Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 18:55

Hmm, Felipe Caicedo zasili Lazio (nie znam typa, ale podobno skrzydłowy i napastnik). Czyżby Lotito zabezpieczał się na wypadek odejścia Keity? :dance:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 20:53

Mam nadzieję, że to nie koniec naszego okienka, a jedynie czekamy na pozbycie się niepotrzebnych graczy, żeby uderzyć po Cancelo, Matuidiego i Keitę.

OUT: Lichtsteiner, Leima, Rincon
IN: Cancelo, Matuidi, Keita

Takie ruchy dałyby Allegriemu niesamowicie szeroki wybór z przodu i w środku pola.


Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 21:12

cooler pisze:Hmm, Felipe Caicedo zasili Lazio (nie znam typa, ale podobno skrzydłowy i napastnik). Czyżby Lotito zabezpieczał się na wypadek odejścia Keity? :dance:
Nie, to zastępstwo Đorđevicia i zmiennik Immobile.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 22:35

Dzisiaj czytalem info jakiegos wloskiego rzekomo specjalisty od mercato (nie pakietam nazwiska - info na Tuttojuve) - stwierdzil, ze mamy porozumienie z Keita oraz jego agentem i ci nie zmienia zdania, chca tylko Juve. Nerwowe wypowiedzi srodowiska Lazio zdaja sie to potwierdzac. Dawac go. Mamy cholernie mocny atak, a ktos taki jeszcze podnosi jego poziom. Wtedy chyba Cuadrado papa.

Nie sadze, bysmy oddali Dybale po transferze Bonucciego i odejsciu Alvesa. Pewnosci miec nie mozemy, jasne, bo po odejsciu Neymara i tak bedziemy miec na rynku efekt domina. Jesli daliby nam te 130 mln to powinnismy sie zgodzic (skoro za takiego Coutinho odrzucili oferte opiewajaca na 100 mln)... Barcelona nie jest w komfortowej sytuacji, bo to tak ogromne pieniadze, ze kazdy z zasiadajacych do stolu klubow bedzie ich chcial wycisnac jak cytryne. Pytanie tylko jak odbiloby sie to na naszych transferach IN. Keita i Cancelo na tak, ale przy takim ukladzie powinnismy uderzyc po jakiegos grubasa do srodka pola. Problem polega na tym, ze mamy juz sierpien, a takie transfery wymagaja czasu (taki Pogba byl dogrywany przez ladnych kilka tygodni). Do tego kluby musza jeszcze chciec oddac takiego gracza.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 23:52

dp10 pisze:J-mercato spamuje tweetami na temat Veratti do Juve za 90 mln + Cuadrado :ahsisi:
Jestem za. Jak jeszcze łączą z nami Keite i Schicka to ktoś musi odejść.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 23:54

dp10 pisze:J-mercato spamuje tweetami na temat Veratti do Juve za 90 mln + Cuadrado :ahsisi:
Pomijam charakterystykę pomocnika jakiego potrzebujemy do środka. Generalnie fapałbym ostro. Zdzierżyłbym nawet biedę na prawej obronie w zamian za Włocha i ew. Keitę lub Schicka do ataku za Cuadrado.
TheDreamer pisze:Nie wiem z czego się cieszyć ... oznacza to że Dybala już sprzedany. Supermarket wciąż otwarty. Veratti wcale nie jest niezbędny, wole mieć Paulo niż jego.
W takiej konfiguracji na pewno nie cieszyłbym się z tej transakcji. Mimo to gdzieś człowiek łudzi się, że stać nas na konkret transfer bez utraty kolejnego ważnego zawodnika.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2017, 00:11 przez koki90, łącznie zmieniany 1 raz.


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2017, 00:05

Nie wiem z czego się cieszyć ... oznacza to że Dybala już sprzedany. Supermarket wciąż otwarty. Veratti wcale nie jest niezbędny, wole mieć Paulo niż jego.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2017, 00:07

Shadow Marshall pisze:
dp10 pisze:J-mercato spamuje tweetami na temat Veratti do Juve za 90 mln + Cuadrado :ahsisi:
Jestem za. Jak jeszcze łączą z nami Keite i Schicka to ktoś musi odejść.
Kolo, walisz swoje przemyślenia w wątku z informacjami raz po raz.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2017, 00:18

TheDreamer pisze:Nie wiem z czego się cieszyć ... oznacza to że Dybala już sprzedany. Supermarket wciąż otwarty. Veratti wcale nie jest niezbędny, wole mieć Paulo niż jego.
Zdaniem tego samego zrodla Dybala jest w tym okienku nie do ruszenia.

Biedny Mino. Gdzie on teraz posle Marco. Barcelona na wojennej sciezce z PSG. A, no tak, przeciez Wloch przeniesie sie do ulubionego klubu Raioli - United.

J mercato to takie smieszki - nawrzucaja info w stylu "mamy bombe, Raiola nam rekompensuje Matuidiego", a klikniecia sie zgadzaja. Verratti jest topem, do tego Wloch, ale do niczego nie jest nam potrzebny. Tego typu gracza mamy w postaci Pjanicia, a potrzebny nam tur, ktory by go odciazyl. Musielibysmy przejsc na gre trojka, ale i tak to bajka.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2017, 00:21

:facepalm: < moja mina kiedy widzę użytkowników JuvePoland jarających się transferem Marco do Juve. Przypomnijcie sobie ile razy to Jmercato cokolwiek trafiło? Nie licząc akcji z Costą. Wg. nich piłkarzami Juve już było Nainngolan, Ibrahimovic czy nawet Insigne. Radzę sie uspokoić. Poza tym - to naprawdę oznaczałoby sprzedaż Dybali, inaczej nie byłoby dla Marco miejsca, a tak to Pjanic na 10 a Marco wskakuje na pozycje Bośniaka.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2017, 00:26

Odejście Dybali? I tak co sezon to jest przesuwany dla niego mniej optymalnej pozycji. jako 3/4 gra tak sobie, no może bardzo dobrze ale on ma większy potencjał, niech będzie że gra na 70% tam.
Poza tym od czasu 3-5-2 nie gramy ani 3-ma obrońcami w środku ani 3pomocnikami w środku.
Teraz nasza 4-2-3-1 jest zbyt ofensywna i jako protezę Mandziukić często robi za obrońcę, cofa się na maxa a w kluczowym meczu sezonu nie ma sił na to.
Dybala często widoczny na rozegraniu piłki. Wystawianie z ławki na skrzydło Sturaro lub Leminę żeby liczba walczaków grająca dobrze w defensywie się zgadzała.

To funkcjonowało ale nie wierzę że to tak na dobre, Juve nie może być zbyt ofensywne z 4-2-3-1 z Costą, Dybalą, Cuadrado i Higuainem w ataku, to jest kosmos, po co tylu ofensywnych zawodników jak i tak strzelamy 1 bramkę i na utrzymanie wyniku gramy? Szkoda że Allegri częściej nie próbował Dybali na prawym ataku, może z 2-3 mecze tylko. Jak faktycznie będzie oferta za 140mln to jestem pewien że nasi to klepną, 100mln zysku.

4-3-3 po prostu bardziej pasuje do Juve, no i z zawodnikami grającymi na swoich optymalnych pozycjach. Za Dybalę:
Verratti, Matuidi, Keita, Cancelo.

Oczywiście jak tylko Dybala powie tak, ale on już mówił że zastanowi się jak Juve się zgodzi, czyli na 99% się zgodzi i niestety już o LM może zapomnieć bo Barca już nie będzie taka jak kiedyś.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2017, 08:41

Az dziwne jest ze nadal nie rozumiecie ze przejdzie do nas Radja :-)
Zaraz sie okaze ze w ma klauzule w nowym kontrakcie albo jestesmy z nim dogadani.

Jedyny kandydat na Igle Pomocy ktory by zrobil z nas prawdziwa bestie :-)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2017, 08:47

dp10 pisze:J-mercato spamuje tweetami na temat Veratti do Juve za 90 mln + Cuadrado :ahsisi:
Tak jak kiedyś jarałaby mnie taka plotka tak obecnie w ogóle.
Zmieniłem kompletnie mój obiekt fapania w kontekście zasilenia Juventusu.
Bawiąc się chwilę w fm-a to za takie pieniądze można by się pokusić o sprowadzenie pewnej dwójki z Lazio (jednego z nazwisk nie wymienię co by nie było że jestem monotematyczny :prochno: ) a chcąc do tego sprzedać Cuardado* wyszło by to lepiej niż cytowana transakcja.


* nie płakałbym za nim tak szczerze mówiąc przy czym uważam że bez transferu IN nie ma sensu go sprzedawać.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2017, 08:59

JMercato z Verrattim robi swój stały chwyt, Raiola faktycznie dłubie z PSG, ale raczej przy transferze Matuidiego, panowie mają jednak nadzieję, że chodzi o Verrattiego, więc gdyby im się udało, to wychodzą na #superhiperinsajderów

Nawet jeśli, bujając w obłokach - czy ten Verratti jest nam tak strasznie niezbędny w tej chwili, mając Pjanicia o identycznym profilu i porównywalnych skillsach?

Nasz klub ponoć nie zamierza sprzedawać w tym okienku Dybali - za żaden hajs i z żadnego powodu- info od Tuttosport, które ponoć ma tę wiadomość prosto z naszej siedziby.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2017, 09:29

Dybala w wywiadzie mówi, że nie odejdzie póki klub tego nie będzie chciał, ale widzę, że na forum panuje już jakaś trauma ;) zresztą jak coroczna huśtawka nastrojów i przewidywania, które w większości się nie spełniają. Ani my Dybali nie chcemy sprzedać, ani on nie chce odchodzić, co wyraźnie zostało powiedziane zarówno przez Marottę jak i przez Dybalę, oczywiście jednak trzeba walić w klub już na samo wspomnienie przez media tematu transferu ;)

Cały czas mnie zastanawia to okienko, bo jest...dziwne. Z jednej strony przekładamy płatności jak tylko możemy, a przynajmniej się staramy. Targujemy się i wyciągamy praktycznie najniższe możliwe ceny za zawodników, a na horyzoncie nie ma większego powodu by to robić. Szczególnie, że w przyszłym roku czekają nas spore wydatki, czy tego chcemy czy nie.

Dodatkowo chcemy za jednym okienkiem sprzedać większość niepotrzebnych zawodników (Lichtsteiner, Lemina, Rincon, Cuadrado) i uciułać jak największą kasę.

Argument, że potrzeba nam kasy bo słabo stoimy z finansami jest dla mnie raczej abstrakcyjny, bo gdyby tak było to Sandro dawno zostałby sprzedany Chelsea.

Do tego dochodzi kwestia zamieszania z ŚP, raz Matiudi, raz N'Zozi, raz Can, raz Matic, a wydaje się, że tak naprawdę żaden z nich nie jest nawet blisko. :think:


Zablokowany