LM 16/17 (1/4): JUVENTUS 3-0 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2017, 21:08

Jeśli mityczna wiosna ma nadejść...to to jest chyba najlepszy moment. Ciągłe granie na pół gwizdka i oszczędzanie sił mogłoby w końcu zaowocować całomeczowym zapieprzaniem. Miło byłoby zobaczyć w tym sezonie Juventus któremu zależy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2017, 21:12

Nie jestem sobie w stanie wyobrazić truchtającego Juventusu grającego na pół gwizdka w najważniejszym jak do tej pory spotkaniu sezonu. Gra z Barceloną będzie wystarczającym bodźcem by zapieprzać.

Swoją drogą z Rafinhą jest gorzej niż oczekiwano - będzie musiał przejść jutro zabieg, więc ma znikome szanse na występ w rewanżu.


xavi79

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2015
Posty: 9
Rejestracja: 03 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2017, 21:48

CavAllano pisze: Jeśli awansujemy, a głęboko wierzę, że tak, to są raczej małe szanse na grę z Bayernem w 1/2. Taka para w półfinale zabiłaby oglądalność finału i włodarze UEFY o tym wiedzą. .
hmm, myślisz że aż tak tam "żonglują ciepłymi kulkami " :roll:
Może masz rację, ale to czemu Bayern trafił na Real już na tym etapie ?
Ja mimo wszystko nie wierze w temperaturę kulek ...
Hegemonów nam nie brakuje w tej fazie, trafiają na siebie matematycznie jak cyferki w kodzie
Lubię Was czytać , naprawdę :)
Według mnie jedno z najbardziej merytorycznych for piłkarskich w PL jakie mam okazje czytać i szczerze Wam powiem że z tej perspektywy człowiek więcej się może dowiedzieć na temat ulubionej ekipy niż z macierzystego miejsca :ok:

a Mecz się zbliża .... :shock:


borysfcb

Katalończyk
Katalończyk
Rejestracja: 03 czerwca 2015
Posty: 70
Rejestracja: 03 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2017, 22:04

CavAllano pisze: Na pewno musimy uważać na ich cyrkowe popisy, bo tych pewnie nie zabraknie, zwłaszcza w razie niekorzystnego dla nich wyniku. Prym wiodą tu Neymar i oczywiście gryzoń - Chiellini niech nie stara się na nim rewanżować, musi być ostrożny. Coś mi jednak podpowiada, że po tej farsie w drugim meczu z PSG sędziowie będą bardziej ostrożni, samo zawieszenie arbitra też zapewne zostało "wymuszone" opinią publiczną, bo kibice niezwiązani z Barceloną byli w sporej mierze oburzeni prowadzeniem tamtego meczu.
Dalej powtarzacie te brednie madryckiego szmatławca o zawieszeniu Aytekina? Nic takiego nie miało miejsca.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2017, 22:11

A skąd Ty masz źródła mówiące o tym, że nie został zawieszony ? Oczywiście sygnał centrali piłkarski jest dyplomatyczny - nie zawiesimy sędziego bo nie mamy za co ale gdyby wprost to ogłosili to byłaby burza. Zobaczymy kiedy ten sędzie poprowadzi kolejny mecz w europejskich pucharach - jestem przekonany i zapewniam cię, że nie prędko. Nie wiemy wszystkiego i się nie dowiemy ale myślę, że tym razem sędziowie będą nieco ostrożniejsi bo w rewanżu pomiędzy Barcą a PSG to było przestępstwo.


Obrazek
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2017, 22:14

Cieszą gole Pipity. Przełamanie przyszło w odpowiednim momencie. Ma chyba wszystkim cos do udowodnienia. Moze do psychologa?? Musi wyleczyc sie z tej "niemocy" strzeleckiej w waznych meczach. Co do samego meczu, jak ktos wyzej napisal, motywacji nie zabraknie...oby sil takze starczylo...marzy mi sie 1:0 i 1:1...bedzie cholernie ciezko ale jesli nie teraz to kiedy...?


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
borysfcb

Katalończyk
Katalończyk
Rejestracja: 03 czerwca 2015
Posty: 70
Rejestracja: 03 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2017, 22:19

alessandro1977 pisze:A skąd Ty masz źródła mówiące o tym, że nie został zawieszony ? Oczywiście sygnał centrali piłkarski jest dyplomatyczny - nie zawiesimy sędziego bo nie mamy za co ale gdyby wprost to ogłosili to byłaby burza. Zobaczymy kiedy ten sędzie poprowadzi kolejny mecz w europejskich pucharach - jestem przekonany i zapewniam cię, że nie prędko. Nie wiemy wszystkiego i się nie dowiemy ale myślę, że tym razem sędziowie będą nieco ostrożniejsi bo w rewanżu pomiędzy Barcą a PSG to było przestępstwo.
'
Haha, to tak jak z udowadnianiem, że Bóg nie istnieje. Prawda jest taka, że nie został zawieszony tak jak podawała marca. Tyle wiemy i tego się trzeba trzymać

A za potwierdzenie niech służą słowa Ceferina, który powiedział, że nie mają zamiaru go zawieszać


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2017, 22:30

xavi79 pisze:hmm, myślisz że aż tak tam "żonglują ciepłymi kulkami " :roll:
Może masz rację, ale to czemu Bayern trafił na Real już na tym etapie ?
Dla mnie to nie jest przypadek, że będące najbardziej medialne na świecie Real i Barcelona nie trafiają na siebie na tym etapie. Barcelona też trafiła na Juventus, więc po prostu tym razem nie rozstawili faworytów (te 2 pary mocno odstają od pozostałych). Jednak każdy z zestawu Juventus, Barcelona, Bayern, Real byłby już zdecydowanym faworytem w potyczkach z BVB czy Monaco (nawet jeśli założymy, że piłkarze z Księstwa grają nadspodziewanie dobrze, a Niemcy są groźni) - może miało być tym razem "ciekawiej", nie wiem. Abstrahując od tego myślę, że zarezerwowali sobie hit na finał, a przy tak niewielu kulkach to już w ogóle buła z masłem, by to zorganizować. Nie ma się co oszukiwać - finał Monaco/BVB - Juventus/Barcelona/Bayern/Real przyciągnąłby przed TV mniej Januszy (choćby z Azji) niż pojedynek piłkarskich potęg. A kasa liczy się dla UEFY najbardziej.

Jeśli tego typa za ten mecz nie zawiesili to zwracam honor - kierowałem się tym, co pisali w necie i widocznie byłem niedoinformowany. :ok: Tak czy inaczej liczę na dobre sędziowanie, a piłkarzy po obu stronach prosiłbym o zachowanie rozsądku i grę bez prowokacji. Na poziomie hitu godnego finału, którym niewątpliwie jest ten dwumecz.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2017, 23:14

"- Nie będziemy zawieszać sędziego - oświadczył Ceferin podczas kongresu UEFA w portugalskim Estoril. - Jeśli coś idzie źle, to o tym dyskutujemy. Ale nie ma tematu zawieszenia sędziego. To byłoby tak, jak odsunięcie od gry zawodnika za niewykorzystanie rzutu karnego. Taki piłkarz usiądzie na ławce rezerwowych dopiero, jak zmarnuje wiele jedenastek - obrazowo wyjaśnił szef UEFA, cytowany przez francuski dziennik "L'Equipe""

Natomiast co do spotkania to oczywiście wszystko może się zdarzyć i już w pierwszym meczu jedna z drużyn może dostać oklep. Ja jednak obstawiam, że dwumecz będzie na styku do ostatniego gwizdka na CN. W ostatnim meczu z Sevilla widziałem duże zaangażowanie i bardzo dużo ruchu w każdej formacji. Oczywiście Juventus lepiej sobie radzi w defensywie niż będący pod formą Andaluzyjczycy, ale ten mecz pozytywnie mnie nastroił. To będzie ciekawe spotkanie. Obawiam się jednak, że gra 3ką w obronie może być samobójstwem przeciwko Juventusowi. No i martwi brak Busquetsa, który jest absolutnie kluczowym zawodnikiem. Zobaczymy jak to będzie. Bramkowy remis w pierwszym spotkaniu biorę w ciemno. Jednobramkowa porażka przy strzelonych dwóch golach też tragedią nie będzie, chociaż nie wiem czy padnie aż tyle goli.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2017, 23:24

Spodziewam się asekuracyjnej gry. Asekuracyjnej gry Juve jak i Barcelony. Barca będzie czujna i będzie chciała wywieść korzystny dla siebie wynik, ale czy będzie chciała za wszelką cenę wygrać już w pierwszym meczu? Chociaż to szalone to mam przeczucie, że Enrique będzie chciał rozstrzygnąć mecz w Hiszpanii, a w Turynie zagrać, asekuracyjnie to złe słowo w kontekście Katalończyków, ale z odpowiednią koncentracją. Zastanawiam się czy z psychologicznego punktu widzenia nie najlepszy byłby wynik 1:1, korzystny dla Messiego i spółki, ale zgubny. Nie ukrywam, że liczę na to że zgubi ich zbyt wielka pewność siebie.

Ciężko mi jednak obstawiać jak zagra Juve. :think: Byle zawodnicy się nie obsrali jak w pierwszym meczu w Turynie z Bayernem. Mimo, że to nie ta Barcelona to nadal trzeba zrobić to coś, czegoś więcej żeby ich wyeliminować, jesteśmy w stanie to zrobić. Czekam, już nie komentuje, nie myślę, bo duży mętlik w głowie i już towarzyszą temu spotkaniu wielkie emocje.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2017, 03:38

1:1 w piwrwszym meczu to jest pod kazdym wzgledem fatalny wynik.


La fidanzata d'Italia
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2017, 05:17

ozob pisze:1:1 w piwrwszym meczu to jest pod kazdym wzgledem fatalny wynik.
...chyba, że podtrzymają passę zwycięstw na wyjeździe w LM?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2017, 08:04

W temacie sędziego, się powtórzę, mam nadzieję, że piłkarze Barcelony staną na wysokości zadania. Głęboko wierzę w to, że zawodnikom jak Neymar czy Suarez kiedyś wreszcie będzie zwyczajnie wstyd za to, co robią na boisku i powstrzymają swoje aktorskie zapędy. To tu jest, panie i panowie, główne źródło problemu. Sędzia, choćby prowadził mecz perfekcyjnie, może zwyczajnie dać się nabrać.


Forza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2015
Posty: 37
Rejestracja: 24 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2017, 08:24

piszecie o podgrzewnych kulkach itp... Pewniejsze moim zdaniem jest to , ze UEFA nie pozwoli zrobic z LM w polfinalach La Ligi i 3 ekip z Hiszpani.. Zakladam ,ze Atletico bedzie w 1/2 finalu..z calym szacunkiem do Leicester , ale za wysoki prog(przed ich rewanzem z Sevilla stawialem na awans Leicester, ale Atleti nie przejda moim zdaniem) ... Wiec ktos z dwojka Real i Barca odpada lub obydwoje co wydaje mi sie bardzo prawdopodobne. Stawiam na awans Atleti , BVB, Juve i Bayern.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2017, 09:22

joy pisze: Obawiam się jednak, że gra 3ką w obronie może być samobójstwem przeciwko Juventusowi. No i martwi brak Busquetsa, który jest absolutnie kluczowym zawodnikiem. .
A myślisz że zagrają 3 obrońcami? To troszkę głupota wiedząc w jaki sposób boczni obrońcy Juve wchodzą w pole karne - szczególnie Sandro.
Podczas gdy boczny obrońca kryje Mandzu, ten robi wszystko by przyjąć i oddać rozpędzonemu Alexowi, który to z piłką jest naprawdę efektywny.

Jak to jest z tym Busquetsem. Naprawde jest tak kluczowy? Mało Barcy ogladałem, a jak oglądałem to raczej skupiałem się na MSN i Umtitim.
Kto zagra w jego miejsce?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany