# 1 Wojciech Szczęsny

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 07:46

Obrazek
ktoś wie kiedy było robione te zdjęcie? bo na meczu z Barceloną miał poprawne nazwisko na koszulce (pomijając oczywiście polskie znaki)
http://www.calciomercato.com/en/news/fa ... name-88815


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 08:28

Wypłynęło następnego dnia po jego prezentacji.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 08:36

Sam bardzo podobne i w lepszej jakości wrzucił na swój profil na Instagramie ;)


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 10:39



"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 16:38

Czy wiadomo oficjalnie kiedy Wojtek wróci do zdrowia? jak poważne było to skręcenie?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2017, 20:49

Bardzo ciekawy wywiad z naszym rodakiem. Polecam przeczytać, m.in opowiada o tym, dlaczego wybrał Juventus.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2017, 21:32

Wojtek pisze:Bardzo ciekawy wywiad z naszym rodakiem. Polecam przeczytać, m.in opowiada o tym, dlaczego wybrał Juventus.
Sprawa transferu do Juventusu też jest oczywista: poszedłem do Turynu wygrywać trofea i popchnąć karierę do przodu. Tutaj nikt nie zadowoli się kwalifikacją do Champions League, a potem wyjściem z grupy. Liczą się trofea. Dla mnie to coś nowego, pierwszy raz jestem w miejscu, w którym wszystko, co nie jest osiągnięciem mistrzostwa traktuje się jak porażkę. To też dodaje motywacji. Z tego powodu transfer do Juventusu uważam za duży sukces. Jestem pozytywnie nakręcony zmianą. Ale to chyba oczywiste.
Pozdrowienia dla klubów z Rzymu i Londynu :papa:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 08:42

w kontekście Romy ta wypowiedź jest raczej dość oczywista (zresztą przed Conte my też marzyliśmy tylko o grze w LM i wyjściu z grupy) ale to bardzo ciekawa wypowiedź w kontekście Arsenalu ostatnich lat - potwierdza bowiem, że tam się nikt w klubie nie przejmuje brakiem trofeów a liczy się tylko systematyczny dopływ kasy z LM i top4 dlatego Wenger jest tam od tylu lat i nikt nie jest zmotywowany żeby to zmienić, nawet teraz w przypadku braku LM sytuacja się nie zmieniła bo kasa nadal się zgadza - wzrosły wpływy z TV a bilety na mecze są zdaje się najdroższe na świecie więc nadal mają nadwyżkę bo nawet nie są w stanie tego wydać bo nikt nie chce do nich przyjść


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 09:00

Maly pisze:w kontekście Romy ta wypowiedź jest raczej dość oczywista (zresztą przed Conte my też marzyliśmy tylko o grze w LM i wyjściu z grupy) ale to bardzo ciekawa wypowiedź w kontekście Arsenalu ostatnich lat - potwierdza bowiem, że tam się nikt w klubie nie przejmuje brakiem trofeów a liczy się tylko systematyczny dopływ kasy z LM i top4 dlatego Wenger jest tam od tylu lat i nikt nie jest zmotywowany żeby to zmienić, nawet teraz w przypadku braku LM sytuacja się nie zmieniła bo kasa nadal się zgadza - wzrosły wpływy z TV a bilety na mecze są zdaje się najdroższe na świecie więc nadal mają nadwyżkę bo nawet nie są w stanie tego wydać bo nikt nie chce do nich przyjść
Warto dodać, że Antkowi tylko raz udało się zrealizować to marzenie :ahsisi:

Co do Arsenalu, to dla mnie to jest chore, że pomimo grania takiej padaki i braku jakichkolwiek istotnych trofeów Wenger cały czas pozostaje na swoim stanowisku. Ostatnio rozmawiałem z kibicem Arsenalu, który oprócz oczywistej niechęci do Francuza, próbował mi wpoić, że Puchar Anglii to bardzo ważne trofeum :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 10:55

tzn u nich na puchar kraju patrzy się trochę inaczej niż u nas, oni w zasadzie nie odpuszczają nawet pucharu ligi więc w pewnym sensie jest to "ważne" trofeum skro w jakimś stopniu każdy się na nie spina, kwestia że wiadomo jak to wygląda - z dziesięć lat nie ugrali praktycznie nic, bo żeby chociaż ten FA Cup wygrali z 4-5 razy i dołożyli 4-5 pucharów ligi...

a co do Conte zgadza się (raz na 2 próby) ale taki były też wtedy realia nie oszukujmy się, nawet zarząd nie myślał o wygrywaniu LM tylko mówiło się o 1/4 jako celu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 12:35

W filmie "Class '92", który opowiada o genialnym pokoleniu United, była właśnie mowa o tym, że na Wyspach Puchar Anglii to bardzo prestiżowe trofeum, z długą historią i "każdy dzieciak w Anglii chciałby wygrać ten puchar". Kto filmu nie widział, serdecznie polecam ;)


Grande Juve, Vinci Per Noi
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 22:22

Miodny wywiad z Wojtkiem na TVP Sport leci. Dużo o Gigim, jego liderowaniu w szatni, klasie no mocno komplementuje . Polecam bo na pewno będzie powtórka. Moje epg mówi, ze jutro 9.55 jest powtórka.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 23:15

szymken pisze:Miodny wywiad z Wojtkiem na TVP Sport leci. Dużo o Gigim, jego liderowaniu w szatni, klasie no mocno komplementuje . Polecam bo na pewno będzie powtórka. Moje epg mówi, ze jutro 9.55 jest powtórka.
Podrzucam link http://sport.tvp.pl/33783262/oko-w-oko- ... nger-kadra ;)

Tak swoją drogą polecam wszystkim obejrzeć. Dość obszerny wywiad, prawie 25 minut, a do tego jest dużo mowy o Juventusie, kulisach transferu, przygotowaniach fizycznych do sezonu i pozycji Juve w europejskim futbolu. Gorąco polecam.
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2017, 00:07 przez Yaro417, łącznie zmieniany 1 raz.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 00:05

Ja jestem zbudowany tym co Wojtek mówi i jak to mówi. Śledzę jego karierę od początku jego przygody z dorosłą piłką (przez otaczających mnie kibiców Arsenalu, czy przez ekscytację polskich mediów, mających bramkarza w wielkim klubie angielskim, dostarczających nam wielu materiałów) mnóstwo wywiadów z nim przeczytałem, ale teraz z przyjemnością się go słucha. Przede wszystkim jego dojrzałość i świadomość jest widoczna dla każdego. Jeśli jest mentalnie tak silny to znaczy, że z wpasowaniem się do naszego klubu nie będzie miał żadnych problemów. Dla kibica Juve bardzo komfortową sytuacją było by mimo wszystko, gdyby Nawałka dalej stawiał na Szczęsnego, mimo sympatii do Fabiańskiego.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 13:40

Yaro417 pisze:
Podrzucam link http://sport.tvp.pl/33783262/oko-w-oko- ... nger-kadra ;)

Tak swoją drogą polecam wszystkim obejrzeć. Dość obszerny wywiad, prawie 25 minut, a do tego jest dużo mowy o Juventusie, kulisach transferu, przygotowaniach fizycznych do sezonu i pozycji Juve w europejskim futbolu. Gorąco polecam.
O widzisz, na YT już lata. Mnie się też podobało jak mówił np. ile pracy tam mają. Że jest dużo więcej pracy na siłowni , biegowej itd. Dość istotne info , bo jednak Wojtek już trochę widział. Potem się nie ma co dziwić, że nasi lubią mieć takie okresy bez świeżości. Wywiad fajny, bo widać , że Wojtek nie wali wyuczonych formułek , szczerze jak to on. Bardzo się cieszę,że go mamy.


ODPOWIEDZ