Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 11:06

Stare piłkarskie powiedzenie mówi, że tyle ile się jest kontuzjowanym tyle wraca się do formy, więc kto wie (oby) to był najlepszy sezon Marchisio :)


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 11:43

Ja powoli zaczynam mieć już dość tego okienka transferowego. Czasu powoli zostaje coraz mniej i mam wrażenie, że nikt nie przyjdzie. Media prześcigają się w nazwiskach, co świadczy, że tak naprawdę nie wiedzą nic na temat pomocnika -- miał być Matuidi, a tuttosport teraz za Strootmanem, a corriere dello sport za Emre Can...upsss rozbieżność? :prochno:
Czekam jeszcze trochę, aż wyskoczy Marotta, że mamy kompletny skład i nasze okienko zamknięte :prochno:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 12:37

Odpuszczenie tematu Schicka pryz równoczesnym pozwoleniu na to, by Keita przyszedł do nas za rok uważam za błąd z naszej strony, gdyby faktycznie gracz Lazio wpadł do nas po sezonie dopiero, tym bardziej, że skoro nie płacimy za Czecha to powinniśmy mieć jakieś środki by sprostać 30 mln dla Lotito. Oczywiście fajnie byłoby mieć ich dwóch w składzie, ale to już byłby przesyt i sam Keita również ogarnie nam kilka pozycji.

Lichy... naprawdę Marotta & co powinni mu pokazać drzwi nawet po tym, jak wiele dla nas zrobił, ale sam fakt, że chce być tru juventinho nie może być uzasadnieniem dla tolerowania jego słabej formy.

Za to temat Spinazzoli chyba faktycznie zmierza do tego, by do nas trafił, ale to by wymagało, że Asa chyba wyleci jako trzeci po Leminie i Rinconie.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 12:44

Ale będziemy żałować tego Schicka :angry: :placze:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 12:51

fazzi pisze:Ale będziemy żałować tego Schicka :angry: :placze:
Też tak uważam, Shick to piłkarz nieszablonowy. Keita to również bardzo dobry piłkarz, ale takich jest wielu.


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 13:13

LukaszG / DLuGi pisze:Podobno jesteśmy gotowi zaczekać na wygaśnięcie kontraktu Keity i zgarnąć go za rok. Oby tylko się udało.. z tego co kojarzę, to już w styczniu będziemy mogli podpisać z nim kontrakt tak?
Fajnie jak De Vrij także by przyszedł. Wtedy w przyszłym sezonie nasz środek obrony wyglądał by tak: Chiellini, Benatia, Rugani, Caldara, De Vrij.
Skąd to info o czekaniu na Keite? W ostatnich dniach pojawiały się zupełnie inne informacje. dzisiaj pojawiło się info, że to Lotito jest gotów oddać go za rok za darmo jeśli nikt nie zaproponuje 30 mln euro.

Edit: Swoją drogą to jestem ciekaw czy zmiana podejścia Sampdorii wynika z tragicznych stosunków z Schickiem czy o cos innego chodzi. Wcześniej chcieli za wszelką cenę zostawić go u siebie a teraz chcą go gdziekolwiek wypchnąć xD.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 14:52

Robaku pisze:Rincona w Toro. Sky i around-j.com‏
Poki co niewiadomo na jakich warunkach.
Torino dziś niespodziewanie pchnęło Benassiego do Violi, więc potrzebują na gwałt pomocnika. Rincon fajny chłopak, charakterny, pare razy wszedł, nogi nie odstawiał, ale na Juventus to za mało.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 14:56

Yhym tylko, że krążą plotki jakoby miało to być jedynie wypożyczenie z OPCJĄ wykupu :prochno: Po co my go kupowaliśmy :angry:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 15:15

LukaszG / DLuGi pisze:Yhym tylko, że krążą plotki jakoby miało to być jedynie wypożyczenie z OPCJĄ wykupu :prochno: Po co my go kupowaliśmy :angry:
Mógłbyś podawać źródła?

Di Marzio pisze, że brakuje tylko zgody samego Rincona. Torino liczy, że pojawi się ona w najbliższych godzinach.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 15:34

Jeśłi sie potwierdzi i Rincon w Toro to bylaby bardzo dobra wiadomosc, pozbywamy sie szrotu i jeszcze został tylko Lichtsteiner,ale z nim moze byc najgorzej :facepalm: . Czas powaznie sie wziac za ŚPD i PO,czasu coraz mniej.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 15:39

kubraczek pisze:
LukaszG / DLuGi pisze:Yhym tylko, że krążą plotki jakoby miało to być jedynie wypożyczenie z OPCJĄ wykupu :prochno: Po co my go kupowaliśmy :angry:
Mógłbyś podawać źródła?

Di Marzio pisze, że brakuje tylko zgody samego Rincona. Torino liczy, że pojawi się ona w najbliższych godzinach.
Nie podam źródła, bo tylko przewinęło mi się to przez oczy i szczerze nie pamiętam już gdzie. Plotek jest cała masa ;)


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
motoluka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2011
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 16:28

Prawa strona jest priorytetem, pomoc w stosunku do poprzedniego roku jest na plus. Mamy zdrowego Marchisio i młodego Bentancur'a, który oczywiście może ale nie musi być strzałe w 10. Grając 2 w pomocy nie mamy się czego wstydzić. Odejście Bonucciego mnie nie ruszyło, nigdy za nim nie przepadałem. Był świetny w wyprowadzeniu piłki, ale nie szalejmy z jego umiejętnościami czysto defensywnymi. Nie będziemy prawdopodobnie grać już 3 z tyłu więc wcale bym tutaj nie płakał. Największą naszą bolączką jest prawa obrona, Stefan już nie nadaje się nawet na zmiennika. De Sciglio to typowy rezerwowy łatający dziury. Nie mamy prawego obrońcy. Darmian wcale nie był złym wyborem, nie potrzebujemy tak ofensywnego gracza na tej pozycji jak Alves. Mamy w tym roku bardzo podniesiony potencjał ofensywny na skrzydłach.


Kibic Juventusu od 1997 roku :)
Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 16:37

tyrlas pisze:Jeśłi sie potwierdzi i Rincon w Toro to bylaby bardzo dobra wiadomosc, pozbywamy sie szrotu i jeszcze został tylko Lichtsteiner,ale z nim moze byc najgorzej :facepalm: . Czas powaznie sie wziac za ŚPD i PO,czasu coraz mniej.
Nazywanie zawodników pokroju RIncona szrotem to gruba przesada. Szrotem to był De Ceglie, Martinez, Anelka czy choćby Bedtner. Szrotem w mojej ocenie można nazwać Sturaro ale nie Tomasa. Rincon to wybitny średniak, który poza TOP4 ligi, miałby zapewnione miejsce w składzie wyjściowym wszystkich pozostałych drużyn SerieA. Zresztą gdybyśmy dalej grali 3 pomocników cieszył bym się, że mamy kogoś tak solidnego na ławce.


motoluka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2011
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 16:43

Rincon jest bardziej odpowiedni jeśli chodzi o charakterystykę dla nas niż Sturaro, który niby jest DM-em ale jakoś mało agresywnym w dobrym tego słowa znaczeniu. Jest jednak młodszy o 5 lat, trudno powiedzieć kogo ja bym odstrzelił na dzień dzisiejszy. Chyba jednak liczy się tu i teraz i zostawiłbym Rincona, ale Juve zrobi odwrotnie bo Sturaro to Włoch, do tego jeszcze z przyjaźnie nastawionego Sanremo. Tu nie tylko czysta gra się liczy, oczywiście to pierdoły dla mnie, ale chyba dla naszego zarządu mają znaczenie.


Kibic Juventusu od 1997 roku :)
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 16:48

Dla mnie Sturaro i Rincon piłkarsko to ten sam poziom. Byc moze taktycznie Włoch bardziej pasuje Allegriemu i chce mieć alternatywę w razie kontuzji. Bentancur na ten moment obu miażdży swoją technika i inteligencja wiec potrzebny jest ten ostatni zawodnik ktory bedzie grał od biedy. Mam nadzieje ze Urus bedzie miał wiecej okazji do zaprezentowania swojego potencjału a Sturaro w ostateczności za rok zostanie odpalony do innego klubu.


Zablokowany