Serie A 17/18 (12): JUVENTUS F.C 2-1 Benevento

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2017, 23:26

ObrazekObrazek Obrazek

Mecz 12 kolejki Serie A 17/18:
JUVENTUS F.C - Benevento


Miejsce:
Turyn - Juventus Stadium (41 254)

Czas:

05.11.2017 (niedziela), godzina 15:00


O przeciwniku:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 0
Remisów: 0
Przegranych: 6


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 0
Remisów: 0
Przegranych: 5


Ostatnie mecze:

Obrazek

Najlepszy strzelec:

Iemmello, Lazaar, Ciciretti, D, Alessandro: (1 gol w Serie A)

Najlepszy asystent:

Cataldi: (2 asysty w Serie A)

Zawieszeni: Lucioni

Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Costa, D'Alessandro

Aktualna tabela Serie A:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie (Serie A):
Zwycięstw: 5
Remisów: 0
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe (Serie A):
Zwycięstw: 4
Remisów: 1
Przegranych: 0


Ostatnie mecze:

Obrazek

Najlepszy strzelec:

Paulo Dybala: 13 - (11 goli w Serie A i 2 gole w SPW)
Obrazek

Najlepszy asystent:

Miralem Pjanić: 6 - (6 asyst w Serie A)
Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Pjaca, Benatia

BRAK HISTORII SPOTKAŃ Z BENEVENTO.

Przewidywane składy

Obrazek
Obrazek

Aktualizacja: 2.11.2017

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
BRAK

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 00:56

właśnie ta seria Benevento kiedyś się musi skończyć, ale aż nie chce się wierzyć, że to mogłoby się stać w tym meczu, na tym stadionie i w czasie obchodów 120-lecia klubu.. po prostu to nie może się zdarzyć.

Liczę na minimum 3:0. jestem bardzo ciekaw wyniku, wszyscy ich tłuką kilkoma bramkami, a Juventus od lat jest wyjątkowo bramkostrzelny, ale jakoś nie czuję, że tu będzie np. 5:0


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 07:38

A ja coś właśnie czuję, że w tym meczu się nastrzelamy. W sumie nie wiem skąd te przeczucia, skoro wiadomo że nasz zespół zadowala się jedno, dwu bramkowym prowadzeniem, ale coś czuję w kościach jakieś 5-0 ;)

Strata punktów u siebie z Benevento, to nie oszukujmy się byłaby tragedia, skoro jak do tej pory wszyscy ich leją a to u siebie, a to na wyjazdach. Liczę na to, że nasz zespół będzie się chciał pokazać po tej żenadzie w Lizbonie.
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2017, 08:23 przez Nicram_93, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 08:09

No no, obyście się nie zdziwili :prochno:


Obrazek
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 08:37

Nicram_93 pisze:A ja coś właśnie czuję, że w tym meczu się nastrzelamy. W sumie nie wiem skąd te przeczucia, skoro wiadomo że nasz zespół zadowala się jedno, dwu bramkowym prowadzeniem, ale coś czuję w kościach jakieś 5-0 ;)

Strata punktów u siebie z Benevento, to nie oszukujmy się byłaby tragedia, skoro jak do tej pory wszyscy ich leją a to u siebie, a to na wyjazdach. Liczę na to, że nasz zespół będzie się chciał pokazać po tej żenadzie w Lizbonie.
Patrząc po liczbie strzelonych bramek w tym sezonie rzeczywiście zadowalamy się tylko jedną dwiema bramkami :ok:

ale podzielam twoje zdanie odnośnie srzelania, poniżej 4 chyba się nie skończy :)
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2017, 08:49 przez mibor, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve, storia di un grande amore
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 08:48

Ja za to myślę, że nastrzelamy pewnie ze 4-5 bramek, ale pewnie znowu coś stracimy. Trzeba się zacząć przyzwyczajać, że zwycięstwa do 0, to już nie jest nasza domena. Nawet na własnym stadionie.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 08:53

panlider pisze:Ja za to myślę, że nastrzelamy pewnie ze 4-5 bramek, ale pewnie znowu coś stracimy. Trzeba się zacząć przyzwyczajać, że zwycięstwa do 0, to już nie jest nasza domena. Nawet na własnym stadionie.
i teraz pytanie co kto woli, czy zwycięstwa rzedu 4:1 3:1 4:2 czy zwycięstwa rzędu 1:0 2:0

Część pisze że gramy kunktatorsko i zadowalamy sie małą ilościa bramek, część z Was chce bysmy wygrywali po 3 4 do zera. Mamy potencjal ofensywny, który póki co rozkręca się w serie a, w LM już niestety nie, może uda się w fazie pucharowej. Ja osobiście cały czas wierze w D. Coste, i jak nie bylem przekonany do Berny, tak uważam, że chłopak ma potencjał ogromny, czemu nie gra, może dlatego że Cuadrado w swojej beznadziejności robi asysty i bramki co skutecznie blokuje młodego, ale to moja teoria. Bardzo bym chcial by Igla znów strzelił co najmniej 2 bramki, bardzo lubie tego gościa mimo fali hejtu jaka tu na niego spływa, widać jak mu zalezy i jak cieszy go kazdy gol, problem Gonzalo to chyba chwiejna psychika, ale widać że mentalnie u nas tez dorasta.


Juve, storia di un grande amore
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 09:09

rammstein pisze:właśnie ta seria Benevento kiedyś się musi skończyć, ale aż nie chce się wierzyć, że to mogłoby się stać w tym meczu, na tym stadionie i w czasie obchodów 120-lecia klubu.. po prostu to nie może się zdarzyć.

Liczę na minimum 3:0. jestem bardzo ciekaw wyniku, wszyscy ich tłuką kilkoma bramkami, a Juventus od lat jest wyjątkowo bramkostrzelny, ale jakoś nie czuję, że tu będzie np. 5:0
Nie wiem na jakiej podstawie biora sie takie stwierdzenia ze kiedys musi sie skonczyc seria Benevento na podstawie zagranych całkiem całkiem kilkudziesieciu minut w meczu z Lazio? Benevento to najgorszy beniaminek od lat, nie zdziwi sie jesli polowke sezone skoncza z maksymalnie 5 punktami. Przyjezdzaja na stadion praktycznie nie do zdobycia do druzyny ktora wali bramki az milo w dodatku musi gonic druzyny przed soba
Bardzo dobry jest skład ktory ma wyjsc od poczatku włąsnie po to w przeciwienstwie do Napoli mamy bardzo szeroka kadre zeby w takich meczach wychodzic w poł rezewowywm składem ktora i tak spusci konkretnie lanie czeresniakom z poludnia

FJ!!


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 09:25

mibor pisze:
panlider pisze:Ja za to myślę, że nastrzelamy pewnie ze 4-5 bramek, ale pewnie znowu coś stracimy. Trzeba się zacząć przyzwyczajać, że zwycięstwa do 0, to już nie jest nasza domena. Nawet na własnym stadionie.
i teraz pytanie co kto woli, czy zwycięstwa rzedu 4:1 3:1 4:2 czy zwycięstwa rzędu 1:0 2:0

Część pisze że gramy kunktatorsko i zadowalamy sie małą ilościa bramek, część z Was chce bysmy wygrywali po 3 4 do zera. Mamy potencjal ofensywny, który póki co rozkręca się w serie a, w LM już niestety nie, może uda się w fazie pucharowej. Ja osobiście cały czas wierze w D. Coste, i jak nie bylem przekonany do Berny, tak uważam, że chłopak ma potencjał ogromny, czemu nie gra, może dlatego że Cuadrado w swojej beznadziejności robi asysty i bramki co skutecznie blokuje młodego, ale to moja teoria. Bardzo bym chcial by Igla znów strzelił co najmniej 2 bramki, bardzo lubie tego gościa mimo fali hejtu jaka tu na niego spływa, widać jak mu zalezy i jak cieszy go kazdy gol, problem Gonzalo to chyba chwiejna psychika, ale widać że mentalnie u nas tez dorasta.
Jako kibica bardziej mnie cieszy zwycięstwo 4:1, niż 2:0. gdzie przez ponad połowę spotkania gramy na zaciągniętym hamulcu, bo trzeba się oszczędzać. Nie mniej jednak, jako że zdarza mi się obstawiać mecze, to ta nieprzewidywalność Juventusu jest mi mało na rękę. W poprzednim sezonie mecz Juve z ogórkami na JS, a w znakomitej większości również na wyjazdach można było w ciemno stawiać, że wygrają do 0. Teraz za grosz nie można mieć takiej pewności, co pokazało spotkanie ze Spal.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 11:01

To co ciśniemy Eleven na twitterze ? Mecz ogórków z bundesligi zamiast Juve ? no bez jaj...


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 11:14

Sorek21 pisze:To co ciśniemy Eleven na twitterze ? Mecz ogórków z bundesligi zamiast Juve ? no bez jaj...
Szkoda strzępić ryja i tak nic to nie da. Ja przy ostatniej takiej akcji spamowałem ich facebooka przez 3 dni i nawet nie raczyli odpowiedzieć.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 11:24

Panowie, dazn (streaming) + vpn z niemiec (zeby obejsc prawa) + chromecast (zeby streamowac na tv). Sprawdzone, działa. Mecz z benevento jest, jak i wszystkie ligi. 10 euro na mc


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 11:35

A da sie jakoś 1 mecz wykupic ? :)
pan Zambrotta pisze:Musiałbyś aktywować, mieć darmowy miesiąc i po miesiącu anulować subskrypcje. dazn kosztuje 9.90 euro, vpn niemiecki zdolny do streamowania ksoztuje 3.29 euro / mc, wiec za 57 zł / mc masz każdy mecz + dostep do powtórek + dostęp do skrótów + 5 najsilniejszych lig europejskich, a od przyszłego roku liga mistrzów
Fajna opcja, warte rozważenia w przyszłości.
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2017, 12:01 przez fazzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 11:43

Musiałbyś aktywować, mieć darmowy miesiąc i po miesiącu anulować subskrypcje. dazn kosztuje 9.90 euro, vpn niemiecki zdolny do streamowania ksoztuje 3.29 euro / mc, wiec za 57 zł / mc masz każdy mecz + dostep do powtórek + dostęp do skrótów + 5 najsilniejszych lig europejskich, a od przyszłego roku liga mistrzów
z dazn można korzystać na 2 aktywnych urzadzeniach jednocześnie, więc... :whistle:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 13:30

Bitrate? Komentarz?


calma calma
Zablokowany