Cytaty na JuvePoland!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 18:27

PlanetJuve pisze:
deszczowy pisze:Dostałem raka.
Jedyny pozytyw tego meczu..
Z tematu meczowego o blamażu w Genui (3-1). :smile:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2016, 07:10

Karowiew pisze:Patrząc na to, co wypisuje tutaj ten cały doktorant, stwierdzam, że można byłoby już jego dalszych postów nie czytać, gdyż narracja zawsze jest w tym samym stylu:

1) Komunistów nigdy w Polsce i PRL nie było. Za to są faszyści - PiS, ONR i całe bydło z Juvepoland.

2) Wyciąganie komuś komunistycznej przeszłości jest złe i żałosne, no chyba że jest z PiS. Wtedy jest dobre i słuszne.

3) Unia Wolności to najlepsza partia wszechświata.

4) Gwałty i morderstwa dokonywane przez tzw. uchodźców nie są żadnym problemem, bo wśród Europejczyków też są gwałciciele i mordercy.

5) Gwałt dokonany przez skinheada jest 4000 razy większym złem niż gwałt dokonany przez dowolnego Ahmeda.

6) Uchodźców trzeba wpuszczać, bo przyszli nie po to, żeby czekać na wjazd.

7) Terroryści z ISIS to mały pikuś przy polskich kibicach.

8) Tytuły i stopnie naukowe są podstawą każdego autorytetu. Każdy, kto jest doktorem, posiada z tego tytułu rację w sporze z kimś, kto stopnia takiego nie ma. Chyba że doktor jest z PiS, wtedy stopień "g" znaczy.

9) Mandżukić nawet jak zagra świetny mecz, to i tak jest słabiutkim graczem, a Morata zagrałby od niego 10 razy lepiej. Zawsze i wszędzie (Allegri oczywiście to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bo nie ma stopnia doktora, więc co on tam wie)

10) Radek Sikorski jest "zajefajny", bardziej fajny jest tylko boski Alvaro.

11) Makiavel ma zawsze rację, ale reszta JP to nieoświecone kmiotki, które nie są w stanie dostrzec tego oczywistego faktu.

Tyle w temacie :hellyes:
Co prawda nie śmieszne a tylko prawdziwe, ale proponuję to sobie oprawić w ramkę i powiesić przed kompem wszystkim tym, którzy mają zamiar z tym delikwentem wchodzić w jakąkolwiek dyskusję, może się opamiętają.

PS. Co się dzieje z ForzaItanimulli3vujcm? Powoli zaczynam tęsknić za jego postami, powaga :)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2016, 12:21

mateo369 pisze:PS. Co się dzieje z ForzaItanimulli3vujcm? Powoli zaczynam tęsknić za jego postami, powaga :)

Cóż, wyruszył na poszukiwanie własnego zdania :prochno: :prochno: trzymajmy wszyscy kciuki, żeby mu sie udało :happy: bo jak wróci bez tego to znów forum będzie aczytalne


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2016, 14:52

W temacie "Liga Mistrzów 2016/17" po losowaniu par 1/8 LM:
pan Zambrotta pisze:fajnie, że nie wylosowaliśmy Benfiki. Ciekawie by było trafić na nią trafić w finale, wtedy mecz nigdy by się nie skończył :smile: #pdk
Mistrzostwo :lol:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2016, 20:56

Do BobbyX
alessandro1977 pisze:Jak byś bobku nie zauważył
nie wiem czemu, ale śmieszy :prochno:

Pod newsem o Higuainie.
konjo11 | 18.12.2016 | 18:28:09
Friqu

Brzuch to jego atut!! widzialeś ja obrońcy Torino sie odbijali od niego jak im brame walił xD


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2016, 23:00

W końcu czytanie wątku "polityka" zostało mi wynagrodzone.
pan Zambrotta pisze:deszczowy ma mocną końcówkę roku, ale mimo wszystko forzaaluminium z Mandzukiciem na b2b pozamiatał wszystko.
:ok: :lol:


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 18:14

Złotousty.
sajgon pisze:Rincon (...) teraz ma swoje 5 minut które nie potrwają długo.
http://www.juvepoland.com/news.php?id=35110


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2016, 11:54

Kicek7 pisze:I jeszcze powie, że jak nie chcę to mam nie czytać. Zesram ci się w twarz i powiem nie wąchaj. Wesołych świąt.
Tekst do Forza...
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... &start=225

Nie znałem tego i oplułem lapka :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2017, 15:01

Gandalf8 pisze:Massa - spalony Higuaina w pierwszej połowie był, na symulowanie w polu karnym (Lombardi, Pjaca) nie dał się nabrać, no i nie dał naszym kartki a rywalom 3 - zarówno obiektywnie jak i subiektywnie stwierdzam, że prawidłowo.
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... &start=135


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 18:08

Mrówa pisze:makiavel, tobie nawet bycie konfidentem wychodzi komicznie :P
Kapitalne :rotfl:

http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... tart=10725
Don Mateo bis pisze:Mecz nudny jak posty najgłupszego doktora w Polsce.
I to też, chyba nie muszę dodawać o kogo autorowi chodzi :rotfl:

http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 2&start=90


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 marca 2017, 11:35

kawek pisze:Zawsze czuję niepewność przed meczami na Luigi Feraris niezależnie od tego w jakiej formie jesteśmy my i drużyny z Genui
To chyba ten klaustrofobiczny stadion :) FJ!!
10/10 :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 marca 2017, 13:16

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Pierwszy mecz Juventusu który obejrzę po szoku i dalszymi traumatycznymi przeżyciami związanymi z hmmm - patrz podpis...
.
.
.
8,5 roku razem E ;(:( :**** - mam dość życia :( :0
Obrazek

Kiedy wydaje się, że nic cię już nie zaskoczy, a wtedy Forza powraca wbijając na wyższy level. Nie duś tego w sobie, jest jeszcze tylu ludzi, którym możesz opowiedzieć swoją historię -> http://wyznajemy.pl/


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 marca 2017, 14:15

@jackop team Sadyści jesteście ale paradoksalnie poprawiacie mi nastrój - może i ja osobowość skomplikowana bywa że labilna emocjonalnie, romantyczno narcystyczna, dosyć tajemnicza zarazem mega bezczelna i antyspołeczna ale i nadwrażliwa - jestem z drugiej strony osobowością masochistyczną. Albo jest to konkluzją moich cech. Chociaż w życiu jest to odwrotnie, a być może z pozoru... Może to prawda GO!

Kpijcie ze mnie spoko, na mnie to wrażenia nie robi. Najwyżej mi nastrój poprawi. Czemu o tym piszę tutaj? No została mi "Stara Dama" a wy współzakochani. Serio nie trolluję - to jest szczere jak intencje V z V jak Vendetta.

Dobra przepraszam Moderatorów jakby co, szczerze przepraszam!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 marca 2017, 15:49

ForzaItanimulli3vujcm pisze:@jackop team Sadyści jesteście ale paradoksalnie poprawiacie mi nastrój - może i ja osobowość skomplikowana bywa że labilna emocjonalnie, romantyczno narcystyczna, dosyć tajemnicza zarazem mega bezczelna i antyspołeczna ale i nadwrażliwa - jestem z drugiej strony osobowością masochistyczną. Albo jest to konkluzją moich cech. Chociaż w życiu jest to odwrotnie, a być może z pozoru... Może to prawda GO!

Kpijcie ze mnie spoko, na mnie to wrażenia nie robi. Najwyżej mi nastrój poprawi. Czemu o tym piszę tutaj? No została mi "Stara Dama" a wy współzakochani. Serio nie trolluję - to jest szczere jak intencje V z V jak Vendetta.

Dobra przepraszam Moderatorów jakby co, szczerze przepraszam!
Ty chłopie serio potrzebujesz pomocy jakiegoś specjalisty.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 marca 2017, 17:12

jackop pisze:FaQu urywa:
Mistrzostwo! Nie wiem czy zamierzone czy nie - podwójne przekleństwo pięknie ujęte - niczym włoski mega minimalizm - w przeciwieństwie do dzisiejszego zaciętego meczu.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ