Serie A 17/18 (25): Torino 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 lutego 2018, 19:54

Jamal_TH pisze:Subiektywnie stwierdzam, że Sturaro nie zasłużył na krytykę po tym spotkaniu. Rozegrał przyzwoite zawody, kilka razy zapobiegł kontrom Toro i grał z dużym poświęceniem.
:ok:

Wiem, że w dalszym ciągu nasza gra w ofensywie nie jest niczym nadzwyczajnym, ale... czy ktoś jeszcze pamięta o Cuadrado?

Jak dla mnie duet Costa - Bernardeschi gra całkiem fajnie i dobrze się uzupełnia. Któryś z nich zawsze odpala. Zupełnie mi nie brakuje Kolumbijczyka prawdę mówiąc.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 16:22

dawid91 pisze:Szkoda, że Max nie ćwiczy gry na słabych rywalach, chociaż 15 minut gry na najwyższych obrotach to tak wiele? Piłka powinna chodzić jak po sznurku, powinniśmy widzieć dobrą grę bez piłki, dużo ruchu. Tu jak zwykle mecze od niechcenia, a później w meczu Ligi Mistrzów wymaga od piłkarzy nie wiadomo czego. Żebyśmy chociaż takie Torino zdominowali przez ten kwadrans tak jak Tottenham nas to byłoby dobrze :roll: Gra się nie klei, beznadziejnie to wszystko wygląda.
No i to predzej, czy pozniej wychodzi w LM. Jak mamy oczekiwac schematow ofensywnych, dobrych zagran, skoro to nie jest cwiczone w trakcie meczow. Jedynie indywidualne umiejetnosci robia nam gre.

Z Tottenhamem bedzie mega ciezko z taka gra ::/:


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 16:39

Dodajmy też, że na łamach strony Juventusu pojawiło się oświadczenie, w którym przekazano do publicznej wiadomości, że Higuain doznał kontuzji w lewej kostce. Natomiast Bernardeschi ma kłopoty z więzadłami w lewym kolanie. Obaj zawodnicy mają przejść jeszcze dodatkowe specjalistyczne badania.
nie wyglada to dobrze ...
seriea.pl


Zablokowany