Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 19:27

Mi się wydaje, że sporo osób tutaj nie docenia Bentancura, a po tym co widziałem w jego wykonaniu w trakcie prześwietlania jego osoby, uważam, że może być dla nas takim zawodnikiem, jakim był Pogba w sezonie 12/13. Nie porównuję ich oczywiście i nie uważam, że Rodrigo będzie kiedykolwiek na poziomie Pogby z lat 13-16, ale sądzę, że w zbliżającym się sezonie powinniśmy liczyć na niego jak na ciekawą alternatywę do pierwszego składu w starciu z dołem tabeli. O ile oczywiście Max go umiejętnie wprowadzi, a nie rzuci na plac pierwszy raz końcem grudnia w Pucharze Włoch.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 19:51

moze juve nie przeprowadził jakiejś bomby transferowej ale solidni grajkowie na dodatek ograni w lidze włoskiej pewnie by sie chciał jakiegoś isco czy Radja Nainggolan to chyba tylko jak byśmy dybale sprzedal ido bracy .
największa niewiadomi to obrona ale zima zawsze mozna cos skorygować


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 19:56

Cabrini_idol pisze:Barca kogo kupiła ? Chyba nikogo...a nie kupiła jakiegoś bocznego obrońcę na S... nawet zapomniałem jak on miał ... taka gwiazda z niego światowego futbolu.
Na S..., na S... ja też nie pamiętam, ale wiem na pewno, że nie Sciglio. :smile:


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 20:01

Adrian27th pisze:
Cabrini_idol pisze:Oczywiście, że lepiej zostać z Khedira i Sturaro/Rinconem niż bulić 40 mln za Cana albo 30 mln za Matuidiego. To chyba oczywiste. Wiadomo, ani Can ani Matuidi to nie są słabi piłkarze, ale to nadal poziom Khediry albo słabiej.


Poza tym kurde, ludzie tutaj niedocenianą Khediry. On da radę spokojnie grać jeszcze sezon jako podstawowy. Poza tym Marchisio w formie (której nie widział od 2 lat) nakrywa czapką Cana i Matuidiego. Liczę, że wróci do formy bo ma 31 lat, więc spokojnie może to zrobić.

Nawet jezeli wroci do Formy i Khedira zaliczy znowu wysmienity sezon to nie obejdziemy sie bez 4 pomocnika na naprawde swiatowym poziomie.
Po prostu nie damy rady.

Poki co nasze Mercato jest naprawde bez szalu. Wydalismy na dobra sprawe tyle ze mamy +9,5 mil.

Przy transferze Berny mamy -30. Jezeli dokupimy kogokolwiek to zakladajac optymistyczna sprzedaz Leminy za 13-15 milionow - zakonczymy Mercato.

Prawym obronca bedzie MDS, z Liszkiem na lawce.

Nie spodziewajmy sie fajerwerkow. Wszystko wskazuje na to ze naszym mega super transferem bedzie Bernardeschi :)

To naprawde wypadamy blado przy.. Milanie.
Nie mowiac juz o innych europejskich gigantach.
I wiem wiem, za rok udowodimy wszystkim ze bedzie inaczej.. po czym dostaniemy w czapke w finale :)
Wtedy wychodzilibyśmy z tymi transferami tylko na -30mln. Nie wierzę że tak będzie, nasi jak mają $ to inwestują, tak samo było 2 lata temu, całość zainwestowana za finał LM, teraz będzie tak samo.
Jedynie opcja nie kupienia kogoś więcej to brak dobrych zawodników, zawodnicy nie będą chcieli przyjść, będą oczekiwać zarobków 10mln netto, będziemy czekać 1rok na koniec kontraktu(Balde) lub po prostu kluby z nami nie będą rozmawiać(PSG, Lazio)

Po transferze Berny lekką ręką zostanie jeszcze min. 80mln na transfery.


borysfcb

Katalończyk
Katalończyk
Rejestracja: 03 czerwca 2015
Posty: 70
Rejestracja: 03 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 20:05

Temat Dybali upadł tak szybko jak szybko zdążyli go wymyślić dziennikarze katalońskich szmatławców. Neymar zostaje. Nie żebym był zły na taki obrót spraw :>


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 20:13

RICTOR pisze:Bentancur to szczawik jeszcze. Nie poradzi sobie z czyszczeniem w pomocy, na pewno nie w kolejnym sezonie. Nam potrzeba dobrego DMa, Urugwajczyk może pograć na 3/4 najwyżej póki nie nabierze masy.
Oho. Mam nastepce Pumexa!


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 20:22

Adrian27th pisze:Oho. Mam nastepce Pumexa!
To jak tam z tą wielką rzeczą, która zrobi Juventus w to mercato o której mówił agent Verrattiego? :think: :lol:


lukbin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2015
Posty: 22
Rejestracja: 24 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 20:32

borysfcb pisze:Temat Dybali upadł tak szybko jak szybko zdążyli go wymyślić dziennikarze katalońskich szmatławców. Neymar zostaje. Nie żebym był zły na taki obrót spraw :>
Kolega jeat chyba w bledzie. Wszyscy mowia, pisza, ze jest blisko transferu. Od brazylijskich, przez francuskich po nawet polskich dziennikarzy.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 21:02

Tuttosport pisze o Saviciu powołując się w swoim artykule na twitter Święcickiego...


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 21:04

O Savic to dobry pomysł. Dosyć tani, doświadczony, mimo wszystko prezentuje jakiś poziom no i ma 26 lat, co daje również pole do rozwoju i sprzedaży go za 2-3-4 lata za dobre pieniądze. Również znajomość Serie A i kolejny cios w stronę kibiców Fiorentiny :smile:


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 21:17

no i co z tym mega topem do środka pola :prochno: ?


lukbin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2015
Posty: 22
Rejestracja: 24 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 21:25

Cabrini_idol pisze:O Savic to dobry pomysł. Dosyć tani, doświadczony, mimo wszystko prezentuje jakiś poziom no i ma 26 lat, co daje również pole do rozwoju i sprzedaży go za 2-3-4 lata za dobre pieniądze. Również znajomość Serie A i kolejny cios w stronę kibiców Fiorentiny :smile:
Chyba chodzi o Milinkovica-Savica :) Po co nam ten drewnia z Violi?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 21:38

Nie, chodzi o Savicia z Atletico Madrid. Paratici był w Madrycie wczoraj albo przedwczoraj. Wszyscy strzelali, że po Gimeneza ale okazuje się, że chyba po Savicia. Savic drewnem ? Może nie jest to top ale super uzupełnienie składu na ŚO. Taki zawodnik w razie W, w razie kontuzji Chielliniego czy Benatii.

jak myślicie trolluje czy mówię prawdę ? :prochno:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 21:49

Każdy transfer out z Atleti w tym okienku, to utopia. Nie sprzedadzą nikogo, bo nie mają kim zastąpić.

Lotito ustalił cenę za Sergeja na to okienko - 70 milionów euro. :papa:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 21:51

RICTOR pisze:
Adrian27th pisze:Oho. Mam nastepce Pumexa!
To jak tam z tą wielką rzeczą, która zrobi Juventus w to mercato o której mówił agent Verrattiego? :think: :lol:
Przeciez od poczatku wiadome bylo ze klamie. Dlatego Marco go zwolnil xd


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany