Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:21

dimebag11 pisze:
kawek pisze:
Poprostu pisze:Odnośnie dzisiejszych słów agenta Schicka.

New medicals for Schick at the end of August with Juventus - SKY


Nowe badania pod koniec sierpnia.
Nic już nie czaje w to mercato niby go odpuscilismy aby następnego dnia był już w interze teraz okazuje się że czekamy do końca okna na kolejne testy czyli racZej nie ruszymy z Keita
A co jeśli kolejne testy coś wykaza? Znowu będzie szukanie na ostatnia chwile zawodnika jak z Matuidim czy witselem
Sam nie wiem kto lepszy Keita czy Schick
Nie da się ukryć, że jedną z wad Keity jest to, że w środku sezonu jechałby na Puchar Narodów Afryki. Jednakże ponoć ma się zmienić formuła tego turnieju i termin jego rozgrywania ma zostać przeniesiony na lato oraz zwiększy się ilość drużyn w nim grająca do 24. Nie pamiętam tylko czy już w najbliższej edycji zostaną wprowadzone te zmiany.

Formuła turnieju zmienia się od 2019.


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:23

Bez jaj żeby dawać Bernie 10 na plecach.... chłop będzie wprowdzany jak Dybala czy Morata, czyli większość początku sezonie na ławie, więc bez przesady...


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:23

Fajnie gdybysmy rzeczywiscie z Schicka nie zrezygnowali. Chcialbym tez Keite, bo ma zadatki na topa, ale musielibysmy sie pozbyc Cuadrado.

Schick, Keita, Matic, Cancelo/Pereira :pray:

down

Czy ja wiem, moglibysmy na tym wyjsc lepiej. W kazdym badz razie Dybala do Barcy nie odejdzie. Gdyby odszedl Neymar, to przyjdzie pewnie Coutinho, czyli ktos na lewa strone.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2017, 15:30 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:26

Jeśli wymienimy Dybale na Verrattiego to będzie tragedia jak dla mnie.


wasky77

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2013
Posty: 75
Rejestracja: 06 marca 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:28

Prędzej bym Cuadrado na Keite wymienił


"Wąski czy ci się sufit na łeb nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?"
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:29

Wojtek pisze:Jeśli wymienimy Dybale na Verrattiego to będzie tragedia jak dla mnie.
Nie będzie takiej wymiany ;) Barcelona szuka zastępstwa jak oszalała stąd te pogłoski i o Dybali i o Coutinho, ale jeśli mam być szczery to każdy klub aktualnie wiedząc ile zgarną milionów za Neymara będzie ich doił jak szalony. Jedynego zastępstwa mogą szukać w piłkarzach mających klauzule. Zresztą nie po to Dybala podpisywał kontrakt i walczył o najwyższą gażę w zespole i nie po to poszła akcja reklamowa żeby Marotta chciał się go pozbywać.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:40

Wojtek pisze:Jeśli wymienimy Dybale na Verrattiego to będzie tragedia jak dla mnie.
Hmm... mając Bernardeschiego i D.Costę spokojnie moglibyśmy przejść na 4-3-3. Wówczas środek Pjanic-Verratti-Matic wygląda świetnie.

Oczywiście pod warunkiem, że Dybala w ogóle chciałby odchodzić, bo Barcelona to w tej chwili gorszy klub z gorszymi perspektywami. Kończy się złota era, a Real ucieka coraz bardziej.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:53

Wygląda to naprawdę obiecujące jeżeli chodzi o przód, tak naprawdę jeżeli przyszedłby jeszcze ktoś do środka pola by grać w parze z Pjaniciem to byłoby praktycznie kompletne okienko.
Co do Schicka to zobaczymy, pewnie gdyby go chapnęli to gdzieś musiałby odejść Kean. Co do Keity to chyba tylko wtedy gdy odejdzie Cuadrado.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:58

Z tego co plotkują internety:

Berna zmienił zdjęcie na FB. Niby do tej pory miał jakieś w koszulce Violi.

Info jak z Faktu :prochno:

E: tylko ja mam wrażenie, że Berna jest kreatywniejszy od Dybali?


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 16:00

Danielpiero pisze:Bez jaj żeby dawać Bernie 10 na plecach.... chłop będzie wprowdzany jak Dybala czy Morata, czyli większość początku sezonie na ławie, więc bez przesady...
Uważasz, że przychodzący piłkarz dostanie numer 30 i poczeka 5-7 lat, żeby być prawowitym następcą Del Piero? No właśnie... bez jaj. A niby po co są te numery i ideologie, że taki to ważny numer? Sam Alex mówił, że nie zastrzegać, bo każdy jako dzieciak marzył, żeby być Sivorim, Platnim, Baggio czy Del Piero. Druga strona medalu to marketing, numer 10 dla Włocha, który już tym numerem gra w reprezentacji czy grał w Fiorentinie nie jest idiotycznym pomysłem jak to było w przypadku Pogby.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 16:00

Poprostu pisze:Z tego co plotkują internety:

Berna zmienił zdjęcie na FB. Niby do tej pory miał jakieś w koszulce Violi.

Info jak z Faktu :prochno:
Smaczku dodaje fakt, że zarówno profilowe, jak i zdjęcie w tle mają kolor...czarno-biały. Gra sobie chyba troszkę chłopak na emocjach. :dance:

O co chodzi z ponownymi badaniami Schicka? W zasadzie z jednej strony dziwne info, z drugiej znaczyłoby to mniej więcej tyle, że obie strony naprawdę chcą tego transferu.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 16:01

Tak, Berna faktycznie zmienił zdjęcie ;)


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 16:07

Patrząc na to jak zmienia się nam środek ciężkości w drużynie, Bonuc faktycznie, był zbędny. Teraz Juve nie będzie klepało w obronie, tylko będą non-stop cisnęli do przodu. 2 pary skrzydłowych - zajadą raczej każdą obronę. A dla Higuaina jest to najlepsze co mogło go spotkać. Kalka Napoli w ataku, gdzie ładował aż miło.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 16:14

Nie chciałbym studzić entuzjazmu, ale czy tylko ja interpretuję wypowiedź tego agenta Schicka mniej optymistycznie? Chodzi mi konkretnie o to ostatnie zdanie z przytaczanego wywiadu, zgodnie z którym Schick, po tych pięciu tygodniach przerwy, wróci do Sampdorii, ponownie przejdzie rutynowe badania i wówczas zapadnie decyzja, czy dołączy do drużyny (czyt. do kolegów z Sampdorii) czy też zostanie skierowany do specjalisty od przygotowania fizycznego. Nie wynika z tego wcale, że kluby umówiły się na powrót do rozmów w sierpniu. A przecież zostały wydane oficjalne komunikaty w tej sprawie.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 17:05

Bernardeschi w Juve...spoko. Dobry zawodnik. Jakieś tam wahania formy czasami ma, ale talentu odmówić mu nie można. Ten sezon taki dziwny...raz znikał jak ninja, a raz sam ciągnął tą Viole do zwycięstwa. Ciekaw jestem jak to będzie. Pewnie Cuadrado sprzedadzą albo cofną na obronę bo jak jeszcze ten Keita przyjdzie to może być ciasno.


Zablokowany