Igrzyska olimpijskie - wszystko poza piłką nożną

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 lutego 2018, 22:50

Piotr Juvefan pisze:
AdiJuve pisze:Tak ogólnie patrząc to chyba poza skoczkami nie ma innej realnej szansy medalowej. Niby jest Kowalczyk,ale pytanie czy jest na tyle mocna by w tym sprincie coś ugrać, gdzie często się gubiła technicznie będąc w szczytowej formie bo na 30km to wątpię by była gotowa walczyć z Bojorgen,Kallą i resztą mocnych zawodniczek. Panczenistki- tutaj bym upatrywał największych szans, dzisiaj poprawnie na 1500m w drużynie jak dobrze pojadą to szansa na medal jest, Holenderki i Japonki poza zasięgiem,ale 3 miejsce otwarte. I raczej innych nadziei mieć nie można jeżeli chodzi o te IO, czyli wszystko w dużej mierze zależy od skoczków.
Zbigniew Bródka mówi Ci to coś? :D Nie ukrywam,że dzięki niemu i komentarzowi Piotra Dębowskiego panczeny to mój ulubiony sport na igrzyskach. Liczę na medal Bródki. Bodajże już jutro o 12stej.
To byłby chyba jakiś cud, przecież Bródka w tym sezonie startuje słabo, w dodatku miał uraz, w ogóle nawet drużynowo się nasi nie załapali do startu co jest wielką porażką. Panczeny to stawiałbym jakieś pieniądze na panie w drużynie bo mają jakieś szanse na medal, no i Waś,który odpuścił starty w PŚ, więc może jakąś formę na IO zrobił.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 14:28

Po 1 serii Stoch liderem z 3.4 punktami przewagi. Kubacki 5 ze stratą punktu do podium. Nie zapeszam szansa jest wielka.

EDIT:

Mamy złoto :koszulka: Brawo Kamil!!!!


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 15:43

Wielkie brawa dla Kamila :bravo: Przyznam szczerze, że nie wierzyłem w utrzymanie pierwszego miejsca po skoku Wellingera. Pachniało mi powtórką sytuacji sprzed tygodnia.

Z kolei rozczarował mnie Kubacki. Wielkich nadziei na jego medal na dużej skoczni sobie nie robiłem, natomiast uważałem, że największe szanse na to miałby, gdyby po pierwszej serii zajmował dogodną pozycję do ataku. Był piąty po pierwszej serii, tymczasem drugi skok to absolutny brak walki.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 21:16

Wielki brawa dla Kamila :bravo:
Warunki w porównaniu do cyrku z normalnej były już dużo lepsze choć nie super. Wellinger znowu idealnie trafił chyba najwięcej odjętych, z kolei taki Freitag dostał 9,5pkt dodatkowo, co jest już sporą różnicą. Kamil tez miał trochę dodanych ale dał radę, w takich warunkach nie ma na niego mocnego :)


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 01:01

AdiJuve pisze:Wielki brawa dla Kamila :bravo:
Warunki w porównaniu do cyrku z normalnej były już dużo lepsze choć nie super. Wellinger znowu idealnie trafił chyba najwięcej odjętych, z kolei taki Freitag dostał 9,5pkt dodatkowo, co jest już sporą różnicą. Kamil tez miał trochę dodanych ale dał radę, w takich warunkach nie ma na niego mocnego :)
To samo miałem napisać. Że w "normalnych" sprawiedliwych warunkach, nie ma mocnego na Kamila w tym sezonie. Zobaczymy jutro w drużynówce ale realnie wydaje mi się szansa na brąz. Norwegowie i Niemcy wydają się poza zasięgiem. Będziemy walczyć ze Słowenią o 3 miejsce, i wydaje mi się że tą walkę wygramy ;)


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 11:01

prezes3c pisze:
AdiJuve pisze:Wielki brawa dla Kamila :bravo:
Warunki w porównaniu do cyrku z normalnej były już dużo lepsze choć nie super. Wellinger znowu idealnie trafił chyba najwięcej odjętych, z kolei taki Freitag dostał 9,5pkt dodatkowo, co jest już sporą różnicą. Kamil tez miał trochę dodanych ale dał radę, w takich warunkach nie ma na niego mocnego :)
To samo miałem napisać. Że w "normalnych" sprawiedliwych warunkach, nie ma mocnego na Kamila w tym sezonie. Zobaczymy jutro w drużynówce ale realnie wydaje mi się szansa na brąz. Norwegowie i Niemcy wydają się poza zasięgiem. Będziemy walczyć ze Słowenią o 3 miejsce, i wydaje mi się że tą walkę wygramy ;)
O ile Norwegowie też mi się wydają poza zasięgiem to z Niemcami można powalczyć, Słoweńcy nie powinni być zagrożeniem. Dużo zależy od tego czy będą nasi równo skakać bo o Kamila jestem spokojny, ale pozostała 3 może oddać 1 skok na top 5 konkursu a drugi gdzieś koło top20 i to jest problem z tą nie do końca równą formą reszty.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 16:46

Kolejne historyczne osiągnięcie :happy: Po sobotnim konkursie byłem raczej spokojny o brąz, a i na więcej niespecjalnie liczyłem, bo Niemcy łącznie byli od nas znacznie lepsi, do tego wymienili Eisenbichlera na Leyhe. Tymczasem w sumie niewiele zabrakło do tego sreberka. Niemniej jednak wielki sukces stał się faktem. Reszta stawki oglądała czołowej trójce plecy, i to z daleka.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 17:36

No i stało się to czego się spodziewałem. Wielki sukces naszej drużyny. Brawa dla nich. I na tym w sumie skończyły się nasze medale na tych igrzyskach :P


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 17:45

Jest trochę niedosyt,że Kamil nie pociągnął jeszcze tych 2-3 metrów dalej byłoby nawet srebro,ale i tak medal cieszy :)

To faktycznie na tym możemy już zakończyć nasze okazje na medal,ale... :D


Obrazek
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 21:22

Super, wszyscy nasi skoczkowie wznieśli się na wyżyny dzięki czemu do ostatniego skoku były wielkie emocje. Szkoda, że nie udało się wywalczyć srebra, ale brązowy medal też super smakuje. :dance:




"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
ODPOWIEDZ