LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 19:41

Fawek, być może to takie wypowiedzi jak twoja prowokują te teksty.
Drewniany Pjanić . :)
Carvajal wróci i cała flanka będzie jego, Sandro i Mandzukić rozłożą przed nim dywan. :smile:

Strajkujący Saudowie przypomnieli mi przypowieść o biednym rybaku. ;)

Mi całe nerwy ustąpiły bojowej postawie - trzeba ich jutro sklepać, tak konkretnie. Zagrać bez grama bojaźni i czajenia się, od pierwszej minuty swoje i pod natchnieniem Alvesa zadawać kolejne ciosy odsłaniając całą przeciętność Casemiro czy Navasa.
Allegri ma szansę udowodnić swój kunszt i przenależność do trenerskiego topu.


calma calma
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 19:43

Pisze o drewnianych Pjaniciu (a pewnie ostatnie jego mecze oglądał w Romie) i Khedirze (Casemiro do Samiego - pogadamy jak doprowadzi swoją reprezentację do mistrzostwa świata), a przywołuje Benzemę, który nie pamięta co oznacza pojęcie "życiowa forma". :rotfl: 0 pojęcie o piłce, a w szczególności o realiach panujących w Juve.

Pogadajmy o organizacji taktycznej gry Realu i waszej defensywie, która 17 razy przyjęła w tym sezonie LM brameczkę. Ławka trenerska też po naszej stronie. NIGDY nie robi się porównania graczy 1:1, bo dwumecz z Barceloną pokazał, jakie to ma w praktyce znaczenie...

Zarejestrował się po to, by odpowiedzieć jakiemuś userowi. :rotfl: Dziecinada.


Fawek

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2017
Posty: 11
Rejestracja: 02 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 19:45

Moja wypowiedź miała na celu pokazanie, że ten finał nie będzie grany tylko pod wazse dyktando, ponieważ Real jest zespołem co najmniej tak samo dobrym jak Juve - a biorąc pod uwagę trzy finały Ligi Mistrzów, w cztery lata jestem skłonny stwierdzić, że nawet lepszym...


Fawek

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2017
Posty: 11
Rejestracja: 02 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 19:54

Przepraszam za post pod postem, ale...

CavAllano, jeśli chodzi o środek obrony - napisałem, że macie zdecydowanie lepszy, chociaż uważam, że Varane, Ramos są w stanie zagrać wielkie spotkanie w finale.

Jeśli chodzi o ławkę trenerską, to aktualnie Zidane osiągnął więcej z Realem, niż Conte z Juventusem, także.. ;)

Jeśli chodzi o Pjanicia... Jest bezsprzecznie piłkarzem ZDECYDOWANIE słabszym niż Kroos czy Modric, jeśli temu zaprzeczysz, to masz chyba "zerowe pojęcie o piłce" :)
Zarejestrował się po to, by odpowiedzieć jakiemuś userowi. rotfl Dziecinada.
Zarejestrowałem się tutaj, bo od kilku dni czytam te wszystkie bzdury, które tutaj wypisujecie na temat wyższości Juventusu nad Realem... Obyście się nie przejechali na tej waszej pewności siebie...


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 19:54

We wszystkim można mieć swoje zdanie,ale napisać,że Pjanić jest drewniany to tak samo jakby napisać,ze Ronaldo nie potrafi dryblować, ta sama skala głupoty.
W sprawach technicznych akurat Bośniakowi nie można nic zarzucić, w Romie przegrywał głową i brakiem chęci ale w Juve i w tym aspekcie się znacznie poprawił.
Mnie tam styl nie interesuje, ważne żeby zgarnęli uchatka:)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 19:57

Fawek pisze:Moja wypowiedź miała na celu pokazanie, że ten finał nie będzie grany tylko pod wazse dyktando, ponieważ Real jest zespołem co najmniej tak samo dobrym jak Juve - a biorąc pod uwagę trzy finały Ligi Mistrzów, w cztery lata jestem skłonny stwierdzić, że nawet lepszym...
Dobrze dobrze, po pierwsze Atletico nie było zespołem klasy obecnego Juventusu (ze względu na sposób gry puchło w końcówkach sezonU), to raz, po drugie gracie z Juventusem, waszą największą zmorą ostatnich lat. Jak na chwilę obecną mamy za sobą lepszy sezon w Europie, więc jutro się przekonamy. Zatem wstrzymaj konie z tym "lepszym".

A kto będzie jutro siedział na ławce - Conte czy Allegri? :rotfl: Betonowego Conte już tu nikt nie pamięta, a Allegri umiejętnościami taktycznymi przewyższa znacznie Francuza.

Przejechać się możesz sam - z tego forum na swoje podwóko. :lol: Ekscytujcie się analizą taktyczną na waszym portalu. :D


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 20:00

@Fawek

Powyciągałeś wypowiedzi który Ci pasowały i generalizujesz. Mogę zrobić to samo wejść na Waszą stronę i pewnie długo by mi nie zajęło wyszukanie pysznych i pewnych siebie wypowiedzi, jak to nazwałeś. Do tego tekst o drewnianych graczach... Mam wrażenie, bo często czytam fora Realu i innych drużyn, że strasznie lubicie używać tego zwrotu, nawet w stosunku do własnych piłkarzy. Example :" W Turynie będzie mroźna zima, bo nakupili drewna za 20 mln." /transfer Moraty.. O Benzemie też takowe widziałem, o Casemiro i wielu innych, już o Igle nie mówiąc, bo to były gracz.

Ja do Realu szacunek mam, zwłaszcza jak zaprzestali się bawić w zachcianki Pereza i trenuje ich Zizou, ale to, że wierzę w swój zespół, który obserwuję przez cały sezon to pycha? EE

E. pablo1503 miał racje z tą gimbazą, której się nudzi ofc pisze o poście poniższym, nie do Ciebie Fawek. :)
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2017, 20:13 przez szymken, łącznie zmieniany 1 raz.


Fawek

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2017
Posty: 11
Rejestracja: 02 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 20:06

A kto będzie jutro siedział na ławce - Conte czy Allegri? rotfl Betonowego Conte już tu nikt nie pamięta, a Allegri umiejętnościami taktycznymi przewyższa znacznie Francuza.
Chodziło mi oczywiście o Allegriego.

Tak jak Was irytują niektóre komentarze kibiców Realu, tak mnie denerwują opinie, że każdy piłkarz Juventusu wygrywa rywalizację z odpowiadającym mu piłkarzem Realu :lol:


Fussballfan123

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 czerwca 2017
Posty: 3
Rejestracja: 02 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 20:10

Fawek pisze:
Niech ktoś mi powie, jak można nazwać drewnianych Mandzukicia, Khediry, Pjanicia lepszymi od Benzemy, Casemiro i Kroosa/Modricia?
Dani Alves lepszy od Carvajala? Alex Sandro od Marcelo?

:
Zabawne-akurat wspomniales o ''drewnach'' w obozie FC Hollywood. Benzema to krępy kloc ktory powiedzial Zidene'owi ze sam nie wie jak udala mu sie akcja z Atletico Casemiro to typowy rzeznik o umiejetnosciach wiewiówki, a Kroos jest zupełnie innym graczem niż ten z FCB. Do tego dochodzi kolejny-Penaldo-kołek, który kopie sie po czole caly mecz a potem strzela 2 razy ze spalonego luz po bledzie wracajacego po kontuzji Neuera (ciezko nazwac przepusczenie pilki miedzy nogami czyms innym niz 'kiks' biorac pod uwage klase Manuela. Do tego przeciętna obrona która w tym sezonie stracila 41 bramek w lidze i 16 czy 17 w CL. Moglby wystąpić Bale-kolejne drewno. Real doszedl tam gdzie doszedl dzieki swoistemu monolitowi i umiejetnosci dostrojenia sie do gry przeciwnika, sędziom i glupocie Atleti, ktorzy prowadzac 2:0 spuchli i odpadli.


Fussballfan123

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 czerwca 2017
Posty: 3
Rejestracja: 02 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 20:22

AdiJuve-Ronaldo wg Ciebie jest dobrym dryblerem, tak? Powiedz mi proszę, co Tobą 'zawiadowywało' gdy to pisałes. Koles nie potrafi przejsc JAKIEGOKOLWIEK OBRONCY, kopie sie po czole jeżeli jego drybling ocenimy na 9/10 to Messi czy Ronaldinho to 100/10.

Tomaszjachinowski-Ja tez nienawidze Realu ale rasistwowskie opinie zostaw dla siebie, albo wejdz na strone ONR'u chlopcze. Tez uwazam ze usuwanie krzyża z herbu to glupota, ale wy jestescie zwyklymi rasistami, ktorzy wykorzystuja każdą okazje by pogadac se o białej supremacji-<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


jaworPNO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2009
Posty: 5
Rejestracja: 28 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 20:41

Nie potrafię zrozumieć skąd Wy bierzecie tyle sily i energii na dyskuję z tymi młodocianymi kibicami Realu, których nie znacie i nawet nigdy nie spotkacie :hellyes:

Co do meczu, to chyba nie przeżyje porażki. Nie chce sobię wyobrażać jakby miały wyglądać kolejne dni. Liczę że Allegri z łatwością zje taktycznie niedoświadczonego Zidane'a.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 21:01

tomaszjachimski pisze:
Fawek pisze:
A kto będzie jutro siedział na ławce - Conte czy Allegri? rotfl Betonowego Conte już tu nikt nie pamięta, a Allegri umiejętnościami taktycznymi przewyższa znacznie Francuza.
Chodziło mi oczywiście o Allegriego.

Tak jak Was irytują niektóre komentarze kibiców Realu, tak mnie denerwują opinie, że każdy piłkarz Juventusu wygrywa rywalizację z odpowiadającym mu piłkarzem Realu :lol:
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> stad <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w dupe, wasz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> klubik sprzedał sie jak najzwyklejsza dziwka arabom jak te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ktore jezdziły do dubaju i dawaly sobie srać do ryja gównem za petrodolary. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sprzedałyscie swoja historie, ktora jeszcze miałyscie do niedawna, do momentu wymazania krzyża świętego z waszego herbu zeby <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ciapatych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie draznic w tej dziczy, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> co za sprzedajne dziffki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wam w dupe drugi ten pedałek ronaldo, gej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> reklamuje swoim pedalskim ryjem to gówno ramadan ścierwo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, pewnie lubi długie arabskie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> do dupy i sranie do ryje jak te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> modelki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
:ok:

Gorsi jesteście jak dzieci, dajecie się prowokować jakimś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Tomek swoim postem zakończył dyskusje :)

Stresiur rośnie, musimy to wygrać !


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 21:25

Ciesze sie, ze tomaszjachimski zostal zbanowany. Co za furiat :facepalm:

A co do meczu - jak mawia klasyk - kto sie wywyzsza, bedzie ponizony. Nie mnie decydowac, ktora druzyna jest lepsza, choc jako kibic Juve wierze, ze finalnie stanie sie nia Stara Dama.

Starcie rozpocznie sie niespelna 24h. Mozna zaczac odliczac ;)


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 21:35

Do zobaczenia w Wawie. FORZA!


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 22:24

Nie dla ciapatych.

Forza Juventus. Do zobaczenia jutro w Wawie . Ci co będą.


ItsTime.


Obrazek
Zablokowany