupe c/a Romie, a my walczymy o trojkę :)
tak , tak Neapol jest 100 lat przed nami.
kurna Forza...10 wdechów przed kazdym postem
Bo dzisiaj raptem - wszystko na to wskazuje - przegrają. No ale chyba nie trzeba być ślepym by widzieć że ta drużyna lepiej gra o wiele niż w poprzednich sezonach, jest bardziej dojrzała, wygrała wiele meczów z rzędu. No i chyba długo się utrzymuje przed nami w tabeli - przynajmniej i oby do zaległego meczu?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 22:25

Adrian27th pisze:Czułem lidera przed weekendem.

W świetnych nastrojach do Londynu!
Mamy punkt straty do Napoli i jeden zaległy mecz który przy naszej formie nie będzie spacerkiem, także z tym liderem to nie przesadzaj.


wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 22:27

Napoli się już nie podniesie. Dostali gągą i za tydzień też stracą punkty


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 22:29

Poprostu pisze:
Adrian27th pisze:Czułem lidera przed weekendem.

W świetnych nastrojach do Londynu!
Mamy punkt straty do Napoli i jeden zaległy mecz który przy naszej formie nie będzie spacerkiem, także z tym liderem to nie przesadzaj.
Mówisz o tej formie,która dała w ostatnich 10 meczach 30 na 30 pkt przy stracie 1 bramki xd? Rozumiem,ze gra nie powala na kolana ale jest bardzo skuteczna w kwestii punktowani ;)


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 22:31

AdiJuve pisze:Mówisz o tej formie,która dała w ostatnich 10 meczach 30 na 30 pkt przy stracie 1 bramki xd? Rozumiem,ze gra nie powala na kolana ale jest bardzo skuteczna w kwestii punktowani ;)
Do niektórych nie dotrzesz nawet w ten sposób. ;) Efekt <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> widać po Neapolu, koniec końców ich kibice z tego piękna płaczą.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 22:33

wagner pisze:
AdiJuve pisze:Mówisz o tej formie,która dała w ostatnich 10 meczach 30 na 30 pkt przy stracie 1 bramki xd? Rozumiem,ze gra nie powala na kolana ale jest bardzo skuteczna w kwestii punktowani ;)
Do niektórych nie dotrzesz nawet w ten sposób. ;)
problem polega na tym , że w europie to nie wystarcza.

Chociaż uważam, że totki nam nie zagrożą.

Gramy słabo skutecznie, i tylko nasze błędy powoduję taką sytuacje jak jest.


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 22:48

Już się nie mogę doczekać, co tym razem Neapolitańczycy wymyślą na swoją obronę xD No bo przecież to nie ma bata, żeby przegrali bo byli słabsi czy coś. Gdzie tam! :facepalm: :C


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 23:01

Psychika Napoli może się rozlecieć jak domek z kart po dzisiejszych rezultatach.

Odpalajmy w końcu tą mityczną wiosnę, powinniśmy teraz ruszyć z kopyta :ok:


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 23:12

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Kamil_on pisze:Jeżeli w tym sezonie, przy takiej formie Napoli, zdobędziemy mistrzostwo, to Max jak dal mnie może siedzieć w Juve do usranej :) W przypadku braku Scudetto, przynajmniej przez kolejny sezon :smile: Ostatnie 3 lata były niemal bajeczne, trzeba doceniać to co jest - kto przechodził przez Serie B i kolejne lata, musi wiedzieć o czym mówię (chociaż z drugiej strony wiem po sobie, że do dobrego łatwo się przyzwyczaić), pozdrawiam! Forza Roma!
Widzisz Napoli poszło do przodu w przeciwieństwie do nas. Pozostanie Maxa? Wiesz ja kibicuję od 1997 roku jesieni, też przyszedłem przez Serie B, no i chce w końcu triumfów w Europie, bo tłumaczenie się Serie B i 2x7 to już jest słabe po prostu. Chce po prostu by ta drużyna się rozwijała, a Max ją niestety hamuje.
W takim razie jesteśmy na dwóch różnych biegunach, bo moim zdaniem Juventus jest w tym momencie u szczytu swoich sportowych możliwości. Problemem według mnie nie jest osoba trenera. Co sezon (od 3 lat) tracimy wartościowych piłkarzy na rzecz innych drużyn, a mimo to utrzymujemy się na europejskim szczycie. Finały, to finały - mogło ułożyć się różnie (chociaż w przypadku historii Juventusu nie brzmi to wiarygodnie). Trzeba jasno powiedzieć, że Juventus dalej jest przystankiem, a nie linią mety dla topowych piłkarzy. Reasumując, wszystko sprowadza się do pieniędzy, którymi nie dysponujemy (raz) i raczej dysponować nie będziemy (dwa) - oczywiście w odniesieniu do klubów pokroju Realu Madryt, FC Barcelony, Manchester'ów, czy PSG.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Zablokowany