Serie A 16/17 (13): JUVENTUS 3-0 Pescara

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 listopada 2016, 16:27

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Nie przewraca się po każdym kontakcie z piłką.
Ile ich miał przez te kilka minut? Trzy? Naprawdę podniecenie nie pozwala Ci nie częstować nas takimi błazeństwami?

Nie chodzi o kozaczenie w necie, myśl po prostu zanim coś napiszesz.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 listopada 2016, 16:39

szczypek pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Nie przewraca się po każdym kontakcie z piłką.
Ile ich miał przez te kilka minut? Trzy? Naprawdę podniecenie nie pozwala Ci nie częstować nas takimi błazeństwami?

Nie chodzi o kozaczenie w necie, myśl po prostu zanim coś napiszesz.
Forum jest po to by wyrażać swoją opinie. Ty np. dajesz czasem ultra lapidarne posty zawierające 1 czy 2 słowa. Twoje prawo! Ja wyraziłem swoje odczucia na temat chłopaka, który chociaż był zestresowany - strata piłki np. - to wg mnie twardy jest. Poza tym też widziałem go nie tylko w tym spotkaniu, ale i w meczach Primavery. Niektórzy np. Jadą po kimś - jak wejdzie na boisko na minutę i od razu straci piłkę - to nie jest tym bardziej wiążące. Co do 1818 - a tak sobie zanotowałem "fajną liczbę." Trochę dystansu. Nigdy Ciebie nie obraziłem, więc Możesz też być nieco bardziej uprzejmy. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 listopada 2016, 16:54

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Forum jest po to by wyrażać swoją opinie.
Przecież ja Ci nie zabraniam wyrażać swoich opinii, tylko apeluję o to, aby było w nich więcej jakości. Walisz post za postem, odpowiadasz praktycznie na każdą wypowiedź, prowadząc dyskusje sam na sam. Nie ma to po prostu sensu.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja wyraziłem swoje odczucia na temat chłopaka, który chociaż był zestresowany - strata piłki np. - to wg mnie twardy jest.
Skąd pewność, że był zestresowany? To wszystko jest "wg mnie", a tak naprawdę za mało danych, żeby cokolwiek analizować. Równie dobrze mógł mieć 15 kontaktów z piłką i 15 strat, dla mnie byłoby to za mało, żeby go skreślać na przyszłość, Ty natomiast pewnie dorobiłbyś do tego jakąś teorię, że go stres zjadł, etc.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Nigdy Ciebie nie obraziłem, więc Możesz też być nieco bardziej uprzejmy. ;)
Mam uczulenie na głupotę, muszę się bronić. Na uprzejmości jest miejsce poza internetem.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 20 listopada 2016, 17:03

i w ten oto sposób mamy juz 7 pkt nad drugą romą :dance: :dance: rzymianie przegrali dziś z Atlantą, po golu F,Kessie, który jest z nami łączony.
mam nadzieje ze trafi do nas bo zapowiada sie rewelacyjnie ;) :bravo:


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2016, 22:05

Uwaga, chwalę Juventus - po obejrzeniu obszernego skrótu :) Może jestem nieuważnym kibicem i w gąszczu bramek jakie oglądam coś mi umknęło, ale kiedy ostatnio zdobyliśmy takiego gola, jak na 1-0?

Aż dziwne, że nikt tego nie zaznaczył, ale W KOŃCU:
- przeprowadziliśmy akcję od podstaw,
- piłkę do siatki wpakowaliśmy po akcji poprzedzonej kilkoma Z RZĘDU zagraniami DO PRZODU,
- bez pomocy rywala (kiksy, rykoszety, samobóje)

Serio, oglądałem tą akcję chyba za 10 razy i nie mogłem wyjść z podziwu, że kombinacyjnym atakiem potrafimy przenieść się w pole karne przeciwnika; ba potrafimy wymienić w nim piłkę na jeden/dwa kontakty i zakończyć ją celnym czystym strzałem. Podziwiam, propsuję i błagam o więcej. Byłbym w niebie, gdybyśmy w taki sposób wypracowywali sobie więcej sytuacji bramkowych :hellyes:

Gol Hernanesa? Zaiste zacne uderzenie milordzie, ale i tak mógłbyś odejść :)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 listopada 2016, 22:42

ozi(Forza_Juve) pisze:i w ten oto sposób mamy juz 7 pkt nad drugą romą :dance: :dance:
W derbach Mediolanu remis :hellyes: Dobra to była kolejka :bravo:


FORZA JUVE!!!
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 14:54

jackop pisze:Uwaga, chwalę Juventus - po obejrzeniu obszernego skrótu :) Może jestem nieuważnym kibicem i w gąszczu bramek jakie oglądam coś mi umknęło, ale kiedy ostatnio zdobyliśmy takiego gola, jak na 1-0?

Aż dziwne, że nikt tego nie zaznaczył, ale W KOŃCU:
- przeprowadziliśmy akcję od podstaw,
- piłkę do siatki wpakowaliśmy po akcji poprzedzonej kilkoma Z RZĘDU zagraniami DO PRZODU,
- bez pomocy rywala (kiksy, rykoszety, samobóje)

Serio, oglądałem tą akcję chyba za 10 razy i nie mogłem wyjść z podziwu, że kombinacyjnym atakiem potrafimy przenieść się w pole karne przeciwnika; ba potrafimy wymienić w nim piłkę na jeden/dwa kontakty i zakończyć ją celnym czystym strzałem. Podziwiam, propsuję i błagam o więcej. Byłbym w niebie, gdybyśmy w taki sposób wypracowywali sobie więcej sytuacji bramkowych :hellyes:

Gol Hernanesa? Zaiste zacne uderzenie milordzie, ale i tak mógłbyś odejść :)
Też jestem zdania, że nie kaleczyliśmy tak, jak w poprzednich meczach, aczkolwiek obawiam się, że to może być kwestia marnej klasy naszego przeciwnika.
Tak naprawdę wszystko się okaże jutro w meczu z Sevillą.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 18:48

panlider pisze:
jackop pisze:Uwaga, chwalę Juventus - po obejrzeniu obszernego skrótu :) Może jestem nieuważnym kibicem i w gąszczu bramek jakie oglądam coś mi umknęło, ale kiedy ostatnio zdobyliśmy takiego gola, jak na 1-0?

Aż dziwne, że nikt tego nie zaznaczył, ale W KOŃCU:
- przeprowadziliśmy akcję od podstaw,
- piłkę do siatki wpakowaliśmy po akcji poprzedzonej kilkoma Z RZĘDU zagraniami DO PRZODU,
- bez pomocy rywala (kiksy, rykoszety, samobóje)

Serio, oglądałem tą akcję chyba za 10 razy i nie mogłem wyjść z podziwu, że kombinacyjnym atakiem potrafimy przenieść się w pole karne przeciwnika; ba potrafimy wymienić w nim piłkę na jeden/dwa kontakty i zakończyć ją celnym czystym strzałem. Podziwiam, propsuję i błagam o więcej. Byłbym w niebie, gdybyśmy w taki sposób wypracowywali sobie więcej sytuacji bramkowych :hellyes:

Gol Hernanesa? Zaiste zacne uderzenie milordzie, ale i tak mógłbyś odejść :)
Też jestem zdania, że nie kaleczyliśmy tak, jak w poprzednich meczach, aczkolwiek obawiam się, że to może być kwestia marnej klasy naszego przeciwnika.
Tak naprawdę wszystko się okaże jutro w meczu z Sevillą.
Wiadomo, przeciwnik słaby, ale nie zapominaj też kto grał po naszej stronie. W wyjściowym składzie było chyba tylko 4 graczy podstawowej (zdrowej) jedenastki. Więc brak poważnych błędów i pokazywanie się do gry (Hernanes pierwszy raz wychodził do podania i grał do przodu!!!) mimo wszystko cieszy i należy się pochwała :)


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 18:53

W ogóle Sami i Hernanes w 11 kolejki według whoscored.com


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 09:51

Robaku pisze:W ogóle Sami i Hernanes w 11 kolejki według whoscored.com
whoscored.com bazuje tylko i wyłącznie na statystykach, więc Niemiec, który strzelił gola i asystował musiał się tam znaleźć. Brazylijczyk natomiast trafił tam chyba na zachętę, chociaż zagrał całkiem przyzwoicie.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 22:49

Szczerze ja nie rozumiem, czemu Max - wiedząc ile jest kontuzji w sezonie - meczy takich jak ten z Pescarą nie traktuje jako poligonu do sprawdzenia nowych ustawień. Potem w meczach jak ten dzisiejszy i z Bayernem rok temu - musimy grać czymś nie przetestowanym - no ale na szczęście w efekcie to dobry wybór.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany