Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 13:43

Biały Wilk pisze:I tak marzy mi się on [Mbappe - red.] w Realu, bo ten chłopak to czysty diament i zgadzam się z Marianem, że ten kto go kupi, zgarnie przyszłego zdobywcę ZP.
A nie zmarnuje się? Problemem Realu Zidane'a jest nietykalne trio BBR. Morata grzeje ławę nawet w obliczu bezzębnego w większości przypadków Benzemy. Jak Ty widzisz przyszły sezon w obliczu takiej hierarchii?


Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 13:50

CavAllano pisze:Jeśli odejdzie teraz to rekordu nie pobije, nie przesadzajmy ;).
Wcale, ale to wcale nie zdziwiłoby mnie, to jakby nawet odchodząc teraz pobił ten rekord. ;)
Vanquish pisze:A nie zmarnuje się? Problemem Realu Zidane'a jest nietykalne trio BBR. Morata grzeje ławę nawet w obliczu bezzębnego w większości przypadków Benzemy. Jak Ty widzisz przyszły sezon w obliczu takiej hierarchii?
Nie zmarnuje się i jeśli przyjdzie to swoją szansę otrzyma. Patrz na to z trochę szerszej perspektywy. Jeśli przyjdzie młodziak, za 100 baniek, uznawany przez naprawdę wielu obecnie za największy młody talent na świecie, to myślisz, że nie dostanie swoich szans? Dostatnie i to sporo. Ba, jestem przekonany, że bardzo szybko ta hierarchia się zmieni i to nie on będzie zmiennikiem Benzemy, a Benzema jego.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 13:58

Biały Wilk pisze:Ba, jestem przekonany, że bardzo szybko ta hierarchia się zmieni i to nie on będzie zmiennikiem Benzemy, a Benzema jego.
Powoli, powoli, jeszcze go nie kupiliście. :prochno: :ahsisi:


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 16:45

Patrząc na sezon 15/16 możemy w sumie oszacować ile teraz możemy wydać na transfery, wtedy Marotta potwierdzał nasze możliwości wydatków przez finał CL, w tym roku dochody z CL może będą troszkę większe..
Dane z Transfermarkt

BILANS TRANSFEROWY 15/16
Przyjęcia/wydania Transfery Kwota odstępnego
Wpływy 75 79,35 mln €
Wydatki 81 147,10 mln €
Łącznie -67,75 mln €

BILANS TRANSFEROWY 16/17
Przyjęcia/wydania Transfery Kwota odstępnego
Wpływy 74 173,37 mln €
Wydatki 79 191,80 mln €
Łącznie -18,43 mln €

Czyli moglibyśmy liczyć podobnie na ok 70mln bez potrzeby sprzedaży zawodników ale chociaż sprzedaż Leminy podniosła by budżet o 10-20mln

Starczyłoby na Sancheza+ktoś tańszy(Iniesta?), ale nie widzę za bardzo możliwości na Mbappe.

Nie wiem czy Wy ale ja jestem spokojny, kto by nie trafił to będzie to osoba pasująca do drużyny chociaż nie łatwo podnieść już jej jakość.


Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 16:50

CavAllano pisze:Powoli, powoli, jeszcze go nie kupiliście. :prochno: :ahsisi:
Dlatego napisałem na początku "nie zmarnuje się i jeśli przyjdzie to swoją szansę otrzyma". ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 16:55

Biały Wilk pisze:
CavAllano pisze:Powoli, powoli, jeszcze go nie kupiliście. :prochno: :ahsisi:
Dlatego napisałem na początku "nie zmarnuje się i jeśli przyjdzie to swoją szansę otrzyma". ;)
Wiem, tylko żartowałem. ;)

Przy tym budżecie pamiętajcie też o tym, że pod koniec zeszłego okienka byliśmy gotowi pozyskać Matuidiego za blisko 30 mln, a ostatecznie tych pieniędzy nie wydaliśmy.
Nie wierzę, że po takim sezonie sprzedamy kogoś ważnego. Przychody są coraz większe, mamy naprawdę sporo z praw TV. A odejście Bonucciego to już w ogóle jakaś abstrakcja. Chyba, że chciałby spróbować gry w inne lidze, choć on jest tak przesiąknięty "Juventinizmem", że nie powinniśmy mieć problemu z zatrzymaniem go w klubie. Już raz City oferowało mu ogromne pieniądze, a przyznał, że nie zrobiło to na nim wrażenia.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2017, 17:00 przez mrozzi, łącznie zmieniany 3 razy.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 16:57

pumex pisze:Cały czas sobie powtarzam: "tym razem zachowaj spokój, to tylko durne ploty".
Mam tak samo. Ciężki czas dla nas pesymistów :D
Biały Wilk pisze:Nie zmarnuje się i jeśli przyjdzie to swoją szansę otrzyma. Patrz na to z trochę szerszej perspektywy. Jeśli przyjdzie młodziak, za 100 baniek, uznawany przez naprawdę wielu obecnie za największy młody talent na świecie, to myślisz, że nie dostanie swoich szans? Dostatnie i to sporo.
No i co tam teraz słychać u Hamesa? :ahsisi:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 17:00

jackop pisze:No i co tam teraz słychać u Hamesa? :ahsisi:

James po przyjściu grał bardzo dużo, potem doznał kontuzji po której długo nie mógł dojść do formy, a jak forma wróciła to zaczął grać częściej. ;) Poza tym James jest piłkarzem grającym na pozycji, którą mamy bardzo mocno obsadzoną, a jakby Mbappe przyszedł to za rywala miałby tylko Benzemę.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 17:09

Mimo wszystko uważam, że Real to nie jest dobre miejsce do rozwoju w tak młodym wieku: <tutaj wypisuję mnóstwo nazwisk jako przykłady>. Mam nadzieję, że Mbappe odejdzie tam, gdzie wciąż będzie numerem 1 i otrzyma pełne zaufanie. Tak jak Neymar w Barcelonie.

Moratę sprzedajecie? Makiavel będzie musiał zmienić kibicowskie preferencje, chyba żeby znowu do Juventusu :smile:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 17:35

jackop pisze:Moratę sprzedajecie? [...], chyba żeby znowu do Juventusu :smile:
Jako zmiennik Higuaina czy Dybali? Bo Morata to na skrzydło się chyba nie nadaje.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 17:38

Jak to, nie czytasz postów Makiavela o gigantycznym rozwoju i galaktycznych postępach Moraty? Gość zrobiłby różnicę nawet na środku pomocy :prochno: W Mandzu na skrzydle też nikt nie wierzył :D A tak bardziej serio, to dla mnie mógłby przyjść, ale wyłącznie jako zmiennik dla Gonzalo. Za mała kreatywność, by odciążać Dybalę. Nie pogardziłbym za to np. Coutinho.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2017, 19:11 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 19:04

Może powtarzam, ale Juventus miał zacząć negocjacje ws. Costy, a sam piłkarz oficjalnie prosić o możliwość odejścia. Dziennikarze słusznie zauważyli, że liczne transfery pomiędzy klubami mogły wpłynąć na pozytywne relacje między klubami, co stawiałoby Juventus w roli faworyta ;) To jest ten okres, kiedy dowiadujemy się, że Szalonooki załatwił ciekawe nazwisko do pierwszego składu ;)


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 22:56

Żeby kupić trzeba sprzedać jak dla mnie Rincon,Benatia,Asamoah,Lichy, Lemina. Rincon i Benatia wg mnie nie sprawdzili się kompletnie, nie dają zbyt wiele drużynie, w ogóle nie rozumiem wykupienia Benatii w obecnej sytuacji, mam nadzieję,że tylko po to by go gdzieś opchnąć. Pomoc jest przepełniona dlatego też Lemina powinien odejść. Na środek obrony mamy włoską 4 i w perspektywie Caldara, do grania na 4 z tyłu zupełnie starczy.Komfort 5 ŚO za blisko 20 baniek gdzie w ofensywie nie ma zmiennika poza kontuzjowanym Pjacą i Allegri na prędce cudował z Leminą czy Sturaro jest wg mnie niedopuszczalny i trzeba tą kasę zainwestować inaczej.
Lichy i Asa z całą moją sympatą do obi ale ich czas w Juve minął, Szwajcar lata już ma i nie daje tyle ile dawał wcześniej. Ghańczyk gra bardzo nierówno czasem dobrze,ale potem walnie babola i nie ma co zbierać jak z Interem.Wg mnie jeżeli nikt(Alves,Khedira) nie będzie chciał odejść to ta 5 powinna zostać wytransferowana i pozyskać na ich miejsca lewego i prawego defensora, środkowego pomocnika i 2 skrzydłowych.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:20

Aulas poniekąd potwierdził transfer Tolisso do Juventusu, mówiąc, że został wezwany przez włoski klub, który niedługo zagra w finale Ligi Mistrzów.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:21

Vincitore pisze:Aulas poniekąd potwierdził transfer Tolisso do Juventusu, mówiąc, że został wezwany przez "włoski" klub, który niedługo zagra w finale Ligi Mistrzów.
Poniekąd? Nie wiem czy bardziej da się potwierdzić transfer. :prochno:

Zostajemy z Cuadrado czy idziemy po jakiegoś cracka?


Obrazek
Zablokowany