Sezon 2016/2017

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 19:41

BTW: Szykuje się imponująca walka o koronę króla strzelców! Mertens właśnie wyprzedził Higuaina ma 24 gole tyle co Icardi, przed nimi duet Dzeko i Bellotti.

No a ktoś pisał że ŻADEN napastnik Napoli nie strzeli więcej goli niż Higuain - a jednak!

@Bazyliszek Swoją drogą ty na tym forum uchodzisz za jednego z użytkowników piszących największe głupoty. Pamiętam kpienie innych z Ciebie wielokrotne. Tak więc trochę samokrytyki! :)

Nie, nie zamierzam Cię atakować - to bardziej Ty używasz epitetów - ja do Ciebie kulturalnie napisałem - to chyba ty zbyt bierzesz wszystko do siebie.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2017, 00:40 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 19:48

Mertens na tej pozycji to odkrycie Sarriego. Na koronie strzelców mi nie zależy, choć Higuainowi brakuje bardzo niewiele, by zostać najlepszym napastnikiem w historii w debiutanckim sezonie u nas (widziałem gdzieś statystyki). Niech chłopina trochę odpocznie, będziemy potrzebować jego bramek w LM.

Trzymam za Napoli w końcówce, bo nie dadzą w Europie takiej plamy jak Roma. A Roma i tak pewnie będzie się męczyła w kwalifikacjach. ;)


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 22:11

ForzaItanimulli3vujcm pisze: @Bazyliszek Swoją drogą ty na tym forum uchodzisz za jednego z użytkowników piszących największe głupoty. Pamiętam kpienie innych z Ciebie wielokrotne. Tak więc trochę samokrytyki! :)
Nie będę sie wdawał z tobą w głębsze dyskusje kolego, ale mam obecnie 22 lata, jakieś tam głupoty się pisało kiedyś, ale to bylo w latach 2012, 2013 i nie wszystko co pisałem było też na poważnie, ale to co ja pisałem a to co ty obecnie piszesz na tym forum to niebo a ziemia, ponadto od 2015 przestałem się regularnie udzielać aż do kwietnia 2017, człowiek troszke wydoroślal przez ten czas i obecnie razi mnie to jakie totalne bzdury piszesz w dosłownie każdym wpisie jaki zamieszczasz i na pewno nigdy nie uchodziłem za takiego czołowego dekla forum jakim jesteś obecnie ty, no offence bo nic do Ciebie nie mam, nie znam Cie osobiście, po prostu twoje wpisy przyprawiają mnie o krwawienie oczu.



dzięki allesandro1977, pewnie skorzystam bo widze kolega zaczyna mnie atakować, a nie chce ulec dalszej prowokacji :P


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 19:59

CavAllano pisze:Mertens na tej pozycji to odkrycie Sarriego.
I to - warto to podkreślić - odkryciem z konieczności. Gdyby nie kontuzja Milika grałby pewnie na lewym skrzydle. Na flance tyle by nie strzelił.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 21:36

Byłem jednak naiwny pisząc o szansach Milanu w meczu z Romą. :smile: Wygląda to tak jak ostatni pojedynek Gorszej Części Mediolanu z Napoli. Milan właściwie nie istnieje (choć 2 razy ładnie w bramce zachował się Szczęsny), Roma spokojnie mogłaby prowadzić wyżej.

Może taka końcówka jak w derbach miasta mody? :lol:


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 22:36

Ale mam ubaw z tego jak Florencja trolluje Mediolan. :bravo:
Wszystko miało isć zgodnie z planem, Milan i Inter rzucają na szalę reputację, gubią punkty gdzie się da a Viola na ostatniej prostej wskakuje na szóste miejsce i do jakże gardzonej LE. A tu zonk, Fioletowi również nie wygrywają. :prochno:


calma calma
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 18:26

Lazio wychodzi okrojonym składem na Violę. Szykują się na środę.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 21:31

Całkiem ciekawy mecz w Bergamo, brakuje tylko bramek.

Milaniści, przy graczach Atalanty, momentami wyglądają, jak amatorzy.

Spinazzola dość bezpłciowy. Nie podejmuje ryzyka, zero dryblingu, często oddaje piłkę. Pytanie do bardziej zorientowanych. Bliżej mu do lewego obrońcy czy skrzydłowego?

PS. Gol. :)


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 21:44

Ponoć Lukaku wypada na pewno z meczu z Juve. Bardzo prawdopodobna też przerwa Parolo, który ma jakiś problem ze ścięgnem.


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 21:57

Oglądam Atalanta - Milan i obie drużyny dzieli co najmniej klasa. Milan ma problemy z wyjściem z własnej połowy, a Atalanta co raz próbuje podwyższyć prowadzenie.

Szkoda, że pewnie Atalanta w wakacje wyprzeda połowę składu, bo ogląda się ich całkiem fajnie i może powalczyliby o przyzwoity rezultat w LE. A Milan to dno i 3 metry mułu...ale do dna interu jeszcze troche im brakuje :whistle:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 23:24

Ostatecznie Milan wyszarpał remis.

Mam takie pytanie, może ktoś ogarnia temat.
Śledziłem sobie mecz na sts.pl w zakładach na żywo. Kurs na remis był 5.75. Gdy Milan wyrównał, tj. pojawiła się informacja o golu, nadal można było obstawiać remis po kursie 5.75, dopiero po jakichś 20 sekundach okienko zrobiło się czarne i po chwili kursy przeliczono. Gdybym zdążył obstawić między golem a przeliczeniem kursów to by mi wypłacili kasę czy zaczęliby kręcić?
I jeszcze jedno w sumie, w pewnym momencie, gdy wpisałem w okienko kwotę 10000 (kurs chyba 1.16) to ewentualna wygrana była jakieś 9800. Jaki to ma sens? :lol:


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 23:32

Vanquish pisze:Ostatecznie Milan wyszarpał remis.

Mam takie pytanie, może ktoś ogarnia temat.
Śledziłem sobie mecz na sts.pl w zakładach na żywo. Kurs na remis był 5.75. Gdy Milan wyrównał, tj. pojawiła się informacja o golu, nadal można było obstawiać remis po kursie 5.75, dopiero po jakichś 20 sekundach okienko zrobiło się czarne i po chwili kursy przeliczono. Gdybym zdążył obstawić między golem a przeliczeniem kursów to by mi wypłacili kasę czy zaczęliby kręcić?
I jeszcze jedno w sumie, w pewnym momencie, gdy wpisałem w okienko kwotę 10000 (kurs chyba 1.16) to ewentualna wygrana była jakieś 9800. Jaki to ma sens? :lol:
Ad. 2
Taki, że mógłbyś obstawic kilka meczow, w tym ten za 1,16. Wtedy podatek bylby inny i dzieki dodaniu tego keczu do kuponu, nie bylbys stratny.


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 00:32

Vanquish pisze:Ostatecznie Milan wyszarpał remis.

Mam takie pytanie, może ktoś ogarnia temat.
Śledziłem sobie mecz na sts.pl w zakładach na żywo. Kurs na remis był 5.75. Gdy Milan wyrównał, tj. pojawiła się informacja o golu, nadal można było obstawiać remis po kursie 5.75, dopiero po jakichś 20 sekundach okienko zrobiło się czarne i po chwili kursy przeliczono. Gdybym zdążył obstawić między golem a przeliczeniem kursów to by mi wypłacili kasę czy zaczęliby kręcić?
I jeszcze jedno w sumie, w pewnym momencie, gdy wpisałem w okienko kwotę 10000 (kurs chyba 1.16) to ewentualna wygrana była jakieś 9800. Jaki to ma sens? :lol:
Miałem 2 takie przypadki i 2 różne rozwiązania ze strony STS-u. Raz zaliczyli mi wygrany zakład postawiony po roztrzygnięciu i pieniędzy już mi nie odebrali. Za drugim razem, jak stawiałem na roztrzygnięcie to po czasie dodali tak jakby po czasie, że chodziło o handicap. Gdy napisałem im na czacie, że to troche nie uczciwe to odpisali mi, że jakaś tam rada do spraw czegoś roztrzygnęła tą sprawę na moją korzyść, ale nie oddali mi hajsu, a kazali wysłać reklamacje listownie z przedstawieniem sytuacji, podaniem punktów w regulaminie etc.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 13:43

Lirola asystuje przy drugiej bramce dla Sassuolo. Inter super końcówka sezonu :prochno:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 13:49

PlanetJuve pisze:Lirola asystuje przy drugiej bramce dla Sassuolo. Inter super końcówka sezonu :prochno:
Lubię czarny humor ale Ty zrzucasz gościa z wózka inwalidzkiego i jeszcze go kopiesz. :eusa:

Inter to już nie frajerzy roku a dziesięciolecia co najmniej. Każda szanująca się drużyna, czy to w Hiszpanii, Anglii, Niemczech walczy o awans do europejskich rozgrywek. Tymczasem taki Inter robi wszystko żeby w Europie nie grać w ogóle. Co to za mentalność?


Zablokowany