Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 00:03

Ehh bardzo szkoda będzie Alexa Sandro, nawet za 70 mln...


Fino alla fine.
MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 00:13

Ja to się boję zaglądać na forum ze względu na możliwy transfer Sandro. :facepalm2: Oby nie odszedł bo będzie lipa.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 00:23

Ciągle nie przekonują mnie te wszystkie informacje, są dosyć miałkie i takie ogólnikowe, w zasadzie to sporo szumu narobiły angielskie pudelki.

Ciekaw jestem co temu Sandro siedzi we łbie, dokopał się wreszcie do kadry, dobrą grą w Juventusie, jest rok mundialu, szkoda by było aklimatyzować się pół roku w Anglii i stracić sporo kapitału który się wypracowało w minionym sezonie. Tylko pytanie czy jemu faktycznie na tym zależy?

Niemniej jednak ciągle się będę upierał - nie odejdzie w tym okienku i powinniśmy za to podziękować Alvesowi. ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 00:25

My tak na serio z tym Danilo i Matuidim? Slabo to wyglada. Cos nie mozemy sie dogadac z Bayernem w sprawie Costy, za to doniesien o odejsciu Sandro widze sporo. Pytam, bo nie mam ostatnio po drodze z doniesieniami o mercato.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 00:33

Di Marzio o obu tak na poważnie gada. Pytanie czy mu wierzyć. O Matuidim jakieś tam dzienniki włoskie piszą trochę, we Francji nawet te dobre gazety, ale nie wiadomo czy to się nie sprowadza głównie do słów Raioli i samego Francuza, że coś tam z Juventusem rozmawiali. Beppe w swoim wywiadzie powiedział, że Blaise nas nie interesuje już. Agresti uważa, że pierwszy wybór to N'Zonzi a Matuidi to jakaś alternatywa.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 00:46

RICTOR pisze:Di Marzio o obu tak na poważnie gada. Pytanie czy mu wierzyć. O Matuidim jakieś tam dzienniki włoskie piszą trochę, we Francji nawet te dobre gazety, ale nie wiadomo czy to się nie sprowadza głównie do słów Raioli i samego Francuza, że coś tam z Juventusem rozmawiali. Beppe w swoim wywiadzie powiedział, że Blaise nas nie interesuje już. Agresti uważa, że pierwszy wybór to N'Zonzi a Matuidi to jakaś alternatywa.
Pierwszy raz od dawna mam wrazenie, ze tak na dobra sprawę to nikt chyba nic nie wie. Ciągle powtarzane są te same nazwiska, do znudzenia, nawet mimo faktu, ze sprawy, nad ktyrmi rzekomo pracujemy ewidetnie stoją w miejscu. Od tygodnia powtarzane są te same detale - swiadczy to moim zdaniem o jednym - zadna stacja nie jest na biezaco z tym, nad czym pracujemy na rynku. Nawet Agresti zaczal pierdzielić farmazony.

Jesli mialbym strzelac to jesli prowadzimy teraz jakies negocjacje, to w sprawie zupelnie innego zawodnika. I bedzie tak jak z Igłą albo Sandro, jedna mała plotka a potem transfer w pare godzin.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 07:29

Jw. Wydaje mi się że tak strzelają na oślep dziennikarze bo - albo chcą trafić, albo nasi im po prostu za to płacą, by mieć spokój w robieniu swojego.


Było tak z Sandro, Igła itp.

Ja i tak uważam że nas zaskoczą. Wierze Maxowi że skoro powiedział że obrona zostaje, to tak będzie.
Nasi nie są idiotami żeby oddać 2 obrońców z wyjściowej.
Juz zastąpienie Alvesa to problem, co dopiero Obu.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 08:30

MRN pisze:Push3k...przestań się chłopie kompromitować i skończ z tymi mądrościami, wejdź sobie w źródło, które podał RICTOR i będzie po zabawie, co Ty Miodek jesteś ? Poza tym tamten wątek został stworzony po to aby wrzucać info a Ty w nim narobiłeś syfu bo nie podoba Ci się sposób pisania. To po co te wątki zostały założone ? Nic do Ciebie nie mam ale kolega przerzuca fora i doniesienia, wrzuca coś wartościowego a ktoś go za to jedzie, może Ty byś czasami coś wrzucił a nie tylko krytykował za slogan ?

W zeszłym roku jeden z userów miał za złe ( pominę nick tego typa ) chłopakom, że wrzucają coś co nie ma pokrycia w rzeczywistości jakby to była ich wina. Dziwiłem się RICTOROWI, Vincitore, CavAllano i Robaku. że cokolwiek wrzucają skoro się po nich jedzie.
Panowie RICTOR, Vinciotore, CavAllano i Cabrini szacunek za to. Też czasami siedzę na VS i staram się coś wrzucić z tym, że ja mam wyrąbane na krytyków.
Jak od dawna w kwestiach Juve z kolegą zgodzić się nie mogłem tak tutaj w zasadzie nic więcej dodawać nie trzeba. Chłopaki wrzucają info wprost od ludzi, którzy siedzą blisko źródeł a tu jakiś random (hmm, na pewno w dobrej formie to użyłem?) będzie się czepiał związków frazeologicznych czy kwestii użycia angielskiego... serio, znajdź sobie porządne zajęcie, bo nie po to ten wątek został rozdzielony, by w nim znowu robić syf. Już bym rozumiał, gdyby syf robił forzacośtam z jego wizjami za 100 mln, ale z powodu z tyłka wziętej kwestii? C'mon.

Co do meritum.
Mam nadzieję, że Marotta publicznie tylko gada, że nie będzie robił problemów zawodnikom chcącym odejść, ale za zamkniętymi drzwiami będzie kombinował jak tu doprowadzić do ich związania z klubem.
Od biedy bym jeszcze rozumiał inne pozycje, które można jakoś obstawić, ale dobrych bocznych obrońców to można policzyć na palcach. Utrata Sandro byłaby dużo bardziej odczuwalna niż Bonu i o wiele trudniejsza do zastąpienia.

Conte zaczyna mnie irytować... mam nadzieję, że zagramy mu na nosie i ściągniemy Bernę i zatrzymamy Sandro.

Póki co mamy Schicka i chwała Beppe za to, nie mniej zbliża się mercato i powoli czas zabrać się za konkretne działania pod ściągnięcie graczy na pozycje, które wzmocnienia wymagają.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 08:33

Wracając do tematu to wielka bomba z wczoraj, czyli Sandro w Chelsea coś upadła. A taki był lament pod news'em. Uwielbiam jak niektórzy biorą doniesienia jakiejś gazety lub portalu niemalże za oficjalne info nawet jeśli brzmi to jak kompletna bzdura.


Juve per sempre sara...!!!!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 08:49

Tak, tylko weź pod uwagę to, że te doniesienia zaczęły nas atakować z każdej strony i zaczęło to przypominać zamieszanie z Pogbą mimo, że niektórzy koledzy uważają, że to dwie różne sytuacje. Ja uważam, że nie ale różnica polega na tym, że Sandro nie jest tak medialny jak Pogba i nie robi wokół siebie cyrku na portalach społecznościowych.
Wracając do Pogby - zaczęło się od plotek z badziewnych źródeł, wyśmiewaliśmy się, że robią zamieszanie bo Juve w gazie i takie tam, że to normalne i każdemu pokazujemy drzwi. Skończyło się jak się skończyło i tamta sytuacja pokazała, że jeżeli z każdej strony różne źródła podają to i owo to znaczy, że coś jest na rzeczy.
Tez czekam na Bernadeschiego i mam nadzieję, że zarówno Sandro jak i Bonucci pozostaną. Plaskacz dla Conte - bezcenne !


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 08:54

Te godziny dzielące Sandro od Chelsea według Sky już minęły czy jeszcze nie:)?

Sky w poprzednich latach bardzo często miało dobre informacje i można było na nich polegać. W tym roku problem jest taki, że jeśli chodzi o Juventus nikt nic nie wiem. Nawet w przypadku transferu Schicka, mnóstwo informacji i doniesień, a testy okazały się niespodzianką o której nikt nie wspominał.

Coś sie w klubie dzieje, a strumień informacji wypuszczanych do mediów jest starannie selekcjonowany. Pytanie tylko po co:)?

Podobnasytuacja jak z Sandro była na po finale z Bonnucim, już sie pakował i rezerwował bilet do Londynu i teraz nagle cisza;)

Jestem w 100% pewien, że do końca lipca będziemy bombardowani informacjami na temat bzdurnych transferów z i do klubu, które co rusz będą wywoływały ogromne poruszenie na forum, zupełnie niepotrzebnie jak dla mnie :)


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 09:23

Każdy transfer to inna historia. Nie wolno szukać analogii z Pogbą. On czuł się związany z ManU podobnie jak Morata z Realem i ówczesny poziom sportowy ekip nie miał większego znaczenia. Z resztą ManU i tak ma potencjał na bycie topową drużynami w niedługim
czasie. Dodatkowo Anglicy mogli zaproponować mu kontrakt na jaki nas nie byłoby stać. I chyba najważniejszy aspekt to kwota jaką za niego dostaliśmy była tą z serii nie do odrzucenia.

Z Sandro jest tak że jedne źródła twierdzą że idzie inne że zostaje. Jedyne wiarygodne jak dotąd źródło czyli Marotta powiedział że była oferta za Sandro ale została odrzucona bo chcemy go zatrzymać.

Prasa sobie dopisała jednak że Sandro poprosił o transfer bo podchwycili to że Marotta powiedział o szanowaniu woli zawodnika. I faktycznie może być coś na rzeczy ,ale jak dla mnie to bardziej jest gra Alexa o jak najlepszy nowy kontrakt u nas. Jakby nie patrzeć aktualnie jesteśmy sportowo półkę wyżej od Chelsea i to jest nasz atut, duży atut. A pensja dla Sandro jaką miałby rzekomo dostać w Anglii jest absolutnie w naszym zasięgu. Anglicy nie mają w tej sytuacji znaczących atutów.


Juve per sempre sara...!!!!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 09:27

Irytują mnie te "dobre relacje" z Bayernem bo te dobre relacje są chyba tylko jednostronne. Zaparli się i koniec a ja w tym przypadku popieram zarząd. Costa ma za sobą nieudany sezon więc wołanie za niego 50 mln to gruba przesada.
Mam nadzieję, że to da Beppe do myślenia i nie będzie robił więcej promocji w imię "dobrych relacji" :facepalm:


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 09:43

To, że nasi wzięli 30 za Coamana to i tak majstersztyk. Ci próbują się odbić. Coman to jeździec bez głowy. Pewnie, że rokuje, ale cena z młokosa - mega.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 10:23

MRN pisze:Irytują mnie te "dobre relacje" z Bayernem bo te dobre relacje są chyba tylko jednostronne. Zaparli się i koniec a ja w tym przypadku popieram zarząd. Costa ma za sobą nieudany sezon więc wołanie za niego 50 mln to gruba przesada.
Mam nadzieję, że to da Beppe do myślenia i nie będzie robił więcej promocji w imię "dobrych relacji" :facepalm:
Ale skąd wiesz, że się zaprali i nic dalej? Bo są dwa rodzaje informacji dotyczących tego dlaczego Costa jeszcze z nami nie podpisał, jedna mówi o tym, że faktycznie Bayern chce więcej milionów, a druga, że po prostu szukają zastępstwa. Jak dla mnie wyciągasz trochę zbyt szybko wnioski ;)

Jeszcze tak na szybko odnośnie Bernardeschiego, sprzedaż Fiorentiny albo nam mocno utrudni zadanie, albo mocno je ułatwi, zależy od sytuacji finansowej klubu. Jeśli jest dobra to wątpię żeby spieszyli się ze sprzedażą chłopaka, gdyż może to być dobra karta przetargowa w negocjacjach z potencjalnym kupcem. Jeśli zaś budżet świeci pustakami to niewątpliwie klub będzie chciał go jak najszybciej sprzedać żeby finansowe due diligence wyszło na dobrym poziomie.


Zablokowany