Nowe logo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się nowe logo Juventusu?

Tak
124
59%
Nie
70
33%
Nie mam zdania
17
8%
 
Liczba głosów: 211
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 12:12



namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 12:17

Obrazek
Nowe logo na projekcie trzeciego kompletu koszulek.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 12:41

namelessKING pisze:Obrazek
Nowe logo na projekcie trzeciego kompletu koszulek.
Obrazek

wyczuwam podobieństwo.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 12:47

Ohydne te zielone i dziwnie wkomponowany herb/logo zlewa się.


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 13:23

A tak trochę z innej beczki, wiadomo kiedy wyjdą pierwsze oficjalne akcesoria z nowym logo?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 13:46

Aleexxx pisze:
Maly pisze:nie dziwna nazwa tylko ją sprzedali, nie oni pierwsi i nie ostatni, my też chcieliśmy swego czasu tylko chętnych nie było
My nie mamy prawa do nazwy stadionu:
http://uk.reuters.com/article/juventus- ... 0120080320
Bo te prawa sprzedalismy.
źle się wyraziłem - oczywiście sprzedaliśmy prawa do sprzedaży praw ale tych od Sportfive nikt nie kupił o ile mi wiadomo więc w tym sensie "nie było chętnych"


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 14:59

Tak myslalem wlasnie, ale i tak "musialem" poprawic. Zdaje sie, ze byli chetni i to nawet sporo, ale Sportfive odrzucal wszystkie propozocyje ze wzgledu, ze nie odpowiadala im za niska kwota.

Mozliwe, ze tez jest jakas niepisana zasada, (bo zdaje sie, ze mowiono nawet o takiej firmie:
http://www.volantinoweb.it/wp-content/u ... _Conad.gif

(http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... start=1050)

Co oczywiscie wygladaloby dziwnie. ) w ktorej poproszono o w miare normalne nazwy.

Mozliwe tez, ze po cichutku odkupilismy te prawa, albo jeszcze pewnie znalazloby sie kilka mozliwych hipotez, ale fakty sa takie, ze nazwa "oficjalnie" zostala sprzedana, a nasz stadion nazywa sie Juventus Stadium. (teraz pewnie J-Stadium)

A tak trochę z innej beczki, wiadomo kiedy wyjdą pierwsze oficjalne akcesoria z nowym logo?
Zapewne w kwietniu/maju kiedy adidas zaprezentuje nam nowe trykoty.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2017, 15:01 przez Aleexxx, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 15:00

Ohydne te koszulki...nie dawno też mieliśmy zielone, tylko, że jaśniejsze i wgl w nich nie graliśmy :lol:
człowiekkebab pisze:Graliśmy, chociażby z Atletico w fazie gupowej LM.
Źle się wyraziłem, miałem na myśli, że rzadko.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2017, 16:02 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


człowiekkebab

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2016
Posty: 13
Rejestracja: 30 grudnia 2016

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 15:38

Graliśmy, chociażby z Atletico w fazie gupowej LM.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 21:03



wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 21:18

Jeśli chcemy poprawić wizerunek to na pewno nie tym. Haha. Słabe to fanowskie dzieło. Bardzo.

PS: Liczę na BIAŁY napis Jeepa na nowych koszulkach i cienkie pasy btw.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 21:40

Jakiś czas temu był bodajże na stronie adidasa konkurs, w którym fani mogli popisać się swoimi zdolnościami i zaprojektować trzeci strój Juve. Pamiętam, że trzeba było właśnie bazować na tym zielonym kolorze, ale poważnie? Nic lepszego, bardziej oryginalnego nikt nie wymyślił? Dupska to to nie urywa...

...tak samo zresztą, jak ten żółty komplet, który któryś z użytkowników wrzucał tutaj wcześniej. Nawet jeśli drugie stroje muszą być projektowane totalnie na odpierdziel i posiadać najprostszy wzór to jednak mogą prezentować się z klasą, jak czarne z poprzedniego sezonu. Bardzo mnie natomiast razi gdy w parze z brakiem jakiejkolwiek kreatywności projektantów idzie ten jaskrawy niebieski lub żółty, dzięki którym nasze stroje wyglądają jak komplety pracowników Praktikera lub Ikei. W mojej opinii bardziej stonowane barwy dodają dużo więcej klasy i... szlachetności strojom.

No ale to (mam nadzieję) dalej tylko fanowskie projekty więc może koniec końców będzie się to fajniej prezentować. Ja osobiście już tęsknię za jakimś kompletem w barwach włoskiej flagi.
petrarka pisze:Lajfstajl srajstajl. Uważam się za człowieka o niewąskich horyzontach, jednak nie jestem w stanie pojąć, jak ludzie z choćby połową mózgu mogą gładko łykać te pompatyczne korpopierdy i nazywać szambo perfumerią.

Król jest nagi, a to logo to gówno obsrane. Nie mam nic więcej do powiedzenia w tym temacie.
I patrząc na poziom tej wypowiedzi to całe szczęście. Petrarka nie byłby zadowolony z takiego języka :eusa:
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2017, 23:52 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


petrarka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2016
Posty: 41
Rejestracja: 30 maja 2016

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 23:12

Lajfstajl srajstajl. Uważam się za człowieka o niewąskich horyzontach, jednak nie jestem w stanie pojąć, jak ludzie z choćby połową mózgu mogą gładko łykać te pompatyczne korpopierdy i nazywać szambo perfumerią.

Król jest nagi, a to logo to gówno obsrane. Nie mam nic więcej do powiedzenia w tym temacie.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2017, 10:00

Zwykły Janusz z Ciebie, a nie człowiek o niewąskich horyzontach :lol:

Juventus JEST korporacją. Korporacją nastawioną na zyski. W dziwnym to kierunku wszystko zmierza, ale te zmiany narzuca rynek i wiele się z tym nie da zrobić.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2017, 10:08

Arbuzini pisze:Zwykły Janusz z Ciebie, a nie człowiek o niewąskich horyzontach :lol:

Juventus JEST korporacją. Korporacją nastawioną na zyski. W dziwnym to kierunku wszystko zmierza, ale te zmiany narzuca rynek i wiele się z tym nie da zrobić.
W zasadzie Agnelli szuka nowych metod pozyskania kasy i zbliżenia się do Realu i Barcy, to my jesteśmy tym goniącym i niestety ale to my musimy szukać nowych rozwiązań.

Agnelli zrobił już bardzo wiele, przede wszystkim wykorzystał wszystkie metody jakie są znane w świecie piłkarskim, nowy własny stadion, rozbudowana baza treningowa i medyczna, 24/7 możliwość spędzania czasu w środowisku Juventusu, frekwencja w okolicach 90%, no i sukcesy. Niestety zaczynaliśmy z bagna i już nie poczyniamy takich siedmiomiliowych krokow jak przez ostatnie sezony i Andrea to widzi. Uważam że wie i boi się stagnacji dlatego poszedł o krok dalej. Cieszmy się że mamy takiego gościa u siebie, piłka to biznes nikt do tego dokładać nie będzie, ktoś mówi o sprzedaniu się, śmieszne mamy włoskich właścicieli od prawie 100 lat, mamy włoskie środowisko, a ktoś mówi o sprzedaniu się... To logo mi się nie podoba, ale komu mam ufać jak nie gościowi w którym płynie krew najważniejszej rodziny w historii Juventusu.


ODPOWIEDZ