Dani Alves da Silva

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 15:27

widzisz, wyłożyłem ci na tacy a ty wraz to bagatelizujesz mimo, że już masz oficjalne potwierdzenie na stronie Barcelony ;] to nie moja wina, że nie wierzyłeś w zainteresowanie Mbappe a słowa Alvesa uznałeś tylko i wyłącznie za kurtuazję wobec nowego klubu albo nawet chęć odgryzienia się na nas... ceny są absurdalne ale bardzo zbliżone a kogo lepiej za tyle kupić chyba jest dość oczywiste

a co do ad5 - to oczywiście, będzie miał okazję realnie powalczyć o Złotą Piłkę bo nie będzie już drugim po Messim, w PSG wszystko będzie się kręcić wokół niego, a jeśli PSG wygra LM to Neymar pewnie dostanie ją z automatu... nie wiem jak możesz mieć tu jakiekolwiek wątpliwości


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 15:58

Maly pisze:widzisz, wyłożyłem ci na tacy a ty wraz to bagatelizujesz mimo, że już masz oficjalne potwierdzenie na stronie Barcelony ;] to nie moja wina, że nie wierzyłeś w zainteresowanie Mbappe a słowa Alvesa uznałeś tylko i wyłącznie za kurtuazję wobec nowego klubu albo nawet chęć odgryzienia się na nas... ceny są absurdalne ale bardzo zbliżone a kogo lepiej za tyle kupić chyba jest dość oczywiste

a co do ad5 - to oczywiście, będzie miał okazję realnie powalczyć o Złotą Piłkę bo nie będzie już drugim po Messim, w PSG wszystko będzie się kręcić wokół niego, a jeśli PSG wygra LM to Neymar pewnie dostanie ją z automatu... nie wiem jak możesz mieć tu jakiekolwiek wątpliwości
Bagatelizuje, bo brzmią, jakbyś je wymyślił 5 minut przed napisaniem posta.
To Twoje "oficjalne potwierdzenie Barcelony" to komunikat o tym, że Neymar zadecydował o odejściu z klubu oraz informacja, że nie zostanie sprzedany poniżej klauzuli zawartej w kontrakcie. Blisko, ale potwierdzeniem transferu bym tego nie nazwał.
Tylko, że PSG gra w słabszej lidze, która nie jest tak medialna jak La Liga, także zainteresowanie jego osobą niekoniecznie musi wzrosnąć, poza tym bądźmy szczerzy, jeden Neymar nie zrobi z PSG topowej drużyny, co zresztą świetnie pokazały MŚ w Brazylii, gdzie osamotniony gwiazdor nic nie wskórał. Oczywiście w Paryżu będzie miał lepszych partnerów, ale ta drużyna nadal ma spore braki, zwłaszcza z tyłu. W poprzednich latach się nawet nie zbliżali do finału, o zwycięstwie nie wspominając, więc moim zdaniem jego szansę na ZP po tym transferze jakoś diametralnie nie wzrosły


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 16:00

panlider pisze: bądźmy szczerzy, jeden Neymar nie zrobi z PSG topowej drużyny, co zresztą świetnie pokazały MŚ w Brazylii, gdzie osamotniony gwiazdor nic nie wskórał.
Chodzi ci o mecz z Niemcami, gdzie nie mógł zagrać, czy o pozostałe mecze, w których ciągnął Brazylię za uszy?


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 21:03

DonPatch pisze:
panlider pisze: bądźmy szczerzy, jeden Neymar nie zrobi z PSG topowej drużyny, co zresztą świetnie pokazały MŚ w Brazylii, gdzie osamotniony gwiazdor nic nie wskórał.
Chodzi ci o mecz z Niemcami, gdzie nie mógł zagrać, czy o pozostałe mecze, w których ciągnął Brazylię za uszy?
Chodzi mi o ogólny występ Brazylii na tym turnieju, który był słaby. Obecność Neymara w meczu z Niemcami nie odwróciłaby losu tej rywalizacji, tam nie było 2:1 czy 3:1, tylko 7:1. Do tego Niemcy sami przyznali, że nie chcieli już dalej masakrować Brazylijczyków.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 20:05

Widzieliście T O ?

gość ma nierówno pod sufitem i dobrze że się z nim pożegnaliśmy.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 20:16

marcinek pisze:Widzieliście T O ?

gość ma nierówno pod sufitem i dobrze że się z nim pożegnaliśmy.
Super, genialnie, rewelacyjnie wręcz. Na prawej obronie zamiast gościa robiącego różnice jest: Cień Szwajcara, Wieczny Włoski Talent (Często się łamiący) no i upychany tam z konieczności ŚO... Bo każdy musi być śmiertelnym ponurakiem i wiecznym żałobnikiem. :prochno:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 20:36

marcinek pisze:Widzieliście T O ?

gość ma nierówno pod sufitem i dobrze że się z nim pożegnaliśmy.
Nie widziałem w przesłanym filmiku żadnego niezwykłego zachowania. Zwykłe prowokowanie graczy w meczu na topie. Codzienność w piłce na najwyższym poziomie. Kiedyś mówił o tym Szczęsny jak był u Wojewódzkiego.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2018, 08:27

Co więcej, mógł dużo tym zachowaniem osiągnąć, bo kto wie, jakim kolorem kartonika by się skończyło, gdyby Brych zobaczył to kopnięcie Ronaldo na odchodne.

Dani Alves jest wkurzający, my mamy dodatkowe powody, żeby go nie lubić, ale zarzucanie mu czegokolwiek na podstawie tego akurat filmiku to przesada.


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 163
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2018, 10:43

W 1:04 wyciera śpiki w rękaw Ronaldo. Chyba o to koledze chodziło.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2018, 10:59

marcinek pisze:Widzieliście T O ?

gość ma nierówno pod sufitem i dobrze że się z nim pożegnaliśmy.
Sorry, takich filmików to z naszymi zawodnikami też mógłbyś mnóstwo nakręcić i nie trzeba daleko szukać tylko można wziąć wczorajszy mecz z Tottenhamem.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Super, genialnie, rewelacyjnie wręcz. Na prawej obronie zamiast gościa robiącego różnice jest: Cień Szwajcara, Wieczny Włoski Talent (Często się łamiący) no i upychany tam z konieczności ŚO... Bo każdy musi być śmiertelnym ponurakiem i wiecznym żałobnikiem. :prochno:


To jak to jest? Nadal uważasz, że Szwajcar nie robi róznicy? :prochno:

Chichot historii Alves odchodzi od nas, bo twierdzi, że nie ma klimatu do wygrania Ligi Mistrzów. A tu wiosna jeszcze nie przyszła i jego nie ma w tych rozgrywkach, a my gramy dalej.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 marca 2018, 12:33

dzodzik pisze:Chichot historii Alves odchodzi od nas, bo twierdzi, że nie ma klimatu do wygrania Ligi Mistrzów. A tu wiosna jeszcze nie przyszła i jego nie ma w tych rozgrywkach, a my gramy dalej.
No to ma swój klimacik w PSG. :) U nas zrobił swoje i dziękujemy mu za to, ale teraz niech tam sobie siedzi i odpada w 1/8 finału.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 12 maja 2018, 09:18



Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 12 maja 2018, 12:51

Kurde, nie znoszę typa, ale jednak bardzo mi go szkoda, genialny piłkarz, ostatnia szansa na mundial, a tu taki pech...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2018, 16:15

A mi w ogóle dziada nie szkoda :lol:


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 12 maja 2018, 16:34

A mnie również nie szkoda tego osobnika bez honoru, tym bardziej, że zawsze nie znosiłem Brazoli na mś.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
ODPOWIEDZ