Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 23:02

Bayern jeszcze niby nie podjął decyzji co z Costą zrobią, mają nam dać odpowiedź w przyszłym tygodniu - SKY.


No i coraz więcej pisze się o Lemarze :whistle:


Obrazek
goodman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 października 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 23:11

pablo1503 pisze:Co się cholera dzieje? Costa rzekomo dogadany od ponad tygodnia. Szczęsny tak samo. Schick czy Keita od przeszło dwóch. De Sciglo jest dogadany, według prasy, od chyba miesiąca. WTF? Czemu żaden transfer się nie dzieje? Zasłony dymne czy co?

I o co chodzi do końca z Balde Keitą? Chłopak odrzuca wszystko jak leci, a Juve biernie czeka i weźmie go za rok dopiero? Nie ma co, ładnie się mu Marotta odwdzięcza. No chyba, że chcemy wyczekać Lotito. Niemniej zwlekanie jest dość dziwne, zważywszy na deficyt skrzydłowych w zespole i preferowanej taktyki na przyszły sezon. :think:
Mercato zaczyna sie za dwa tygodnie, więc co w tym dziwnego? Ludzie, spokojnie :prochno:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 23:13

goodman pisze:
pablo1503 pisze:Co się cholera dzieje? Costa rzekomo dogadany od ponad tygodnia. Szczęsny tak samo. Schick czy Keita od przeszło dwóch. De Sciglo jest dogadany, według prasy, od chyba miesiąca. WTF? Czemu żaden transfer się nie dzieje? Zasłony dymne czy co?

I o co chodzi do końca z Balde Keitą? Chłopak odrzuca wszystko jak leci, a Juve biernie czeka i weźmie go za rok dopiero? Nie ma co, ładnie się mu Marotta odwdzięcza. No chyba, że chcemy wyczekać Lotito. Niemniej zwlekanie jest dość dziwne, zważywszy na deficyt skrzydłowych w zespole i preferowanej taktyki na przyszły sezon. :think:
Mercato zaczyna sie za dwa tygodnie, więc co w tym dziwnego? Ludzie, spokojnie :prochno:
Ale, Panie, mi nie chodzi o to, że nikogo nie kupiliśmy, bo o to jestem akurat spokojny. :prochno: Bardziej mi chodzi o to dziwne wydłużanie się niektórych transakcji. Tutaj huczą, że wszystko dogra, mijają dwa tygodnie i dupa. Po prostu zastanawiam się na ile te wszystkie doniesienia są rzetelne. ;)

E:
Higuain żegna się z Alvesem przez fejsa? Kompletnie nie władam włoskim i używałem tego żenującego fejsbukowego tłumacza, można było odnieść wrażenie, że było to pożegnalne wideo? Nie wiem, nie chce mieszać nikomu w głowie.


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 23:44

Raczej nie. Na VS też ludzie debatowali pół dnia, ale ostatecznie stanęło na tym, że brzmi to bardziej jak zwyczajne pozdrowienia.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 23:48

Marotta udzielił wywiadu. W skrócie tak :

- potwierdził, że otrzymaliśmy ofertę za Sandro od CFC - 60 mln euro (już wiemy, dlaczego Conte chodzi nabuzowany :P )
-odnośnie Donnarummy powiedział, że jesteśmy zobligowani spróbować pozyskać takiego piłkarza jeśli jest na rynku transferowym. Dodał na końcu, że to nie nasza sprawka, że nie przedłużył kontraktu z Milanem :prochno:
- Dziekuje Bayernowi, że pozwolił rozmawiać z Costą o kontrakcie ale Bayern musi zejść z ceny :prochno:
- Verratti nas nie interesuje ze względu na taktykę naszą oraz inne priorytety na innych pozycjach
- nie było żadnych ofert za Bonucciego czy Cudrado
- Schick ? Nie ma jeszcze nic oficjalnego ale ale :D
- Mandzukic zostaje na 100 %
- Keita ? znamy zasady , nigdy nie wpływaliśmy na graczy innych zespołów :D :D

Wypowiadał się pośrednio też o sytuacji z Donnarummą, mówiąc, że czasy się zmieniły, że nastolatkowie sami już planują kariery i że trzeba coś zmienić aby kluby ze szkółkami młodzieżowymi miały większe korzyści i prawa odnośnie wychowanków.


Coś w ten deseń :P


cały łysy. Zaraz jakaś bomba spadnie.[/b]
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2017, 00:05 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 23:57

Według Di Marzio wracamy po Matuidiego.

Z tym wideo Higuaina ciężko jednoznacznie stwierdzić czy to pożegnanie czy zwyczajne pozdrowienia, żeby tak sprostować mojego poprzedniego posta.

Edit: Di Marzio - Juve może spróbować ściągnąć i Costę i Bernę, jeśli przyjdzie dobra oferta za Cuadrado to go sprzedamy, PSG rzekome jest zainteresowane.

Edit 2: GDM - done dealio ze Szczęsnym, dogadaliśmy się zarówno z Wojtkiem jak i Arsenalem.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 00:11

Jeśli przyjdzie rzeczywiscie Szczęsny to ja jakoś nie widze tego Donnarumy za rok

///

L. Paredes z Romy - spodziewajcie się plot na jego temat w najblizszych dniach, bo nasi ponoć mocno zaczeli o niego zabiegać. Sprawy dotyczące Spinazzoli również nabrały tempa


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 01:33

Tym wywiadem Marotta niejako potwierdził Schicka oraz Costę, uznał też za nie do ruszenia Sandro (odrzucone 60 mln). Ciekawią słowa odnośnie Donnarummy, że i tak spróbujemy. ;)


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 08:26

CavAllano pisze:Tym wywiadem Marotta niejako potwierdził Schicka oraz Costę, uznał też za nie do ruszenia Sandro (odrzucone 60 mln). Ciekawią słowa odnośnie Donnarummy, że i tak spróbujemy. ;)
Milan bardzo intensywnie szuka następcy Donnarummy, przez kibiców już zaczęły się wywlekania jego zdjęć w koszulce Interu przed przyjściem do Milanu. Milan jest łączony prawie z każdym bramkarzem, mocno z Perinem. Real ma rzucić 30mln na zakup Donny, więc myślę że My też możemy.
Perin do Milanu, Donnarumma do nas, to jest możliwe, jak nie teraz to kiedy? Może tylko zarobki trochę go blokują.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 08:35

Panowie, jezeli Donnarumma ma do nas przyjsc, to jest to juz dawno ustalone. Slowa Marotty moga tylko zaintrygowac ze to jest juz dograne.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 08:42

Bazyliszek pisze:Jeśli przyjdzie rzeczywiscie Szczęsny to ja jakoś nie widze tego Donnarumy za rok
A ja wręcz przeciwnie ;) jeśli Milan przetrzyma Donnarume przez rok na ławeczce albo w juniorach i potem przyszedłby do nas to będzie to idealna sytuacja dla zespołu. Po takim okresie bez poważnej gry w piłkę chłopak nie wskoczy od razu do pierwszego zespołu nie ma szans, będzie potrzebował sporego rozruchu, a Szczęsny w tym momencie będzie odgrywał kluczową rolę. Dodatkowo młody Gigi za rok będzie miał 19 lat i pomimo jego ogromnego talentu, pewności siebie i doświadczenia (jak na swój wiek) nie widzę go w ważnych meczach LM.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 09:43

Powiem Wam, że mnie się postawa Milanu podoba, że nie chce sprzedać Donnarummy. Nabijacie się z Milanu, Lazio, że grunt pali im się pod nogami ale mają rację. Ma zawodnik kontrakt to powinien go uszanować, nie chcesz, grać to konsekwencje i trybuny. Marotta oddaje piłkarzy za darmo albo w promocji i jak na tym wychodzi ? Czy ktoś idzie mu później na rękę ? Nie idzie i gadki o świetnych stosunkach można schować między bajki. Może i one są świetne ale nie w interesach. Za Teveza i Llorente mogliśmy jakieś hajsy wyciągnąć ale Beppe oddał ich za darmo co jest uwłaczające godności. Sevilla czy Bayern liczą teraz na swoje a nie idzie na rękę, czy to kogoś dziwi ? Cenię nasz zarząd ale ta jego miękka rura i naiwność mnie irytują.


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 10:15

MRN pisze:Powiem Wam, że mnie się postawa Milanu podoba, że nie chce sprzedać Donnarummy. Nabijacie się z Milanu, Lazio, że grunt pali im się pod nogami ale mają rację. Ma zawodnik kontrakt to powinien go uszanować, nie chcesz, grać to konsekwencje i trybuny. Marotta oddaje piłkarzy za darmo albo w promocji i jak na tym wychodzi ? Czy ktoś idzie mu później na rękę ? Nie idzie i gadki o świetnych stosunkach można schować między bajki. Może i one są świetne ale nie w interesach. Za Teveza i Llorente mogliśmy jakieś hajsy wyciągnąć ale Beppe oddał ich za darmo co jest uwłaczające godności. Sevilla czy Bayern liczą teraz na swoje a nie idzie na rękę, czy to kogoś dziwi ? Cenię nasz zarząd ale ta jego miękka rura i naiwność mnie irytują.
widzę podobieństwo po przegranych meczach Juventusu, gdy Buffon po spotkaniu obsciskuje przeciwnikow, przybija z nimi piatki i usmiecha sie jak do najlepszych przyjaciol


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 10:30

juveman7 pisze:widzę podobieństwo po przegranych meczach Juventusu, gdy Buffon po spotkaniu obsciskuje przeciwnikow, przybija z nimi piatki i usmiecha sie jak do najlepszych przyjaciol
O rany, zbiera mnie na wymioty, jak widzę takie komentarze. Przynajmniej raz w miesiącu ktoś wyjedzie z takim kwiatkiem. Jesteście <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> monotematyczni. Wałkowane jedno i to samo od dłuższego czasu. To jest już taaaakie nuuuuudne. A mógł dać w pysk. :lol: Juveman7, nie bierz do siebie tego komentarza, po prostu tego typu wpis działa mi strasznie na nerwy i jest naprawdę regularnie powielany.

To co, przyjdzie ktoś dzisiaj? :whistle:


Obrazek
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 11:35

MRN pisze:Powiem Wam, że mnie się postawa Milanu podoba, że nie chce sprzedać Donnarummy. Nabijacie się z Milanu, Lazio, że grunt pali im się pod nogami ale mają rację. Ma zawodnik kontrakt to powinien go uszanować, nie chcesz, grać to konsekwencje i trybuny. Marotta oddaje piłkarzy za darmo albo w promocji i jak na tym wychodzi ? Czy ktoś idzie mu później na rękę ? Nie idzie i gadki o świetnych stosunkach można schować między bajki. Może i one są świetne ale nie w interesach. Za Teveza i Llorente mogliśmy jakieś hajsy wyciągnąć ale Beppe oddał ich za darmo co jest uwłaczające godności. Sevilla czy Bayern liczą teraz na swoje a nie idzie na rękę, czy to kogoś dziwi ? Cenię nasz zarząd ale ta jego miękka rura i naiwność mnie irytują.

Trochę mylisz fakty....
za czasow Tevezow, Llorentow Vidalow bylismy uznawania za sredniaków, i żeby kogoś lepszego zachecic do przeprowadzki do nas, musieli isc na pewne ustępstwa,
- Llorente przyszedl za free to dali mu odejsc za free,
- tevez - niezadowolony tevez to pewne klopoty i fochy, dodatkowo zagwarantowali sobie mozliwosc pierwokupu latynosow z argentyny, dzieki temu masz Bentacura ( wiem warunki tego transferu sa chore bo chyba odpalamy im 50% przy nastepnym transferze )
- pogba ( mistrzostwo raioli, gosc przytulil tylko od nas 25mln za transfer wiec napewno zdawali sobie sprawe ze go nie utrzymaja )
- vidal ( zrezygnowal z bayernu dla nas wiec pewnie stad promocyjna cena sprzedazy )

Milan jest na podobnej drodze jak my kiedys ( pod wzgledem sportowym ) ale maja Chinczyka ktroy powiedzial wprost ze nie zbiednieje jak nie sprzeda Donnarumy,
Wszystko kwestia hajsu, nie musza lizac dupy zeby ktos do nich przyszedl, placa i wymagaja
Lazio - chce sprzedac kazdemu tylko nie nam ( ot taki pstryczek w nos za rome i neapol, a ze nie ma klauzuli to mozemy im naskoczyc )


Zablokowany