Mercato (Zima 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 16:16

Jakieś ruchy podczas mercato trzeba robić ;)

Widzę, że wiele osób się tutaj ucieszyło z transferu Orsoliniego, bo to oznacza koniec tematu Berardiego. Nie łudźcie się, nie weźmiemy Riccardo bezpośrednio z Serie B do siebie.

Los sobie zakpił z Domenico - został w Sassuolo żeby pomóc klubowi podczas historycznym zmagań w Lidze Europejskiej, a złapał kontuzję, która przeciągnęła mu się na całą pierwszą część sezonu. Dziwny to chyba człowiek, ale do takiego 4321, jak oglądaliśmy wczoraj byłby jak znalazł.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 16:37

Ja czytałem dzisiaj ze Kolasinac jest rozpatrywany według dziennikarzy jako następca Sandro, a nie zmiennik. Mam nadzieję że to zwykle bzdury i wymysły, bazujące jedynie na teorii czystego zysku finansowego, bez według nich spadku jakości sportowej pierwszej jedenastki. Dla mnie Sandro jest nietykalny, bo ciągłymi rotacjami NIGDY nie zbudujemy drużyny.

Zaś Favilli niech idzie do tej Castilli. :) Dla jego własnego dobra.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 16:43

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja czytałem dzisiaj ze Kolasinac jest rozpatrywany według dziennikarzy jako następca Sandro, a nie zmiennik. Mam nadzieję że to zwykle bzdury i wymysły, bazujące jedynie na teorii czystego zysku finansowego, bez według nich spadku jakości sportowej pierwszej jedenastki. Dla mnie Sandro jest nietykalny, bo ciągłymi rotacjami NIGDY nie zbudujemy drużyny.

Zaś Favilli niech idzie do tej Castilli. :) Dla jego własnego dobra.
Gdzie czytałeś? Jestem ciekaw z jakich źródeł korzysta nasza forumowa pociecha.

Orsoliniego mamy przyklepać w trakcie najbliższych godzin. [SKY]


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 16:44

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja czytałem dzisiaj ze Kolasinac jest rozpatrywany według dziennikarzy jako następca Sandro, a nie zmiennik.
Też mi to ostatnio przyszło do głowy. Grekowi bliżej do bycia podstawowym obrońcą jakiejś mocnej europejskiej drużyny, niż rezerwowym Juventusu. To po prostu nie ma sensu. Nie jesteśmy Realem, żeby trzymać gwiazdy na ławie. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Sandro odszedł do City, bo tam straszna bieda na lewej obronie, a do Nas wspominany wyżej zawodnik.

Także ten, Sandro + jakiś młodzik z potencjałem, lub Kolasinac. Nie wierzę w opcję Kolasinac + Sandro.


Obrazek
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 16:50

Jeżeli naprawdę pozbędziemy się A. Sandro będzie klapa roku, przecież od takich zawodników powinno się układać skład...


Fino alla fine.
bow

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 stycznia 2017
Posty: 22
Rejestracja: 03 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 16:50

Kolasinac to Bośniak, a nie Grek.

Ja bym raczej obstawiał inną wersję, niż sprzedaż Sandro, tj. że po prostu Sky plecie bzdury i wcale Juve nie jest z nim dogadane. Może jesteście nim zainteresowani i to nawet poważnie, nie byłoby w tym nic dziwnego zważywszy na jego formę i rychły koniec kontraktu, ale z jego punktu widzenia taki ruch może nie byłby totalnie pozbawiony sensu, no ale z na pewno do najrozsądniejszych też by nie należał, szczególnie kiedy można przebierać w ofertach.


człowiekkebab

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2016
Posty: 13
Rejestracja: 30 grudnia 2016

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 17:03

Czyli co, Dybala i Sandro out, a Orsolini i Kolasinac in? Najs :)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 17:06

bow pisze: No ale z na pewno do najrozsądniejszych też by nie należał, szczególnie kiedy można przebierać w ofertach.
No ale wtedy ma się do wyboru, grę w lepszym klubie i walkę o trofea lub grę w słabszym i pewny pierwszy skład. Skoro Juventus ma zamiar mierzyć do najlepszych, musi mieć kadrę jak najbardziej wyrównana. Poza tym Kolasinac grywa jeszcze w środku, zaś Sandro grywa wyżej. Zresztą najlepsze kluby mają mocne ławki, a całego sezonu Sandro przecież nie rozegra.

Brać go i juz. Pjanic pomoże mu się zaaklimatyzowac. Zresztą w takim razie czy wybór Pjacy - pomijając rzecz jasna jego kontuzje - był w takim razie dobry? Młody chłopak w gazie, po udanym Euro jako rezerwowy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 17:25

człowiekkebab pisze:Czyli co, Dybala i Sandro out, a Orsolini i Kolasinac in? Najs :)
E tam, nikt nie twierdzi, że tak będzie. Bynajmniej nie z Dybalą i jego następcą w postaci Orsoliniego(zajefajne nazwisko. Wpada w ucho) ;)
bow pisze:Kolasinac to Bośniak, a nie Grek.
Dzięki. :ok:

Chodzi o to, że poprzednie lata nauczyły mnie pokory, jeżeli chodzi o okienko transferowe. Chociaż z drugiej strony Bośniak jest do wzięcia za darmo i stąd też zapewne zainteresowanie Beppe. On lubi takie akcje. Ba, kto nie lubi. Co innego, gdybyśmy faktycznie dawali, nie wiem, 30 baniek za niego - wówczas można byłoby się zastanawiać.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 17:25

Wczoraj było widać że mamy przecież zastępstce dla Alexa a jest nim Asamoah. Evra może sobie iść a Kwadwo będzie grywał na lewej stronie do końca kontraktu,bo raczej nie uda się go nigdzie wypchnąć.

Asamoah za Evrę
Rincon za Asamoaha
Hernanes zostaje

wszystko proste jak drut.Nikt na LO nie przyjdzie zimą moim zdaniem.


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 17:46

- SportMediaset -> Juventus kontaktował się z Atalantą w sprawie Andrea Conti'ego, którego wyceniają na 12 mln euro. Operacja miałaby wyglądać tak jak w przypadku Caldary.

W Hotel Palazzo Parigi di Milano pojawili się przed chwilą Giuseppe Marotta oraz Fabio Paratici. Mają zamknąć temat Orsolini oraz odbyć rozmowę z przedstawicielami Valencii.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 18:03

A ja temu co się dzieję przyglądam się z coraz większym niepokojem.

Najpierw w lato totalnie, koncertowo położone mercato kiedy za Pogbę nie przyszedł nikt a tak naprawdę powinno przyjść dwóch zawodników do pomocy. Dodatkowo do sezonu przystępowaliśmy bez zmiennika dla Dybali, ok był Pjaca ale jak pokazuje historia (szczególnie biorąc pod uwagę dosyć częste problemy ze zdrowiem Mandzu w poprzednim sezonie) 5 napastnik potrafi się przydać.

Teraz zapowiada się że zostaniemy na kluczową część sezonu z jednym nominalnym prawym obrońcą (bo nie wiadomo chyba kiedy Alves wróci) i jednym lewym. Co to ma być w ogóle ? A już wymienianie Asy jako zmiennika jest śmieszne, robią to Ci sami ludzie co po pierwszym meczu w sezonie wieścili jego powrót do formy. Ta sytuacja chyba nikogo nie nauczyła, że na Asamoaha liczyć nie można.

Dodatkowo do pomocy przyszła alernatywa, alternatywy, alternatywy.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 18:29

kubraczek pisze:- SportMediaset -> Juventus kontaktował się z Atalantą w sprawie Andrea Conti'ego, którego wyceniają na 12 mln euro. Operacja miałaby wyglądać tak jak w przypadku Caldary.
Aha czyli zostawiamy na kolejny sezon. Spoko tyle ze do 2018 roku mamy na wypożyczeniu w Sassuolo Lirola, a to ta sama pozycja. Spoko niech się rozwijają. Tyle że obaj raczej do Juve nie trafia. Swoją droga: Rugani, Caldara, Conti to dawać jeszcze Murru - będziemy mieli cały blok obrony ItalJuve'94 Generation. :D

Jestem za.

@Virgil. Widać ze nawet nie przyjrzałes się jak on zagrał wczoraj. No ale co tam - nazwisko!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 18:49

Virgil pisze:A ja temu co się dzieję przyglądam się z coraz większym niepokojem.

Najpierw w lato totalnie, koncertowo położone mercato kiedy za Pogbę nie przyszedł nikt a tak naprawdę powinno przyjść dwóch zawodników do pomocy. Dodatkowo do sezonu przystępowaliśmy bez zmiennika dla Dybali, ok był Pjaca ale jak pokazuje historia (szczególnie biorąc pod uwagę dosyć częste problemy ze zdrowiem Mandzu w poprzednim sezonie) 5 napastnik potrafi się przydać.

Teraz zapowiada się że zostaniemy na kluczową część sezonu z jednym nominalnym prawym obrońcą (bo nie wiadomo chyba kiedy Alves wróci) i jednym lewym. Co to ma być w ogóle ? A już wymienianie Asy jako zmiennika jest śmieszne, robią to Ci sami ludzie co po pierwszym meczu w sezonie wieścili jego powrót do formy. Ta sytuacja chyba nikogo nie nauczyła, że na Asamoaha liczyć nie można.

Dodatkowo do pomocy przyszła alernatywa, alternatywy, alternatywy.
:ok: Juz nie slychac o tym, ze "walczymy o LM" :)


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 18:59

Chociaż osobiście niezbyt wierzę CalcioMercato tak należy wspomnieć, że serwis ten dziś informował, że nasze duo dyrektorskie spotkało się w Mediolanie z Giacomo Petralito, agentem FIFA, który jest pośrednikiem przy transakcjach na linii Włochy-Niemcy, w sprawie Kolasinaca.

Jeden z VSowych guru pisze, że Darmian to cel numer jeden na lato.

Mario Giunta ze Sky też potwierdza spotkanie z agentem Kolasinaca.

Radio Monte Carlo z kolei, dość dobre francuskie źródło, podaje, że Aulas odrzucił naszą zimową ofertę 30 mln za Tolisso. Cały czas jednak kontynuujemy kontakty i będziemy się starać pozyskać go w lecie.

Nie chce mi się wierzyć, że tyle starczy, ale Sky podało, że Schalke może zadowolić się już ofertą rzędu 4 mln w zimie za Bośniaka.

No i LGdS też potwierdza rzeczone spotkanie odnośnie Kolasinaca.
Ostatnio zmieniony 09 stycznia 2017, 19:10 przez RICTOR, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany