Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 09:32

wojczech7 pisze:Jak Neymar odejdzie z Barcelony (w co osobiście nie wierzę), to w jego miejsce przyjdzie Dembele z BVB.

i tak i nie, Dembele to raczej prawe skrzydło a Neymar lewe, co oczywiście nie wyklucza tego, że Dembele nie może grać po drugiej stronie.


Troche z innej beczki, ale poniekąd związane z transferami. Puchar Narodów Afryki od 2019 roku będzie rozgrywany na przełomie lipca i czerwca, więc o ewentualne wyjazdy graczy z Czarnego Kontynentu nie trzeba będzie się martwić w połowie sezonu.


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 09:35

a ja się nie zdziwię jak Allegri będzie grał 4231 i następcą Dybali jest Bernardeschi może nie w tym roku ale za rok
wówczas atak

Costa Bernardeschi Cuadrado (Keita)
Higuain


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 09:40

MishaAveJuve pisze:a ja się nie zdziwię jak Allegri będzie grał 4231 i następcą Dybali jest Bernardeschi może nie w tym roku ale za rok
wówczas atak

Costa Bernardeschi Cuadrado (Keita)
Higuain
Cuadrado nie będzie nigdy pierwszoplanową postacią, bo ten gość ma słabą psychikę, za dużo drybluje, i jest po prostu słaby, a Bernardeschi najlepiej gra na lewej stronie, co już było tutaj powiedziane jakieś milion razy. Nie jesteśmy biedni. Jak sprzedamy Dybale i będziemy potrzebować kogoś na jego miejsce, to po prostu takiego zawodnika kupimy, lub przesuniemy Pjanica na 10tke, i dopiero wtedy takie kandydatury jak Kroos czy Verratti będą miały jakikolwiek sens.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 09:42

milion razy tez bylo mowione w zeszlym roku ze Mandzukic to typowa 9 ..... :D


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 09:48

MishaAveJuve pisze:milion razy tez bylo mowione w zeszlym roku ze Mandzukic to typowa 9 ..... :D
Ale Mandzukic nie miał wcześniej do czynienia z graniem na skrzydle, a Federico po środku i po prawej stronie grał, i wychodziło mu to miernie.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 10:04

MRN pisze:Na VS Marocchi zapodał info, że zaproponowaliśmy Romie wymianę Cuadrado na Manolasa, info podobno pochodzi od Pedulli.
A przed dwoma dniami było że zaufaliśmy RUganiemu.

Dajmy spokój z ŚO. Mamy 4 na naprawde topowym poziomie, a za rok dołączy pewny juz Caldara.

Matic, Berna i kończymy okienko. Nasza prawa obrona z decydującego gracza w Postaci Avlesa, przeradza się w.. Mattie "wygrałem z depresją" ŚILIO

Jeżeli ktoś oferuje za Lemine 14 milionów, to sam go zawiozę.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 10:26

Z tego, co pamiętam, to Dybala również ma 200mln klauzulę z tym, że euro, a nie funtów... Także z tym zastępowaniem Neymara to bym nie przesadzał.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 10:29

Dajcie spokoj, srodkowy obronca nie przyjdzie, Dogramy sezon Ruganim a za rok dojdzie Caldara. (ewentualnie jakies wypozyczenie na zapchaj dziure na puchar wloch ostatniego dnia mercato).

Jesli faktycznie Lemina zgodzi sie na Valencie jest mozliwosc wyciagniecia w promocji Cancelo ale w sytuacji jesli Lichy sie uprze ze zostaje to nie sadze aby doszlo to do skutku (moze w ostatnim dniu mercato uda sie zgrac sprzedaz Lichego i wziecie Cancelo). BTW - kiedy Lichy konczy kontrakt z nami ? 2018 ?
W przypadku szansy sprzedania Leminy i Rincona Jozek wezmie Balde (takie jest moje zdanie - wg. mnie wycofanie sie z Schicka nie wiaze sie z automatycznym zakupem Senegalczyka, kasa ktora mamy jest zarezerwowana na pomocnika i Berne i wydaje mi sie ze bedzie to drogi pomocnik z pewnoscia powyzej 40 baniek).
Oczywiscie srodkowy pomocnik przyjdzie - Milinkovic Savic odpada (wielka szkoda), oby to nie byl Emre Can czy Matuidi. Mam nadzieje ze Matic jest tylko zaslona dymna do czegos wiekszego (jakos nie podnieca mnie jego osoba). Czy ktos sie orientuje jacy srodkowi pomocnicy obecnie maja klauzule w kontrakcie do 100 baniek ? Ja bym raczej w cos takiego celowal jak Igla rok temu.
Do dzis mialem nadzieje ze jak P$G kupi Neymara to sprzedadza Verattiego (i to by mogla byc nasza bomba - tylko Mino moze scisnac jajca szejka aby z nami zaczal gadac i dobil targu a nie z Barca) - niestety slyszalem ze transfer ma sfinansowac Qatar Sports Investment a wiec podobno bedzie poza FFP (sit ! coz za glupie przepisy i luka prawna).
Reasumujac, licze na bombe do srodka pomocy oprocz Berny - (w koncu po splacie drugiej raty za Higuaina i uciulanej kasy z Pogby i 40 baniek od Milanu) chyba nas stac na wydanie wiekszej kasy na pomocnika, a nie targowanie sie o kazdy grosz do 45 baniek.
Nastepnie sprzedaze naszego zalegajacego szrotu i czekanie na okazje ostatniego dnia mercato (moze uzupelnienie lawki jakims wypozyczeniem (grzesiek Krycha), lub prawy obronca, moze faktycznie w promocji wypozyczenie jakiegos srodkowego obroncy).


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 10:29

yanquez pisze:Z tego, co pamiętam, to Dybala również ma 200mln klauzulę z tym, że euro, a nie funtów... Także z tym zastępowaniem Neymara to bym nie przesadzał.
Rzeczywiście tak jest, wg informacji prasowych. W takim wypadku Barca ma problem, bo ciężko im będzie znaleźć zastępcę do tego takiego, który będzie "uległym" Messiemu ;).


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 10:33

http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... start=1965

To samo zapodałem już ale w innym wątku.


Obrazek
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 10:34

Tak na marginesie Koke ma podobno wpisana klauzule 60 mln EUR (ale maja zakaz transferowy). Bylby idealny !


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 10:41

Znowu nasiliły się plotki o Di Marii, który byłby zbędny gdyby Neymar przeszedł do PSG.


Obrazek
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 11:29

Przemo90 pisze:Tak na marginesie Koke ma podobno wpisana klauzule 60 mln EUR (ale maja zakaz transferowy). Bylby idealny !
To co ze maja zakaz - nie moga rejestrowac nowych zawodników, Jesli my chcemy to wjezdzamy z klauzua i zawodnik jest nasz, zakladam ze po takiej akcji zakonczyli by robic biznesy z nami

nie wiem jaka klauzule ma Koke dokladnie ale obecnie nikt im nie podkrada zawodników ze wzgledu na restrykcje co uważam ze troche Atletico wykorzystuje bo maja klepnietych na styczen Diego Coste i Fabinho, a nie traca nikogo waznego
MRN pisze:Znowu nasiliły się plotki o Di Marii, który byłby zbędny gdyby Neymar przeszedł do PSG.
Bardziej prawdopodbne ze go opchna w celu spelnienia FFP bo on chyba w PSG na prawej stronie grywal

Lewa strona to bylby problem z Draxlerem ale on moze grac na srodku


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 11:33

A to nie wiedzialem ze moga sprzedawac w czasie zakazu transferowego...czemu nie, taki Koke za 60 mln ? Marotta style.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
wasky77

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2013
Posty: 75
Rejestracja: 06 marca 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 11:45

aktywując klauzulę Koke 60 mln dochodzi podatek wiec sam transfer wyszedł by ok 80mln plus kontrakt chyba że by się dogadali bez klauzuli a zostaje jeszcze opcja czy sam zawodnik będzie chciał do nas przejść


"Wąski czy ci się sufit na łeb nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?"
Zablokowany