Riccardo Orsolini

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2017, 21:02

Obrazek

#?? RICCARDO ORSOLINI

Obrazek

Data urodzenia: 24.01.1997
Miejsce urodzenia: Ascoli Piceno, Włochy
Kariera seniorska: Ascoli (2015–2017), Atalanta (2017), Juventus (2017-....)
Debiut w Juve: ?
Kwota transferu do Juve: 6 euro (+4 ewentualne bonusy)
Ostatnio zmieniony 01 lutego 2018, 10:35 przez Il Fenomeno, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2017, 21:28

Patrząc po oczach obu panów, czy oni czasem nie są jakąś rodziną? :prochno: Sorry, nie mogłem się powstrzymać

Witam w Juve - kiedyś tam... być może...


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2017, 21:46

Mam nadzieję, że wypali. Jak nie to trudno, jakoś się te 6 euro przeboleje...


Obrazek
pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2017, 06:46

Pamiętaj, że może jeszcze dojść bonus, a wtedy robi się już 10 Ojro, ja bym nie ryzykował :prochno:

Oby tylko bez urazów ;) witamy w familii ;)


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 lutego 2017, 13:37

Il Fenomeno pisze: Kwota transferu do Juve: 6 euro (+4 ewentualne bonusy)

A Mogłem go do KS Borek kupić...

No nic, warto mu się przyglądać i czekamy w Turynie :)


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 11:35

Wczoraj w tle LM, wygrany mecz Ascoli 3:1 z Pro Vercelli. 2 gole młodego i raz 1 Favilli.
Gole


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 12:03

A Cassata 90 minut


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 13:37

Ależ mi się podoba ten Orsolini, ma w sobie to coś co uwielbiam w piłkarzach, taką ikrę, naturalną pewność siebie w poszczególnych sytuacjach. Nawet te bramki ze wczoraj, w obydwóch przypadkach był pewny swego, przy tej główce od początku wiedział, że będzie jego, a sytuacja sam na sam wykończona w takim stylu, że było widać po co biegnie z tą piłką na bramkę.

Wiadomo, że chłopak stoi jeszcze przed swoim pierwszym poważnym meczem w karierze, ale ma pewne inklinacje w swoim charakterze, który przekłada się na styl gry, że może sobie poradzić w Juventusie, a nie skończyć tylko na wypożyczeniu w Empoli.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 14:09

Niestety obawiam się ze im dluzej Allegri bedzie naszym trenerem, tym dłużej tacy mlodzi zawodnicy jak on i nie tylko, moga zapomniec o zrobieniu kariery w Juve :whistle: ...

Przy innym mysleniu w nastepnym sezonie moglibysmy miec skrzydla Cuadrado - Sanchez, a na rezerwie Orsolini - Pjaca.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
El Lapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2017
Posty: 8
Rejestracja: 08 lutego 2017

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 14:31

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Niestety obawiam się ze im dluzej Allegri bedzie naszym trenerem, tym dłużej tacy mlodzi zawodnicy jak on i nie tylko, moga zapomniec o zrobieniu kariery w Juve :whistle: ...

Przy innym mysleniu w nastepnym sezonie moglibysmy miec skrzydla Cuadrado - Sanchez, a na rezerwie Orsolini - Pjaca.
Czy ty masz jakieś szczególne upodobania do młodych chłopców?
O swoim kochanym Keanie gdzieś zapomniałeś w swojej wyliczance.

Trener chce wygyrywać trofea, a nie ogrywać młodych jak Arsenal, chyba ze chcesz wiecznie odpadać w 1/8LM


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 15:45

Juz napisalem w innym temacie, ze miedzy Wengerem a "Domem Starców" jest spora przestrzeń - czy ja mam to sobie w podpis dać, bo niektórzy, albo nie wiedzą o co chodzi albo udają?

To jest normalne ze mlodzi dostaja szanse - spojrz na inne nawet najlepsze kluby. Gdyby do nas Pogba wtedy przyszedl, a trenerem bylby Allegri nie Conte, to Polpo gralby teraz na wiecznym wypozyczeniu w jakims Sassuolo.

Tak lubie mlodych zdolnych zawodników, dlatego ze przy zaufaniu i dobrym prowadzeniu mozna miec Topow/Klasowych/Solidnych zawodnikow za free lub grosze.

Aha co do Keana. Pamiętam, powinien byc zmiennikiem Higuaina.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 16:41

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Aha co do Keana. Pamiętam, powinien byc zmiennikiem Higuaina.
Ten Kean, który jak wyszedł? To prawie napruł w galoty? Zmiennikiem najdroższej "9" na świecie? Ty na głowę upadłeś i to chyba z kilkunastu dobrych metrów. Ktoś taki nie ma prawa być zmiennikiem w Juventusie. Kean to 16 latek, Buffon ma dłuższą karierę niż on ma lat swojego życia. Przed nim jeszcze dobre 3 lata, aby był gotowy do seniorki.

Allegri daje szansę młodym i przestań się pruć, Rugani, Sturaro, Lemina, Dybala, Kean, Pjaca sporo już młodych zawodników dostało szansę, niektórzy mieli możliwość nawet się wykazać. Nie może być tak, żeby stawiać angażowanie nastolatków w granie w Juventusie kosztem wyników.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 17:06

Ale o czym ty mowisz, gdzie prawie naprul w galoty. Tak przy Higuainie by sie sporo nauczyl.

Lemina mlody, Dybala mlody? Fakt. Jednak nie o takich mlodych mi chodzi. Coz wloski, co w nicku to w mentalności masz.

Jakim ryzykowaniem wyniku? Strzelamy dwa gole, zwalniamy tempo gry - w czym problem by sobie w tym czasie pobiegał taki np. Kean lub Pjaca. Ewentualnie mlodzi glodni cos strzela, tudzież konus wypracuja.

Pruc sie - Ty wiesz w ogole co to znaczy i kto to robi? Zwazka gosciu.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 18:15

Dziś mam to szczęście, że jestem jedyny, który chce strzępić języka na Ciebie.

To że nie masz pojęcia o czym gadasz to widać praktycznie w każdym poście. Do tego te dziewczęce odbijanie piłeczki.

Dybala przychodząc do nas miał 22 lata, to jest bardzo młody wiek, wg. włoskiego systemu szkoleniowego to zawodnik świeżo po Primaverze. System szkolenia we Włoszech jest jaki jest, ale na całym świecie zawodnicy lekko po 20 roku życia wkraczają na salony. Po za tym żyjesz w jakimś odmiennym świecie, widać na przykładzie czołowych drużyn, że nie ma szans pogodzenia wprowadzania młodych zawodników i przy okazji wygrywania trofeów. Kto ma dużo młodych w drużynie obchodzi się z niczym. Wystarczy spojrzeć kto wygrywał ostatnio w PL, PD, SA, L1 i B. Tam nie ma radosnego stawiania na 16 latków. Są młodzi gracze owszem, ale nie przesadzajmy. Każda drużyna posiada jakieś młode perełki w swojej drużynie.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 19:00

Ile razy mam tlumaczyc, ze mi niechodzi o system Arsenalu... :facepalm: :facepalm2:

Nawet pod wzgledem wloskiego systemu jestesmy w tyle. Inna sprawa ze on jest w ogóle patologią i na tym cierpi Squadra. Tacy zawodnicy jak Orsolini powinni nam sluzyc jako karty przetargowe. Bo i my skorzystamy i oni, ogólnie wszyscy skorzystają. Jest roznica miedzy stawianiem w stylu Ajaxu a dawaniem szans, jest sporo miejsca by mlodzi pograli. Nie wiem w czym masz problem? 2-0 mecz pod kontrola i przez to ze w tym czasie wejdzie jeden mlody stracimy wszystkie mozliwe do wygrania trofea? :facepalm:

Nie po prostu, w moim srodowisku tak sie nie mowi, sie uwaza na slowa, bo ja nie jestem jakims gimnazjalista za jakiego mnie uwazasz. Stad jestem wyczulony na takie odzywki. Pozdrawiam.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ