Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 23:37

Cabrini_idol pisze:Can mnie nie przekonuje, Paratici również się może mylić. Ale nie oceniam bo to oni są specjalistami, nie ja. Po prostu kiedy bym nie oglądał Cana to wypadał słabo, ociężale. Dla mnie osobiście 40 mln za niego to słabo. Wolałbym zainwestować to w PO porządnego a za rok uderzyć po konkretne nazwisko do ŚP. Can nim nie jest wg mnie. No ale jak przyjdzie to będę kibicował mu, żeby grał na poziomie Juve a nie Liverpoolu bo z całym szacunkiem do The Reds, ale to 2 półka europejska.


Berna ma dołączyć w środę do kolegów. Debiut pewnie dopiero z Romą w niedziele za tydzień bo z PSG gramy ze środy na czwartek.

Alves spotka się z kolegami niedawnymi :prochno: . A tak apropo PSG, to wyglądają komicznie przy Emerym.
Rzadko się z Tobą zgadzam, ale w tej kwestii nie sposób. Pjanic, Marchisio, Khedira, Bentancur i można jeszcze rok pociągnąć, bo naprawdę nie ma sensu sprowadzać półsrodków typu Can czy (o zgrozo) Matuidi. Jeśli nie uda się z Maticem, to sto razy rozsądniejsze będzie zainwestowanie w PO i uderzenie bo DM za rok.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 23:48

realbs pisze:
Cabrini_idol pisze:Can mnie nie przekonuje, Paratici również się może mylić. Ale nie oceniam bo to oni są specjalistami, nie ja. Po prostu kiedy bym nie oglądał Cana to wypadał słabo, ociężale. Dla mnie osobiście 40 mln za niego to słabo. Wolałbym zainwestować to w PO porządnego a za rok uderzyć po konkretne nazwisko do ŚP. Can nim nie jest wg mnie. No ale jak przyjdzie to będę kibicował mu, żeby grał na poziomie Juve a nie Liverpoolu bo z całym szacunkiem do The Reds, ale to 2 półka europejska.


Berna ma dołączyć w środę do kolegów. Debiut pewnie dopiero z Romą w niedziele za tydzień bo z PSG gramy ze środy na czwartek.

Alves spotka się z kolegami niedawnymi :prochno: . A tak apropo PSG, to wyglądają komicznie przy Emerym.
Rzadko się z Tobą zgadzam, ale w tej kwestii nie sposób. Pjanic, Marchisio, Khedira, Bentancur i można jeszcze rok pociągnąć, bo naprawdę nie ma sensu sprowadzać półsrodków typu Can czy (o zgrozo) Matuidi. Jeśli nie uda się z Maticem, to sto razy rozsądniejsze będzie zainwestowanie w PO i uderzenie bo DM za rok.
Po części się z Wami zgadzam, ALE Can będzie lepszym rozwiązaniem niż Sturaro, Lemina czy Ricon, a jeszcze ma możliwość rozwoju.
Chyba że gdy przytrafi się kontuzja Khedirze i/lub Marchisio to z Pjaniciem będzie grał właśnie Lemina, Sturaro lub Rincon.

Nawet jak trzeba zapłacić 40mln za zawodnika póki co na ławkę, ale dobrego, to wolę tak niż wydać 20mln na zapchaj dziurę którego będzie ciężko się pozbyć. Za rok natomiast uderzyć po ŚP i/lub PO bo tylko to zostanie do wzmocnienia.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 23:53

Może nasi też nie są do końca przekonani czy ma sens inwestowanie dużych środków w PO gdzie w perspektywie mamy powrót za rok Liroli i Spinazzoli (który też może grać po prawej stronie).


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 00:01

RICTOR pisze:Może nasi też nie są do końca przekonani czy ma sens inwestowanie dużych środków w PO gdzie w perspektywie mamy powrót za rok Liroli i Spinazzoli (który też może grać po prawej stronie).
Może tak, ale PO wygląda na prawdę kiepsko, Stefan nie wiem kiedy był w formie i pewnie w takiej już nie będzie albo w kluczowych meczach zagra słabo. Wczoraj z Barcą Neymar go jechał jak chciał, Alves w LM na to nie pozwolił.
Nie wierzę że MDC będzie naszym zbawcą.

Brak dobrego PO może się na nas odbić negatywnie w ważnych meczach gdzie będą liczyły się detale.


borysfcb

Katalończyk
Katalończyk
Rejestracja: 03 czerwca 2015
Posty: 70
Rejestracja: 03 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 00:04

CavAllano pisze:Jesli ta szalona oferta jest prawda to Niemcy jej nie odrzuca, a jednoczesnie powinno to zwolnic Cana, ktory zdaniem niektorych zrodel powiedzial nam "tak". Jesli to jest takie marzenie Paraticiego to wie co robi.
Niemcy juz odrzucili dwie niewiele mniejsze oferty niz ta i nie jest powiedziane ze nie odrzuca trzeciej. Liverpool jest w tym okienku w bardzo dobrej sytuacji finansowej i praktycznie nie musza nikogo sprzedawac zeby podpisac Keite


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 00:45

Miałem napisać, że może Maxime Gonalons nadałby się na przecinaka, a tu patrzę, że trafił do Romy za 5 mln E :whistle:

Napoli nie chce sprzedać jakiegoś pomocnika ;)?


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 06:14

Delikatny OFFTOP, ale naprawdę warto... :rotfl: :rotfl:

Jeżeli posiadacie instagram, koniecznie wyszukajcie tam naszych piłkarzy. W relacji dnia u Dybali, Keana, czy Pjanica można obejrzeć jak na klubowej kolacji nasi nowi piłkarze (Costa, Szczęsny, Bentacur, De Sciglio oraz jakiś nowy członek sztabu) śpiewają piosenki, coś na wzór chrztu...Wojtka podpisali nawet polskim Bieberem, a Costa leci z Ai se eu tu pego... :prochno: Hit! Atmosferka chyba jest :hellyes:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 07:05

kdzr pisze:Delikatny OFFTOP, ale naprawdę warto... :rotfl: :rotfl:

Jeżeli posiadacie instagram, koniecznie wyszukajcie tam naszych piłkarzy. W relacji dnia u Dybali, Keana, czy Pjanica można obejrzeć jak na klubowej kolacji nasi nowi piłkarze (Costa, Szczęsny, Bentacur, De Sciglio oraz jakiś nowy członek sztabu) śpiewają piosenki, coś na wzór chrztu...Wojtka podpisali nawet polskim Bieberem, a Costa leci z Ai se eu tu pego... :prochno: Hit! Atmosferka chyba jest :hellyes:
Wojtka tak podpisali bo śpiewał Justina Biebera :D


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 07:08

Mam nadzieję, że Bentancur się przełamał tym występem, bo na każdym zdjęciu z Juventusu wygląda na mocno wystraszonego europejskim debiutem.

EOT: Niektóre źródła nieśmiało informują, że wracamy po Schicka, ale z tego co widzę, to oferta jest niemal identyczna jaką Sampa odrzuciła na renegocjacjach.

Moim zdaniem my mamy tego Schicka urobionego, a Inter o którym informowały media, to straszak od Ferrero żeby tyłek nam zmiękł, ale oczywiście mogę się mylić, bo transferowy mesjasz ze mnie żodyn.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 07:31

Wiele osób pisze, żeby olać środkowego pomocnika w tym okienku, bo półśrodki są bez sensu i szarpnąć się na kogoś w przyszłym roku.

Jest to bardzo sensowne i zgadzam się z tym. Tylko znów będzie problem za rok jak odejdzie Sandro lub Dybala i będzie trzeba w pierwszej kolejności łatać dziurę.

Drugim problemem będzie w przyszłym sezonie środek obrony. Wróci Caldara, będzie Rugani i? Barzagliego raczej nie będzie można już liczyć, a co do Benatii i Chielliniego, to ten sezon pokaże jak u nich ze zdrowiem.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 09:26

Cytat z Twittera: Coste, De Sciglio i Szczesnego przywiezli Jeepem, a Bernardeschi zasiadl w Maserati. Bedzie koszulka z nr 10.



Styliann

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 1
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 09:29

Narazie to tylko dywagacje, ale cała ta sytuacja napewno trzyma w napięciu już nie tylko kibiców Barcy i PSG ale też Juve. Oczywiście nikt na siłę Dybali nam nie zabierze, ale... No właśnie! Nagle rodzi się wiele pytań! Ile była by wstanie przeznaczyć na ten transfer duma kataloni? Czy Marotta walczył by jak lew czy znowu dbał by o "dobre relacje" z kolejnym klubem? I czy jest na rynku zawodnik który mógł by go zastąpić od zaraz? Pewne jest że mocno by to skomplikowało plany transferowe. Wydaje mi się, że Marotta, Allegrii ani kibice nie wyobrażają sobie takiego scenariusza, ale skoro PSG jest wstanie wyjąć Neymara z Barcy to ciężko żeby w kwestii transferów coś nas zaskoczyło.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 09:53

Crunny pisze:
Z Florencji do Mediolanu (Turynu) jest aż tak daleko, że musiał wyjechać o 23 w nocy, żeby dojechać na rano czy jak? :think: :D


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 09:56

Crunny pisze:Cytat z Twittera: Coste, De Sciglio i Szczesnego przywiezli Jeepem, a Bernardeschi zasiadl w Maserati. Bedzie koszulka z nr 10.

Na badania przywieźli go już Jeep'em ;)



"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 09:59



Federico juz w J medical :)


Zablokowany