Sebastian Giovinco

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:09

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Giovinco Hat-Trick w MLS przeciwko New England Revolution ;)


Capo di tutti capi
jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 05 października 2017, 20:28

Przydałby nam się. Szkoda że się go tak łatwo pozbyliśmy. Jego wartość jest na tyle duża z powodu tego że to nasz wychowanek. W sumie to umiiejetnościami jest zaraz po Marchisio z naszych wychowanków.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 00:12

Ciekaw jestem, czy Atomowa Mrówka (czy ktoś go jeszcze tak nazywa?) wróci z tej MLS, a może zostanie tam już do końca kariery? Nie mówię, że do Juve, ale transfer takiego Paulinho pokazuje, że może istnieje jakaś droga powrotu z tych egzotycznych rejonów?


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 09:41

jpjp5 pisze:Przydałby nam się. Szkoda że się go tak łatwo pozbyliśmy. Jego wartość jest na tyle duża z powodu tego że to nasz wychowanek. W sumie to umiiejetnościami jest zaraz po Marchisio z naszych wychowanków.
Miał swoje szanse w Juve, obu nie wykorzystał, mając znacznie mniejszą i słabszą konkurencję niż miałby teraz, zatem nie wiem, czego tu żałować. MLS to ogórkowa liga, obejrzyj sobie co tam się czasami odwala. Giovinco jest za słaby na obecny Juventus.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 16:07

panlider pisze:
jpjp5 pisze:Przydałby nam się. Szkoda że się go tak łatwo pozbyliśmy. Jego wartość jest na tyle duża z powodu tego że to nasz wychowanek. W sumie to umiiejetnościami jest zaraz po Marchisio z naszych wychowanków.
Miał swoje szanse w Juve, obu nie wykorzystał, mając znacznie mniejszą i słabszą konkurencję niż miałby teraz, zatem nie wiem, czego tu żałować. MLS to ogórkowa liga, obejrzyj sobie co tam się czasami odwala. Giovinco jest za słaby na obecny Juventus.
A pokaż mi naszego wychowanka (nie licząc Marchisio), który gra lepiej od niego. Miał swoje szanse, ale na pozycji cofniętego napastnika. Wszyscy myśleli że to będzie drugi Del Piero, a mi się wydaje, że on byłby dobrym skrzydłowym. do naszej taktyki obecnie zamiast Mandzu byłby dobry.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 16:25

jpjp5 pisze: A pokaż mi naszego wychowanka (nie licząc Marchisio), który gra lepiej od niego. Miał swoje szanse, ale na pozycji cofniętego napastnika. Wszyscy myśleli że to będzie drugi Del Piero, a mi się wydaje, że on byłby dobrym skrzydłowym. do naszej taktyki obecnie zamiast Mandzu byłby dobry.
Z jego warunkami fizycznymi to nadaje się co najwyżej na podnóżek dla Mario :prochno:
Przecież każdy silniejszy od niego, co swoja droga nie jest trudne zważywszy na jego posturę, obrońca robiłby w każdej akcji worek treningowy.

Nie ma co płakać nad sprzedanym Giovinco. W momencie w którym przestał nosić trykot Juve to jest już historia.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 19:40

Myślę, że nie byłby gorszy od takiego Bernadeschiego. Taa bo warunki fizyczne grają w piłkę. Wiadomo w tłoku raczej ma małe szanse, ale na skrzydle gdzie jest więcej miejsca i sytuacja 1 vs 1 miałby duże szanse ze swoja zwinnością.

Morał z tego jest taki: szanuj wychowanka swego, bo możesz nie znaleźć lepszego.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 01:25

Niestety za mało czasu mu poświęcono. Talent miał niesamowity, ale brakuje fizyczności. Gdyby poświęcono mu więcej uwagi (np. tak jak Messiemu), mógłby być niesamowitym piłkarzem. Pamiętam jak sam się zajął aspektem siłowym i nabawił się kontuzji. Szkoda chłopaka, ale cóż. Chociaż w MLS czaruje :)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 17:22

jpjp5 pisze:Taa bo warunki fizyczne grają w piłkę.
Tym zdaniem udowodniłeś, że nie ma sensu z Tobą dyskutować. Oczywiście, że w dzisiejszym futbolu warunki fizyczne mają ogromne znaczenie i trzeba być skończonym ignorantem, żeby tego nie wiedzieć.

Jakby Giovinco był takim super zawodnikiem, to jakiś lepszy klub by się nim zainteresował. Jak już mówiłem, MLS to jest bardzo słaba liga, tak naprawdę niewiele lepsza od ekstraklapy. Polecam transmisje na Eurosporcie.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
ODPOWIEDZ