Serie A 17/18 (3): JUVENTUS F.C 3-0 Chievo Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 07 września 2017, 17:10

Sorek21 pisze:We wtorek LM więc to jest mecz dla rezerwowych.Szczęsny musi teraz zagrać jak ma uzbierać te swoje obiecane 20 spotkañ.
Liczyć mecze to trzeba Buffonowi, niech ktoś przypomni ile brakuje do rekordu.


Czyli Costa notuje wielkie wejście do drużyny na Camp Nou, może być. :dance:


calma calma
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2017, 18:11

Pluto pisze:
Sorek21 pisze:We wtorek LM więc to jest mecz dla rezerwowych.Szczęsny musi teraz zagrać jak ma uzbierać te swoje obiecane 20 spotkañ.
Liczyć mecze to trzeba Buffonowi, niech ktoś przypomni ile brakuje do rekordu.
647 Maldini. 621 Buffon.


Obrazek
Flas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 59
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2017, 21:43

Dragon pisze:
Pluto pisze:
Sorek21 pisze:We wtorek LM więc to jest mecz dla rezerwowych.Szczęsny musi teraz zagrać jak ma uzbierać te swoje obiecane 20 spotkañ.
Liczyć mecze to trzeba Buffonowi, niech ktoś przypomni ile brakuje do rekordu.
647 Maldini. 621 Buffon.
Gdyby nie sezon 06/07 byłby już samodzielnym liderem ::/: i teraz tylko śrubowałby wynik.
Chciałbym, żeby Bernardeschi zagrał chociaż z pół godziny - z Barcą pewnie go nie zobaczymy.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 00:34

Barzagli poprosił o dwa dni wolnego po reprezentacjach i ma być niedostępny.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 08:42

zagra Szczęsny, Buffon po dwóch meczach reprezentacji, a we wtorek Barca.

jedno jest pewne Buffon będzie chciał pobić rekord Maldiniego, pytanie tylko czy za wszelką cenę w tym sezonie, oznaczałoby to ok max 10 meczów Szczęsnego, czy również zamierza grać w przyszłym sezonie;)


Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 10:27

Jeżeli Barza prosi o dwa dni wolnego, a Chiellini niedostępny to szykuje się duet Benatia-Rugani.

Berna może zagra, bo Costa to pewnie na Barce "odpoczywa". Nie mam nic przeciwko żeby Matuidi posadził Khedirę na ławce.


Forza Juve!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 10:33

Akurat panowie, mamy taki urodzaj że w krytycznej sytuacji nasz duet stoperów to Rugani - Benatia. Ale bieda!


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 10:48

Adrian27th pisze:Akurat panowie, mamy taki urodzaj że w krytycznej sytuacji nasz duet stoperów to Rugani - Benatia. Ale bieda!
A do tego Hoewedes ;)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 10:58

Z dzisiejszego Tuttosport:

Obrazek


Nie lubię Chievo - od lat do bólu nudna drużyna, wiecznie nudny futbol, zero wykreowanych ciekawych piłkarzy na przestrzeni ostatnich sezonów (noo, może poza Acerbim, ale czy to rzeczywiście ciekawy piłkarz.. :think: ). Chyba najbardziej nielubiany przeze mnie włoski średniak. Chciałbym, żebyśmy ich grubo pocisnęli, ale raczej nie ma się co napalać, zważywszy na to, że za nami te cholerne reprezentacje, a przed nami Barcelona. Takie okoliczności nam nie sprzyjały i nie sprzyjają.

Tak naprawdę, podczas tej przerwy na eliminacje do MŚ, pierwszy raz od Cardiff zacząłem tęsknić za meczami Juve. Trochę to trwało, miło byłoby móc w sobotę nacieszyć się fajnie grającą drużyną Allegriego. Trzymam kciuki :)


Obrazek
west88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 czerwca 2014
Posty: 100
Rejestracja: 14 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 12:03

Wiecie nie mam okazji oglądać wielu meczy Juve, choćbym chciał..ale kilka sezonów widziałem i powiem tak: ufam naszemu trenerowi, to, że nie wypuszcza swoich nowych nabytków wszystkich do pierwszego składu jest uzasadnione. Wiele razy się okazywało, że po dwóch meczach w pierwszej drużynie piłkarze Juve byli tutaj mieszani z błotem.. ;) Oczywiście, że z Chievo chciałbym zobaczyć Szczęsnego czy Bernardeschiego, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. Bardziej interesuje mnie co z formą Benatii-bardzo liczę na niego, a prywatnie uważam, że dużo od Bonu nie odstaje.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 12:54

We wtorek LM więc to jest mecz dla rezerwowych.Szczęsny musi teraz zagrać jak ma uzbierać te swoje obiecane 20 spotkañ.
Po co miałby uzbierać 20 spotkań i kto mu to obiecał?


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 13:05

gucio_juve pisze:
We wtorek LM więc to jest mecz dla rezerwowych.Szczęsny musi teraz zagrać jak ma uzbierać te swoje obiecane 20 spotkañ.
Po co miałby uzbierać 20 spotkań i kto mu to obiecał?
Podobno w kontrakcie ma wpisane, że ma te 20 spotkań zagrać. Podobno.


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 13:07

arturjuve pisze:
gucio_juve pisze:
We wtorek LM więc to jest mecz dla rezerwowych.Szczęsny musi teraz zagrać jak ma uzbierać te swoje obiecane 20 spotkañ.
Po co miałby uzbierać 20 spotkań i kto mu to obiecał?
Podobno w kontrakcie ma wpisane, że ma te 20 spotkań zagrać. Podobno.
Nie ma czegoś takiego. Żaden piłkarz na świecie, a już na pewno nie w top klubach, nie ma gwarantu spotkań. Dlatego powielanie głupot mnie irytuje.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 13:21

Nie ma ;) sam Wojtek o tym wspominał w ostatnim wywiadzie. Choć nie zdziwię się, jeśli są to ustalenia okołoumowne i faktycznie Szczęsny rozegra plus minus 20 spotkań.


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 13:35

Poulinho pisze:Nie ma ;) sam Wojtek o tym wspominał w ostatnim wywiadzie. Choć nie zdziwię się, jeśli są to ustalenia okołoumowne i faktycznie Szczęsny rozegra plus minus 20 spotkań.
A co miał powiedzieć? :) też mi się wydaje, że JEŻELI istnieje takie ustalenie to na zasadach gentelmenskiej umowy. Czas pokaże.


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
Zablokowany