Serie A 16/17 (37): JUVENTUS 3-0 Crotone (35 SCUDETTO!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 22:07

Niestety nie widziałem celebracji wręczenia medali, poratuje ktoś?

@down
Dzięki!!
Ostatnio zmieniony 21 maja 2017, 22:19 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 22:14

Wojtek pisze:Niestety nie widziałem celebracji wręczenia medali, poratuje ktoś?
Proszę -

[/url]

Ile razy oglądam celebracje, to :placze: :placze: :placze: tak samo. Nie wiem jak reszta ale mnie zawsze rusza ta chwila gdy w środku czuję że jestem DUMNY Z RODZINY. KOCHAM WAS DRODZY BRACIA I SIOSTRY ;)

Jestem szczęśliwy, że Juve pisze legendarną historię a ja to widziałem. Dla mnie to mistrzostwo smakuje wyjątkowo - żegnamy stary herb. I to jak...coś pięknego.

I napiszę jeszcze coś o LM. Mamy moc, siłe, wiarę, umiejętności, trenera...itd...itp. Nie ma opcji abyśmy nie przywieźli tego pucharu.

#ItsTime

A za rok bronimy uszatka i witamy nowe logo z przytupem ;)


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 22:40

Neto wygląda na takiego dobrego ducha tej drużyny :D


jakiś kretyn na forum Manchesteru United pisze:Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 22:45

Niesamowite !!

Allegri w 3 sezony wygrał 3 razy dublet i 2 razy finał Ligi Mistrzów. Po sezonie 14/15 miałem lekki kryzys bo myślałem, że lepszy sezon będzie bardzo ciężko zagrać a my teraz znowu to powtarzamy oby z lepszym wynikiem w finale LM.

Nigdy nie myślałem, że w Trieście zaczniemy taką niesamowitą passę.


GRANDE JUVE !!

2 trofea w 5 dni.

Jeszcze jedno jeszcze jedno jeszcze jedno


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 23:04

Skoro narzekacie, że za mało postów to sobie nabije.

Nie płakałem jak wielu z Was ale nawet po śmierci babci mi się nie udało (co innego na kreskowach...ale to jak kiedyś pisałem każdy ma odchyly). Za to wzruszylem sie jak Leo poprosił o medal dla syna. Mam tylko nadzieję, że starszy nie czuje sie odtracony co często zdarza sie jeśli jedno dziecko jest chore, zwłaszcza że pierworodny kibicuje Torino.

A jeśli jesteśmy jedną wielką kibicowska rodziną (zawsze czuję sympatię do nieznajomych jeśli mają ma sobie nasz herb) to na rodzinnych spedach Cabrini jest takim wujkiem, który chodzi wiecznie czerwony na twarzy od % i czule przytula oraz smyra wasem nastoletnie córki kuzynów. ForzaItanimulli3vujcm jest tym zdziwaczalym co to snuje rozne teorie ale nikt nie slucha. Jackop z Dragonem narzekają panie na życie, Maly i Makiavel mówią innym jak mają żyć i w ogóle nie sposób sie z wami znudzić. Nawet mimo tylu lat ciągłego wygrywania ;) aż chce się więcej.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 23:08

Powiem tak... w porównaniu do poprzedniego sezonu, kiedy po 12 kolejkach byliśmy w tyłku a chyba każdego z nas sezon kosztował nerwy, ten sezon zaś wydawał się spokojniejszy a Juve bardziej wyrachowane, cyniczne, z kliniczną skutecznością zdobywające punkty... i ja nie mam nic przeciwko takiemu Juve w przyszłości. Dla mnie zawsze wyniki > efekciarska gra, choć pierwsze nie wyklucza drugiego.

Po dekoracji, kiedy prawie się popłakałem z Claudio, poszedłem na spacer i pomyślałem, że uwielbiam takie chwile, kiedy jest maj a Juve kasuje kolejne scudetto i puchar Włoch a przez mądre decyzje zarządu nasza przyszłość rysuje się w czołówce ligi, czy Europy bez pośpiesznych sprzedaży Chińczykom, rozmieniania legendy na drobne. Wiadomo, że nigdy nie można przewidzieć tego, co się stanie ale mamy fundamenty na drużynę do czołówki a teraz wystarczy tylko odpowiednio ją dostosowywać do realiów.

Wierzę, że Agnelli, Marotta, Nedved, Paratici i Allegri jeszcze długo będą decydować o kierunku rozwoju tego klubu.

Cieszę się, że mamy załatwioną sprawę mistrzostwa, więc nie ma co marudzić, jeśli nawet "primavera" wejdziemy na Bolonię, bo każdy wie, że wisienką na torcie tego sezonu będzie wygrana w Cardiff. Nie mniej i tak będę uważał, że - niezależnie od wyniku finału LM - dopietta to zawsze wspaniałe osiągnięcie i nie ma co temu umniejszać, tym bardziej jeśli jest efektem wspaniałej serii mistrzostw i wygranych w krajowym pucharze.

#Le6ends!

Forza Juve
Forza Ragazzi
Grazie Allegri


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 23:14

Wspaniałe chwile, wspaniała historia. :)
Chyba nic więcej nie trzeba pisać. :bravo:


PS. Ma ktoś może jeszcze jakiś filmik z celebracji już po podniesieniu trofeum? Jeszcze z naszym hymnem itd. Eleven niestety musiało zakończyć transmisje zaraz po wzniesieniu.

PS. 2 Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta, ale Allegri powiedział po finale Supercoppa Italia, gdzie Dybala nie trafił karnego, że od razu wiedział, że Paulo spudłuje, ale opowie o tym po sezonie. Ciekawy jestem, czy ktoś mu o tym przypomni. :D


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 08:33

Coś niesamowitego :) jesteśmy świadkami nie tylko wspaniałej drużyny, nie tylko jednej z najlepszych drużyn Juve w historii, jesteśmy przede wszystkim świadkami najlepszej drużyny w historii całej włoskiej piłki. Żadna drużyna przed nami w historii nie sięgnęła po tak wiele trofeów w tak krótkim czasie, te 6 lat maltretowania innych zespołów Serie A naszymi zwycięstwami jest historycznym osiągnięciem, którego nikt nie powtórzy przez długi czas, a co więcej to jeszcze nie koniec, bo mogą nas czekać kolejne lata błogiej dominacji. To się nigdy nie znudzi :) może wejść w krew, może wywoływać delikatnie mniej emocji, ale nigdy przenigdy nie będzie nudne, tak już chyba mamy ;)


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 09:13

W ostatnich 6 latach zdobylismy wiecej Scudetti niz Roma i Napoli razem w calej historii :D
W koncu Mandzukic zadowolony :)


kd

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 06 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 11:15

wspaniała historia która nie musi się przecież już kończyć. Nasz cykl trwa, i może trwać. w 3 lata 2 finały LM, 3 scudetto, można śmiało mówić że jesteśmy w top 5; kiedys chciałem by Juve było na równi z Chelsea, BVB, Arsenalem i resztą zespołów z top 10.....te zespoły sportowo są już hen hen za nami. Brawo Panowie, każdy z chłopaków jest bohaterem.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 13:33

jestem wrażliwy, ale wczoraj (niestety) nie uroniłem łzy, ale te myślę, że po finale LM polecą, oby łzy szczęścia. Oczywiście jestem szczęśliwy i lubie różnego rodzaju statystki, serie i kręci mnie to kolejne powiększanie naszej gabloty, boję się tylko tego dnia, w którym nie zdobędziemy tego Scudetto, bo ten dzień nadejdzi na pewno...

oby jak najpóźniej, ale może być w Serie A jak w Grecji, na 21 ostatnich sezonów Olympiakos był 19 razy mistrzem, a 2 razy po 7 i 5 letniej dominacji serię przerywał Panathinaikos, w tym roku 7. mistrz z rzędu, czy też w Chorwacji (Dinamo Zagrzeb - 11. tytułow z rzędu, a w tym roku zatrzymała ich Rijeka)


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 19:55

Świetny filmik na fanpage'u Juventusu się pojawił.



Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:01

W innym klimacie, ale też świetny: #HAJP :koszulka:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 22:35

To jest niesamowite. Też miałem łzy w oczach podczas celebracji, do momentu, w którym Buffon uniósł puchar. Wtedy usta wygięły się w uśmiechu, ale nie takim zwykłym: ich kąciki niemal sięgnęły uszu. Wspaniałe uczucie.

Boże, ileż się zmieniło od tego czasu. A wciąż scudetto smakuje tak samo dobrze.


Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 23 maja 2017, 21:34

Buffon, Bonucci, Chiellini, Barza, Sztefan i Marchisio - oni zdobyli legendarne sześć mistrzostw pod rząd. Dużo się zmieniło od pierwszego z tych sześciu. Tylko sześciu chłopa w kadrze się ostało.

Naprawdę niewiele brakowało, a do tego grona należałby również Simone Padoin...

Szczerze? Wolałbym Padoina w obecnej kadrze niż Rincona.

2/3 planu wykonane. Teraz wszyscy chodźmy pisać w temacie o finale LM.


Zablokowany