Liga Europy 2017/2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 lutego 2018, 20:22

Aż dziw bierze, że jeszcze nie ma tematu, a przecież właśnie rozgrywane są mecze 1/16 i zarówno Milan, jak i Atalanta, wygrywają swoje mecze. Warto dodać, że owe drużyny mają już zaliczki w postaci bramek na wyjeździe - Atalanta ma nawet już dwie.

Oglądam jednym okiem BvB - Atalanta i jestem pod ogromnym wrażaniem. Zero kompleksów, zero murarki, zero nerwów, a przecież przeciwnik naprawdę dobry. Nie mówiąc już o stadionie, który przecież należy do jednego z głośniejszych w Europie. Brawa dla Włochów, pojechali po swoje. :hellyes:

Pomyśleć, że Atalanta gra lepiej od Borussi na ich stadionie, a Juventus muruje się przez 80min. z Tottenhamem. :facepalm:

E: No i zapeszyłem. 2-2


Obrazek
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2018, 21:10

Za wcześnie te komplementy :P Coś czuję, że w ostatnich minutach przegrali nie tylko meczyk, ale i awans. Ale zaprezentowali się nieźle.


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2018, 07:52

Tak jak pan Gabi powiedział.

Napoli zgodnie z planem.


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2018, 08:19

Napoli nędzny klub, mam nadzięję że się obudzą z palcem w czterech literach, bez scudetto, bez LM, bez LE i bez pucharu Włoch.
Aż dziw bierze ze w dzisiejszych czasach takie "odpuszczające" kasztany sie jeszcze uchowały


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2018, 09:29

Co się dziwić Napoli? Przecież Oni myślą tylko o scudetto. Dla nich to marzenie jak dla nas Puchar Champions League. Z włoskich drużyn może powalczyć tylko Milan w tych rozgrywkach. Jeśli wezmą sobie na poważnie swoje miejsce w tabeli.

Typuje finał. Milan-Arsenal :prochno:
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2018, 09:34 przez Piotr Juvefan, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2018, 09:34

Kicek7 pisze:Tak jak pan Gabi powiedział.

Napoli zgodnie z planem.
Tylko różnica jest taka, że Gabi tak powiedział, a mimo to Atletico na wyjeździe wygrało 4:1, a Napoli dostało bęcki u siebie. Ogólnie wynik do przewidzenia zgodnie z ich wcześniejszymi zapowiedziami, że skupiają się na lidze. Tym bardziej będzie w tym roku mistrzostwo smakowało jak Napoli go przerżnie.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 lutego 2018, 21:00

Ciro 3 gole dla Lazio! Nigdy nie odżałuje tego zawodnika. Napastnik jest od strzelania bramek i on to właśnie robi! :ok:

Ciekawe czy Atalanta dzisiaj sprawi niespodziankę?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 lutego 2018, 22:46

Łaaa co zrobił Berisha :shock: Chyba zawalił awans :roll:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 22 lutego 2018, 22:56

Szkoda ich, ale na własne życzenie odpadli. Nie strzelili setek, a dali sobie dwa farfocle w dwumeczu strzelić.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 lutego 2018, 13:20

Piotr Juvefan pisze:Typuje finał. Milan-Arsenal :prochno:
mogę się założyć o to chcesz, że takiego w tym roku nie będzie :P


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2018, 13:31

Faworytem całego turnieju na pewno jest Atletico, a jeśli potraktują sprawę poważnie to wygrają ten turniej w tym roku bez problemu. Stawiam finał Atletico vs Lazio.

Milan vs Arsenal w 1/8, hit!:D


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 lutego 2018, 20:29

Ja trzymam kciuki za Lazio zdecydowanie i życzę Atletico odpadnięcia z Lokomotiwem Moskwa.
Piotr Juvefan pisze: Z włoskich drużyn może powalczyć tylko Milan w tych rozgrywkach. Jeśli wezmą sobie na poważnie swoje miejsce w tabeli.
Dlaczego niby tylko Milan? Bo nazwa? Lazio jest w o wiele lepszej dyspozycji w sezonie, ma lepsze miejsce w tabeli i szczerze mówiąc na majstra zero szans już. To im zostało.
Piotr Juvefan pisze:Typuje finał. Milan-Arsenal :prochno:
Dzięki Bogu takiego finału nie będzie, bo musiałbym kibicować Arsenalowi.

A Milanowi to w Europejskich Pucharach kibicuje tak jak i Interowi - oby tylko nie wygrali rozgrywek!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2018, 20:40

No niestety mój typowany finał przerwało losowanie :prochno:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja trzymam kciuki za Lazio zdecydowanie i życzę Atletico odpadnięcia z Lokomotiwem Moskwa.
Piotr Juvefan pisze: Z włoskich drużyn może powalczyć tylko Milan w tych rozgrywkach. Jeśli wezmą sobie na poważnie swoje miejsce w tabeli.
Dlaczego niby tylko Milan? Bo nazwa? Lazio jest w o wiele lepszej dyspozycji w sezonie, ma lepsze miejsce w tabeli i szczerze mówiąc na majstra zero szans już. To im zostało.
Piotr Juvefan pisze:Typuje finał. Milan-Arsenal :prochno:
Dzięki Bogu takiego finału nie będzie, bo musiałbym kibicować Arsenalowi.

A Milanowi to w Europejskich Pucharach kibicuje tak jak i Interowi - oby tylko nie wygrali rozgrywek!
Dlaczego? Bo mam do Milanu szacunek jak do nikogo innego w naszej lidze. Liga Europy daje miejsce w LM i fajnie byłoby mieć 5 miejsc w LM jak Hiszpanie i Anglicy,więc najchętniej chciałbym tam zobaczyć Milan. W top 4 mogą się nie znaleźć,więc można skorzystać z innej furki w drodze do LM.

Coś jeszcze? Czy w każdym poście będziesz trąbił że nie lubisz Milanu?


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 lutego 2018, 21:31

@Piotr Juvefan To oczywiste że nienawidzę Milanu i życzę im spadku do Serie B (wraz z Interem). No ale nie o to mi chodziło. Nie o czyjeś sympatie/antypatie, szacunki/ich braki - tylko o realne szanse włoskich drużyn w Lidze Europy, a nie to co byśmy chcieli lub nie. Więc nie wiem na jakiej podstawie uważasz że Milan ma większe szanse od Lazio w tej edycji tych rozgrywek?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2018, 21:50

A np na takiej,że widzę Lazio w pierwszej czwórce na koniec. Co nie znaczy,że tak łatwo im to przyjdzie. Myślę,że do końca będą się o nie bić np z Interem. I skupią wszystkie swoje siły na lidze żeby to osiągnąć. Teraz są na pozycji uprzywilejowanej,więc wystarczyłoby im to utrzymać. Z kolei Milan jest w gorzej sytuacji w lidze. W tym momencie mają mniejsze szanse na top 4 niż Lazio. Te same Lazio,które 4 kolejki temu pyknęli,więc wcale nie są w jakiejś słabszej formie na ten czas od Lazio. Widać w Milanie lepszą formę,ale może to nie wystarczyć na miejsce w 4,więc powinni bardziej od Lazio zaangażować się w LE. Wylosowali jak wylosowali,ale to nie znaczy,że są bez szans. Tyle.


Obrazek
ODPOWIEDZ