LM 16/17 (1/4): JUVENTUS 3-0 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:46

Nono... Defensywa zaryglowana, Bonucci i Chiellini jak ściana, ofensywa poukładana. Dybala, wiadomo, perełka, ale oprócz niego kapitalna praca Higuaina w pierwszej połowie, znakomity Cuadrado - dynamiczne rajdy kończone nie wrzutką na pałę, tylko wycofką na przedpole z podniesioną głową. O to chodzi. No i Buffon, którego interwencja dorównała kapitalnemu podaniu Messiego przez 15 metrów z kanałem.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:47

Utopili marzannę . Praktycznie bezbłędny mecz. BIEGANIE , BIEGANIE. Za to kochamy ich.


To taki mecz na miarę tego z Realem w 2003r. Zobaczycie za 5-6 lat :prochno:

Chiellini MOTM w 2 połowie tak jak mówiłem.


ps ALves zagrał <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Po to chyba go sprowadziliśmy z Barcy na ten właśnie dwumecz, albo w sumie na LM.
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2017, 22:48 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:47

Żyję? Moment.. chyba żyję.

Boże Święty, jakie to były emocje. Juventusie, po prostu dziękuję. 11 kwietnia 2017 - ta data będzie pamiętana przez pokolenia.

Jeszcze kilka słów na gorąco: generalnie potwierdziło się to co miało się potwierdzić. Chiellini przy najtrudniejszym rywalu staje się najlepszym obrońcą świata, Higuain podczas meczów Ligi Mistrzów staje się zwykłym przeciętniakiem, którzy czasem coś powalczy, czasem przetrzyma piłkę, ale gole w niej strzela raz na ruski rok. Obrona Barcy jak szwajcarski ser.

Świetny mecz Alexa Sandro, bardzo dobry Daniego Alvesa, Dybala to wiadomo, pochwalić koniecznie trzeba Cuadrado. Natomiast strasznie denerwuje mnie fakt, że w takich meczach po nieco ponad godzinie gry musimy ratować się takimi ogórami jak Lemina czy Rincon. Marotta, serio? Więcej tak spieprzonych mercati proszę nie.

FJ! :juve:


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:47

Byle teraz nie dać się wydymać jak PSG. Dzisiejszy mecz cudowny. Szacun :ok:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:47

Gigantyczny sukces! Dożywotnie dzięki Max, Pawełek i reszta, za dzisiejszy wieczór. Widzieliśmy wszyscy dwumecz Barcy i Psg, ale chyba nie ma opcji, żeby Katalończykom drugi raz z rzędu, wyszła taka sztuka. Nie dopuścimy do tego! Forza Juve!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:48

Jest dobrze ale musimy tez swietnie zagrac na Camp no!
Dobrze ze mozemy rotowac zespol w week endzie i dac kilku pilkarzom okazja zeby odpoczac.
Nie wiem jak wy ale mam watpliwosc do dwoch pierwszych zmian zwlaszcza Lemina ktore nie gral ostatnio. ale dobrze ze nie stracilismy gola po nich.


vero1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 92
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:48

Mityczna wiosna nareszcie nadeszła!!! Dybala, Chiellini, Buffon, Cuadrado, Sandro, Mandzur - każdy zrobił to co potrafi najlepiej i dał z siebie maxa. Udanego świetowania Panie i Panowie!


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:48

Obrazek

Dziękuje piłkarzom za ten mecz. Nie spodziewałem się takiego wyniku przed meczem.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:50

Moim zdaniem, sędziowanie Marciniaka to tragedia. O co mu chodziło z żółtymi kartkami dla Khediry i Mandzukicia? Nie wiadomo. Spalonego przy golu Cuadrado nie było. Dziwne gwizdanie momentami przy stałych fragmentach (Khedira łapany za koszulke, odgwizdany faul dla Barcelony). Takich sytuacji było dużo. Do tego jeszcze dochodzi ręka Chielliniego w polu karnym - aczkolwiek tutaj pewien nie jestem, bo jeśli futbolówka najpierw trafiła w głowe Giorgio, to decyzja słuszna. Niemniej, sędziowanie Marciniaka na duży minus.

Dybala świetny mecz, tak samo jak Mandzukić. Bardzo dobra postawa Pjanicia, Sandro, Chielliniego. W zasadzie to wszystkich mozna pochwalić, z małymi wyjątkami. Troszkę mnie zawiodł Khedira, ktory mimo faktu, ze zle nie gral, tak stac go na więcej.

Teraz nie dać ciała w rewanżu a będzie dobrze ;).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:50

Piekny mecz. Rewanż będzie ciekawy, bo Barca będzie wierzyć w powtórkę z rozrywki, a Juve z tego samego powodu będzie dobrze przygotowane na podobną ewentualność. Wojna!


Sono un Ultras Bianconero :juve:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:50

Kartka dla Mandzu za uderzenie łokciem Roberto. Chłopak tak się poskładał, że wyszło mu idealne wejście od tyłu w nogi Chorwata :prochno:

Sami z żółtkiem za rzekome symulowanie. Tutaj Marciniak był konsekwentny, bo w 2 sytuacjach puścił podobne zagranie gdzie faulowanym mógł być Neymar.
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2017, 22:52 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:50

Świetny mecz Juventusu, szkoda ukradzionej bramki na 4-0. Obawiałem się Polaka i słusznie, szczęśliwie nie dał rady pomóc Barcelonie w strzeleniu choćby jednej bramki.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:50

Niesamowity mecz Juventusu, zagraliśmy perfekcyjnie i nie daliśmy szans Barcelonie. Wspaniały wieczór, dawno nie byłem tak dumny z naszej drużyny.

Forza Juve!!!


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:51

Ja pierdziu co tu się działo. Liczyłem na 2-0 a tu takie coś. No dzięki Ci Juve!

Fino alla fine!


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 22:51

jakku1 pisze:Do tego jeszcze dochodzi ręka Chielliniego w polu karnym - aczkolwiek tutaj pewien nie jestem, bo jeśli futbolówka najpierw trafiła w głowe Giorgio, to decyzja słuszna. Niemniej, sędziowanie Marciniaka na duży minus.
W powtórkach było widać, że piłka uderzyła w klatkę piersiową i w następstwie tego uderzyła go w rękę.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
Zablokowany