Włosi talentem stojo.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 14:34

Jak patrzę właśnie na grę młodych Włochów to jakbym widział nasz Juventus w finale. Wpadła szybko bramka i minimalizm aby dojechać do 90 minuty. I tak właśnie już anglicy wyszli na prowadzenie...zobaczymy jak to się skończy ale mentalność podobna.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 14:47

Paulo pisze:Jak patrzę właśnie na grę młodych Włochów to jakbym widział nasz Juventus w finale. Wpadła szybko bramka i minimalizm aby dojechać do 90 minuty. I tak właśnie już anglicy wyszli na prowadzenie...zobaczymy jak to się skończy ale mentalność podobna.
Włosi w plecy 1:3.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 14:49

Różnica w wyszkoleniu obu drużyn ogromna,Lookman zupełnie nie z tej bajki zawodnik.


Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 15:26

Włosi może i talentem stojo, ale mentalnością leżo... Kompletnie. Niech oni wreszcie nauczą się gwałcić leżącego (jak Real, jak Barca), kakao bez mydła, a nie taki minimalizm, dowieziemy 1-0 albo jakaś kontra... Szkoda słów.

Tylko siesta i pizza...


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 16:01

Skończcie już bredzić i wszędzie te wasze dyrdymały, jak ktoś oglądał mecz to chyba widział,że Anglicy górowali nad Włochami w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła, w otwartym meczu to by się skończyło pewnie pogromem. Orsolini teoretycznie największy talent tej drużyny a co drugie przyjęcie to od razu piłka ląduje na aucie. Różnica klas, a jak się patrzyło na Lookmana to ciężko kogokolwiek porównać do tego piłkarza na tych MŚ.


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2017, 00:55

Jak Lookman zaczął grać w środku, to piękne rzeczy się działy! No i Ojo ma to coś.
Wcześniej Bentancur znowu wypadł blado. Chodząca nijakość. Z Urugwaju gdybym miał kogoś wybrać do Juve byłby do De la Cruz - co za byk, wydaje się być skazany na dużą karierę.
Choć występ Urusa to nic przy tym jak beznadziejny był Mandragora. Brr. Z Zambią Vitale umożliwiał murzynom beztroskie hasanie w środku, a gdy z Anglią doszedł mu jeszcze Mandragora, to i Arka Gdynia by tam wjeżdżała jak walec. Co ciekawe, to w pierwszej połowie kapitan tracił piłki na swojej połowie jak uczniak, ale mu się upiekło. W sumie w drugiej nawet nie miał kiedy tej piłki stracić.
Orsolini znowu problemy z prostym przyjęciem. Trochę się obawiam, czy to schodzenie do środka nie jest jego jedynym patentem i czy nie zostanie szybko rozczytany na najwyższym poziomie.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2017, 01:32

Fajnie, że kolega wyżej wywołał Mandragorę bo mam podobne odczucia. Przedtem wszyscy się wypowiadali o jego grze dosyć, czy nawet bardzo, pozytywnie co obudziło we mnie przypuszczenia, że to może ja wymagam od młodego cudów i nie doceniam jego talentu, ale mi również jakoś ciężko podzielać ten zachwyt nad jego grą. Już pomijając tę drugą połowę z Anglikami, która była fatalna w wykonaniu całej drużyny (do tego poziomu dopasował się nawet golkiper, który wcześniej był bardzo pewnym punktem zespołu) to ja nie widziałem w grze Mandragory niczego szczególnego czym zapisałby mi się w pamięci. Fakt, że nie mogłem oglądać wszystkich meczów, a na te, które oglądałem też nie patrzyłem ze szczególną uwagą wbity w fotel, ale na moje januszowe oko to nasz młodzieniec był bardzo anonimowy. Może nie to, że grał źle, ale nie wyróżniał się ani przeglądem pola, ani odbiorem, ani podaniami... krótko mówiąc bardzo bezbarwnie się prezentował. Z półfinału pamiętam jego jedną akcję w ofensywie, gdzie zrobił kółko i fajnie wyprowadził piłkę oraz jedną stratę, po której Anglicy mogli walnąć bramkę. Przyznam, że za każdym razem, gdy odpalałem młodzików to robiłem to właśnie z nadzieją, że ten nasz utalentowany Mandragora coś ciekawego pokaże. I prawdę mówiąc... jestem nieco zawiedziony.

Mam nadzieję, że nikt mojej opinii nie będzie traktował jako wyroczni (w sumie jestem pewien, że tak nie będzie) bo, jak wspominałem, oglądałem te mecze jednym okiem, ale zastanawiam się, czy Rolando faktycznie jest tak utalentowany, na jakiego się go kreuje.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2017, 07:39

Wiesz no jakby był jakimś mega talentem to chyba Allegri by to widział i dał mu pograć COKOLWIEK w Serie A i zamiast wprowadzania Sturaro i Lemine to wprowadzalby jego, ale jak widać nie wzbudza u niego zaufania, co okazuje sie najwyrazniej wlasciwą decyzją bo jak sam zauwazyles - notowal duzo strat w srodku pola i byl nijaki.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2017, 13:17

Jednak pamiętajmy,że ostatni rok był dla Mandragory stracony przez kontuzję, od kwietnia zeszłego roku zagrał raptem 3x w tym 2x w primce i raz 5minut w SerieA. Na pewno to też musiało się odbić na jego formie.Swoją drogą do młodych Juvntus ma pecha, jak któryś wydaje się większym talentem to od razu uraz jak Mandragora. Najbardziej jednak mi szkoda Matiello który całkiem nieźle się zapowiadał ale 2 złamania i potem kolejne problemy chyba sprawiły,że z chłopaka nic nie będzie.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 10:48

Włosi brąz na MS U20. Bohaterem Plizzarri, który wybronil 2 karne w konkursie 11. Romagna zszedł z kontuzja, a Orsolini może zostać królem strzelców.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 09:22

Orsolini :ok:

Obrazek


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 13:59

Juventus przynajmniej do finałów dochodzi, aby je przegrać. Młodzi walczą o trzecie miejsca. Rośnie kolejne pokolenie .....talentów do przegrywania.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 14:10

juveman7 pisze:Juventus przynajmniej do finałów dochodzi, aby je przegrać. Młodzi walczą o trzecie miejsca. Rośnie kolejne pokolenie .....talentów do przegrywania.
To był pierwszy medal Włochów na MŚu21 w historii, więc jeżeli to są przegrani to co powiedzieć o poprzednik rocznikach gdzie nigdy nie przebrnęli 1/4 finału?


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 15:49

Nie ma sie co kierować tymi młodzieżówkami, ile to już było gwiazd takich młodzieżowych mistrzostw to można by liczyć i liczyć. Z tych wszystkich reprezentacji uczestniczących w tych wesołych mistrzostwach poważną piłkę powącha kiedyś (w miare poważnym klubie, w poważnej lidze) to może ze 2 piłkarzy na każdą reprezentacje. Mam oczywiście nadzieje że Orsolini się rozwinie do tego stopnia, że kiedyś będzie grał regularnie w Juve, ale wiecie dobrze jak to jest ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 19:12

trochę zbyt generalizujesz bo Szwajcaria na swoim sukcesie oparła dorosłą reprezentację kilka lat temu ale to było U-21 natomiast tu wbrew temu co napisał AdiJuve był to turniej U-20 ale ogólnie masz rację a nawet powiem więcej - ci lepsi po prostu w U-21 już nie grają (żeby nie szukać daleko - jak choćby Milik i Zieliński)

Hiszpanie też na młodzieżówkach dość mocno opierają swoją dorosłą reprezentację ale to tylko przykłady


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ