Dani Alves da Silva

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2017, 21:30

Maly pisze:no i jak panowie, jak to z tą ambicją jest... miał rację czy nie...? oni kupują Alvesa i Neymara a my sprzedajemy Bonuca, pozwalamy za darmo odejść Alvesowi i kupujemy De Sciglio... kto ma większe ambicje?
Kolejne mądrości. Neymar nie przejdzie do PSG, a ty już zdążyłeś użyć tego jako argumentu.

Z Alvesem też się mylisz, przecież Juventus nie chciał go oddawać. A PSG tylko skorzystało na zaistniałej sytuacji. Ambicja nie ma tutaj nic do rzeczy.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2017, 21:31

COPE: Otoczenie Neymara dementuje pogłoski o odejściu zawodnika z Barçy


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 lipca 2017, 09:11

Jeśli ktoś uważa, że Neymar zdecyduje się na transfer do PSG to wykazuje się duża naiwnością. To taki sam fake news jak z odejściem z Realu Ronaldo. Szok, że ktoś się może na to nabierać. Nie wierzcie we wszystko co do was piszą :doh:

PS: Alves wykazuje się ambitnoscia... na kasę.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2017, 00:21



AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2017, 00:34

zakiii pisze:http://www.corrieredellosport.it/news/c ... _mancanza/

Ktoś może przetłumaczyć? :)
Dość standardowa wiadomość,że to ważny mecz dla niego, dziękuje kolegom,którzy są profesjonalistami.Spędził w Juve wiele pięknych chwili i mimo tego co zostało powiedziane w mediach zawsze pragnął jak najlepiej.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2017, 11:19

Monaco 1-2 PSG w meczu o Superpuchar
Alves wybrany zawodnkiem meczu. Gol z wolnego i asysta na nos. Zagrał na prawym ataku w 4-3-3.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2017, 13:35

AdiJuve pisze:
zakiii pisze:http://www.corrieredellosport.it/news/c ... _mancanza/

Ktoś może przetłumaczyć? :)
Dość standardowa wiadomość,że to ważny mecz dla niego, dziękuje kolegom,którzy są profesjonalistami.Spędził w Juve wiele pięknych chwili i mimo tego co zostało powiedziane w mediach zawsze pragnął jak najlepiej.
No i to że w Juventusie będzie odczuwalny jego brak.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2017, 14:24

Dybala 4ever pisze:
AdiJuve pisze:
zakiii pisze:http://www.corrieredellosport.it/news/c ... _mancanza/

Ktoś może przetłumaczyć? :)
Dość standardowa wiadomość,że to ważny mecz dla niego, dziękuje kolegom,którzy są profesjonalistami.Spędził w Juve wiele pięknych chwili i mimo tego co zostało powiedziane w mediach zawsze pragnął jak najlepiej.
No i to że w Juventusie będzie odczuwalny jego brak.
Ma rację. To, że Bonusa nie ma to nawet nie zobaczymy, ale Alvesa to będziemy wspominać w tym sezonie :confused2:


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 lipca 2017, 18:14

Dragon pisze:Monaco 1-2 PSG w meczu o Superpuchar
Alves wybrany zawodnkiem meczu. Gol z wolnego i asysta na nos. Zagrał na prawym ataku w 4-3-3.
Kolejny puchar do jego kolekcji. Jak widziałem skróty, to mi się gotowało w środku :/
Taki piłkarz, a taka menda.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2017, 22:18

ale czemu menda? po prostu nie podobała mu się taktyka Allegriego i zbyt sztywna atmosfera w szatni więc odszedł ;] Buffon kiedyś powiedział, że Alves przyszedł pokazać jak się wygrywa LM - no i on im pokazał tyle, że reszta drużyny z Maksem na czele nic z jego nauki nie wynieśli :roll:

czemu nikt nigdy nie próbuje postawić się w sytuacji zawodnika z jego umiejętnościami, mentalnością, charakterem, ambicją etc tylko pluje na lewo i prawo?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2017, 22:40

Też zaczynam go rozumieć, po cyrku w przerwie finału i wcześniejszymi z Bonuccim, Dybalą i kim tam jeszcze pewnie po prostu stwierdził że nie chce w czymś takim tkwić przez swoje ostatnie lata na najwyższym poziomie.. Oby tylko w tym sezonie wszystko wróciło do normy, módlmy się żeby to faktycznie Bonucci był tą czarną owcą ;)


#AllegriOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 11:52

ewerthon pisze:Kolejne mądrości. Neymar nie przejdzie do PSG
wagner pisze:Jeśli ktoś uważa, że Neymar zdecyduje się na transfer do PSG to wykazuje się duża naiwnością.
no to jak panowie? kto był naiwny a kto przeanalizował sytuację, połączył fakty i wykazał się intuicją?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 11:59

Maly pisze:
ewerthon pisze:Kolejne mądrości. Neymar nie przejdzie do PSG
wagner pisze:Jeśli ktoś uważa, że Neymar zdecyduje się na transfer do PSG to wykazuje się duża naiwnością.
no to jak panowie? kto był naiwny a kto przeanalizował sytuację, połączył fakty i wykazał się intuicją?
"Przeanalizował sytuację i połączył fakty" :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Co Ty takiego analizowałeś i jakie fakty łączyłeś? Posty, które cytowałeś zostały napisane, zanim pojawiły się pierwsze poważne sygnały przejścia Neymara do PSG (aferka na treningu, pożegnanie z piłkarzami Realu po meczu w USA). Także przestań robić z siebie guru transferowego, bo to jest śmieszne. Gratulacje, że trafiłeś, ale wstrzymałbym się z tym do oficjalnej informacji PSG lub Barcelony.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 13:33

nie robię z siebie transferowego guru ale skoro zostałem obśmiany to dlaczego ja mam się teraz nie pośmiać? ;)

a poważnie było od samego początku tylko tego nie wyłapaliście, jak to mówią mądremu wystarczy dwa słowa a głupiemu i referatu mało ;] mi wystarczyło:
1. Dani Alves nagle w PSG + jego wypowiedzi o planach/ambicjach klubu
2. cena za Mbappe, cena za Neymara
3. rezygnacja PSG z wyścigu o Mbappe
dołożyłem do tego
4. relacje Daniego Alvesa z Neymarem
5. sam Neymar, to jaki ma wizerunek/ambicje
6. jak wyglądał jego transfer do Barcelony
i to pozwoliło mi napisać to co napisałem bo transfer od pierwszej plotki wyglądał bardzo realnie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 14:38

Maly pisze:nie robię z siebie transferowego guru ale skoro zostałem obśmiany to dlaczego ja mam się teraz nie pośmiać? ;)

a poważnie było od samego początku tylko tego nie wyłapaliście, jak to mówią mądremu wystarczy dwa słowa a głupiemu i referatu mało ;] mi wystarczyło:
1. Dani Alves nagle w PSG + jego wypowiedzi o planach/ambicjach klubu
2. cena za Mbappe, cena za Neymara
3. rezygnacja PSG z wyścigu o Mbappe
dołożyłem do tego
4. relacje Daniego Alvesa z Neymarem
5. sam Neymar, to jaki ma wizerunek/ambicje
6. jak wyglądał jego transfer do Barcelony
i to pozwoliło mi napisać to co napisałem bo transfer od pierwszej plotki wyglądał bardzo realnie
Ad 1. Ambicje to oni mają od kilku sezonów, transfer Alvesa i jego wypowiedzi nic nie zmieniły w tym temacie.
Ad 2. Obie są absurdalne, zresztą PSG by nie kupiło Mbappe.
Ad 3. Monaco i tak by go nie sprzedało do lokalnego rywala, sam Mbappe (jeżeli wierzyć mediom) mówił tylko o Realu.
Ad 4. Powiem szczerze, że nie wiedziałem, że są kumplami, ale nie śledzę Alvesa w mediach społecznościowych, więc może i tak jest.
Ad 5. I sądzisz, że gra w PSG mu pomoże w ich realizacji? Wolne żarty.
Ad 6. Kolejna rzecz bez najmniejszego związku. Sądzisz, że jak raz poszedł przekręt to drugi raz pójdzie? Rozsądek raczej by nakazywał, żeby unikać podobnej sytuacji, bo drugi raz mogą się już nie wywinąć

Poza tym, jak naprawdę z tych rzeczy wywnioskowałeś transfer Neymara do PSG, to może zastanów się nad karierą w dziennikarstwie sportowym, większość redakcji przyjęłaby Cię z otwartymi ramionami.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
ODPOWIEDZ