Liga Europy 2016/2017

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2017, 23:08

Szkoda Celty bo ostatnią akcję mogli rozegrać zdecydowanie lepiej. Niestety mają łysego rzemieślnika bez techniki w ataku, wiec trudno oczekiwać od niego strzelenia tego. Podanie było już nieporozumieniem.

Jakoś mało entuzjazmu w radości naszego byłego Murzynka :lol: może nareszcie wygra coś poważnego :lol:

MU jest słabe, widać, ze "geniusz" Mourinho nie ma zbyt wiele do zaoferowania.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2017, 23:11

Wyszukiwarka forumowa informuje, że nie było z naszej strony poważnego zainteresowania niejakim Cornetem. Kamień z serca, jeden z najgorszych występów jakie moje oczy w tym sezonie widziały. Wiem, że nie można oceniać po jednym wystepie ale jeśli odwala się taką padlinę to nie sposób mieć naprawdę dużego talentu. ;)

W drugim półfinale migały mi popisy Guidettiego ale on już nam na pewno nie grozi.

Ciekawy finał, klasyk upadłych firm, dobry materiał na klienta do ogolenia w superpucharze. :P Duzo lepszy niż z Lyonem bo to co odwala się u nich w defensywie... Pamiętam jak zamykali mecze z nami, sprawdzam czy aby nia mają plagi kontuzji w obronie - nie. Szok i niedowierzanie.


calma calma
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2017, 17:00

Mam wrażenie (poparte moimi osobistym obserwacjami, nie weryfikowałem wyników), że Lyon karygodnie obniżył loty w rudzie wiosennej, początek jeszcze mieli całkiem niezły, ale mniej więcej od początku kwietnia grają znacznie poniżej oczekiwań i jestem pewny, że gdybyśmy trafili na nich teraz, a nie jesienią, to gładko byśmy wygrali.
Zresztą w lidze zdarzały im się kompromitujące porażki u siebie (1:4 z Lorient), a i w LE ledwo przeszli Besiktas, a odpadli z Ajaxem, który dni swojej chwały ma zdecydowanie za sobą.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 14:31

Chciałbym, żeby dzisiejszy finał wygrał Ajax. Nie chcę, żeby United prześlizgnęło się kuchennymi drzwiami do LM. I chcę, żeby Pogba żałował odejścia od nas, kiedy wygramy LM, a on drugi sezon będzie bujał się po Europie w czwartki. ;)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 14:33

Antichrist mam tak samo jak Ty. Tzn. może nie chodzi tu o Pogbę, ale nie lubię Manchesteru i Mourinho, poza tym bardzo lubię Ajax, więc mam nadzieję, że ich dziś pykną.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 21:06

Ludzie!

Od początku było wiadomo że jeżeli Manchester United będzie chciał to wygrać - to wygra! Oni mają największy potencjał w tej edycji EL.

Już 1-0 dla MU.... :prochno:

Pogba, ech. ::/:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 21:18

Ten Manchester jest słaby i śmiało może to jeszcze przerżnąć. ;)


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 21:36

Ależ te chłopaczki z Amsterdamu mi się podobają! Zero kompleksów, są bezczelni i dlatego z całego serca jestem za nimi. Rajd Traore - bajka. Bramka z przypadku, nie zasługują na przegraną.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 21:36

Jeśli ten chłopaczek w ataku Ajaxu nie zmieni w przerwie majtek, w które się skichał to Holendrzy nie mają po co wychodzić na drugą połowę.
Trudno miec pretensje do MU, doczekali się kuriozalnego błędu, wpadł rykoszet, mają wynik.


calma calma
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 21:49

United kontroluje. Może i wygląda na to, że młode chłopaczki przejęli inicjatywę, ale nic bardziej mylnego. Mogą sobie podawać między sobą, robić jakieś rajdy, ale wszystko daleko od pola karnego. Mało jakości. Ten cały Dolberg tragiczny.

Manchester przypomina mi momentami Juventus. Oczywiście mniej efektowny i zachowując odpowiednie proporcję. Niby piłkę mają przeciwnicy, niby posiadanie mają większe, ale nic zupełnie z tego nie wynika, bo zawodnicy UTD wiedzą gdzie się ustawić i mądrze się poruszają.

Podejrzewam, że takim wynikiem zakończy się mecz. Pogbie życzę kolejnego sezonu w LE. Skoro tak mu się śpieszyło, to czemu nie spędzić tam dodatkowego roku? ;)


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 22:09

Popieram Pablo.
Ajax gra do 25 metra. Później zero pomysłu.
Jeśli ktoś uważa, że Ajax zasluguje na zwycięstwo to pewnie w meczu Monaco - Juventus sądził, że Francuzi byli lepsi.


Szkoda tylko, że w takim razie ManU zagra w LM.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 22:12

Aj, niestety zanosi się na to, że United prześlizgnie się do LM.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 22:20

Szikit pisze:Szkoda tylko, że w takim razie ManU zagra w LM.
Nie rozumiem takiego typu postrzegania sprawy. Im więcej angielskich drużyn w CL tym większa ich kompromitacja ;)

Bardzo sentymentalny dla mnie ten pojedynek. Człowiek się wychował na sile tych drużyn. :)


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 22:23

Szikit pisze:Popieram Pablo.
Ajax gra do 25 metra. Później zero pomysłu.
Jeśli ktoś uważa, że Ajax zasluguje na zwycięstwo to pewnie w meczu Monaco - Juventus sądził, że Francuzi byli lepsi.


Szkoda tylko, że w takim razie ManU zagra w LM.
Czemu szkoda ktoras z Angielskich druzyn musi zastepowac Arsenal i dac sie pokonac w 1/8 finalu .... Beda emocje z Mourinho na lawke!


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 22:37

pablo1503 pisze: Manchester przypomina mi momentami Juventus. Oczywiście mniej efektowny i zachowując odpowiednie proporcję. Niby piłkę mają przeciwnicy, niby posiadanie mają większe, ale nic zupełnie z tego nie wynika, bo zawodnicy UTD wiedzą gdzie się ustawić i mądrze się poruszają.
O czym Ty w ogóle mówisz :D? Mu gra beznadziejnie. Wygrywają tylko dlatego, że grają z juniorami, którzy nie mają żadnego pomysłu na grę. Jeśli tak grają w PL to nie dziwię się, że nie zakwalifikowali się do LM


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
ODPOWIEDZ