Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2017, 22:22

Co do "pomagania" to dziś Torino ma kilka prezentów, sedzia spokojnie mógł pokazać jedenastke po faulu na Abate i Bonaventurze i czerwoną za wejście Obiego od tyłu w nogi Abate...
Ciekawy meczyk.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 18:14

Milan potwierdził wypożyczenie Deulofeu. Bardzo ciekawy gracz, będę mu się uważnie przyglądał, bo jak dla mnie chłopak ma wielki potencjał. Jestem zwolennikiem jego talentu. Zobaczymy czy poradzi sobie w Serie A.

http://www.acmilan.com.pl/news/19142/of ... _w_milanie


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 01 lutego 2017, 13:15

Giacomo Bonaventura dzisiaj przeszedł operację w Finlandii uszkodzonego ścięgna mięśnia przywodziciela i nie zagra już do końca sezonu.

Najlepszy obok Suso i Donnarummy gracz Milanu w tej kampanii, kibice Milanu piszą, że w takim wypadku 6 miejsce biorą w ciemno, a jeszcze niedawno po cichu mówiło się o nieśmiałym włączeniu się do walki o Scudetto.

Dla Jacka oczywiście zdrowia, pamiętam jak w barwach Atalanty niejednokrotnie puszczał do nas oczko, mocno zaznaczając, że jest Juventino.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 lutego 2017, 17:40

Vincitore pisze:Giacomo Bonaventura dzisiaj przeszedł operację w Finlandii uszkodzonego ścięgna mięśnia przywodziciela i nie zagra już do końca sezonu.

Najlepszy obok Suso i Donnarummy gracz Milanu w tej kampanii, kibice Milanu piszą, że w takim wypadku 6 miejsce biorą w ciemno, a jeszcze niedawno po cichu mówiło się o nieśmiałym włączeniu się do walki o Scudetto.

Dla Jacka oczywiście zdrowia, pamiętam jak w barwach Atalanty niejednokrotnie puszczał do nas oczko, mocno zaznaczając, że jest Juventino.
Nie ma się co dziwić. Milan przez pewien czas grał fajną, ciekawą piłkę. Pokonali Torino, Lazio, Sassuolo i nas. Zremisowali z Violą i Interem. Sam miałem wrażenie, że włączą się do walki przynajmniej o LM, jednak zagubili gdzieś formę, a kontuzja Bonaventury też im na dobre nie wyjdzie. Szkoda, bo wolałbym ich na 2 czy 3 miejscu niż każdego innego rywala z SerieA.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 lutego 2017, 18:34

Milan ciągle ma zbyt ubogą kadrę, by utrzymać poziom przez cały sezon. Niespełna 18-letni Donnarumma, 22-letni Romagnoli, Bonaventura, Suso i Bacca to nadal zbyt mało. Trzeba uczciwie przyznać, że Inter kadrowo ich łyknął (finansowo w sumie również). W czerwonej części Mediolanu temat finalnego przejęcia klubu przez azjatyckich inwestorów jest przekładany już n-ty raz, wszystko wisi w zawieszeniu, chyba na dobrą sprawę nie wiadomo kto tam rządzi. Wg mnie w obecnych warunkach wymaganie od ekipy Montelli czegoś więcej niż 5-go miejsca jest durnotą.


Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 19:36

Po raz kolejny się wkopali, tym razem z Sampą. Ktoś oglądał? Jak Polacy?


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 19:43

Oglądałem piąte przez dziesiąte, ale mecz bardzo żywy. Mimo tego, że padła tylko jedna bramka i to z rzutu karnego (wg mnie jak najbardziej zasłużonego), mecz mógł się podobać. Na Polaków nie zwróciłem uwagi niestety :( .


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 19:53

Mecz średni z przewagą Milanu, ale co z tego skoro znowu przeciwnik wyprowadza jedną akcję i daje wywalcza (słuszny) rzut karny. Były groźne strzały Bertolacciego i słupek Deulofeu, ale co z tego skoro znowu 0 pkt i przegrana meczu, który praktycznie był wygrany.



Bereszyński - poprawnie
Lintetty - dużo strat, ale mógł strzelić gola w pierwszej połowie.


Widzew RTS & AC Milan - Wierny zawsze. W dobrych i złych chwilach.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 20:00

Milan miał swoje sytuacje w tym meczu, te sytuacje były wyborne ale to jak się zawodnicy zachowali przy tych sytuacjach woła o pomstę do nieba. Kuco, Bacca - co oni dziś wyprawiali ? Kolejna czerwona kartka dla Manu też skłania do refleksji, Montella chyba nie panuje nad tymi dzieciakami. Szkoda mi Was, szczerze bo chętnie widziałbym Milan ponownie w walce o scudetto. Karny dla Sampy bez dyskusji - Palotta nabrał się na cwaniactwo Quagliarelli i kontakt z nogami był jak najbardziej.


Obrazek
Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 20:06

Kucka? Grał dziś bardzo dobrze. Bacca to gra słabo od końca października i jestem przekonany, że w lato pożegnamy się z Kolumbijczykiem. Mnóstwo klarownych okazji? Czyli 2. Bo klarowne to było tylko: słupek Deulofeu i sam na sam Lapadula pod koniec meczu. Oczywiście jedno i drugie to powinien być gol.


Widzew RTS & AC Milan - Wierny zawsze. W dobrych i złych chwilach.
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 20:12

A ogółem jak zagrał Deulofeu? Będą z niego ludzie? Jestem bardzo ciekaw jak sobie chłopak poradzi w Serie A.


Obrazek
Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 20:14

Skibil pisze:A ogółem jak zagrał Deulofeu? Będą z niego ludzie? Jestem bardzo ciekaw jak sobie chłopak poradzi w Serie A.
Bardzo przyzwoicie. Trochę się chami, ale to Hiszpan więc to rzecz w miarę normalna. Świetna szybkości i drybling. Szkoda, że nie ma Jacka, bo Gerard to idealny zmiennik na 60 minutę.


Widzew RTS & AC Milan - Wierny zawsze. W dobrych i złych chwilach.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 20:15

Ale ja nie napisałem, że grał źle ale fatalny był pod bramka rywali. Od zawodnika już tak doświadczonego jeżeli chodzi o Serie A wymaga się nieco więcej zimnej krwi, pod bramka był fatalny.

Deulofeu to materiał na dobrego grajka.

Edit :No i kolejny mecz Bologną w którym zawodnik Milanu dostaje czerwo - nie wiem - to trzeci lub czwarty mecz z rzędu z czerwem. Montella nie panuje nad zespołem, zawodników gotuje frustracja i mamy obrazek jaki mamy. Szkoda mi tego Milanu bo po dobrym początku sezonu wrócili do dawnego koszmaru.

Edit :Kolejna czerwona, źle się dzieje w tym Milanie, bardzo źle...nie dość, że mają kontuzję kluczowego zawodnika to jeszcze sami się osłabiają nie panując nad emocjami :shock: :facepalm:


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 22:09

60 minuta, dwie czerwone kartki. :bravo: Cud, jak tego nie przegrają. Swoją drogą w ostatnich 7 meczach zdobyli... 5 pkt.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 22:16

w ciagu kilki minut obie drużyny po setce;p


ODPOWIEDZ