Dani Alves da Silva

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2017, 17:20

Jeśli to prawda z tym numerem 61, to dzięki Bogu, że ten wąż odszedł z Turynu. Jak nie buty z Berlina na instagramie, to teraz takie zamiary. Wiadomo, że szydera to część futbolu, ale nie mam pojęcia co chciałby zamanifestować tym numerem.

Powraca do mnie wrażenie, które miałem na początku jego przygody w Juve. Gość się czuje jakby przyszedl po ekstraklasowej karierze pokopać dla beki w okręgówce. Fajnie, że w Lidze Mistrzów wyjaśniliśmy tę jego "ekstraklasę". Powodzenia w życiu, ale w Paryżu niekoniecznie, niech zarobi swoje, ale nic nie wygra.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 lipca 2017, 17:22

Tzn ja wiem, że kalifat z PSG kazał mu to powiedzieć, znając ich zamiary i sympatię względem JuVe. Zastanawia mnie jedno czy Marotta wiedział, że Alves zrywa kontrakt aby przejść do PSG czy ten nasciemnial, że chce do Pepa. Jeśli Marotta wiedział o PSG , to wg mnie gnoja na trybunach mógł zamknąć .

PSG mogą czuć się teraz zwyciezcami, tyle że oni w 2 lata zapłacą 34-35 latkowi prawie 30 mln hajsu. Zwycięzcy :ahsisi:


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2017, 17:37

Cabrini_idol pisze:PSG mogą czuć się teraz zwyciezcami, tyle że oni w 2 lata zapłacą 34-35 latkowi prawie 30 mln hajsu. Zwycięzcy :ahsisi:
A niech sobie go biorą. Nie czuję żadnego żalu do niego, swoje w sumie zrobił, pomógł nam na ile mógł i skoro chce się dorobić do emerytury to już jego sprawa. Ale fakt, poniosło szefostwo PSG z kasą jak na niego wydadzą.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2017, 18:16

W jego przypadku interesuje mnie forma rozwiązania umowy. Czy było to:
a) zerwanie umowy przez zawodnika
b) zerwanie umowy przez klub
c) rozwiązanie poprzez porozumienie
Opcję c) odrzucam od razu. W przypadku dwóch pierwszych strona zrywająca kontrakt musi pójść na pewne ustępstwa. Jednym słowem czy to my zapłaciliśmy za zerwanie kontraktu, czy może Dani zrzekł się $.

Co do aspektów czysto sportowych. Uważam, że Alves był naszym najlepszym zawodnikiem w Lidze Mistrzów. Nie mam problemu z takim postrzeganiem mijającego sezonu, jednak w innych aspektach bycie graczem Juve go przerosło.


gregab

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2013
Posty: 54
Rejestracja: 04 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 12 lipca 2017, 19:57

Nie umniejszam mu w żaden sposób tego co zrobił w LM. Ale poza boiskiem to zwykły pajac


ga
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 09:12

Tak jak z Tevezem, uważam że jeden sezon za wcześnie odszedł, jest to strata dla nas. Jednakże jeżeli takie warunki przy przyjściu były ustalone że odchodzi kiedy chce na swoich warunkach to po prostu nasi musieli się tego trzymać.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 12:19

http://transfery.info/103137,dani-alves ... -juventusu

Uposledzony umyslowo czlowiek. Brawo Marotta za pojscie na reke, odwdzieczyl wam sie pieknie. Powinni go zeslac do rezerw i niech sobie siedzi przez rok pajac.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 12:25

Alves zrobił z siebie takimi słowami idiotę i każdy o tym wie ;) za rok pewnie też odejdzie z P$G bo mu Chinole zaproponują 30 mln i stwierdzi, że zawsze chciał grać w chińskiej lidze bo jest ciekawa i coraz mocniejsza, a do tego świetnie zorganizowana.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 13:51

they didn’t understand me, on or off the pitch,” Alves explained to L’Équipe.
http://www.football-italia.net/105695/a ... e%E2%80%99


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:44

Dani Alves: " Frustration at Juventus? Here's an example. In the dressing room we weren't allowed to have music, I can't live without music"


Ale to wiemy nie od dziś, że Juve to maszyna, korpo. Nie ma tu miejsca na spontaniczność. Są tego plusy i minusy jak w każdym innym przypadku.


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 17:10



widzieliście to ?
jak Dani grał jeszcze w Barcelonie, wykonywał rzut rożny, ustawił piłkę i jakiś kibic rzucił na murawę banana
Dani nie pozostał obojętny i ...............
genialne
rasizm też ma w dupie
szacunek dla gościa
nie da się go nie lubić jako człowieka
jako kibic obraża grupy kibiców
jako człowiek jest kochany przez wszystkich


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:53

Ciężko oczekiwać od gościa przywiązania do Juve. Jakieś szanse były, że pokocha Turyn, ale tacy ludzie chodzą własnymi ścieżkami. Za rok może uciekać z PSG gdzieś do Hiszpanii.


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 21:59

Z Juve też miał kontrakt na 2 lata i co po roku poszedł. Ciekawe jak z PSG ucieknie?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lipca 2017, 21:24

no i jak panowie, jak to z tą ambicją jest... miał rację czy nie...? oni kupują Alvesa i Neymara a my sprzedajemy Bonuca, pozwalamy za darmo odejść Alvesowi i kupujemy De Sciglio... kto ma większe ambicje?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 lipca 2017, 21:26

Maly pisze:no i jak panowie, jak to z tą ambicją jest... miał rację czy nie...? oni kupują Alvesa i Neymara a my sprzedajemy Bonuca, pozwalamy za darmo odejść Alvesowi i kupujemy De Sciglio... kto ma większe ambicje?
Chyba kto ma więcej ropy pod piachem. Proszę Cie mały.



ps Neymar w PSG? :bravo:

Osłabienie Barce. PSG to nie jest konkurent. To cyrk dla bogatych arabów.


Obrazek
ODPOWIEDZ