Liga Europy 2016/2017

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 02:16



wywiad z Pogbą z murawy. Z pozdrowieniami dla Buffona


Juvefanatp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 213
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 02:33

Niestety ale tak jak się spodziewałem, Ajax poza Amsterdamem nie istnieje. Stawiam śmiałą tezę (niestety zwykła gdybologia), że gdyby spotkania z Shalke lub Lyonem rozpoczynali na wyjeździe, to nie byliby w stanie nadrobić dobrym wynikiem u siebie. Tak niestety frajerzy z Niemiec i Francji dali się zaskoczyć holendrom i mimo bycia wyraźnie lepszym w rewanżu (Shalke na litość boską, jak tak można), farfocel Ajaxu załatwiał sprawę.

Finał był tragedią dla oka. Cyniczny Manchester prześlizgiwał się po kolejnych rundach (Celta grając 50% tego co z Realem w Pucharze Króla, powinna ich powieźć, ale oczywiście sfrajerzyła), a w finale dodatkowo dostali drużynę jakości Udinese, to grzech było nie wykorzystać. Mam nadzieję ich spotkać w Superpucharze.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 07:29

Tak mnie ta LE interesuje, że nie wiedziałem nawet, że był finał. Ale mam ból dupy - nie ukrywam tego, że jakiś MU zdobył trofeum bo raz, że nie lubię brytyjskich drużyn to na dodatek z Manchesteru. Najgorsze jest to, że śmieszny trenerek zapewnił sobie udział w LM mimo, że na to w ogóle nie zasłużył. Dwa mecze PL może oglądałem w tym sezonie to na MU w ogóle patrzeć się nie da. Dodatkowo boli mnie to, że drogę po trofeum MU miał bardzo łatwą a w finale to w ogóle nie mieli przeciwnika.
endrjuJT pisze:wywiad z Pogbą z murawy. Z pozdrowieniami dla Buffona
Tylko dla Buffona ? Nieładnie z jego strony ale nie dziwi mnie to. Oszukał swoich kolegów, którzy chyba nie byli dla niego przyjemni z tego powodu.
A Gigi jak to Gigi - dla wszystkich jest jak ojciec.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 07:49

Oczywiście robią z tego klauna bohatera roku, bo mu wyszło fartem po rykoszecie...Wyłączyłem po golu na 2-0 i chyba słusznie. Słabizna.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 08:44

droga Man Utd po puchar:
- St. Etienne
- Rostów
- Anderlecht
- Celta Vigo
- Ajax


dla porównania taki Lyon poza grą w LM, miał m.in. Romę, Besiktas czy Ajax właśnie

no trudno mieli farta i nie ma co ukrywać, liczę, że LM zweryfikuje ich poziom, a nawet juz Superpuchar


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 10:18

Ciekaw jestem transferów United w nadchodzącym oknie, pewnie z 300 mln funtów pęknie :prochno:
Nie mniej jednak nic nie mówi się o obronie, a to jest chyba formacja, która wymaga całkowitej renowacji, a mając na uwadze odejście De Gei do Realu, to może się okazać, że nowy bramkarz też będzie potrzebny.

Co do samego meczu, to szkoda strzępić ryja, kaszana straszna.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 10:54

Mam pytanie - czy wiadomo już z którego koszyka będzie losowany ManU w przyszlorocznej LM?


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 11:01

Negri pisze:Mam pytanie - czy wiadomo już z którego koszyka będzie losowany ManU w przyszlorocznej LM?
United krążą między drugim, a trzecim koszykiem (ze wskazaniem na drugi) Wszystko zależy od tego jakie konkretnie kluby w ostatecznym rozrachunku trafią do CL. Już teraz wiemy, ze w drugim koszyku będą takie drużyny jak City, PSG, Barcelona, Atletico, Borussia.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 11:21

Manchester jest aktualnie na 15 miejscu w rankingu UEFA, a biorąc pod uwagę, że punktowo ten sezon im dobrze wyszedł to zapewne albo utrzymają miejsce albo nawet będą trochę wyżej.

Zapewne podział będzie wyglądał tak:

I koszyk (na pewno): Real, Juventus, Bayern, Monaco, Benfica, Chelsea, Spartak Moskwa, Barcelona
II koszyk: Atletico, PSG, Borussia, Manchester City, Sevilla (jeśli się dostanie), Porto, Manchester United, Napoli (jeśli się dostanie)


Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 11:26

Boże, prawie zasnąłem na tym meczu. Liczyłem na jakiś malutki przedsmak finału LM, bo już nie mogę się doczekać... Coś strasznego. Ajax potwornie słaby, nawet szósta drużyna ligi angielskiej nie miała z nimi żadnych problemów.

Mecz fatalny, przepaść ogromna między LE i LM. Pewnie dlatego triumfatorzy LE tak przepadają w tej LM...

Jedna rzecz była jednak godna uwagi - podium na boisku, a nie gdzieś wysoko w trybunach między stołkami prezesów. Kurde, podium wróciło po tylu latach na boisko? Nie będziemy musieli iść 3 czerwca przez jakieś dziwne korytarze, gdzieś tam do góry w trybuny?


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 11:27

No nic, skoro już United wygrał to LE, to w przypadku naszej wygranej w LM musimy ich klepnąć w Superpucharze Europy. A potem jeszcze raz w LM w następnym sezonie.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 11:29

Poulinho pisze:I koszyk (na pewno): Real, Juventus, Bayern, Monaco, Benfica, Chelsea, Spartak Moskwa, Barcelona
II koszyk: Atletico, PSG, Borussia, Manchester City, Sevilla (jeśli się dostanie), Porto, Manchester United, Napoli (jeśli się dostanie)
Barca nie może być w I koszyku, bo nie wygrali swojej ligi ani LM, tak więc Barca na bank 2 koszyk.
Antichrist pisze:No nic, skoro już United wygrał to LE, to w przypadku naszej wygranej w LM musimy ich klepnąć w Superpucharze Europy. A potem jeszcze raz w LM w następnym sezonie.
Dokładnie :ok: Czekam na ten klasyk.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 11:41

Wojtek pisze:
Barca nie może być w I koszyku, bo nie wygrali swojej ligi ani LM, tak więc Barca na bank 2 koszyk.
Mea culpa, racja :) rozstawionych jest 7 mistrzów lig i zwycięzca LM, a w przypadku gdy zwycięzca LM jest mistrzem ligi "7" to I koszyk mają mistrzowie 8 lig :) wydawało mi się, że wtedy do I koszyka dobierana jest drużyna będąca najwyżej w rankingu :)


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 12:27

Poulinho pisze:mistrzowie 8 lig
8 ligą Europy jest liga ukraińska, a więc pierwszy koszyk uzupełni drużyna z tego kraju ;)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 września 2017, 21:12

Atalanta z buta weszła w LE i pyknęła u siebie przedstawiciela boskiej PL aż 3:0.


ODPOWIEDZ