LM 17/18 (gr. D) [1]: FC Barcelona 3-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:50

Porażki się spodziewałem, jednak nie takiej, szkoda że odpuścili po 2 golu...
kto kibicuje Juve jakiś czas wie jak wygladaja pierwsze mecze w CL.
Rozczarowanie Berna... miał patelke a podał do bramkarza. Szkoda że Deszczilio nie strzelił, zamknąłby usta wielu... mecz do zapomnienia praca praca praca i do prozdu. Dla Fanów Fm przypomnę, że w 1 jedenastce była połowa nowych graczy :)
Bukol87 pisze:
LordJuve pisze:Mentalność drużyny zależy od trenera. Tu potrzeba zmian. Nie wiem czy personalnych. To wszystko zależy od tego, czy Allegri jest w stanie zmienić swoje podejście do piłki i skutecznie wpłynąć na zawodników. Sami sobie odpowiedzcie.
Szoł jęczybuł uważam za rozpoczęty :)
Czekam na combo zwolnić Maxa + Marotta to dno :D
Ostatnio zmieniony 12 września 2017, 22:50 przez mibor, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve, storia di un grande amore
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:50

LordJuve pisze:Mentalność drużyny zależy od trenera. Tu potrzeba zmian. Nie wiem czy personalnych. To wszystko zależy od tego, czy Allegri jest w stanie zmienić swoje podejście do piłki i skutecznie wpłynąć na zawodników. Sami sobie odpowiedzcie.
Szoł jęczybuł uważam za rozpoczęty :)


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:50

Bukol87 pisze: Jęczytyłki z forum na pewno ogłoszą armageddon, ale ja ze spokojem spoglądam w przyszłość. Marzec jak zwykle będzie nasz a o nowym zespole Juventusu coś więcej będzie można powiedzieć w grudniu. Na razie fizycznie wyglądamy tak jak zwykle we wrześniu czyli słabiutko.
Wiesz, to Twoje "jak zwykle" nie świadczy zbyt dobrze o naszym zespole i trenerze. Jakoś inne drużyny potrafią się zmobilizować nieco wcześniej.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:51

LordJuve pisze:Wiesz, to Twoje "jak zwykle" nie świadczy zbyt dobrze o naszym zespole i trenerze. Jakoś inne drużyny potrafią się zmobilizować nieco wcześniej.
A później odpadają z nami w fazie pucharowej.

Mecz do zapomnienia. Natomiast pewnie hejterów Mattii śmieszy fakt, że do zejścia De Sciglio graliśmy bardzo fajnie ;)
Ostatnio zmieniony 12 września 2017, 22:52 przez dr.DeV, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:51

LordJuve pisze:
Bukol87 pisze: Jęczytyłki z forum na pewno ogłoszą armageddon, ale ja ze spokojem spoglądam w przyszłość. Marzec jak zwykle będzie nasz a o nowym zespole Juventusu coś więcej będzie można powiedzieć w grudniu. Na razie fizycznie wyglądamy tak jak zwykle we wrześniu czyli słabiutko.
Wiesz, to Twoje "jak zwykle" nie świadczy zbyt dobrze o naszym zespole i trenerze. Jakoś inne drużyny potrafią się zmobilizować nieco wcześniej.
Kibicujesz Juventusowi od lat a dalej nie masz pojęcia o piłce nożnej. "Jak zwykle" znowu okaże się, że mam rację tak jak jest to od kilku lat, ale to co poględzicie przez cały sezon to wasze i nie mam zamiaru wam tego odbierać.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:52

oni nadal siedzą w szatni, w tym cardiff?
105k za dembele? 90 za higuaina, to jak promocja na stoisku rybnym w hipermarkecie, czy jakoś tak to leciało.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:53

Nie ma co ukrywać, że celem dla nas jest drugie miejsce w tej grupie. Będziemy mieć ciężką przeprawę o to.
Byle wyjść z grupy, jako były finalista LM po prostu muszą to zrobić.


Sono un Ultras Bianconero :juve:
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:53

Dla mnie Juve w tym sezonie to wielka zagadka. Wygrana LM, może puchar pocieszenia, albo czwarte miejsce w grupie itp. itd. - nic mnie nie zdziwi! Do tego sezonu podchodzę bez spiny! Przynajmniej będę zdrowszy.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:54

dr.DeV pisze:
LordJuve pisze:Wiesz, to Twoje "jak zwykle" nie świadczy zbyt dobrze o naszym zespole i trenerze. Jakoś inne drużyny potrafią się zmobilizować nieco wcześniej.
A później odpadają z nami w fazie pucharowej.
Mhm, a czy nasza pozycja w grupie może wpłynąć na nasze losy w kolejnej fazie LM? O ile pamiętam, to nie zawsze udaje nam się przebrnąć ćwierćfinały, więc uważałbym z tym przegrywaniem.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:54

Eric6666@
Oj to chyba tego Cancelo na PO nie widziałeś zbyt często:)
Pluto@
A sytuacja Berny? 16m nikt go nie atakuje idalna piłka na lepszej nodze i oczywiście kop w Ter Stegena.
Cobra@
Raczej Costa zaczął coś grać jak zszedł Semedo a wszedł Roberto, z taktyką mało wspólnego po prostu rywal dużo słabszy.

Siłą Juve owszem jest gra w obronie ale całej ekipy a nie samej linii obrony, jeżeli odpuszcza Igła,Dybala czy Costa to jest problem a jak odpuszcza Pjanić lub inny pomocnik to najczęściej rywala ma okazję na bramkę.

Ja tutaj obrony bym tak bardzo nie winił oni przegrywali pojedynki z graczem w skali 1-10 wg mnie poza skalą,a napastnicy z dobrymi ale nie wybitymi obrońcami.Poraz kolejny to podkreślę Igła to był przykład anty-piłkarza.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:54

Najtrudniejszy mecz w grupie za nami,więc teraz zaczniemy zbierać punkty.

Przewijam do przodu ,po 4 kolejkach
Barcelona 12
Juventus 9
Sporting 3
Olympiakos 0


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:54

dr.DeV pisze:
LordJuve pisze:Wiesz, to Twoje "jak zwykle" nie świadczy zbyt dobrze o naszym zespole i trenerze. Jakoś inne drużyny potrafią się zmobilizować nieco wcześniej.
A później odpadają z nami w fazie pucharowej.

Mecz do zapomnienia. Natomiast pewnie hejterów Mattii śmieszy fakt, że do zejścia De Sciglio graliśmy bardzo fajnie ;)
O to to to. Mecz słaby ale nigdy nie zrozumiem tej tendencji do zwalniania trenerów i grzebania piłkarzy. Pany, jest wrzesień, sezon się zaczyna zagraliśmy kiepsko, ale to dopiero początego po co ten lament?

Wszyscy się wożą po Maxie a kto waszym zdaniem powinien siedzieć na jego miejscu.?


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:56

Bukol87 pisze: Kibicujesz Juventusowi od lat a dalej nie masz pojęcia o piłce nożnej. "Jak zwykle" znowu okaże się, że mam rację tak jak jest to od kilku lat, ale to co poględzicie przez cały sezon to wasze i nie mam zamiaru wam tego odbierać.
Z tego co widzę to rozmawiamy tu o Juventusie i dzisiejszym meczu, a nie ogólnie o piłce nożnej, co Ty sugerujesz.
Ja pamiętam Juventus, który nie wychodził z grupy LM czy odpadał zaraz na kolejnym etapie, bo trafił na mocniejszy zespół.

Teraz może być podobnie.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:56

Lucas87 pisze: 105k za dembele? 90 za higuaina, to jak promocja na stoisku rybnym w hipermarkecie, czy jakoś tak to leciało.
Mówisz to po tym meczu? :lol:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 22:56

B@rt pisze:Znając tempo, w jakim zwykliśmy wchodzić w sezon, do przewidzenia było, że jest dla nas za wcześnie na przeciwnika takiego jak Barcelona.
To samo pisałem po losowaniu ale niepoprawni optymiści prostowali mnie, że to idealny moment bo Barca ma swoje problemy i trzeba to wykorzystać ;)


Obrazek
Zablokowany