LM 16/17 (1/4): JUVENTUS 3-0 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 14:54

Wczoraj nasi piłkarze przebiegli prawie o 10 km, DZIE SIĘĆ ! więcej od Barcelony. Na tym poziomie to przepaść.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 15:09

Wiecie co? Owszem, Dybala strzelił 2 nawet ładne bramki. Niby błędy naszych, ale nie będe mu ujmował. Poza tymi dwoma bramkami to moim zdaniem nie zagrał w tym meczu jakiejś rewelacji. Leo mimo 0 dorobku był lepszy. I jakby odjąć te bramki Dybali to wypadłby słabiutko.
Naprawdę czytając tą gównoburzę na forum Barcy za każdym razem przecieram oczy ze zdumienia.

Logika - Gdyby nie to że Dybala strzelił dwie to Messi zagrał lepiej.
Gdyby nie to że przegrali 3:0 to byli lepsi.
Gdyby nie Buffon to by było 2:0 dla Barcy etc.

Straszne. Pawełek strzela dwie magiczne bramki,a ten mu odejmuje i mówi ze słaby mecz. o.O


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 15:09

Cabrini_idol pisze:Wczoraj nasi piłkarze przebiegli prawie o 10 km, DZIE SIĘĆ ! więcej od Barcelony. Na tym poziomie to przepaść.
Dodam, ze Barcelona przebiegla o 5,5 km mniej niz w Paryzu.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 15:11

Wiem, że Pjanic miał w pierwszej połowie coś 6 km, drugi był Dybala. Ma ktoś pełne staty przebiegniętych kilometrów ?

Pogba moim zdaniem ma to gdzieś. Odszedł ma hajs, ma lans i się bawi. Nie interesuje mnie kompletnie odkąd odszedł, choć PL oglądam i widzę co gra.

Gagliardini i skandal bo był na meczu :D


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 15:40

Cabrini_idol pisze:Wczoraj nasi piłkarze przebiegli prawie o 10 km, DZIE SIĘĆ ! więcej od Barcelony. Na tym poziomie to przepaść.
Ale za to już w pierwszej połowie mieli o 200 podań mniej! :prochno:


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 15:41

Adrian27th pisze:
Wiecie co? Owszem, Dybala strzelił 2 nawet ładne bramki. Niby błędy naszych, ale nie będe mu ujmował. Poza tymi dwoma bramkami to moim zdaniem nie zagrał w tym meczu jakiejś rewelacji. Leo mimo 0 dorobku był lepszy. I jakby odjąć te bramki Dybali to wypadłby słabiutko.
Naprawdę czytając tą gównoburzę na forum Barcy za każdym razem przecieram oczy ze zdumienia.

Logika - Gdyby nie to że Dybala strzelił dwie to Messi zagrał lepiej.
Gdyby nie to że przegrali 3:0 to byli lepsi.
Gdyby nie Buffon to by było 2:0 dla Barcy etc.

Straszne. Pawełek strzela dwie magiczne bramki,a ten mu odejmuje i mówi ze słaby mecz. o.O
No przecież zawsze tak jest. Jak dwa lata temu dochodziliśmy do finału to głosy były te same. Rozwalenie Dortmundu nie było żadnym wyczynem bo byli w kryzysie, Monaco było słabe, a z Realem wygraliśmy nie dlatego, że my byliśmy dobrzy, ale dlatego, że Real nie pokazał niczego nadzwyczajnego. Zawsze jest ta sama śpiewka. Tylko hiszpański duet zawsze wygrywa bo jest najlepszy. Jeśli przegrywa to nie dlatego, że przeciwnik był lepszy, tylko dlatego, że oni mieli pecha, są w kryzysie itd... :ok:
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2017, 15:42 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 15:42

Siewier pisze:
Cabrini_idol pisze:Wczoraj nasi piłkarze przebiegli prawie o 10 km, DZIE SIĘĆ ! więcej od Barcelony. Na tym poziomie to przepaść.
Ale za to już w pierwszej połowie mieli o 200 podań mniej! :prochno:
Owszem :lol: Tylko Barca tak naprawdę poza posiadaniem piłki i podaniami po obwodzie nie miała nawet większej liczby strzałów czy sytuacji :C


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 16:18

szymken pisze: Gagliardini i skandal bo był na meczu :D
Nie tylko on, bo był z byłymi kolegami z Atalanty. Był też Conti (niby jawny kibic Juve) i Caldara wraz ze Spinazzolą- tu raczej nie trzeba nic pisać.
Takie przytyki nie na miejscu.
Świetny wieczór w Turynie! Szacunek na całym świecie (w Europie na pewno).
Teraz tylko rezerwy na Pescare i dowieźć to do końca. Juve nie straciło bramki po wyjściu z grupy.
Czytałem ciekawy komentarz kibica barcelony, który twierdzi że jak wróci Busquets i będzie dobry SĘDZIA to dadzą rade. Autentycznie. :prochno:
Do czego to doszło, że kibice tej drużyny naprawdę liczą na pomoc arbitra.

PS: Mam!
Cytat:

MaxVilla | 11.04.2017 23:59
3:0 to wcale nie jest jakaś duża zaliczka. Na Camp Nou z Busquetsem i innym arbiterem jesteśmy w stanie dokonać kolejnego cudu. Na pewno będzie inne zaangażowanie i nastawienie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 16:49

PlanetJuve pisze:MaxVilla | 11.04.2017 23:59
3:0 to wcale nie jest jakaś duża zaliczka. Na Camp Nou z Busquetsem i innym arbiterem jesteśmy w stanie dokonać kolejnego cudu. Na pewno będzie inne zaangażowanie i nastawienie.
Takich ananasow i hipokrytow jest wielu. Inne zaangazowanie i nastawienie mialy juz byc po Maladze, bo przeciez nie majac juz szans na ligowy tytul rzucili wszystkie sily na LM. :ahsisi: O ile pierwszy mecz w Paryzu mozna bylo nazwac wypadkiem przy pracy, bo Katalonczycy pewnie zlekcewazyli wowczas PSG, tak w Turynie o przypadku nie moze juz byc mowy. Mieli wyciagnac wnioski, a i tak dostali lanie.

Najwyrazniej trzeba im bedzie dac kolejna lekcje pokory.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 16:58

Na JP jestem codziennie, ale dawno się nie udzielałam. Stwierdziłem, że po takim meczu należy coś skrobnąć :D

Że tak powiem, questo spettacolo :shock: Juventus wczoraj otarł się niemalże o perfekcję. Na pochwały większe bądź mniejsze zasługuje cały zespół z trenerem na czele. Allegri po raz kolejny udowadnia, że pojęcie taktyki nie jest mu obce. Enrique nie miał zielonego pojęcia jak zareagować na tak przygotowany Juventus. Barcelona była bezradna. Ileż ja czekałem na taki mecz! :hellyes: Teraz pozostaje odpocząć z Pescarą (1:0 :dance: ) i jechać na Camp Nou jak po swoje. Max nie ma prawa popełnić takiego błędu jak Emery. Po prostu nie może, nie chcę wierzyć, że roztrwonimy taką przewagę :pray:

PS: Wiecie może skąd pobiorę, albo gdzie obejrzę mecz (ewentualnie chociaż skrót) z C+ oraz studio pomeczowe? W pubie taki szum i darcie pyska, że nic nie było słychać :D


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 16:59

Zgadzam się. Pogba transferem przypieczętował swój status celebryty, ustawił się do końca życia, ma hajsy i może imprezować do woli więc raczej ciężko mu nie jest i my też nie mamy kogo żałować.

Bardzo dobry mecz. Teraz tylko nie można tego zepsuć. Nie wierzę, że damy ciała, nie chcę wierzyć. Gdybyśmy dali awansować Barcelonie to my bylibyśmy największymi frajerami roku a nie PSG a, że jest w tej drużynie kilku charakternych gości to po prostu nie wierzę, że odpuszczą rewanż.

Wygrajmy to LM. Dla Gigiego. Żeby wreszcie znowu zaczęli nas szanować w całej Europie. Żeby kibice Interu się posrali z żalu bo teraz jedyne co im zostało żeby się pocieszać oprócz rzekomych milonów na transfery (się okaże) to to, że oni zdobyli potrójną koronę a Juve nie.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 17:19

Kolejna porcja memów po meczu



Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 17:39

W tematach meczowych udzielam się rzadko, raczej tylko po ważnych spotkaniach i to wczorajsze na pewno jest jednym z nich. Jest to jeden z najlepszych meczów w wykonaniu Juventusu jakie pamiętam, czułem się po spotkaniu po prostu cudownie, co w połączeniu z kulturalnym piwkiem dało niesamowicie klimatyczny wieczór.

Dybala wczoraj przypomniał w genialny sposób o sobie, cena za niego rośnie, a my mamy na pewno diament (choć czasem niepokorny). Defensywa to po prostu monolit, są świetni, a Kielon jak to on spiął się na ten mecz i okrasił występ bramką. Gigi to niech lepiej podpisuje kontrakt do 2025, każdego da się zastąpić, ale Superman jest i będzie tylko jeden.

Nie wierzę, że Juventus straci taką zaliczkę. Na Camp Nou pełna koncentracja, szukanie bramki/bramek i lecimy po puchar! #ITSTIME

FORZA JUVE!


Miczał

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2007
Posty: 38
Rejestracja: 11 lipca 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 18:19

Nie wierzę, że Juventus straci taką zaliczkę. Na Camp Nou pełna koncentracja, szukanie bramki/bramek i lecimy po puchar! #ITSTIME
@Tassano Też na forum wypowiedziałem się ostatni raz kilka lat temu chyba, ale jestem spokojny o rewanż. Camp Nou naładowane kibicami jest straszne i PSG się tego przestraszyło, ale my od kilku lat mamy piekło w Neapolu i nie sądzę, żeby było gorzej jeżeli chodzi o atmosferę. Nie wierzę, że Juve zamknie się na swojej połowie. Widzieliśmy jak piekielnie dobrze działał pressing. Boję się tylko Busketsa - on gra zdecydowanie inteligentniej od reszty defensywy i przewiduje zagrożenia. Jestem prawie pewien, że nie doszłoby do sytuacji, która sprokurowała drugą bramkę, gdyby Serhio był w składzie. Może nie mieć formy życia, ale z nim w środku Barca jest o klasę lepsza, no i oczywiście nie ma wtedy Mathieu w obronie.

Będzie dobrze.

Forza Juve!

Pozdr.


Miczał

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2007
Posty: 38
Rejestracja: 11 lipca 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 18:28

mazi12 pisze: PS: Wiecie może skąd pobiorę, albo gdzie obejrzę mecz (ewentualnie chociaż skrót) z C+ oraz studio pomeczowe? W pubie taki szum i darcie pyska, że nic nie było słychać :D
@mazi12

Nie wiem czy PW działają. Napiszę też tu:

Polecam Reddit i wchodzenie w dział (subredit)
https://www.reddit.com/r/footballhighlights/ - świetne źródło skrótów, analiz itp.

A co do meczu wczorajszego:
https://www.reddit.com/r/footballhighli ... ns_league/


Zablokowany